Skocz do zawartości

Rtg na znajomego(ZWERYFIKOWANY)


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek znajduje się na interpretacjach, bo gdy powstawał był zgodny z ówczesnym regulaminem działu. Proszę się nie inspirować i nie sugerować nim przy zakładaniu nowych wątków ;) - Cornelia

 

Nic nas nie laczy. Poza tym, ze jestesmy (bylismy na jednym forum), potem on znalazl mnie na fejsie, zaprosil do znajomych i od czasu do czasu komentowal milo moje fotki, byl sympataczny, wysylal na priv linki do fajnej muzy czy skeczy...

 

I nagle wywalil mnie ze znajomych a na fotce, na ktorej zostalam zaznaczona napisal cos dziwnego (wczesniej pisal jakies kolysanki... myslalam, ze to do kogos tam skierowane albo do nikogo... no... w powietrze). Niewazne. Zapytalam, czemu mnie wywalil to on tyrade, ze nikt nic nie wie... a on jest emocjonalny i nie ma zamiaru udawac i ciagnac znajomosci, z ktorej nic nie ma i nie bedzie. No masakra. Nie czuje, o co cho...! :ojejku:

 

Dodam, ze facet jest singlem. Nigdy nie byl zonaty itd. A nieraz pisal, ze marzy o zonie i dzieciach. Ale czytalam to, ze on tak w powietrze... :ojejku:

 

 

 

1. Jego intencje wobec Ciebie x 1 - Paz Kielichow

Nie wiem, chcial byc mily czy jakos tak.

 

2. Jego oczekiwania wobec Ciebie x 2 - XIII Smierc + II Kaplanka, 8 Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Nie mam pojecia. Zyczyl sobie jakiejs zmiany w tej znajomosci czy jak...

 

3. Jak Cie postrzega x 1 - Rycerz Monet + Krolowa Kielichow ---> suma VII Rydwan

Jako zapracowana, taka slodka, bujajaca w oblokach.

 

4. Co Tobie moze dac x 1 - XV Diabel

Tu nie jarze. Wrednosc chyba moze mi dac.

 

5. Ogolnie jego nastawienie do Ciebie x 1 - 7 Bulaw

Nie mam pojecia. Sorry... jestem w szoku po tym dzisiejszym wystepie.

 

6. Co ukrywa x 3 - XX Sad, VIII Sprawiedliwosc, Krol Mieczy ---> suma XV Diabel i VIII Kochankowie

No nie jest zonaty, jak pisalam, zonaty nigdy nie byl. Takze nie mam pojecia. Prosze miejscie wyrozumialosc, ze interpretacja moja taka skapa, ale nie wiem, jak to ugrysc.

 

7. Czego Ty oczekujesz x 1 - As Mieczy

Ze facet wyjasnie, o co mu chodzi.

 

8. Co mozesz dac z siebie x 1 - III Cesarzowa

Nie wiem, siebie?

 

9. Obraz relacji w obecnej chwili x 1 - 10 Mieczy

Koniec.

 

10. Jego dzialania w Twoja strone w ciagu kolejnego miesiaca x 3 - Krol Monet, As Monet, 5 Mieczy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Skupi sie na sobie.

 

11. W jakim kierunku zmierza relacja x 3 - 7 Mieczy, Krolowa Monet, XXI Swiat ---> suma II Kaplanka

Tu raczej nic nie bedzie. Jezeli bedzie kontakt to nieszczery i juz raczej sobie nie pogadamy. Znajomosc sie skonczyla.

 

 

 

Moze ktos na to rzucic okiem? Prosze... :ojejku:

 

Wątek znajduje się na interpretacjach, bo gdy powstawał był zgodny z ówczesnym regulaminem działu. Proszę się nie inspirować i nie sugerować nim przy zakładaniu nowych wątków ;) - Cornelia

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza

a nie wpadłaś po prostu na to,że facet się w tobie podkochiwał, roiło mu się w główce, że ty i on i w ogóle? Ale to,że tak nagle się odciął zamiast konkretnie powiedzieć, że chciałby coś tam ,to znaczy że szajbus. ;)

W kartach to on teraz cię skreślił. A co do tego, co ukrywa, to może chodzi o to, kim jest z zawodu? Albo ma nieciekawą przeszłość, jakiś wyrok za sobą?

Odnośnik do komentarza
Facet wzial sie skasowal z fejsa... :ojejku: Sorry... niech ktos rzuci okiem na ten rozklad, bo rozwalil mnie na calego. Dziwny...
nie koniecznie, mógł cie po prostu zablokować, a wtedy, ty go nie widzisz, i on ciebie też, tak jakby jego tam nie było
Odnośnik do komentarza

Wiesz co... nie mam pojecia. Wyskoczyl jak Filip z konopii...

Ja to zawsze na cos dziwnego trafie. Facet tez megainteligentny, ale... sorry... nie mam pojecia.

Nie wiem... wiesz, nawet, gdyby cos tam do mnie mial, to sorry... bylam mila... ale ja sama jestem w punkcie, gdzie nie wiem, czego chce. Jak sie cos do kogos ma to sie buduje jakas znajomosc a nie...

no czegos takiego sie nie spodziewalam... sorry...

Odnośnik do komentarza
nie koniecznie, mógł cie po prostu zablokować, a wtedy, ty go nie widzisz, i on ciebie też, tak jakby jego tam nie było

 

Patrzylam z profilu mojej siostry... i tez go nie ma, na fotkach, gdzie pisal komentarze nie ma ich... i link z jego imieniem, nazwiskiem jest nieaktywny.

 

Na jednym forum, gdzie bylismy razem to on tez ma takie przyruchy, ze sie kazuje, wraca, kasuje... wiec nie zdziwilabym sie, gdyby tez sie skasowal.

Facet jest wojakiem... tyle co wiem...

Odnośnik do komentarza

Facet ma jakieś problemy to pewne. Pewnie zawiesił konto na FB. Tam można je aktywować w dowolnym momencie. Nie wiem, w tym co ukrywa jak dla mnie wychodzą jakieś problemy z prawem. Może dlatego taki nerwowy i odgrywa się na wszystkich wokoło

Odnośnik do komentarza

"1. Jego intencje wobec Ciebie x 1 - Paz Kielichow"

 

wysylal na priv linki do fajnej muzy czy skeczy...
wczesniej pisal jakies kolysanki...

 

gosc chcial sobie poflirtowac, kolysanki (Ci) pisal - a Ty taka niedomyslna... :P

normalnie kobieta-glaz

to siem obrazil i juz

 

on bedzie jeszcze probowal, ale to dla neigo jak schodzace kamienie nerkowe bedzie chyba

 

to ten, co tak pisal z Toba w necie i sie czasem "zawieszal" w polowie rozmowy?

Odnośnik do komentarza

No dla mnie znajomosc ciekawa. Facet, znajomy z forum (o teoriach "spiskowych" itp.), ogromna wiedza itd.

Czasem pisal cos pod moimi fotkami, ze mu sie marzy zona i rodzina itp. ale jak juz pisalam, traktowalam to ze on ogolnie tak pisze... Sama mam jeszcze nie uregulowane sprawy, poza tym facet to pisal niby do mnie a tak "w powietrze", wiec roznie mozna bylo zrozumiec.

A teraz napisal miedzy innymi, o siedzeniu ksiezniczki w swojej wierzy i czekaniu az ksiaze zadziala. Jak sie wkurzylam i polecialam troche po nim to napisal, ze wreszcie pokazalam uczucia, ze jest zadowolony... Nozesz... itd.

Jak pisalam, ze nie wiem o co chodzi to napisla, ze "tak, nikt nigdy nie wie, o co chodzi" itd.

Jak napisalam, zeby spadal to odpisal, ze "tego sie spodziewal"... Nozesz...

 

Ma sie szczescie do znajomych. Jeden sie zawiesza, inny takie cuda na kiju wyrabia...

A ja chce normalosa...

Odnośnik do komentarza

Widac, ze jednak nie tylko.

 

 

Tak z ciekawosci zadalam jeszcze kilka pytan co do niego...

 

1. Co on o mnie mysli?

 

X Kolo Fortuny, 6 Mieczy, Rycerz Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Ze bylam przypadkowa znajomoscia, od ktorej sie odcial.

 

2. Co do mnie czuje?

 

3 Bulawy, 3 Mieczy, XXI Swiat ---> suma V Papiez

Odcial sie. Nic nie czuje.

 

3. Czego oczekiwal po tej znajomosci?

 

0 Glupiec, Rycerz Bulaw, 7 Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

Chyba sam nie wie. W sumie nic. Liczyl moze, ze cos sie ruszy. Ale co, to nie wiedzial sam.

 

4. Dlaczego wykasowal mnie ze swoich znajomych?

 

IX Eremita, 5 Monet, 5 Bulaw ---> suma VII Rydwan

Bo jest sam i ogolnie czul, ze ta znajomosc mu nie odpowiada i nie wystarcza. Mial inne oczekiwania wobec niej.

 

5. Jak widzi teraz nasza znajomosc?

 

2 Bulawy, XX Sad, Krol Mieczy ---> suma IXEremita

Jako zakonczony etap.

 

6. Co jest nam pisane?

 

V Papiez, 10 Bulaw, 10 Monet ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Nic. Nie przeskoczymy nic na sile. Znajomosc zostala zakonczona.

 

 

 

Tak na marginesie dodam, ze to tez relacja karmiczna. Z wyliczen numero.

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza

co Ty taka niecierpliwa ;P

 

przeciez to juz wywalkowane wte i wewte :)

 

to jedziem z tym koksem:

 

 

1. on mysli= jestes tak skolowana, ze nie dostrzegasz jakie szczescie Cie omija, wierny Rycerz znika we mgle

a w duchu mysli sobie "podobam jej sie, ale mi tego nie chce okazac..." o swieta naiwnosci ludzka :)

chociaz... podejrzanie drazysz temat

 

2. czuje= mial nadzieje, zranilas go (au! au!) i sobie poszedl (a bo to jedna taka Sacral na swiecie)

a w duchu- "jestesmy dla siebie stworzeni" - Ty tylko po prostu tego nie wiesz jeszcze, ale moze Cie oswieci (Łaska Pańska)

 

3. oczekiwal = ze jednak cos zajarzysz, a on by juz o wiecej powalczyl, a poczul sie oszukany

po cichu liczy na to, ze los jednak bedzie mu sprzyjal, jeszcze sie do niego usmiechnie - bo jest tym Magiem i jak nie, to on losowi pomoze

eh, milosc jest slepa

 

4. wykasowal, bo = chcial pokazac jaki to on teraz samotny chce byc, nic mu wiecej juz nie zostalo - tylko cierpienie, choc nie do konca sie na to zgadza (5 kijow dla Pustelnika, to chyba ninja, nie pustelnik)

po cichu se kombinuje, ze to cos przyspieszy, np. moze cos zajarzysz albo wlasnie ta Łaska Cie oswieci w kwestii uczuc

 

5. jego wizja = po glebszym wejrzeniu zrozumiesz, wybaczysz wykasowanie z FB i gorzkie slowa i otworzysz sie, ale on - teraz on nie bedzie juz chcial, o nie! zostal przeciez zraniony

wyobraza sobie siebie jako pielgrzyma klusujacego do Czestochowy (Pustelnik) tudziez innego malego rycerza w klasztorze (tj. chwilowo bez kobiet i seksu)

 

6. pisane = jakis-tam consensus bedzie, pan da sie oblaskawic - choc z trudem, i ta znajomosc sie ustabilizuje

w domysle - pan zrozumie, ze nie jestes go warta :D

bedzie spokoj i dystans

 

milego czytania ;)

zanaczam, zem juz lekko spiaca - i mozg juz zrywa kontakt

halo Ziemia... tu Huston

ha

:d015:

Odnośnik do komentarza

Dzieki Kochana... Ogromne dzieki.

Drazylam, bo zszokowalo mnie to wczoraj niezle.

A opis Twoj idealnie pasuje do mojego znajomego. Wiec sie nie zdziwie, jezeli wlasnie tak dokladnie jest czy bedzie.

To jest taki wlasnie Pustelnik-Ninja, co walczy(c musi) z calym swiatem, wg jego mniemania... :)

 

Wiec dzieki ogromne jeszcze raz. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
bez kart stwierdzam świr uciekaj daleko ... a jak się sam ewakuował to jeszcze lepiej !!!

 

moze Ci dać - diabeł toksykę uciekaj gdzie pieprz rośnie dopóki mozesz :))

 

Popieram Koleżanke Sacralku uciekaj gdzie pieprz rośnie, z daleka od Niego...to co może Ci dać, samo mówi za siebie...

 

Mam wrażenie że On się w Tobie po prostu podko****e (paź kielichów ~ On taki często skrycie podko****ący się...)...Wiesz, On "coś" tam chciał od Ciebie, chciał zachować trwałość Waszej relacji, ale że z Niego taki walczący samotnik, zbyt "dumny" typ by działać w stronę kobiety, czekał aż Ty się o Niego postarasz, coś tam "kombinował", a żeee nie zrobiłaś tego, nie poszło mu, to się zawinął urażony i zuuuyyy...

 

P.S.

3. Jak Cie postrzega x 1 - Rycerz Monet + Krolowa Kielichow ---> suma VII Rydwan

Jako Ukochaną Kobietę ~ no żesz, On to tak Cię trochę traktował (gdzieś tam w swojej glowie) jak swoją "własność"...a że się nie udało, to się rozjechało...

 

6. Co ukrywa x 3 - XX Sad, VIII Sprawiedliwosc, Krol Mieczy ---> suma XV Diabel i VIII Kochankowie

No nie jest żonaty, ale ukrywa że chciałby tego z Tobą...tylko że, to taki dominujący typ, chciałby aby zawsze szło po Jego myśli...

Edytowane przez MyStErIoUs_WoMaN
dodano p.s.
Odnośnik do komentarza

Dzieki Kochana. No wlasnie pan mi napisal (publicznie w dodatku), ze on nie zapraszal mnie po to, zebym mu pisala slitasne rzeczy, bo on nie mnich i nie oswiecony budda... i ze jest tak nieoswiecony, ze na czasem ma ochote nawet komus przyj**ac...

no to ja mu wtedy, ze jakbym byla w poblizu to za jego chamstwo sama bym mu przyj***la i ogolnie powiedzialam mu pare slow. To wtedy on, ze ja sie otworzylam emocjonalnie. I ze jest zadowolony.

Kazalam mu spodac, to typ, ze "to jest to, czego sie spodziewal"...

 

Aha... jeszcze napisal, ze mnie zaprosil na fejsie, zeby bylo z tego cos konkretnego. Zastanawialo mnie, ze nikogo nie mial w znajomych, pojawil sie nagle na fejsie i nagle ot tak znikad mnie znalazl i juz.

Dobra... teraz go nie ma. Czy sie pojawi... zobaczymy. Na razie cisza.

 

Po innym forum wiem, ze odchodzi i wraca... odchodzil chyba ze 3 razy i tyle samo razy wracal. Teraz tez znowu odszedl.

Wiec pewno i tu bedzie roznie.

 

Pan inteligentny, ale ego ma przepoteznie rozbudowane.

Odnośnik do komentarza

1. Jego intencje wobec Ciebie x 1 - Paz Kielichow

maly romantyk, z niego chcialby zeby bylo przyjemnie taka bliskos chcialby...platoniczna milosc..

 

2. Jego oczekiwania wobec Ciebie x 2 - XIII Smierc + II Kaplanka, 8 Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

zmian che, zeby wiez miedzy wami zaczela sie na planie zawodowym

 

3. Jak Cie postrzega x 1 - Rycerz Monet + Krolowa Kielichow ---> suma VII Rydwan

jako solidna osobe, a zarazem uprzejma...lekko melancholijna

 

4. Co Tobie moze dac x 1 - XV Diabel

a on moze manipulowac toba, na planie tego forum co bedzie mialo pietno w normalnych sprawach

 

5. Ogolnie jego nastawienie do Ciebie x 1 - 7 Bulaw

takie ze to on gra pierwsze skrzypce

 

6. Co ukrywa x 3 - XX Sad, VIII Sprawiedliwosc, Krol Mieczy ---> suma XV Diabel i VIII Kochankowie

ze on juz nie raz tak postepowal i kieruje rozgrywka

 

7. Czego Ty oczekujesz x 1 - As Mieczy

szczerej rozmowy i wyjasnienia

 

8. Co mozesz dac z siebie x 1 - III Cesarzowa

moze wplynac na ciebie ze poczujesz sie kobieca

 

9. Obraz relacji w obecnej chwili x 1 - 10 Mieczy

raczej zamieszanie przede koncem

 

10. Jego dzialania w Twoja strone w ciagu kolejnego miesiaca x 3 - Krol Monet, As Monet, 5 Mieczy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

nic nie zrobi do krola monet sie chodzi a nie na odwort...

 

11. W jakim kierunku zmierza relacja x 3 - 7 Mieczy, Krolowa Monet, XXI Swiat ---> suma II Kaplanka

Podstepnie bedziesz sprwadzac jego, on tez ale nic nie bedzie poprostu zakonczy sie etap

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

A to by pasowalo z tymi jego zagrywkami. Kiedys znajoma na tym naszym forum pisala, ze do niej rwal na priv dosc ostro i jak mu dala kosza to ja bardzo po chamsku potraktowal.

Ogolnie do mnie byl mily, wiec tak myslalam sobie "wierzyc, nie wierzyc, pewno jest cos tam prawdy, ale pewno facet sie zabujal".

Czyli jednak on ma taki sposob bycia...

Siedzi toto w tym swoim lesie na odludziu (serio!) i dziczeje...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

1. Co on o mnie mysli?

X Kolo Fortuny, 6 Mieczy, Rycerz Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

W poprzednim rozkładzie w Jego oczekiwaniach wobec Ciebie suma była identyczna ~ hmm, jak widać, Pan nadal liczy na to że coś się odmieni i TY zadziałasz w Jego stronę aby przywrócić/rozwinąć tę relację...

 

2. Co do mnie czuje?

3 Bulawy, 3 Mieczy, XXI Swiat ---> suma V Papiez

Tu widać że liczył na szczęśliwe zwieńczenie ale nie udało się i czuje się zraniony...więc, jak na konserwatywnego Papieża przystało, zaszył się w swoim Świecie bo przecież On działąl nie będzie skor zosta odrzucony ( w Jego mniemaniu zapenwe tak jest)...

 

3. Czego oczekiwal po tej znajomosci?

0 Glupiec, Rycerz Bulaw, 7 Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

Oczekiwał że wejdziecie w jakiś nowy etap, ale niestety coś przekombinował...

 

4. Dlaczego wykasowal mnie ze swoich znajomych?

IX Eremita, 5 Monet, 5 Bulaw ---> suma VII Rydwan

Bo znowu wykombinował ~ że jak "zniknie" to Tobie będzie Go brakowała i zawalczysz, poszukasz drogi do Niego...

 

5. Jak widzi teraz nasza znajomosc?

2 Bulawy, XX Sad, Krol Mieczy ---> suma IXEremita

On potrzebuje tej znajomości, nie uważa jej za zakończoną, ale póki co odizolował się...

 

6. Co jest nam pisane?

V Papiez, 10 Bulaw, 10 Monet ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

No nie powiedziałabym że nic, no kurcze, jest Wam pisana relacja, trudna relacja...pod Pana dyktando, eehhh....

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Dzieki Kochana. No wlasnie pan mi napisal (publicznie w dodatku), ze on nie zapraszal mnie po to, zebym mu pisala slitasne rzeczy, bo on nie mnich i nie oswiecony budda... i ze jest tak nieoswiecony, ze na czasem ma ochote nawet komus przyj**ac...

no to ja mu wtedy, ze jakbym byla w poblizu to za jego chamstwo sama bym mu przyj***la i ogolnie powiedzialam mu pare slow. To wtedy on, ze ja sie otworzylam emocjonalnie. I ze jest zadowolony.

Kazalam mu spodac, to typ, ze "to jest to, czego sie spodziewal"...

 

...

Aha... jeszcze napisal, ze mnie zaprosil na fejsie, zeby bylo z tego cos konkretnego. Zastanawialo mnie, ze nikogo nie mial w znajomych, pojawil sie nagle na fejsie i nagle ot tak znikad mnie znalazl i juz.

Dobra... teraz go nie ma. Czy sie pojawi... zobaczymy. Na razie cisza.

 

Po innym forum wiem, ze odchodzi i wraca... odchodzil chyba ze 3 razy i tyle samo razy wracal. Teraz tez znowu odszedl.

Wiec pewno i tu bedzie roznie.

 

Pan inteligentny, ale ego ma przepoteznie rozbudowane.

 

Pan albo jest Toksyczny, albo chory ~ chory z Miłości do Ciebie...trudy charakter, tak czy siak...

Odnośnik do komentarza
A to by pasowalo z tymi jego zagrywkami. Kiedys znajoma na tym naszym forum pisala, ze do niej rwal na priv dosc ostro i jak mu dala kosza to ja bardzo po chamsku potraktowal.

Ogolnie do mnie byl mily, wiec tak myslalam sobie "wierzyc, nie wierzyc, pewno jest cos tam prawdy, ale pewno facet sie zabujal".

Czyli jednak on ma taki sposob bycia...

Siedzi toto w tym swoim lesie na odludziu (serio!) i dziczeje...

 

moze to wilkolak :D

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
A to by pasowalo z tymi jego zagrywkami. Kiedys znajoma na tym naszym forum pisala, ze do niej rwal na priv dosc ostro i jak mu dala kosza to ja bardzo po chamsku potraktowal.

Ogolnie do mnie byl mily, wiec tak myslalam sobie "wierzyc, nie wierzyc, pewno jest cos tam prawdy, ale pewno facet sie zabujal".

Czyli jednak on ma taki sposob bycia...

Siedzi toto w tym swoim lesie na odludziu (serio!) i dziczeje...

 

Jejuuu, to zmienia postać rzeczy...wiej wiej, zdecydowanie wiej od Niego jak najdalej...

Bo cóż Ci Kochanie po takiej miłości..toksycznej miłości, zaborczej bardzo...

To taki porąbany typ jakiś (no sorki), nie toksyczny, a Mega Toksyczny, i jakiś zdesperowany ooo jeeesuuu...a że był miły w stosunku do Ciebie, ojj te Typki dobrze wiedzą jak zwabić "ofiarę"...

Odnośnik do komentarza
Jejuuu, to zmienia postać rzeczy...wiej wiej, zdecydowanie wiej od Niego jak najdalej...

Bo cóż Ci Kochanie po takiej miłości..toksycznej miłości, zaborczej bardzo...

To taki porąbany typ jakiś (no sorki), nie toksyczny, a Mega Toksyczny, i jakiś zdesperowany ooo jeeesuuu...a że był miły w stosunku do Ciebie, ojj te Typki dobrze wiedzą jak zwabić "ofiarę"...

 

No ja mam toksyke za soba, wiec takich typow wyczuwam na kilometry. Jezeli facet przez neta nie umie pokonktrolowac emocji to co by to bylo, gdybysmy sie w realu spotkali...

 

Aj... jakis czas temu byl jaki idiota, co nazywal sie moim Archaniolem a ja mialam byc jego tarotowa dama, teraz ten wyskoczyl jak Filip z konopii, inny znajomy zawiesza sie podczas rozmowy i jak co to wszystko dobrze...

 

Czy ja przyciagam tylko nienormalnych?

Retoryczne pytanie chyba...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
No ja mam toksyke za soba, wiec takich typow wyczuwam na kilometry. Jezeli facet przez neta nie umie pokonktrolowac emocji to co by to bylo, gdybysmy sie w realu spotkali...

 

Aj... jakis czas temu byl jaki idiota, co nazywal sie moim Archaniolem a ja mialam byc jego tarotowa dama, teraz ten wyskoczyl jak Filip z konopii, inny znajomy zawiesza sie podczas rozmowy i jak co to wszystko dobrze...

 

Czy ja przyciagam tylko nienormalnych?

Retoryczne pytanie chyba...

 

Co by było w realu ? nie chcę o tym nawet myśleć..też przerabiałam Toksyczną miłość, zadzrość i wsio co z tym związane, jeszcze to się za mną ciągnie, mimo tego że mówię - już nie chce, On i tak wraca, ciągle mi oznajmia że jestem Jego i już Zawsze będziemy Razem, czasem nawet wyrywa mu się że jestem Jego własnością (a najlepsze jest to, że ja Go Kocham, no, serio, kolejny oszołom - ze mnie tym razem hehe, ale nie chce Go, nie chce z Nim wiązać swego życia choć z serca wyrzucić nie umiem)...

Twoim Archaniołem - o matulu, ilu to oszołomów ziemia nosi to aż strach się bać...

Czy przyciągasz tylko nienormalnych, nie wiem czy tylko, może masz jakąś karmę do przerobienia ? bo sama nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...

Odnośnik do komentarza

wiele dziewczyn przyciaga nieodpowiednich facetow (i vice versa z pewnoscia)

jest jakis sygnal, ktory podswiadomie sie wysyla, zapotrzebowanie ktore w nas jest

gdy sie go zindentyfikuje, to juz jest sie w polowie wygranym (-ą) -> natepny krok juz tylko zostaje=zmienic czestotliwosc/tresc

mozna to nazwac przepracowaniem karmy

to nie zawsze musi sie odbywac w relacji z kims

to moze byc podroz w glab siebie

Odnośnik do komentarza

Tego pewno sie nie dowiem. Jestem wysiekana ze znajomych i zblokowana. Jak ja to przYzyje... :ojejku::hahahaha: Ja w swojej karierze blokowalam tylko raz. Faceta, ktory twierdzil, ze jest moim archaniolem... :hahahaha: Ale to bylo ewidentne molestowanie. Teraz sama zblokowana poczulam sie jak jakas dewiantka molestowaczka... az bloka trzeba bylo na mnie zalozyc. :ojejku::hahahaha:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Tego pewno sie nie dowiem. Jestem wysiekana ze znajomych i zblokowana. Jak ja to przYzyje... :ojejku::hahahaha: Ja w swojej karierze blokowalam tylko raz. Faceta, ktory twierdzil, ze jest moim archaniolem... :hahahaha: Ale to bylo ewidentne molestowanie. Teraz sama zblokowana poczulam sie jak jakas dewiantka molestowaczka... az bloka trzeba bylo na mnie zalozyc. :ojejku::hahahaha:

 

Czy mu się naraziłaś?:lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem. :hahahaha:

 

 

Nie rozumiem tekstow w stylu "tacy sami a sciana miedzy nami" albo "i oto stoje ja, rycerz ze zlamana szpada (czy dzida, nie pamietam :ojejku: )...

 

No nic... przeboleje ten bolesny bol. Dla jednej osoby umarlam na boskim fejsie... :ojejku::hahahaha:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tja... wczoraj przypadkiem zobaczylam, ze zostalam odblokowana...

 

Z ciekawosci zapytalam, czemu mnie teraz odblokowal?

 

9 Bulaw, As Kielichow, Rycerz Monet ---> suma XV Diabel

Bo go chyba jednak ciagnie do mojej osoby.

 

Nic... to tak wedle weryfikacji jeszcze... co tam dalej sie dzieje. Byla blokada, teraz nie ma... Ciekawe, co dalej... :hahahaha:

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Tja... wczoraj przypadkiem zobaczylam, ze zostalam odblokowana...

 

Z ciekawosci zapytalam, czemu mnie teraz odblokowal?

 

9 Bulaw, As Kielichow, Rycerz Monet ---> suma XV Diabel

Bo go chyba jednak ciagnie do mojej osoby.

 

Nic... to tak wedle weryfikacji jeszcze... co tam dalej sie dzieje. Byla blokada, teraz nie ma... Ciekawe, co dalej... :hahahaha:

 

Noo wiedziałam że Ci nie odpuści :)...

Dlaczego Cię odblokował ~ bo zniknęła depresja gangstera :) - okres samoochrony i Pan wraca na fale...Pan jest w Tobie zadurzony i baaardzo Go ciągnie do Ciebie (to widać już było w poprzednich kartach;) ), tak łatwo nie odpuści - On już ma swój plan poukładany...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ciekawe... z facetem tysz mam karme....

 

ale powiem szczerze, ze mam ostatnio dosyc znajomosci netowych... po dziurki w uszach. Zauwazylam, ze zazwyczaj to jakies niestabilne psychicznie typy...

Odnośnik do komentarza
Gość gość5
Ciekawe, ciekawe... z facetem tysz mam karme....

 

ale powiem szczerze, ze mam ostatnio dosyc znajomosci netowych... po dziurki w uszach. Zauwazylam, ze zazwyczaj to jakies niestabilne psychicznie typy...

 

jak wiekszosc dziadów...........jak wiekszosc ........:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
11. W jakim kierunku zmierza relacja x 3 - 7 Mieczy, Krolowa Monet, XXI Swiat ---> suma II Kaplanka

Tu raczej nic nie bedzie. Jezeli bedzie kontakt to nieszczery i juz raczej sobie nie pogadamy. Znajomosc sie skonczyla.

 

 

więc ładnie karty pokazały ;)

 

Dzięki :*

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

No coz WERYFIKUJE OSTATECZNIE po tak dlugim czasie. Pan po takim czasie dzisiaj sie wlasnie odezwal. Na fejsie zaprosil, przeprosil, pisalismy sobie razem.

 

I napisal, ze przez ten caly czas sledzil moj profil na fejsie i wie na biezaco, co u mnie. Napisal, ze caly czas "byl przy mnie".

 

11. W jakim kierunku zmierza relacja x 3 - 7 Mieczy, Krolowa Monet, XXI Swiat ---> suma II Kaplanka

 

Tu mogloby byc to jego sledzenie z daleka i w ukryciu mojego profilu... :crazyangel:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

ładnie :)

 

7 mieczy często też wyskakuje na pozyskiwanie informacji o czymś/kimś, ale w ukryciu :) denarowa to pewnie Ty, królowa, do której trzeba podejść, zaś świat (+ 7 mieczy) to szperanie w internecie

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Moge powiedziec, ze teraz dopiero weryfikacja ostateczna.

 

 

Facet zaczal rwac do mnie. Byl nawet w lutym u mnie w tu w DE. Byl sex, pojechal do Polski, liczy mocno na cos wiecej.

 

Chyba wypada obczaic pana na nowo, bo mi z planami mocno niepokojacymi wyskakuje (syn, slub itp. itd. chce sie do mnie przeprowadzac, a dla mnie to zdecydowanie za szybko).

 

W przyszlym tygodniu obczaje na nowo pana.

 

Wątek znajduje się na interpretacjach, bo gdy powstawał był zgodny z ówczesnym regulaminem działu. Proszę się nie inspirować i nie sugerować nim przy zakładaniu nowych wątków ;) RTG tworzymy we Wzajemnej - Czarownica

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...