Skocz do zawartości

Rozklad roczny ;D Taki jak Airi


Arshi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Kariera: Rycerz mieczy

Moze spory rozwoj?

 

2. Związki: 9mieczy

Duzo stresu z nimi...

 

3. Rodzina: 2 bulawy

Jakby jakies decyzje do podjecia

 

4. Finanse: smierc

zmiana zrodla dochodu, odciecie sie w calosci od rodziny. Takie usamodzielnienie

 

5. Zdrowie: rycerz kielichow

Problemy z sercem? ;p

 

6. Pomocni ludzie: diabel

MAlo takich bedzie? Albo beda chcieli mi cos pomoc oczekujac czegos w zamian

 

7. Dzieci, twórczosć, rozwój: rydwan

Widac duzy rozwoj,

 

8. Wiedza, umiejętności: giermek mieczy

Czeka mnie sporo nauki w tym nowym roku

 

9.Sukces: krolowa kielichow

dzieki kobiecie lub zwiazek to bedzie sukces

 

_____________________________________________________________

4,3,8

smierc-2bulawy-giermek mieczy=swiat

Zmiana i to dosc mocna, i nieporozumienia gwarantowane...

9,5,1

krolowa kielichow-rycerz kielichow-rycerz mieczy=kolo

Mozliwe nieporozumienia z kobieta, z ktora bylaby blizsza relacja?

2,7,6

9mieczy-rydwan-diabel=pustelnik

Samemu bede musial zmierzyc sie z moimi dosc duzymi problemami

________________________________________________________________

4,9,2

smierc-krolowa kielichow-9mieczy=wisielece

Pewna kobieta cos zmieni...i chyba na gorsz

3,5,7

2bulawy-rycerz kielichow-rydwan=glupiec

Wybor pomiedz, sprawami uczuciowymi...

8,1,6

g.mieczy-rycerz mieczy-diabel=kochankowie

Nie wiem sporo klotni widac

________________________________________________________________

4,5,6

smierc-rycerz kielichow-diabel=slonce

Jakas relacja sie zmieni, beda uczucia i porzadanie?

2,5,8

9mieczy-rycerz kielichow-giermek mieczy=kochankowie

Widac jakies nieprzyjemnosci zwiazane ze sprawami uczuciowymi, jakies plotki co beda mieszac...

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

1. Kariera: Rycerz mieczy

Będziesz intelektualnie podchodzić do sytuacji, zaczniesz chcieć działać i to skutecznie. Tylko może to być działanie zrywami bo zapał i chęci będą silnie, ale możesz się też szybko wkurzać, gdy coś pójdzie nie po Twej mysli.

 

2. Związki: 9mieczy

Rozczarowanie...wcześniej miałeś Gwiazdę...piękne uczucie, jakie w sobie pielęgnujesz wobec Kogoś...albo realizujesz dosłownie (nie znam Twego stanu pryw.) Okazać się jednak może, że to nie to...możesz poczuć się rozczarowany...które Twe kiełkujące emocje i nie zrealizują się tak jak pragniesz. Może warto by realnie lokować uczucia? wkładać w to więcej...rozumu... Pięknie potrafisz być zafascynowany, ale ważne by nie zatracać się w tym...bo traci się jasność widzenia...i można wówczas nei dostrzegać faktów takich jakimi są. Stąd potem wielkie rozczarowanie... Tak więc staraj się patrzeć też rozumem...to wazne...bo jeśli tego na zrównoważysz to będą spotykać się w nieskończoność takie sytuacje, dopóki się nauczysz. Może więc lepije wcześniej niż później? :))

 

3. Rodzina: 2 bulawy

a tu stabilnie, będą osoby obok Ciebie. Zwłaszcza kobieta :)

 

4. Finanse: smierc

całkiem możliwe usamodzielnienie się :)) Wcześniej też to wychodziło w rozkladzie. Tu tylko sie to potwierdza ^^

 

5. Zdrowie: rycerz kielichow

będzie bardzo dobre :)

 

6. Pomocni ludzie: diabel

będą osoby wokół Ciebie, które mogą byc energiczne...życiowoło...One będą CIę napędzać do zmian...pobudzać pasję..bodźce do poczynienia postępów. I to będzie forma pomocy dla CIebie.

 

7. Dzieci, twórczosć, rozwój: rydwan

Twórczość...inicjatywa się zaznacza...:) Ostro ruszysz z rozwojem do przodu. SIlna wola i determinacja się zaznacza ^^ Ładnie :)

 

8. Wiedza, umiejętności: giermek mieczy

intelekt, wiedza może wielka nie będzie, ale jesteś sprytny i postarasz sie wykorzystać to co potrafisz by osiągnąć to czego chcesz

 

9.Sukces: krolowa kielichow

Motorem działania może być kobieta...obrany cel...dla którego ma się silną wolę, determinacje :)))

 

__________________________________________________ ___________

4,3,8

smierc-2bulawy-giermek mieczy=swiat

diamtralne zmiany...przestaniesz biernie czekać na swoje życie...i wyczekiwać na dobry moment do działania...zaczniesz czynić kroki

 

9,5,1

krolowa kielichow-rycerz kielichow-rycerz mieczy=kolo

Kobieta, jaka nie jest Ci obojętna...troszkę relacja może się rozluźnić

 

2,7,6

9mieczy-rydwan-diabel=pustelnik

ważne zmiany wewnątrz Ciebie zajdą. Emocjonalnie może to być rok zmienny...od smutku po determinacje...trzeba będzie nauczyć się równoważyc swoje emocje.

__________________________________________________ ______________

4,9,2

smierc-krolowa kielichow-9mieczy=wisielece

będzie oddalenie się tej kobiety...ona chyba jest w oddaleniu. Ale ciepło mysli o Tobie, jednak hm oddalenia. A może Ty się przeprowadzisz...stad oddalenie.

 

3,5,7

2bulawy-rycerz kielichow-rydwan=glupiec

bedziesz troszkę niestabilny uczuciowo...trioszkę będziesz się rozglądać na boki: to w prawo, to w lewo..., ale serce poczuje Kogoś...wtedy zaczniesz dzialać i nowe widać :)

 

8,1,6

g.mieczy-rycerz mieczy-diabel=kochankowie

zapozaparcie widzę...wolę dzialania mimo wkurzania sie ^^ Pragniesz szczęśliwym być.

__________________________________________________ ______________

4,5,6

smierc-rycerz kielichow-diabel=slonce

początek roku taki jeszcze neimrawy...później okolice kwietnia zacznie budzić się w Tobie radość wewnętrzna (jakby powrót emocjonalny do świata żywych^^), jak już poczujesz...to silna wola...silna chęć utrzymania tego będzie.

 

2,5,8

9mieczy-rycerz kielichow-giermek mieczy=kochankowie

Bedziesz pracować nad własnymi emocjami co by szczęśliwszym byc.

 

 

Udanego Roku Arshi :))

Odnośnik do komentarza

Daffne przyznasz ze ten rok bardzo emocjonalny bedzie... Ale jest szansa na wiele zmian.

A wracaja do pkt.2 to nie mam nikogo, a w tym roku mimo wlasnego rozsadkowi uczucia zakielkowaly dla kolezanki, z ktora nie wyszlo tylko znajomosc sie rozsypala a co gorsza uczucia do niej wciaz sa...

 

Ale chyba rycek mieczy jest dosc dobra karta dla kogos kto konczy studia i zamierza stawiac kroki w zyciu...

Edytowane przez Arshi
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Daffne przyznasz ze ten rok bardzo emocjonalny bedzie...

A wracaja do pkt.2 to nie mam nikogo, a w tym roku mimo wlasnego rozsadkowi uczucia zakielkowaly dla kolezanki, z ktora nie wyszlo tylko znajomosc sie rozsypala a co gorsza uczucia do niej wciaz sa...

 

To na pewno do niej masz te uczucia nadal i stąd ta Gwiazda...z tych uczuć jednak sie oczyścisz co Cię wewnętrznie uwolni.

Jesli nie masz nikogo...to 9 mieczy może mówić o rozpamiętywaniu...pielęgnowaniu w sobie niepowodzeń...które były w uczuciach...a będzie to dopóoki nie wypoali się w Tobie uczuice całkiem...

 

Jeśli chcesz moge pomóc...to uczynić...co może przyśpieszyć, ale musiałbyś napisać do mnie na pw popołłudniem

Odnośnik do komentarza

Ja sobie ten rozklad planuje zrobic na styczniowy now. :) Piekny czas do wrozenia na caly rok.

 

 

Tymczasem interprece.

 

 

 

Praca - Rycerz Mieczy

Tutaj bedziesz mial sytuacje, gdzie bedziesz musial podejmowac bardzo szybkie decyzje. Warto wtedy bedzie ogolnie przeanalizowac przy okazji czy sprawy, odnosnie ktorych bedziesz musial decydowac, sa rzeczywiscie realistycznie do zrealizowania czy tez wiecej tu dymu i pary. Po prostu realistycznie bedziesz musial patrzec na to, co sie bedzie dzialo i ogolnie szybko sie roztrzygac, szybko, ale przy okazji jednak krytycznie i realistycznie.

 

Zwiazki - 9 Mieczy

Tu dalej widac Ciebie w roli ofiary. Ale tylko Ty bedziesz mogl to zakonczyc. Crowley mowi o bogato nakrytym stole i siedzeniu pod nim, w celu posilania sie okruszkami lezacymi na podlodze. Takze sa mozliwosci, ale sam siebie bedziesz ograniczal i nie siegal po nie. Takze tylko Ty bedziesz mogl to praktycznie zmienic.

 

Rodzina - 2 Bulawy

Ogolnie wspieranie sie nawzajem. Takie bardzo ladne relacje. Rownowaga bedzie. Ty im, oni Tobie. Nikt nic nie bedzie musial wiecej. Bedzie zadowolenie.

 

Finanse - XIII Smierc

Tu sytuacja diametralnie sie zmieni. Widac calkowite zamkniecie starego etapu. Jezeli teraz masz wsparcie u rodzicow to mozliwe, ze sie po prostu usamodzielnisz, staniesz mocno na nogi.

 

Zdrowie - Rycerz Kielichow

Dobrze bedzie.

 

Pomocni ludzie - XV Diabel

Byc moze ludzie dzieki ktorym zaczniesz sie na nowo lub ogolnie cieszyc zyciem. Doceniac te wszystkie radosci, ktore niesie na co dzien. Cieszenie sie takze przede wszystkim materia i tym, co ona (w calej swojej rozciaglosci) ze soba niesie.

 

Dzieci, tworczosc, rozwoj - VII Rydwan

Tu tez zaznacza sie ladnie poczatek czegos nowego. Rozwojowo powazny krok do przodu. To w sumie pokrywa sie z ta Smiercia w finansach. Mozliwe, ze chodzi wlasnie o ten rozwoj m.in. Czyli zawodowo cos uczynisz.

 

Wiedza, umiejetnosci - Paz Mieczy

Tu na pewno duzo sie bedzie dzialo. Bedziesz gnal do przodu. Pytanie, ile z tego wyniesiesz dla siebie? To juz kwestia Twojej osobistej dojrzalosci i checi/umiejetnosci uczenia sie.

 

Sukces - Krolowa Kielichow

Tutaj jest mozliwosc, ze zajmiesz sie czyms zwiazanym z ezoteryka. Ale bardzo tez mozliwe, ze po prostu Kielichowa odegra duza role w Twoim zyciu. Jakas kobitka wkroczy w nie.

 

 

___ ___ ___

 

 

XIII Smierc, 2 Bulaw, Paz Mieczy ---> suma (HB) XV Diabel i VI Kochankowie

Tu nadchodza jakies powazne zmiany. Widac Twoje bardzo zywiolowe dzialania. Dla mnie akurat 2 Bulawy to karta takich nawet pochopnych dzialan. Crowley opisuje ja jako karte, ktora pokazuje czlowieka postepujacego wg zasady "wszystko albo nic". Przychodze, jestem i albo dostane to, co moje albo nic tu po mnie. W Paziu Mieczy widac, ze bedziesz darzyl do wyjasnienia pewnych spraw, ktore teraz byc moze tkwia w ciemnym kacie i zamarciu. Podsum mowi o potrzebie pozbywania sie wszystkiego, obojetnie czy tkwi to w Tobie, czy otoczenie to powoduje/stwarza, co stoi Tobie na drodze do decyzji podejmowanych prosto z serca, mozliwe wiec, ze takze milosci, tej prawdziwej.

 

Krolowa Kielicho, Rycerz Kielichow, Rycerz Mieczy

Tu widac po prostu jakas Twoja rozmowe z pewna kobieta, byc moze ta bliska Twojemu sercu. Bedzie to mialo na celu wyjasnienie sobie pewnych niejasnosci i niescislosci.

 

9 Mieczy, VII Rydwan, XV Diabel ---> suma (HB) IX Eremita

Tu widac jednak, ze pewne sprawy nie dzadza Ci spokoju i odetniesz sie w nich. Byc moze chodzi tu o te kobiete, co wyzej, Krolowa Kielichow. I 9 Mieczy i XV Diabel mowia o pewnych ograniczeniach w Tobie, ktorych nie jestes i nie bedziesz w stanie przeskoczyc. Mozliwe, zreszta nawet pewne, ze sam je na siebie nakladasz. Masz duzo negatywnych emocji, mysli, ktore nie pozwalaja Ci do konca sluchac glosu swojego serca.

Podsum zacheca do zajecia sie soba, dojscia w koncu sedna tego wszystkiego, co tam czujesz, co jest dla Ciebie wazne i wreszcie bycia wiernemu sobie, bez wzgledu na wszystko.

 

 

___ ____ ___

 

XIII Smierc, Krolowa Kielichow, 9 Mieczy ---> suma (HB) XXI Swiat i III Cesarzowa

Tu widac jakies konkretne zmiany w Twoich stosunkach z pewna kobieta. Wyzej byly rozmowy. Tu moze byc, ze ta znajomosc, a szczegolnie pewne rozmowy miedzy Wami przyniosa Tobie duzo zmartwien i przemyslen, na ktorymi trzeba bedzie sie zastanowic. W podsumie jest mowa o tym, aby rozpoznac, ze to, co daje radosc i byc moze milosc i spelnienie nie jest daleko, hen tam a wlasnie tu, gdzie jestes. Moze nawet kobieta, ktora kochasz jest tuz pod nosem. Wystarczy siegnac.

 

2 Bulawy, Rycerz Kielichow, VII Rydwan ---> suma (HB) IX Eremita

Ruszysz do dzialania, zaczniesz uwodzic, obudzi sie w Tobie Rycek Pucharowy. Jednak podsum rowniez i tu zacheca do konkretnego zajecia sie soba najpierw i bycia wobec siebie szczerym "czy to jest wlasnie to, czego chcesz?" Jest to nie patrz na nic i na nikogo i dzialaj tak, aby byc w zgodzie ze soba samym.

 

Paz Mieczy, Rycerz Mieczy, XV Diabel ---> suma (HB) XV Diabel i VI Kochankowie

Bedzie duzo rozmow, duzo wyjasniania, duzo dociekania, ale tez widac duze ego i jakies wewnetrzne ograniczenia. Jezeli siebie nie przeskoczycie (kazde z osobna, a najlepiej zaczac od osoby wlasnej... ) to nie ma mowy, zeby Wasze serca doszly wreszcie do glosu.

 

 

___ ___ ___

 

XIII Smierc, Rycerz Kielichow, XV Diabel ---> suma (HB) XI Pasja i II Kaplanka

Tutaj mamy konkretnie relacje, dosc namietna. W Tobie budzi sie Rycek Kielichow a i w odpowiedzi jest Pasja... ;) Wiec kobieta i jej zaangazowanie. Kaplanka... ;)

 

9 Mieczy, Rycerz Kielichow, Paz Mieczy ---> suma (HB) IX Eremita

Nie wytrzymasz i w koncu dojdzie do tej konkretnej rozmowy. Podpowiedz, zastanow sie najpierw, co powiedziec, zeby Paz Mieczy przyniosl oczyszczenie sytuacji a nie jeszcze wiecej niejasnosci.

 

 

 

 

Patrze tak na ten rozklad i widze, ze duzo bedzie krecilo sie wokol tej Kielichowej, uczuc i wyjasniania pewnych spraw. Uczuciowy rok przed Toba Arschi.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie wyglada bo zapowiada sie zmiana w kwesti finansow i kariery mam nadzieje ze na lepsze...

 

A w tym roku nie zamierzam sie zakochiwac tylko zaliczac panienki ale cos... slabo z bulawami... moze cos w tym diable bedzie...

 

 

 

A z reszta w tym miesiacu kolo mnie kreca sie dwie ktore wychodza w krolowej kielichow... Wiec ciezko powiedziec ktora bedzie istotniejsza/o ktorej mowa w rozkladzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Kariera: Rycerz mieczy

 

Dużo ruchu, nerwów, chyba coś nawet zaryzykujesz, może wyjedziesz ze swojej miejscowości, ew. praca zwiazana z wyjazdami się szykuje, w każdym razie na tym polu nudzić się nie będziesz

 

2. Związki: 9mieczy

 

Zadręczanie się niepotrzebne, nerwy, może to przez tę Twoją pracę?

 

3. Rodzina: 2 bulawy

 

Na odległość, bo wyjedziesz z domu

 

4. Finanse: smierc

 

Totalna transformacja, TY będziesz teraz zarabiał

 

5. Zdrowie: rycerz kielichow

 

Uważaj może na układ krążenia i nerki, bo mi się to z gospodarką wodną skojarzyło

 

6. Pomocni ludzie: diabel

 

raczej zawistni, a nie pomocni, moze i interesowni przy okazji

 

7. Dzieci, twórczosć, rozwój: rydwan

 

Spory rozwój, pójdziesz do przodu jak burza

 

8. Wiedza, umiejętności: giermek mieczy

 

Nadal będziesz ją zdobywał

 

9.Sukces: krolowa kielichow

 

Zdobędziesz kobietę, ponadto mam takie skojarzenie z 9 mieczy powyżej i karierą - obyś tatusiem nie został:)

 

__________________________________________________ ___________

4,3,8

smierc-2bulawy-giermek mieczy=swiat

 

Spory przełom, czeka Cię wyjazd i szkolenia

9,5,1

krolowa kielichow-rycerz kielichow-rycerz mieczy=kolo

 

bliska relacja z kobietą i jakieś nerwy z tym zwiazane, albo po prostu rozstania i powroty

2,7,6

9mieczy-rydwan-diabel=pustelnik

 

Sporo nerwów Ciebie czeka, uważaj na nałogi

__________________________________________________ ______________

4,9,2

smierc-krolowa kielichow-9mieczy=wisielec

 

Zostaniesz ojcem

3,5,7

2bulawy-rycerz kielichow-rydwan=glupiec

 

bedziesz musiał podjąć decyzję dotyczącą wyjazdu, dzieki niej zaczniesz nowy etap

8,1,6

g.mieczy-rycerz mieczy-diabel=kochankowie

 

Sporo nerwów, moze problemy z aklimatyzacją w nowym miejscu pracy

__________________________________________________ ______________

4,5,6

smierc-rycerz kielichow-diabel=slonce

 

Myślę, ze gorący romans Ciebie czeka

2,5,8

9mieczy-rycerz kielichow-giermek mieczy=kochankowie

 

NIe bardzo będziesz wiedział co robić, jakis przełom

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Straszycie mnie dzieckiem bo... ja u was w kartach widzialem ciaze ;p A tu nic takiego u mnie nie widac :D

 

 

Nie wiem, czy pamiętasz, a swego czasu na gg na ten temat rozmawialiśmy, już wtedy Ci mówiłam, ze mozesz ojcem zostać:lol:

Odnośnik do komentarza

Ja arshi robilam taki rozkład sobie w zeszłym roku i przyznam, że mi się sprawdził bardziej niż koło. Do tego jeszcze sa pozycje

porażka

przestroga

i dar od wszechswiata

W zeszłym roku znalazłam to gdzieś na jakimś portalu i ludziska mowili, ze się boją tych rozkładów bo są bardzo trafne i przyznam,że mnie się to w 100% sprawdziło :)))

 

Potem ci strzele interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Ja arshi robilam taki rozkład sobie w zeszłym roku i przyznam, że mi się sprawdził bardziej niż koło. Do tego jeszcze sa pozycje

porażka

przestroga

i dar od wszechswiata

W zeszłym roku znalazłam to gdzieś na jakimś portalu i ludziska mowili, ze się boją tych rozkładów bo są bardzo trafne i przyznam,że mnie się to w 100% sprawdziło :)))

 

Potem ci strzele interpretacje :)

 

Mi tez dosc mocno sie sprawdzil z 2012 roku ;)

Odnośnik do komentarza

alathea to tylko dodatek jest, dodatkowy "wymysł" połączenie zywiołów. Ziemia, ogien, powietrze, woda nie jest on konieczny to tylko spojzenie dogłebne.

dom, praca, finanse - ziemskie (wszystko co z denarami się kojaży)

rozwój, nauka, nowe perspektywy itp to powietrze (wszystko co z mieczami czyli ideą)

itd.

Odnośnik do komentarza
Ja arshi robilam taki rozkład sobie w zeszłym roku i przyznam, że mi się sprawdził bardziej niż koło. Do tego jeszcze sa pozycje

porażka

przestroga

i dar od wszechswiata

W zeszłym roku znalazłam to gdzieś na jakimś portalu i ludziska mowili, ze się boją tych rozkładów bo są bardzo trafne i przyznam,że mnie się to w 100% sprawdziło :)))

 

Potem ci strzele interpretacje :)

 

Tym bardziej z czasem sobie ciepne cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Ja arshi robilam taki rozkład sobie w zeszłym roku i przyznam, że mi się sprawdził bardziej niż koło. Do tego jeszcze sa pozycje

porażka

przestroga

i dar od wszechswiata

W zeszłym roku znalazłam to gdzieś na jakimś portalu i ludziska mowili, ze się boją tych rozkładów bo są bardzo trafne i przyznam,że mnie się to w 100% sprawdziło :)))

 

Potem ci strzele interpretacje :)

 

Pamietasz ? :D

Odnośnik do komentarza

1. Kariera: Rycerz mieczy

ruszysz ostro do przodu

 

2. Związki: 9mieczy

no jakies wyimaginowane problemy

 

3. Rodzina: 2 bulawy

3manie się razem szczególnie z kimś, kto w zbudza w Tobie respekt

 

4. Finanse: smierc

no tu będzie zupełnie inaczej niż było nie wiem jak było w tym roku jezeli były pieniadze to mozliwe, ze w 2013 bedzie kicha ale tez moze być dobrze jak było źle

 

5. Zdrowie: rycerz kielichow

problemy z narządem meskim ;)

 

6. Pomocni ludzie: diabel

znaczy sie, że bedą a ty będziesz mocno od nich uzalezniony

 

7. Dzieci, twórczosć, rozwój: rydwan

jak dla mnie nieco uciekanie od tego

 

8. Wiedza, umiejętności: giermek mieczy

przy tym paziku to zdobywanie wiedzy idzie szybko :))

 

9.Sukces: krolowa kielichow

miec obok siebie zakochaną kobiete

Odnośnik do komentarza
Gość gość5

Arshi

 

Rozklad roczny ;D Taki jak Airi

 

1. Kariera: Rycerz mieczy

Moze spory rozwoj?-dosc szybki

 

2. Związki: 9mieczy

Duzo stresu z nimi...albo to twoje emocje wyszły

 

3. Rodzina: 2 bulawy

Jakby jakies decyzje do podjecia- współpraca/rozmowy z kimś- byc może w celu podjęcia decyzji

 

4. Finanse: smierc

zmiana zrodla dochodu, odciecie sie w calosci od rodziny. Takie usamodzielnienie- szkoda, że po smierci nic nie ma - ale diametralna zmiana sie szykuje

 

5. Zdrowie: rycerz kielichow

Problemy z sercem? ;p- tu nie wiem...ale pewnie przeginanie z alkoholem dobrze ci nie zrobi..

 

6. Pomocni ludzie: diabel

MAlo takich bedzie? Albo beda chcieli mi cos pomoc oczekujac czegos w zamian- beda ale nie bedą bezinteresowni

 

7. Dzieci, twórczosć, rozwój: rydwan

Widac duzy rozwoj- pojdziesz jak burza do przodu - ładnie wiąże się z punktem 1- bynajmniej w rozwoju- widać szybkie i duże postępy- co do dzieci-co posiejesz to zbierzesz :)

 

8. Wiedza, umiejętności: giermek mieczy

Czeka mnie sporo nauki w tym nowym roku- potwierdzenie do- pkt 1 i 7- jak rozwoj to tylko nauka wchodzi w gre

 

9.Sukces: krolowa kielichow

dzieki kobiecie lub zwiazek to bedzie sukces- byc moze zaczniesz dzialac bardziej rozwaznie- na wszystkich plaszczyznach zycia- co da ci zadowolenie i spokój wewnętrzny

 

__________________________________________________ ___________

4,3,8

smierc-2bulawy-giermek mieczy=swiat

Zmiana i to dosc mocna, i nieporozumienia gwarantowane...wg mnie moze byc propozycja pracy za graniacą lub praca z zzagranica (kontakt z ludźmi z innych krajów)

9,5,1

krolowa kielichow-rycerz kielichow-rycerz mieczy=kolo

Mozliwe nieporozumienia z kobieta, z ktora bylaby blizsza relacja?- tu chyba bardziej losowe przynajmniej chwilowe zerwanie kontaktów- rozłąka

2,7,6

9mieczy-rydwan-diabel=pustelnik

Samemu bede musial zmierzyc sie z moimi dosc duzymi problemami- bedzie cos co napsuje ci krwi, ale poradzisz sobie... tak mi pustelnik podpowiada- potrafi ujarzmic diabła :)

__________________________________________________ ______________

4,9,2

smierc-krolowa kielichow-9mieczy=wisielece

Pewna kobieta cos zmieni...i chyba na gorsz- tu tez zawieszenie relacji

3,5,7

2bulawy-rycerz kielichow-rydwan=glupiec

Wybor pomiedz, sprawami uczuciowymi...- bardzo duzo bedzie zalezało od ciebie i od tego jaką drogę wybierzesz

8,1,6

g.mieczy-rycerz mieczy-diabel=kochankowie

Nie wiem sporo klotni widac- jakies rozwiazanie problemów/sporów- nagłe i definitywne kochankowie na koncu- to albo sie z kims zejdziesz ale przed bedzie ostra rozmowa- albo wręcz przeciwnie........

__________________________________________________ ______________

4,5,6

smierc-rycerz kielichow-diabel=slonce

Jakas relacja sie zmieni, beda uczucia i porzadanie?- tu jak wyzej - cos sie zmieni- w ta albo w drugą ....

2,5,8

9mieczy-rycerz kielichow-giermek mieczy=kochankowie

Widac jakies nieprzyjemnosci zwiazane ze sprawami uczuciowymi, jakies plotki co beda mieszac... - a tu nocne rozmowy Polaków.............

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

WERYFIKACJA CZĘŚCIOWA:

 

1. Kariera: Rycerz mieczy

duzo rzeczy sie dzieje, podjelem prace ktora jest dosc odpowiedzialna rzucili mnie na gleboka wode

 

2. Związki: 9mieczy

rozne mysli

 

3. Rodzina: 2 bulawy

 

 

4. Finanse: smierc

zmiana zrodla dochodu, odciecie sie w calosci od rodziny. Takie usamodzielnienie i przy tym fajne wynagrodznie ;)

 

5. Zdrowie: rycerz kielichow

haha nie wiem malo pije ;p

 

6. Pomocni ludzie: diabel

sa ale cos oczekuja w zamian

 

7. Dzieci, twórczosć, rozwój: rydwan

Widac duzy rozwoj,

 

8. Wiedza, umiejętności: giermek mieczy

Czeka mnie sporo nauki na kazdym etapie

 

9.Sukces: krolowa kielichow

tego to nie wiem ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...