Skocz do zawartości

3x8 nauka


Kalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem początkująca w temacie i mam pytanie, liczę na waszą pomoc. Rozłożyłam karty w rozkładzie 3x8 i najbardziej interesuje mnie ostatni rząd dotyczący mojej przyszłości. Pytanie do kart: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?

 

9 Kier - Walet trefl - 9 Trefl - Walet Karo - Król Kier - 10 Kier - Dama Kier - Walet Kier

 

Nie bardzo wiem jak mam zinterpretowac ten ostatni rząd, bo między mną (dama kier) a moim mężem (królem kier) jest silna karta miłości (10 kier). Obecnie z mężem przechodzimy bardzo poważny kryzys w zwiazku, myślimy nawet o rozwodzie.

Początkowe karty Walet trefl Z 9 kier – wskazują na doskonały rozwój romansu kolejne jednak Walet trefl z 9 trefl - przeszkody w układaniu sobie życia. Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale wyczytałam z tego że czeka mnie jakiś miły romans ale pojawią sie przeszkody w tym żeby byc z tą osobą i czyżby to było coś związane z mężem?? może jakieś porozumienie ??

Co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

wczoraj przeniosłam ten wątek do właściwego działu na Twoją prośbę...dlaczego dziś utworzyłaś nowy ten sam znów w złym dziale? Jak widzisz...tu są tylko znaczenia kart klasycznych...a nie interpretacje...

Śmigaj mi do działu interpretacji bo tam jest ten wątek, który przeniosłam wczoraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie widzę takiego działu, są interpretacje innych a klasycznych nie widzę, chyba ślepa jestem :( klikając na ten link wczoraj pisało ze nie ma takiego tematu. Czy mogłabyś przesłac link jeszcze raz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

są interpretacje klasycznych w dziale Kart tylko w pierwej kolumnie na samym dole. Trzeba samej poszukać byś wiedziała na przyszłość gdzie szukać.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...