Skocz do zawartości

Wynik testu ciązowego-- szybka weryfikacja-prosze o interpretacje


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Spóżnia mi się okres.. Dopiero 3 dni,ale niesamowicie głodna chodze:/,piersi mam obrzmiałe i jakos tak zaczełam troche tyć na "brzuchu" Te objawy mogą być ciążowe,ale wcale również nie muszą..

Nieżle się nakreciłam,ma strach w oczach.. To by bylo na prawde dziwne gdyż się zabezpieczamy z mężem:/ prezerwatywa nie pękła..

Objawy te moga być spowodowane tym,że byłam chora i od msc jestem na farmakologicznych tabletkach, rzucilam palenie-wiec tym moge sobie tłumaczyc głod i nerwowe zachowanie..Piersi mogą świadczyc o tym,że zbliza się okres..Tylko zaniepokoiła mnie teperatura w pochwie-37(ciazowo:/) moze to jakas jednorazowa:/

Dzis robie test dlatego zapytałam kart:

 

Jaki będzie wynik testu ciążowego?

Pozytywny- As kielichów,9 kielichów, 9 mieczy

Negatywny-Królowa Buław, 9 denarów,Rycerz Denarów

 

I teraz zgupiałam..Wygląda na pozytywny??

 

Proszę o Wasza pomoc bo oszaleje..a ja sie ubieram po apteki:/

Weryfikacja dzis po wykonaniu testu.

 

Tak jak dziewczyny pisała,że nie odpowiednio zadałam pytanie.

Wiec:

Jaki Będzie wynik testu ciążowego(odpowiedz)?- 5 denarów, SLONCE, 7 denarów

 

Takie karty wyszły.

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza

nie wiem dziwnie wycignełaś te karty pozytywny negatywny ...

 

wygląda że będzie pozytywny ale w sensie chyba że nie jesteś ale jesteś pełna obwa nie mniej jednak dziwna konstrukcja ...

 

ja bym zapytała jak spełni sie moje oczekiwanie na ciąże w tym m-cu ?

 

pozytywny w sensie co Ty oczekujesz ? pozytywny w sensie jestem w ciąży .....

 

w każdym razie jest pozytywny ....

Edytowane przez anais_33
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

No pytanie trochę "nie tak" zadane...

 

Tak jak AgaMaj napisała, mogłaś zapytać jedynie o to jaki będzie wynik testu...

No ale, z tych kart spróbuje...nie, nie jesteś w ciąży zamartwiasz się niepotrzebnie..

Odnośnik do komentarza

Ja ciązy nie oczekuje.. I to by było dla mnie szokiem tym bardziej,ze się zabezpieczamy...Poza tym 3 msc temu sie ześliśmy, na dodatek nasza córka juz ma 7 lat wiec to juz nie czas na dziecko..

Odnośnik do komentarza

Karty pokazały, że bardzo się stresujesz w tej 9 Mieczy, karty As Pucharów i 9 Kielichów są ciążowe... Mnie też wygląda to na pozytywny wynik, ale lepiej będzie jeśli dopytasz, jaki będzie wynik testu... Bo równie dobrze, karty mogły pokazać, że po prostu się zamartwiasz tym, że możesz być w ciąży... Niezbyt jasne są te karty...

EDIT: 5 Denarów - Nie jesteś w ciąży :) Ucieszysz się, gdy zobaczysz wynik :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Jaki Będzie wynik testu ciążowego(odpowiedz)?- 5 denarów, SLONCE, 7 denarów

 

Wyciągnełam z dwóch opcji w sensie która możliwiość najprawdopodobniejsza

hehe no z tych kart to jednak ciąża,najpierw poczujesz rozpacz jak zobaczysz wynik, ale później to mimo wszystko cię ucieszy i bedziesz czekała na swoje plony tzn, dziecko.
Odnośnik do komentarza
Ja ciązy nie oczekuje.. I to by było dla mnie szokiem tym bardziej,ze się zabezpieczamy...Poza tym 3 msc temu sie ześliśmy, na dodatek nasza córka juz ma 7 lat wiec to juz nie czas na dziecko..

 

Na dzieci zawsze jest "dobry" czas :D U mnie jest 12 lat różnicy. Super! Każdego z osobna dopieszczałam :dostal_na:

Odnośnik do komentarza

Nie kombinuje już, nie wyciągam bo bardziej namieszam...

Mam nadzieje,ze intuicja mi szwankuje i to po prostu strach. Zrobie test i wyjdzie:]

Ale fakt boje się ciąży jak nie wiem co,kolejnego obowiązku,że za duzo lat rożnicy,ze nie wiadomo jak to bedzie z nami.

Do końca do wszystkiego nie jestem po prostu przekonana dla tego moj strach.

Odnośnik do komentarza

Wiec:

Jaki Będzie wynik testu ciążowego(odpowiedz)?- 5 denarów, SLONCE, 7 denarów

 

Takie karty wyszły.

 

dla mnie trudne karty do interpretacji :-( można powiedzieć że ciązą jest bo Słońce to dziecko a 7 den ciązowa karta, ale przy 5 den na poz 1 moga mówic brak dzieciatka

 

oby wyszła wersja najbardziej dla Ciebie optymistyczna :-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jaki Będzie wynik testu ciążowego(odpowiedz)?- 5 denarów, SLONCE, 7 denarów

 

Takie karty wyszły.

 

Hehe.. skojarzylo mi sie, ze test pokaze Ci bardzo slabo te 2 kreseczki, ale pokaze. Slonce to radosc, ale i zrodlo zycia. 7 Monet to ciaza. Tak czy inaczej. Mysle, ze wynik bedzie pozytywny.

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza

No powiem szczerze ze po tych kartach an dwoje babka wróżyła ale myslę ze Twoje emocje wyszły

5 den, Twoje poczucie niedostatku bieda i kłopoty

Słońce dziecko

7 monet okres oczekiwania na to co kiełkuje...

Po tych kartach raczej ciążowo ale myślę mimo to ze Twoje nerwy wyszły

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jaki będzie wynik testu ciążowego?

Pozytywny- As kielichów,9 kielichów, 9 mieczy -

Negatywny-Królowa Buław, 9 denarów,Rycerz Denarów - raczej negatywny

 

 

Jaki Będzie wynik testu ciążowego(odpowiedz)?- 5 denarów, SLONCE, 7 denarów

 

w 5 monet plemnik nie dobiegł do celu,bo miał odcietą drogę już na starcie :lol:

 

 

Spoko:) Nie jestes w ciazy:)

 

Spytałam kart dlaczego spóźnia Ci sie okres?

 

Królowa Buław 8 kielichów 6 kielichów

 

emocje moja droga, skrajne, zycie w biegu,stresy - normalka:)))

Odnośnik do komentarza
kurcze... faktycznie karty ciążowe, ale ostatnia moim zdaniem to przekreśla....

może te karty bardziej pokazują Twoje nastawienie, a nie fakty....

 

No wlasnie ostatnia, 7 Monet, to wg Crowleya m.in. - ciaza.

To czekanie dlugo na plony tego, co zostalo posiane. 9 m-cy to wystarczajaco dlugo.

M.in. wiec 7 Monet to karta jak najbardziej ciazowa.

Az sama jestem ciekawa.

 

 

Pierwsza karta moze wskazywac na to, ze wiadomosc sprawi, ze na chwile grunt usunie sie spod nog, bo 5 Monet to nie karta rozczarowania (taka karta jest 5 Kielichow) a wlasnie wyrwania stabilnego gruntu spod nog. Wiec taka wiadomosc, tym bardziej, ze ciaza na ten moment jest niekoniecznie planowana czy wyczekiwana, moze byc takim wyrwaniem przyslowiowego dywanika spod nog.

Slonce to nie tylko karta radosci, ale takze pogodzenia sie z czyms, z np. jakas sytuacja. Zaakceptowanie jasnych i ciemnych stron danej sprawy. Slonce ukazuje rowniez cienie... itd.

 

Nic... Czekam na weryfikacje.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny,

pewnie jestescie ciekawe jak wyszedł test?

Przyznam szczerze,że tak z czasem wynikło,że dopiero dzis go zrobiłam przed 6 rano bo ponoć w porannego to najlepiej:) no i jeszcze po cichu liczyłam,że zanim go zrobie bede miała okres,ale dupa..

Okresu nadal nie mam,spóżnia się ponad 5 dni..

 

WYNIK TESTU CIAZOWEGO-NEGATYWNY

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Jaki będzie wynik testu ciążowego?

Pozytywny- As kielichów,9 kielichów, 9 mieczy -

Negatywny-Królowa Buław, 9 denarów,Rycerz Denarów - raczej negatywny

 

 

Jaki Będzie wynik testu ciążowego(odpowiedz)?- 5 denarów, SLONCE, 7 denarów

 

w 5 monet plemnik nie dobiegł do celu,bo miał odcietą drogę już na starcie :lol:

 

 

Spoko:) Nie jestes w ciazy:)

 

Spytałam kart dlaczego spóźnia Ci sie okres?

 

Królowa Buław 8 kielichów 6 kielichów

 

emocje moja droga, skrajne, zycie w biegu,stresy - normalka:)))

 

Kotuś,widziałaś moje karty? Spytałam dlaczego spóźnia Ci się okres, spójrz ile emocji w tej 8 pucharów, Ty jako Królowa Buław jestes za bardzo aktywna, za dużo sresu..między kartami jest Wisielec, pewnie ze dwa dni i dostaniesz. Ja też tak miewam czasem,że mi się i tydzień spóźni...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Kiedy GTI dostanie okres?

 

Odp. 9 Mieczy

Tlo: Krol Mieczy, 10 Monet, As Monet ---> suma XVIII Ksiezyc

 

Wg mnie w nocy,podczas snu, będzie w domu z meżem, byc moze po jakiejś rozluźniającej rozmowie.., gdy opanuje ten szał emocjonalny..

Odnośnik do komentarza

Moze... 9 Mieczy to te emocje mogly byc. Samozadreczanie sie. Krol Mieczy to moze byc moze, ale takze odciecie sie od negatywnych emocji. 10 Monet - skupienie na sobie, domu, rodzinie. As Monet, wreszcie pojawia sie. I Ksiezyc, z zaskoczenia, nagle, w nocy. Podsum HB to XX Sad i II Kaplanka. :) Ogolnie karty mowiace, ze sprawa skonczy sie pomyslnie. :)

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza

Możliwe ze emocje..albo..

w tej 9 mieczy to ja nieruchomo w szpitalu lezałam i musiałam to wylezeć,nie mialam wypływu..

wiec mogą to być równiez leki długo zażywane..

Emocje również..Zadręczam sie bo tesknie do kogoś,ale na to tez wpływu nie mam..

I próbuje sobie ulożyć życie..ale ciezko,ciezko..:)

Odnośnik do komentarza

Lada moment, niebawem..tuż tuż..w 9 czujesz dyskomfort/kumulację w 10 Ci ulży :D Księżyc...hm nów 13 grudnia? Podobno faza Księżyca ma większą siłę oddziaływania na organizm kobiety niż zwykły cykl miesiączkowy.

Odnośnik do komentarza

krol mieczy to mi zawsze lekarza pokazuje :))) A mnie pierwszy test ciazowy pokazył negatyw (a byłam w ciazy) 3 tyg poźiej znowu zrobiłam i byłam w ciazy i za pierwszym i 2gim razem. Tego samego dnia po potwierdzeniu 2giego testu byłam u gina okazało sie, że jestem w 8 tyg :))))

Odnośnik do komentarza
krol mieczy to mi zawsze lekarza pokazuje :))) A mnie pierwszy test ciazowy pokazył negatyw (a byłam w ciazy) 3 tyg poźiej znowu zrobiłam i byłam w ciazy i za pierwszym i 2gim razem. Tego samego dnia po potwierdzeniu 2giego testu byłam u gina okazało sie, że jestem w 8 tyg :))))

 

Pytanie bylo KIEDY, takze o czas... 9 Mieczy to mogloby tez byc 9 m-cy... ;)

Mialam podobne przemyslenia, chociaz mi testy zawsze pokazywaly od razu. Slaba druga kreska bo slaba, ale jednak...

 

Nic, pozostaje czekac. Ewentualnie zawsze mozna pojsc do lekarza... jest usg, test na ßhcg... ;) mozna sprawdzic jak sie czlowiek stresuje. :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny,

sama mam te głupie obawy,że ten test mogł po prostu nie pokazać,ale z drugiej strony wyszłam pod koniec listopada ze szpitala wiec z badań krwi by mi chyba wykryli..Ponoć z krwi to od razu wykrywają..

Mam pietra jak nic..:]

 

U mnie test był robiony o 5:30 zaraz po wstaniu rano:] i była jedna gruba krecha..

Poza tym fizycznie nie czuje sie jeszcze zdrowa,wszystkie kości nie bolą,ledwo chodzę na nogi i ręce puchną..

Pozostaje mi na razie czekać..

Jesli do tyg nie dostane zrobie nastepny test.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Dzieki dziewczyny,

sama mam te głupie obawy,że ten test mogł po prostu nie pokazać,ale z drugiej strony wyszłam pod koniec listopada ze szpitala wiec z badań krwi by mi chyba wykryli..Ponoć z krwi to od razu wykrywają..

Mam pietra jak nic..:]

 

U mnie test był robiony o 5:30 zaraz po wstaniu rano:] i była jedna gruba krecha..

Poza tym fizycznie nie czuje sie jeszcze zdrowa,wszystkie kości nie bolą,ledwo chodzę na nogi i ręce puchną..

Pozostaje mi na razie czekać..

Jesli do tyg nie dostane zrobie nastepny test.

 

Do lekarza Maleńka a nie będziesz tydzień czekać i robić test znowu... do lekarza szybciutko, ciotka Aga każe.:)

Odnośnik do komentarza
Do lekarza Maleńka a nie będziesz tydzień czekać i robić test znowu... do lekarza szybciutko, ciotka Aga każe.:)

Jak test nic nie wykazał to tym bardziej"lekarz" nic nie "wymaca"

Usg wykazuje od 6 tyg,jedynie pozostaje mi krew ale ostatniego listopada byłam w tym szpitalu miałam badana krew i nic nie mówili:x

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Jak test nic nie wykazał to tym bardziej"lekarz" nic nie "wymaca"

Usg wykazuje od 6 tyg,jedynie pozostaje mi krew ale ostatniego listopada byłam w tym szpitalu miałam badana krew i nic nie mówili:x

 

 

Wiesz co, to ja powiem szczerze, że w tym momencie to ja już w ogóle Cię nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze bardzo możliwe, że Twój lęk przed zajściem w ciążę opóźnia okres... Karty pokazały 9 Mieczy, a obok karty ciążowe - więc możliwe, że Twój organizm wytwarza objawy ciążowe spowodowane stresem, lękami, że jesteś w ciąży... To jest dosyć częste niestety... :przytul:

Odnośnik do komentarza

Tzn. tak. Okres spoznia Ci sie 5 dni. Zakladajac, ze owulacja wystepuje na 14 dni przed dniem miesiaczki to mialas ja ok. 19 dni temu + 7 dni = 12. Czyli 12 dni temu byloby mozliwe wykrycie ciazy testem z krwi. Mniej wiecej. Dzis mamy 11. Ok. 29./30. listopad... byloby to mozliwe. Mialas w tym czasie robione to badania czy duzo wczesniej? Tak ogolnie pytam.

Usg moze ciaze wykryc w sumie juz dosc wczesnie.

Aaa... dodatkowo jeszcze. Jezeli test nie wykazal ciazy... mozliwa zawsze jest sytuacja, ze pierwsza faza cyklu sie wydluzyla i wtedy masz przesunieta owulacje, tym samym ciaza zaistnialaby nieco pozniej nie bylaby wykrywalna testem w szpitalu. Bo za mloda.

Tak ogolnie.

Stres moze opoznic ciaze, owszem. A i choroba, przyjmowane leki, takze...

 

Edit: ok, doczytalam. Test z krwi byl ostatni dzien listopada... To powinien wykazac.

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza

Hmm Kiedys robilam rozklad Kolo czy jestem w ciazy. Tez sie wtedy ogromnie tego balam. Karty pokazaly mi wlasnie Nie+słonce. Co rozumialam jako ulge. Pierwszy raz wtedy mi wlasnie slonce wypadlo.

Odnośnik do komentarza

WERYFIACJA:

Dostałam okresu opóżnionego ponad tydzień czasu.

Główny objaw moich zmartwien to niepokojące objawy ukazujące ciąże,ale moze to było spowodowane nadmiernym martwieniem się i stresem.

Z czasem juz zaczełam się cieszyć,że moze tak ma być..stres odszedł i okres sie pojawił:)

Dziekuje bardzo za każda pomoc.

Pozdrawiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...