Jump to content

"Prysznic, gwałt"


miniaturka26

Recommended Posts

Pamiętam tylko ten moment z całego snu.

Weszłam do łazienki ( w nie moim mieszkaniu, było to wymyślone mieszkanie, nigdy w takim nie byłam) z zamiarem umycia się. W tej łazience mieściły się trzy prysznice, dwa z nich były zajęte, jeden z prawej strony przez jakiegoś chłopaka ( również mi nie znany, nie widziany nigdy, wymyślony), środkowy prysznic był zajęty przez księdza ( nie pamiętam skąd wiedziałam że to był ksiądz), więc zajęłam ten po lewej stronie. Gdy zaczęłam się pod nim myć ksiądz złapał mnie za ręce i trzymał , abym nie mogła się wyrwać, ten chłopak (który wtedy taż brał prysznic gdy przyszłam) chciał mnie zgwałcić i zaczęłam głośno krzyczeć, wtedy do łazienki wbiegł mój partner ( z rzeczywistego życia) i złapał tego chłopaka i zaczął go dusić sznurkiem, ksiądz w tym czasie uciekł, gdy temu chłopak duszonemu zaczęło brakować powietrza kazałam mu go puścić, upadł na ziemię, a ja sprawdzałam czy oddycha.... I się obudziłam...

 

 

 

Dodam że w ten dzień przed snem rozstałam się z moim partnerem z powodu tego że męczy mnie sumienie, on pracuje po 12 godzin dziennie (nie mamy czasu dla siebie), a ja siedzę całymi dniami sama w domu, bo nasze dziecko choruje na oskrzela. Spaliśmy w tą noc razem w łóżku i chwilę przed zaśnięciem powiedziałam mu że i tak go kocham..

Link to comment
Share on other sites

Witaj Mini! Jednoznaczne przesłanie snu jest takie, że kochasz tego faceta i dobrze o tym wiesz. To, ze postąpiłaś jak postąpiłaś / mowa o decyzji o rozstaniu się/, jest "gwałtem" na samej sobie, bo zrobiłaś to wbrew swojemu uczuciu, sobie, i teraz się męczysz. Wyczuwam, że jest między wami silna więź emocjonalna i duchowa, moze nawet przyznaczeniem jest bycie ze sobą, moze to byc związek karmiczny gdzie macie coś do przepracowania z poprzednich wydarzeń/relacji/wcieleń/.

(Podaj mi na priva daty ur. i odpowiem na temat karmicznosci waszej relacji.)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...