Skocz do zawartości

Milosna karma


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jaki wplyw na moje zycie milosne ma karma?

2 Mieczy, 7 Bulaw, 8 Kielichow ---> suma V Papiez

Nie wiem. Jakbym caly czas musiala walczyc z jakimis przeciwnosciami, miala jakies przeszkody stawiane, byla blokowana, wsadzana w sztywne ramy jakies i z nimi musiala walczyc.

 

2. Co mam do przerobienia w tym wcieleniu jako obciazenie karmiczne w kwestiach zwiazkow partnerskich, milosci itp.?

Krol Monet, 5 Bulaw, Krolowa Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

Tu zwiazek z monetowym. Co ciekawe, moj maz nie byl moim partnerem karmicznym.

Z kolei znajomy, z ktorym laczy mnie karma, jest Monetowy. Hmm...

 

3. Ile z tego juz przerobilam?

As Mieczy, II Kaplanka, 5 Mieczy ---> suma VIII Sprawiedliwosc

Nie wiem. Mielismy kontakt na poziomie intelektualnym, dobre zrozumienie i rwane wiadomosci od czasu do czasu, znaczy rwany kontakt.

 

4. Ile jeszcze przede mna?

Paz Kielichow, Krolowa Monet, IV Cesarz ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Nie wiem. Jakbym jeszcze miala raz przerabiac malzenstwo? Jakos tak mi sie skojarzylo.

 

5. Jak przeznaczenie pomoze mi w przepracowywaniu karmy?

Paz Bulaw, 2 Monety, Rycerz Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Postawi mi jeszcze na drodze mozliwosc wykazania sie w tej kwestii. Jakis facet w tym Rycku Monet sie pojawi.

 

6. Jak do tej pory spotkani partnerzy karmiczni (i nie tylko) pomagaja mi w tym?

XI Pasja, XXI Swiat, VI Kochankowie ---> suma XVI Wieza i VII Rydwan

Nie wiem. Zawsze te relacje jakies takie wybuchowe sa i dotykaja emocji ostro. Od zawsze w sumie.

 

7. Jak bedzie wygladala moja praca nad przepracowaniem karmy w tym temacie w przyszlosci?

V Papiez, XIII Smierc, Rycerz Bulaw ---> suma XXI Swiat i III Cesarzowa

Tu widac moje zakonczenie malzenstwa i uwolnienie sie od niego. Wyruszenie w swiat i odnalezenie mojego szczescia.

 

8. Jakie mam szanse na wyjscie poza obciazenia karmiczne i bycie jednak szczesliwa w milosci?

5 Kielichow, 6 Monet, 4 Mieczy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Tu chyba musze odlozyc swoje oczekiwania na bok i nastawic sie raczej na dawanie. Nie wiem, tu nie czaje tych kart.

 

9. Jaki bedzie rezultat (do 2. lat) - odpowiednio w milosci, bo tego dotyczy temat?

Krolowa Kielichow, 2 Kielichy, XVIII Ksiezyc ---> suma XX Sad i II Kaplanka

Tu widac jakies takie moje otwieranie sie na milosc, ale ten Ksiezyc, chyba tak jakos niepewnie bedzie.

 

10. Jaki bedzie rezultat koncowy w tym wcieleniu (przepracowywania tej karmy milosnej)?

VII Rydwan, 8 Monet, 9 Kielichow ---> suma XX Sad i II Kaplanka

Nie wiem. Powoli bedzie kroczek po kroczku praca nad soba, otworzenie sie na innych.

 

 

 

Moze ktos zechce rzucic okiem. Wazny dla mnie temat.

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B]1. Jaki wplyw na moje zycie milosne ma karma?

2 Mieczy, 7 Bulaw, 8 Kielichow ---> suma V Papiez[/b]

nauczenie się asertywności? Walki oswojei odchodzenia wtedy, gdy walka nie ma sensu.

 

2. Co mam do przerobienia w tym wcieleniu jako obciazenie karmiczne w kwestiach zwiazkow partnerskich, milosci itp.?

Krol Monet, 5 Bulaw, Krolowa Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

gorąco może byc od tej walki płci...

 

3. Ile z tego juz przerobilam?

As Mieczy, II Kaplanka, 5 Mieczy ---> suma VIII Sprawiedliwosc

Nie wiem. Mielismy kontakt na poziomie intelektualnym, dobre zrozumienie i rwane wiadomosci od czasu do czasu, znaczy rwany kontakt.

 

4. Ile jeszcze przede mna?

Paz Kielichow, Krolowa Monet, IV Cesarz ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Oświadczyny? ;) Stabilny,szczery związek

 

5. Jak przeznaczenie pomoze mi w przepracowywaniu karmy?

Paz Bulaw, 2 Monety, Rycerz Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

hmm komunikatywność, chęć podejmowania wyzwań, umiejętnośc podejmowania decyzji

 

6. Jak do tej pory spotkani partnerzy karmiczni (i nie tylko) pomagaja mi w tym?

XI Pasja, XXI Swiat, VI Kochankowie ---> suma XVI Wieza i VII Rydwan

Dzięki nim stałaś się silniejsza. masz większy dystans do wielu rzeczy, do porywów serca

 

7. Jak bedzie wygladala moja praca nad przepracowaniem karmy w tym temacie w przyszlosci?

V Papiez, XIII Smierc, Rycerz Bulaw ---> suma XXI Swiat i III Cesarzowa

Tu widac moje zakonczenie malzenstwa i uwolnienie sie od niego. Wyruszenie w swiat i odnalezenie mojego szczescia.

 

8. Jakie mam szanse na wyjscie poza obciazenia karmiczne i bycie jednak szczesliwa w milosci?

5 Kielichow, 6 Monet, 4 Mieczy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Odblokujesz się, nauczysz wzajemności w relacjach,dystansowania się do przeciwności

9. Jaki bedzie rezultat (do 2. lat) - odpowiednio w milosci, bo tego dotyczy temat?

Krolowa Kielichow, 2 Kielichy, XVIII Ksiezyc ---> suma XX Sad i II Kaplanka

Bedziesz szczęśliwa, ten księżyc, to taki troche cień, któy pojawia się zawsze, nikt nie jest w pełni szczęśliwy przecież, są i blaski i cienie

 

10. Jaki bedzie rezultat koncowy w tym wcieleniu (przepracowywania tej karmy milosnej)?

VII Rydwan, 8 Monet, 9 Kielichow ---> suma XX Sad i II Kaplanka

Zabierzesz się za budowanie czegoś, co bedziesz traktować jako spełnienie marzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki wplyw na moje zycie milosne ma karma?

2 Mieczy, 7 Bulaw, 8 Kielichow ---> suma V Papiez

Twoja miłosna karma przynosi Ci dużo rozczarowań , trudności . jak coś już jest na dobrej drodze to jest to daleko (2 mieczy )

 

2. Co mam do przerobienia w tym wcieleniu jako obciazenie karmiczne w kwestiach zwiazkow partnerskich, milosci itp.?

Krol Monet, 5 Bulaw, Krolowa Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

no tutaj jest jakaś namiętność z monetowym która nie może się zrealizować (koło fortuny ) i Ty w tej Q mieczy , może ciężko Ci jest pozwolić sobie na jakiś większy poryw namiętności . nie wiem czy jesteś z trygonu powietrza , ale mi Q mieczy bardzo często w życiu pokazuje rozwódkę , której ciężko przychodzi otworzenie się na coś nowego, ponieważ ma pełno obaw .

w tym magu to Cię chyba czeka jakiś zwrot karmy w tym życiu (zwłaszcza z tym kołem ) i możliwe , że będzie to związane z tym monetowym , ale relacje karmiczne rzadko przecież dają spełnienie ...

 

3. Ile z tego juz przerobilam?

As Mieczy, II Kaplanka, 5 Mieczy ---> suma VIII Sprawiedliwosc

tak jakbyś była wszystkiego świadoma , wiesz co Cię czeka i dlaczego , ale intelektualnie . emocjonalnie jeszcze mało przerobiłaś w tej kwestii .

 

4. Ile jeszcze przede mna?

Paz Kielichow, Krolowa Monet, IV Cesarz ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Paź kielichów to dla mnie Twoje dziecko (pokazuje mi często córkę u kogoś ) , i ja tu widzę że Ty musisz dać dziecku stabilność i na nie najbardziej uważać . to będzie dla Ciebie najważniejsze. i też mi się wydaje , że jakieś małżeństwo jeszcze przed Tobą , ale takie stabilne, oparte na przyjaźni.

 

5. Jak przeznaczenie pomoze mi w przepracowywaniu karmy?

Paz Bulaw, 2 Monety, Rycerz Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

o jejku ;) nie wiem ;) ale wydaje mi się , że w podsumie to jest coś do czego Ty dochodzisz . czyli rozwijanie swojej świadomości , poprzez monetowego odkrycie swojej kobiecości na nowo.

 

6. Jak do tej pory spotkani partnerzy karmiczni (i nie tylko) pomagaja mi w tym?

XI Pasja, XXI Swiat, VI Kochankowie ---> suma XVI Wieza i VII Rydwan

no pomagają Ci w tym tak , że są daleko , i niestety wprowadzają pewne niezdecydowanie ( właśnie to Ci pomaga przepracować to co masz do przepracowania ) i nie zdziwiłabym się jakby jakiś kolejny karmiczny pojawił się gdzieś z drugiego końca świata :)

 

7. Jak bedzie wygladala moja praca nad przepracowaniem karmy w tym temacie w przyszlosci?

V Papiez, XIII Smierc, Rycerz Bulaw ---> suma XXI Swiat i III Cesarzowa

Tu widac moje zakonczenie malzenstwa i uwolnienie sie od niego. Wyruszenie w swiat i odnalezenie mojego szczescia. - też tak mi się wydaje , otwarcie się na nowe chociaż nie było łatwo .

 

 

8. Jakie mam szanse na wyjscie poza obciazenia karmiczne i bycie jednak szczesliwa w milosci?

5 Kielichow, 6 Monet, 4 Mieczy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

niestety trzeba to przepracować ( 6 monet) to co kiedyś dałaś musisz dostać . śmierć to dla mnie takie wychodzenie przez czarne chmury . zmiana na nowe i lepsze ale nie obejdzie się bez przykrości .

 

9. Jaki bedzie rezultat (do 2. lat) - odpowiednio w milosci, bo tego dotyczy temat?

Krolowa Kielichow, 2 Kielichy, XVIII Ksiezyc ---> suma XX Sad i II Kaplanka

staniesz się bardzo wrażliwa , może będziesz już w związku . sąd - może zaczęcie jakiegoś nowego etapu z kimś . w pełni świadoma tego co sie dzieje .

 

10. Jaki bedzie rezultat koncowy w tym wcieleniu (przepracowywania tej karmy milosnej)?

VII Rydwan, 8 Monet, 9 Kielichow ---> suma XX Sad i II Kaplanka

przepracujesz to co Ci dane ale łatwo nie będzie ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Jaki wplyw na moje zycie milosne ma karma?

2 Mieczy, 7 Bulaw, 8 Kielichow ---> suma V Papiez

 

Nie dostrzegasz szans na prawdziwe przezycia, tak jakbyś złożyła broń, ta karma powoduje u Ciebie dużo nerwów,dużo rozterek emocjonalnych , rozdarcie, nie daje Ci spokoju, aby normalnie zyć...

 

2. Co mam do przerobienia w tym wcieleniu jako obciazenie karmiczne w kwestiach zwiazkow partnerskich, milosci itp.?

Krol Monet, 5 Bulaw, Krolowa Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag

 

pojawi się mężczyzna, który musi o Ciebie zawalczyć, Ty natomiast powinnas być tą niedostępną ksieżniczką w wieży - rzucać mu co najwyżej chusteczkę na zachętę,ale nie warkocz:)

Z kolei znajomy, z ktorym laczy mnie karma, jest Monetowy. Hmm...

 

3. Ile z tego juz przerobilam?

As Mieczy, II Kaplanka, 5 Mieczy ---> suma VIII Sprawiedliwosc

 

niewiele,dużo analizowałas, byłas tajemnicza i nieodgadniona,ale 5 mieczy to pyrrusowe zwycięstwo , to jeszcze nie to...

 

4. Ile jeszcze przede mna?

Paz Kielichow, Krolowa Monet, IV Cesarz ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

przed Tobą czas, gdy ktoś będzie o Ciebie zabiegał (kurcze, młodszy?? :lol:),delikatnie, subtelnie, z dużą dozą wrażliwości, co sprawi, że odkryjesz swoją kobiecość, poczujesz się fantastycznie, zadbana, pachnąca i właśnie kobieca w najpiękniejszym tego słowa znaczeniu...i przed Tobą mężczyzna, chyba ten najważniejszy:)

 

5. Jak przeznaczenie pomoze mi w przepracowywaniu karmy?

Paz Bulaw, 2 Monety, Rycerz Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

 

no, jeszcze trochę okazji będziesz w zyciu miała, jakieś gierki słowne, kontakty z mężczyznami,coś tam się zadzieje:)

 

6. Jak do tej pory spotkani partnerzy karmiczni (i nie tylko) pomagaja mi w tym?

XI Pasja, XXI Swiat, VI Kochankowie ---> suma XVI Wieza i VII Rydwan

 

W tej pierwszej karcie to mam wrażenie, że dają Ci siłę, wzmacniają Ciebie, otwierają, pobudzają Twoją seksualność...

 

7. Jak bedzie wygladala moja praca nad przepracowaniem karmy w tym temacie w przyszlosci?

V Papiez, XIII Smierc, Rycerz Bulaw ---> suma XXI Swiat i III Cesarzowa

 

wyzwolisz się z zasad, może przestaniesz zbyt mocno się hamowac, przestaniesz być powściagliwa zanadto i zaczniesz szaleć:)

 

8. Jakie mam szanse na wyjscie poza obciazenia karmiczne i bycie jednak szczesliwa w milosci?

5 Kielichow, 6 Monet, 4 Mieczy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

 

musisz coś w sobie przerobić, cos przecierpieć, wypłakać się tak oczyszczająco i przede wszystkim zacząć wymagać,dawać z siebie mniej,odsunąć się nieco, wyciszyć emocje, a szczęście samo przyjdzie..

 

9. Jaki bedzie rezultat (do 2. lat) - odpowiednio w milosci, bo tego dotyczy temat?

Krolowa Kielichow, 2 Kielichy, XVIII Ksiezyc ---> suma XX Sad i II Kaplanka

 

spełnienie,poczujesz się kochana i zakochana, w księżycu widzę chyba Twoje lęki i obawy,ew. ukrywanie związku..

 

10. Jaki bedzie rezultat koncowy w tym wcieleniu (przepracowywania tej karmy milosnej)?

VII Rydwan, 8 Monet, 9 Kielichow ---> suma XX Sad i II Kaplanka

 

relacja,która zacznie się szybko, ale potem jej rozwój nieco przystopuje, natomiast będziecie się powoli, małymi kroczkami angażować, 9 kielichów to jednak układ wolny, niezobowiązujący..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kochana rogi7... za piekna interpretacje... Duzo z tego, co piszesz... to prawda. Te sprawy, co do tej pory zgadzaja sie bardzo. Zobaczymy, jak bedzie z tym, co przede mna. Dziekuje... :bukiet:

 

Odnosnie Mieczowej. Jestem spod znaku Blizniat - wiec trygon powietrza. Moja karta osobista wyliczana z daty urodzenia jest VIII Sprawiedliwosc (Krolowa Mieczy) i no... jestem w trakcie rozwodu. Takze z ktorej strony by nie patrzec, Krolowa Mieczy moze sie u mnie pojawic jako karta opisujaca mnie.

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dzieki Kochana rogi7... za piekna interpretacje... Duzo z tego, co piszesz... to prawda. Te sprawy, co do tej pory zgadzaja sie bardzo. Zobaczymy, jak bedzie z tym, co przede mna. Dziekuje... :bukiet:

 

Odnosnie Mieczowej. Jestem spod znaku Blizniat - wiec trygon powietrza. Moja karta osobista wyliczana z daty urodzenia jest VIII Sprawiedliwosc (Krolowa Mieczy) i no... jestem w trakcie rozwodu. Takze z ktorej strony by nie patrzec, Krolowa Mieczy moze sie u mnie pojawic jako karta opisujaca mnie.

 

 

 

Co do mieczowej to masz rację, ja jestem urodzona na granicy dwóch znaków Koziorożca i Wodnika,stąd b.często wypadam jako Królowa Monet lub Królowa Mieczy. Z tego, co ktoś znający się na astrologii mówił jestem stuprocentowym Wodnikiem, więc dlatego cześciej jako Mieczowa się pojawiam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na granicy Blizniat i Raka, ale jednak wg dokladnych obliczen (godzina ur., data, miejsce) przypadam na Bliznieta jeszcze, nie na Raka. Chociaz horoskopy te ogolne nie wiedza, jak ten dzien rodzielac (21. czerwiec). Dla jednych to ostatni dzien Blizniat, dla innych pierwszy dzien Raka. Jednak jezeli bierze sie dokladnie wszystkie parametry pod uwage... jest trygon powietrza i Bliznieta. Natomiast Woda pokazuje sie w ascendencie (Skorpion) i tu nieraz wychodze tez w Kielichowej...

ale to juz zalezy jaki spraw dotyczy...

W kazdym razie Mieczowa jak najbardziej mogla sie pokazac jako karta ukazujaca mnie po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... bogatsze, bardziej zakrecone... jak zwal to zwal... Ja nie dosc, ze blizniak, co juz samo w sobie zakret jest... to jeszcze na przelomie z raczkiem... ;)

 

Najfajniejsze, ze Bliznietom w Tarocie odpowiadaja... uwaga... VI Kochankowie. Dziwic sie, ze moje serce takie pokrecone i kochliwe... a Rak to VII Rydwan... I pogodz jedno z drugim... :D Oj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Hehe... bogatsze, bardziej zakrecone... jak zwal to zwal... Ja nie dosc, ze blizniak, co juz samo w sobie zakret jest... to jeszcze na przelomie z raczkiem... ;)

 

Najfajniejsze, ze Bliznietom w Tarocie odpowiadaja... uwaga... VI Kochankowie. Dziwic sie, ze moje serce takie pokrecone i kochliwe... a Rak to VII Rydwan... I pogodz jedno z drugim... :D Oj...

 

 

Wodnik to chyba Gwiazda, a Koziorożec to chyba Diabeł? No, zobaczcie jakie połączenie:)

 

Powiem Wam, że ja przez całą wczesną młodość żyłam w przekonaniu, że jestem Koziorożcem i niech ktos tylko mi powie inaczej:) Od dobrych kilku lat zauważam w sobie coraz wiecej cech Wodnika, tak jakbym się odblokowywała. A moje zycie uczuciowe pokręcone jest jakdiabli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Gwiazda to Wodnik a Diabel to Koziorozec.

 

Co do przekonania o swojej tozsamosci zodiakalnej to pomimo, ze roznie to horoskopy opisuja, ja czulam sie zawsze bardziej Blizniakami... i rzeczywiscie, jak sobie potem wyliczalam, wyszlo dokladnie, ze tak wlasnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwka78
Hehe... bogatsze, bardziej zakrecone... jak zwal to zwal... Ja nie dosc, ze blizniak, co juz samo w sobie zakret jest... to jeszcze na przelomie z raczkiem... ;)

 

Najfajniejsze, ze Bliznietom w Tarocie odpowiadaja... uwaga... VI Kochankowie. Dziwic sie, ze moje serce takie pokrecone i kochliwe... a Rak to VII Rydwan... I pogodz jedno z drugim... :D Oj...

 

ja też jestem bliźniakiem i ta dualność/pokręcenie czasami dobija....i to nie tylko mnie....:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Tak. Gwiazda to Wodnik a Diabel to Koziorozec.

 

Co do przekonania o swojej tozsamosci zodiakalnej to pomimo, ze roznie to horoskopy opisuja, ja czulam sie zawsze bardziej Blizniakami... i rzeczywiscie, jak sobie potem wyliczalam, wyszlo dokladnie, ze tak wlasnie jest.

 

No,ja jako dziecko czułam się Koziorożcem,choc wodnicze cechy przebijały..Choćby to chodzenie z głową w chmurach, pisanie opowiadań od 6 roku zycia,umiłowanie wolności...Potem zrozumiałam dopiero, że nie ma we mnie nic z Koziorożca, no może upór i skrywanie emocji,ale tak to nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwka78

1. Jaki wplyw na moje zycie milosne ma karma?

2 Mieczy, 7 Bulaw, 8 Kielichow ---> suma V Papiez - powoduje rozterki wewnętrzne, poczucie uwięzienia i odczucie, że musisz walczyć o siebie...

 

2. Co mam do przerobienia w tym wcieleniu jako obciazenie karmiczne w kwestiach zwiazkow partnerskich, milosci itp.?

Krol Monet, 5 Bulaw, Krolowa Mieczy ---> suma X Kolo Fortuny i I Mag - no związek z monetowym.... ale też te karty tak jakby pokazywały, że lubicie oboje się irytować, przedrzeźniać...

 

3. Ile z tego juz przerobilam?

As Mieczy, II Kaplanka, 5 Mieczy ---> suma VIII Sprawiedliwosc

Przerobiłaś wszystko to, co jest w głowie i co jest intuicyjne, a ominęłaś to, co najważniejsze - emocjonalność...

 

4. Ile jeszcze przede mna?

Paz Kielichow, Krolowa Monet, IV Cesarz ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez - jeszcze będziesz szukać równowagi i moim zdaniem ją znajdziesz, jeszcze będzie stabilny, poukładany związek....

 

5. Jak przeznaczenie pomoze mi w przepracowywaniu karmy?

Paz Bulaw, 2 Monety, Rycerz Monet ---> suma XI Pasja i II Kaplanka - dla mnie te karty są takie jakbyś za bardzo była skupiona na dzieciach, a za mało na związku damsko-męskim....

 

6. Jak do tej pory spotkani partnerzy karmiczni (i nie tylko) pomagaja mi w tym?

XI Pasja, XXI Swiat, VI Kochankowie ---> suma XVI Wieza i VII Rydwan - najpierw jest wielka miłość, namiętność, szaleństwo, otwarcie się na świat i trudne wybory... rozpierducha i tęsknota, ból... szarpanina...

 

7. Jak bedzie wygladala moja praca nad przepracowaniem karmy w tym temacie w przyszlosci?

V Papiez, XIII Smierc, Rycerz Bulaw ---> suma XXI Swiat i III Cesarzowa - przepracujesz

 

 

8. Jakie mam szanse na wyjscie poza obciazenia karmiczne i bycie jednak szczesliwa w milosci?

5 Kielichow, 6 Monet, 4 Mieczy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

jeżeli przestaniesz się izolować....

 

9. Jaki bedzie rezultat (do 2. lat) - odpowiednio w milosci, bo tego dotyczy temat?

Krolowa Kielichow, 2 Kielichy, XVIII Ksiezyc ---> suma XX Sad i II Kaplanka

jakieś uczucia będą, ale chyba nie do końca to będzie to... księżyc to ułuda dla mnie w kontaktach z ludźmi...

 

10. Jaki bedzie rezultat koncowy w tym wcieleniu (przepracowywania tej karmy milosnej)?

VII Rydwan, 8 Monet, 9 Kielichow ---> suma XX Sad i II Kaplanka

dla mnie karty nie odpowiadają jednoznacznie, pokazują zrywy, zmiany jakie będą w Tobie zachodzić, i samozadowolenie...

 

Ogólnie tak patrząc po kartach, to powiedziałabym, że dla Ciebie związek to rezygnacja z samej siebie... tak jakbyś nie umiała połączyć siebie z drugim człowiekiem... wiesz, czasami jest tak, że ludzie do nas coś mówią, a my słyszymy zupełnie coś odwrotnego.... tak z doświadczenia powiem - że kiedy miałam kryzys w związku, to uważałam, że mąż nie tylko mnie nie wspiera, ale wręcz jest przeciwko mnie... teraz wiem, że ja, ta duchowa po prostu mam inne spojrzenie na świat, niż on - ten realny, który kocha tabelki i tablice matematyczne, ale to nie znaczy, że mnie nie wspiera, wręcz przeciwnie - pokazuje inny aspekt danej sytuacji....

 

myślę, że tu może być podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Iwka... dla mnie zwiazek to nie rezygnacja z samej siebie, ale zwiazek z typami mezczyzn, jakich sobie dobieralam. A dobieralam takich, ktorzy wlasnie wymagali ode mnie rezygnacji z siebie. Wiec zwiazek z nimi (szczegolnie z mezem, Arabem, muzulmaninem) to byla ciagla walka o siebie.

Nie kojarze tak kazdego zwiazku, wystarczy, zeby cos laczylo, min. jakies. Ja zawsze tak sie dobieralam, ze roznilismy sie jak dzien i noc. Zero spraw laczacych, wspolnych celow, nic. Teraz inaczej na to patrze. Po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwka78
Wiesz Iwka... dla mnie zwiazek to nie rezygnacja z samej siebie, ale zwiazek z typami mezczyzn, jakich sobie dobieralam. A dobieralam takich, ktorzy wlasnie wymagali ode mnie rezygnacji z siebie. Wiec zwiazek z nimi (szczegolnie z mezem, Arabem, muzulmaninem) to byla ciagla walka o siebie.

Nie kojarze tak kazdego zwiazku, wystarczy, zeby cos laczylo, min. jakies. Ja zawsze tak sie dobieralam, ze roznilismy sie jak dzien i noc. Zero spraw laczacych, wspolnych celow, nic. Teraz inaczej na to patrze. Po prostu.

 

aaaa teraz obczajam temat...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...