Skocz do zawartości

Toksyka w relacjach z facetami; pytan kilka.


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Nic. Tak przyszlo mi do glowy, ze latami przyciagam do siebie jeden typ facetow. Takich wlasnie w XV Diable. Jak moj maz i cala masa innych. Narwane to, nie umie panowac nad emocjami i najchetniej by pod swoja piecze wzielo (czyt. przydusilo, nie dalo oddychac i trzymalo tylko dla siebie).

 

 

Zadalam wiec w zwiazku z tym kilka pytan:

 

 

1. Co powoduje, ze przyciagam taki typ facetow?

XV Diabel, 10 Kielichow, 8 Monet ---> suma IX Eremita

Tak mi sie skojarzylo, ze przyciagam samotnych facetow, ktorym slina leci na moja rodzinnosc i dzieciatosc i kojarze im sie z jakas taka stabilizacja, nie wiem, cieplem rodzinnym, a przy okazji napalaja sie.

 

2. Jak oni mnie postrzegaja?

As Mieczy, XII Wisielec, Krol Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Ze jestem inteligentna a przy okazji wolna, niezajeta i ze maja pole do popisu, moga sie ze swoim Bulawowym potencjalem zaprezentowac. I zaraz jakies powazne zapedy.

Tak na marginesie, nie wiem, czy to normalne, ale zdarzalo mi sie, ze faceci oswiadczali mi sie na ulicy. Co juz ogolnie niezrozumiale.

 

3. Jaki typ faceta bylby tym dla mnie wymarzonym (znaczy takim, przy ktorym bylabym rzeczywiscie, realnie szczesliwa)?

V Papiez, III Cesarzowa, 5 Bulaw ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Takiego, przy ktorym czulabym sie pewna, ktory umialby o mnie zawalczyc i ktory chcialby ze mna czegos powazniejszego, umialby w odpowiednim momencie nasza znajomosc przetransformowac w cos powazniejszego.

 

4. Co powinnam w sobie zmienic, aby przyciagnac wlasnie takiego faceta?

XIV Umiarkowanie, 5 Kielichow, VII Rydwan ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Powinnam byc bardziej zadowolona z siebie, odlozyc oczekiwania czy wyobrazenia (chocby i wzgledem siebie, ale i tego potencjalnego), jakie byc moze (a nawet prawdopodobnie) hoduje w sobie i zaczac efektywnie dzialac. Pielegnowac przyjaznie i moze sie z tego cos wykluje.

 

5. Jakie realne szanse mam na takiego faceta (do roku czasu)?

9 Kielichow, XX Sad, 5 Monet ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

Chyba znam juz kogos, ewentualnie poznam. Jednak znajomosc na chybotliwym gruncie, niepewna. Przynajmniej tak to w szansach wyglada.

 

6. Rezultat (do roku czasu).

IV Cesarz, Krol Monet, As Kielichow ---> suma II Kaplanka

No mamy tu przynajmniej jednego faceta. Cesarz to moze byc moj maz w tle. Poza tym jest Monetowy. Ciekawe. I szansa, ze moze cos zaistniec.

 

7. Rezultat dalszy (do 2. lat).

Paz Monet, 8 Bulaw, As Bulaw ---> suma III Cesarzowa

Tu chyba cos bedzie. Ten Paz Monet nie za bardzo, bo jak u mnie to ewidentnie ciaza, ale moze chodzi tylko o bliskosc. W kazdym razie powinno sie cos do 2. lat zadziac.

 

 

 

Ostatni moj rozklad (dzisiaj :hahahaha:). Zrobilam go w kontekscie tej calej toksycznosci, bo widze, ze to nie pierwsze takie cos... mam taki potencjal, ze przyciagam takich typow.

Odnośnik do komentarza

1. Co powoduje, ze przyciagam taki typ facetow?

XV Diabel, 10 Kielichow, 8 Monet ---> suma IX Eremita

mysla sobie że przy Tobie złapią stabilizację wg swoich zasad odbierają Cię jako osobę którą będą mogli sobie dopasować do swojego "ego" zdominują Cię

 

2. Jak oni mnie postrzegaja?

As Mieczy, XII Wisielec, Krol Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

inteligentna , lekko wycofana z ogromnym potencjałem

przy Tobie sie wyciszają

 

 

3. Jaki typ faceta bylby tym dla mnie wymarzonym (znaczy takim, przy ktorym bylabym rzeczywiscie, realnie szczesliwa)?

V Papiez, III Cesarzowa, 5 Bulaw ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

opiekun , taki przy którym poczujesz się bezpiecznie, który bedzie ciągle zabiegać o Ciebie ale nie straci w Twoich oczach czyli " musi to być silny facet" który mimo że zabiega ma silną osobowość

 

4. Co powinnam w sobie zmienic, aby przyciagnac wlasnie takiego faceta?

XIV Umiarkowanie, 5 Kielichow, VII Rydwan ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

wyciszyć sie nie czekać samo przyjdzie

 

 

5. Jakie realne szanse mam na takiego faceta (do roku czasu)?

9 Kielichow, XX Sad, 5 Monet ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

na razie kiepskie ale czarodziej jakiś wokoło Ciebie będzie

 

 

6. Rezultat (do roku czasu).

IV Cesarz, Krol Monet, As Kielichow ---> suma II Kaplanka

no tutaj szanse są dwaj Panowie :)

 

7. Rezultat dalszy (do 2. lat).

Paz Monet, 8 Bulaw, As Bulaw ---> suma III Cesarzowa

wydaje mi sie że z przyjaciela zyskasz faceta :hahahaha:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

widać,że faceci wychodzą z założenia,że stworzą sobie przy Tobie miłe gniazdko domowe. To leniwce,szukają ciepłego konta, gdzie im jeść dadzą,brudy wypiorą a oni będą mogli sobie porządzić, jako Samce. A ty chciała byś,żeby ktoś w końcu zatroszczył się o Ciebie. I też sądzę,że powinnaś się po znanych facetach rozejrzeć, bo tam coś może już kiełkować.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

moze lubisz wyzwania - nade wszystko...

i pomimo, ze rodzina wazna, to gdzies -tam masz awanturnicza zylke

on czesto wysuwa sie (niechcacy) na pierwszy plan

masz w swojej naturze potrzebe bronienia i atakowania, a spokoj Cie nuzy

taki wojownik, wiec szukasz wyzwan

co to a wyzwanie spokojny facet ;P

 

sama wcale nie chcesz sie poukladac (Umiarkowanie-> 5 pucharow = "i co, juz bedzie tak spokojnie..?")

jak walczysz, to czujesz, ze zyjesz - choc czesto juz padasz na nos

uzalezniona jestes ;)

 

jak juz trafisz na fajnego faceta - to wtedy sie okaze, ze dla tej relacji cale Twoje zycie musialoby stanac na glowie (i znow wyzwanie, cos co Cie bedzie gnebic)

ten facet juz jest (Sad) , moze tylko jeszcze Ty nie odkrylas uczucia do niego - albo on sie nie ujawnia ze swoim

Edytowane przez alathea
lit.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki Kochane... Duzo racji w tym, co piszecie jest...

 

Tak zaciekawilo mnie m.in. co napisalala Alathea. Tak, tak wlasnie jest. Ze ja nie jestem tak poukladana, jak to na zewnatrz wyglada. I jak nie dzieje sie nic, to mnie az nosi, zeby sie dzialo. Lubie, gdy jest jakis taki impuls dla nerwow... jak cos sie dzieje a nawet, jak trzeba o cos zawalczyc. Nie cierpie rutyny i uporzadkowania...

no po prostu... :ojejku:

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

1. Co powoduje, ze przyciagam taki typ facetow?

XV Diabel, 10 Kielichow, 8 Monet ---> suma IX Eremita

 

Przyciągasz takich Typków bo jesteś bardzo ciepłą, przyjazną osobą, dojrzałą emocjonalnie (w przeciwieństwie do Nich), dlatego lgną do Twojego ciepełka jak muchy do lepu, bo czują się samotni i wyobrażają sobie że Ty taka ciepła i kochana zaakceptujesz ich wszelkie wady i będziesz tolerować bez względu na wszystko...że to Ty włożysz ogrom pracy by ich uszczęśliwić, że zbudujesz dla Nich bezpieczeństwo (Oni wbrew pozorom, są często strasznie nieporadni życiowo - w sensie emocjonalnym ~ tworzenia poprawnych relacji, zakładania rodziny)...

Odnośnik do komentarza

1. Co powoduje, ze przyciagam taki typ facetow?

XV Diabel, 10 Kielichow, 8 Monet ---> suma IX Eremita

W pierwszej chwili pomyslalem ze chodzi o jakiegos faceta co lubi rzadzic, ale jak pisala Alathea - lubisz jak cos sie dzieje, niespodzianki,sztampa Cie wykancza

Chyba wcale nie chcesz tej 10 kieli i 8 monet - to strasznie monotonne, czulabys sie jakas taka "umarta", wyobcowana, jakby nie bylo bodzcow.

byloby to dla Ciebie wyrzeczeniem i wrecz karą.

 

2. Jak oni mnie postrzegaja?

As Mieczy, XII Wisielec, Krol Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

inteligentna, troche wycofana, potrzebujaca energicznego faceta, opiekunczego. Na dodatek masz pewnie smykalke artystyczna, dziedziczona w rodzinie,

lub jakies zdolnosci dziedziczone po kądzieli.

 

3. Jaki typ faceta bylby tym dla mnie wymarzonym (znaczy takim, przy ktorym bylabym rzeczywiscie, realnie szczesliwa)?

V Papiez, III Cesarzowa, 5 Bulaw ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

facet z zasadami, ale majacy charakter, facet pod kapciem nudzilby Cie, po jakims czasie bys go nie zauwazyla drepczac w swoich kapciach po domu.

Potrzebujesz faceta, silnego, pewnego siebie, umiejacego wytrzymac ciagle zmiany (ktore najwidoczniej sa czescia tego pakietu, który wnosisz do zwiazku)

 

4. Co powinnam w sobie zmienic, aby przyciagnac wlasnie takiego faceta?

XIV Umiarkowanie, 5 Kielichow, VII Rydwan ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Byc soba, nie plakac nad rozlanym mlekiem, nad tym co bylo, tylko wsiasc do pociagu byle jakiego, nie dbac o bilet.

Trzymaj sie swoich zasad, nawykow, ale wiecej energii i zycia kobieto, pozwol sprawom dziac sie zsamym.

Nie ma nic gorszego dla faceta, od p[artnera/partnerki, ktory ciagle walkuje kazdy szczegol, kazde slowo.

Chwytaj to co jest i sie tym ciesz.

Tylko nie byle czym, chodzi o odnajdywanie radosci i pozytywnych cech w tym co jest, co masz, taka alchemia szczescia.

 

5. Jakie realne szanse mam na takiego faceta (do roku czasu)?

9 Kielichow, XX Sad, 5 Monet ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

Ewidentnie znasz tego pana, mozliwe ze laczyla was jakas pomoc komus o podlozu finansowym, albo szkolenie.

Cos zwiazanego z domem albo dzialaniem na rzecz innych, poszkodowanych przez los (moze chodzilo tez o rozwoj kreatywnosci, przesiebiorczosc, szkolenia itp)

 

6. Rezultat (do roku czasu).

IV Cesarz, Krol Monet, As Kielichow ---> suma II Kaplanka

 

hmm ciekawe... do Asa nie dociagnelas, zaraz klapsa dostaniesz;)

Widac ze do roku w kims sie zadurzysz;) heheh

(szczerze, to przez mysl mi przeszlo ze to moze byc kobieta)

 

7. Rezultat dalszy (do 2. lat).

Paz Monet, 8 Bulaw, As Bulaw ---> suma III Cesarzowa

Tu chyba cos bedzie. Ten Paz Monet nie za bardzo, bo jak u mnie to ewidentnie ciaza, ale moze chodzi tylko o bliskosc. W kazdym razie powinno sie cos do 2. lat zadziac.

Odnośnik do komentarza

Ba.. dzieki Calielu... Kobieta sie nie zainteresuje... bo ja 1000000% lubie mezczyzn... :serduszka: i tu jestem niereformowalna... :jezyk2:

 

Ale interpretacja jak zwykle piekna... i trafiajaca w mnostwo punktow... :) ktore sa realne.

Odnośnik do komentarza

1. Myślę,że przyciągasz facetów którzy lubią dominować nad kobietami z tego względu,że emanuje od Ciebie faktycznie,rodzinność,stabilizacja. Rzekłabym ,że rodzina ma dla Ciebie ogromne znaczenie poprzez rodzinne tradycje dlatego taki mężczyzna czuje się przy Tobie De Facto bezpiecznie ,bez względu na swój czyn,ty pozostaniesz z nim..Póki smierc nas nie rozłączy..Ciepłe kluchy...albo co rodzina powie..

2. Ja myślę,że uważają,że nie chętnie podejmujesz radykalne decyzje i radykalne ciecia w swoim zyciu. Do wszystkiego podchodzisz ze spokojem,dystansem,na chłodno..i patrzysz na dobro rodzinne..ciepły kąt,nie szukasz "dymu"

3.Mężczyzna który zaakceptował by twoje dzieci,rodzine. Dla którego byłabyś piękna i sprawiał,że czujesz się doceniona i niezwykle kobieca,atrakcyjna:). Mężczyzna wszechstronny. Odrobine szalony. Namiętny ,zywiołowy brunecik:}. W pewnych kwestiach skłonny do kompromistu,ale gdy trzeba stojący na pozycji według wymagane zadania. Odpowiedzialny i stabilny.

4. a może nic nie zmieniać?Robic tak jak jest?Utrzymać dystans miedzy smutkiem a nadmiernym działaniem,szukaniem. Gdy nadejdzie ten czas(umiarkowanie),bedzie dobrze i znajdziesz tego odpowiedniego(Kapłan)

5. Szanse są i to spore na zmianę twojej sytuacji:) tylko nie dostrzegasz tego co podaje Ci los(koło fortuny) osoby która jest(Mag) ma projekcje,plany,próbuje tworzyc..

Do roczku czasu to myślę,że nawet ich dwóch bedzie:] Podejmiesz wybór który wazniejsze:)

w 2 to ewidentnie jak dzidzia albo duzo,duzo okazywania miłosci:)

Odnośnik do komentarza

Dzieki Kochana... :)

 

I tu masz racje. Rzeczywiscie tak moze byc. Tzn. ja ogolnie jestem tradycjonalistka a i wybaczam duzo, ale nie z racji, co ludzie pomysla, tylko bardziej dlatego, ze sama nigdy swieta nie bylam, wiec mam zrozumienie dla natury ludzkiej i ze blad moze sie zdarzyc. Co nie znaczy, ze wybaczam bez konca.

 

Co do tego dziecka... to troche wole jednak bliskosc... ;) Troje wystarczy. Ale wiadomo, czas pokaze, przyszlosc wszystko zweryfikuje. Najpierw niech sie znajdzie ten fajny facecik... i bedzie git.

 

Dzieki kochana. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Co powoduje, ze przyciagam taki typ facetow?

XV Diabel, 10 Kielichow, 8 Monet ---> suma IX Eremita

 

potrafisz wzbudzać ogromne emocje swoją osobą, jesteś zadbana, umiesz dawać poczucie szczęścia, masz w sobie dużo zmysłowości,czegoś takiego, jakieś iskierki w oczach może, co powoduje, ze ten typ facetów nie umie się temu oprzeć

 

2. Jak oni mnie postrzegaja?

As Mieczy, XII Wisielec, Krol Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

inteligentna babka, o lotnym umyśle, umiejąca się wstrzymywać z działaniami w sensie, ze na siłę nie zabiegasz, ale jak trzeba dajesz im szansę się wykazać, czują się przy Tobie pewni siebie, władczy

 

3. Jaki typ faceta bylby tym dla mnie wymarzonym (znaczy takim, przy ktorym bylabym rzeczywiscie, realnie szczesliwa)?

V Papiez, III Cesarzowa, 5 Bulaw ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

 

mądry, z dużą wiedzą i sporym intelektem, z zasadami, przy którym poczułabyś się prawdziwą kobietą, spełnioną, który dałby Ci wszystko i umiałby stoczyć o Ciebie walkę z innymi mężczyznami...

 

4. Co powinnam w sobie zmienic, aby przyciagnac wlasnie takiego faceta?

XIV Umiarkowanie, 5 Kielichow, VII Rydwan ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

wyciszyć się, dać sobie szansę na rozliczenie się z tym co Cię boli, wypłakać się porządnie, a potem wyrwać z tego i zawalczyć o siebie odrzucając wszelkie troski, wyrzucając je z głowy

 

5. Jakie realne szanse mam na takiego faceta (do roku czasu)?

9 Kielichow, XX Sad, 5 Monet ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

 

powinnas wyluzować i przede wszystkim zając sobą, do roku chyba jeszcze ten supermen się nie pojawi, choć pewnie pewne znajomości nadal będa kwitnąć

 

6. Rezultat (do roku czasu).

IV Cesarz, Krol Monet, As Kielichow ---> suma II Kaplanka

 

na pewno dwóch koło Ciebie i to konkretnych, któryś z nich da Ci szansę na więcej

 

7. Rezultat dalszy (do 2. lat).

Paz Monet, 8 Bulaw, As Bulaw ---> suma III Cesarzowa

 

ja tu widzę młodszego meżczyznę i romans ognisty z nim:))))

Odnośnik do komentarza

Mlodszy powiadasz? No mlodszych tez mam... dobrych znajomych. Ale na razie to my w przyjazni... :icon_smile2:

Dzieki Kochana. Super interpretacja.

 

Szkoda, ze te punkty karmiczne sa tak poograniczane, bo bym walila je za kazda fajna interpretacje a tak niet...

ale tak czy inaczej dziekuje Tobie... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Mlodszy powiadasz? No mlodszych tez mam... dobrych znajomych. Ale na razie to my w przyjazni... :icon_smile2:

Dzieki Kochana. Super interpretacja.

 

Szkoda, ze te punkty karmiczne sa tak poograniczane, bo bym walila je za kazda fajna interpretacje a tak niet...

ale tak czy inaczej dziekuje Tobie... :bukiet:

 

Wiesz, mi osobiście paź monet pokazuje mlodszego ode mnie faceta, stąd taka a nie inna interpretacja:))

Odnośnik do komentarza

Wiesz, wszystko zdarzyc sie moze... Z jednym z tych znajomych kiedys sobie ladnie flirtowalismy (netowo), ale w miedzyczasie sobie znalazl dziewczyne, w czym mu kibicowalam. Tyle, ze z tego, co widze, nie wypalilo im i chlopak bardzo nalega, zebym przyjechala latem do PL, zeby sie spotkac. Rok temu mielismy sie spotkac, wynajal nawet wspolny domek, no ale nie wyszlo (czerwiec, moja najstarsza corka jeszcze miala szkole)... A... i jest mlodszy o 8 lat... :hahahaha:

 

To taki fajny facet, co sobie wirtualnie masaze robilismy i takie tam... totalny wariat... ale pozytywnie.

Tyle, ze na razie na stopie ino przyjacielskiej. Za mlody jak dla mnie... :wstydnis:

Edytowane przez SacralNirvana
poprawka byla
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Wiesz, wszystko zdarzyc sie moze... Z jednym z tych znajomych kiedys sobie ladnie flirtowalismy (netowo), ale w miedzyczasie sobie znalazl dziewczyne, w czym mu kibicowalam. Tyle, ze z tego, co widze, nie wypalilo im i chlopak bardzo nalega, zebym przyjechala latem do PL, zeby sie spotkac. Rok temu mielismy sie spotkac, wynajal nawet wspolny domek, no ale nie wyszlo (czerwiec, moja najstarsza corka jeszcze miala szkole)... A... i jest mlodszy o 8 lat... :hahahaha:

 

To taki fajny facet, co sobie wirtualnie masaze robilismy i takie tam... totalny wariat... ale pozytywnie.

Tyle, ze na razie na stopie ino przyjacielskiej. Za mlody jak dla mnie... :wstydnis:

 

Facet, na którego często karty kładę jest ode mnie młodszy o...10 lat...Ale jak go poznałam to nie miałam o tym pojęcia, bo nie wygląda:)

Odnośnik do komentarza

Selenitku. Ty tak po tym rozkladzie widzisz czy ogolnie? No mam jakos tak nie do konca z ta miloscia w zyciu. Zawsze jakas toksyka. Faceci z wybujalym ego, tacy macho... chociaz teoretycznie w takich nie gustuje. Tzn. nie lubie mamelow... ale no sorry... takiego czegos tez nie sciagam swiadomie.

 

A co do odpinania karmy to jak? Mozesz szerzej, jasniej?

Odnośnik do komentarza

Wiesz, szukalam w necie na temat tego, co piszesz, ale na razie niemrawo mi to idzie.

Tak moze wiec w skrocie zapytam. Na czym polega ta karma milosci?

Cos z numerologia to ma? Ja jestem 8. :)

Zarzucilam pytaniami... sorry. Ale zaciekawilo mnie, co napisalas.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze zaraz wyjdzie, ze to Ty wyszlas mi w tym Asie Kielichow do roku... :hahahaha:

 

 

A powaznie... to jakos tak leci 8/17/35/53

 

Ale na numerologii znam sie tyle, co wpisac w kalkulator... Co co oznacza... nie mam pojecia. :D

Odnośnik do komentarza

Ano... :hahahaha:

 

 

 

A co do osemki numero... tak sobie czytam opisy na temat milosnosci tegoz numerka i takie cos znalazlam...

 

 

 

 

 

ÓSEMKA

 

Dla płci przeciwnej jesteś atrakcyjny i wzbudzasz namiętności. Wobec okazywanych uczuć kierujesz się zasadą "wszystko albo nic". Żądasz oddania i podporządkowania się. Jesteś wiernym małżonkiem i przyjacielem, troskliwym i delikatnym. Nie jesteś zbyt wrażliwy; masz trudności z rozpoznawaniem własnych i cudzych uczuć.

 

Jednym slowem niedomyslna jest. Nie wie, co sama czuje i nie rozpoznaje, co kto inny do niej czuje. :hahahaha:

Najfajniejsze, ze ten moj ostatni znajomy (ten wojak z lasu, co tak pretensjonalnie wczoraj wyskoczyl) to tez osemka i tez ten sam zestaw, co ja 8/17/35/53.

Edytowane przez SacralNirvana
skasowalam co nieco, bo mi sie za duzo tresci wkleilo :D
Odnośnik do komentarza

Chciałam napisać to co Selenit, ale mnie ubiegła.

Karma się kłania, co widać tutaj szczególnie: XV Diabel, 10 Kielichow, 8 Monet ---> suma IX Eremita

I co lepsze, to karma wcale nie musi być twoja. Możesz mieć rodzinne podpięcia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...