Skocz do zawartości

"spór" o dom...dziwny rozkład


blueeyes210

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,moze na wstepie napisze o co w ogole chodzi.Po smierci mojej babci,polowa domu zostala przepisana mojej mamie i polowa siostrze mojej mamy,ktora i tak caly czas zajmowala gore domu z rodzina.Minely 4 lata a polowa domu stoi pusta,z uwagi na to ,iz siostra mojej mamy przezyla tragedie(4 lata temu powiesil sie jej syn).Moja mama nie robi w tej sprawie nic,a dom powoli zaczyna sie sypac.Wydaje mi sie, ze ciotka troche wykorzystuje swoja tragedie aby nie dopuscic do sprzedazy drugiej polowy domu.Tym bardziej, ze jest osoba,ktora dba tylko o siebie i swoje dobro.Do nas przychodzi tylko wtedy,gdy jest cos do zaplaty w tym domu.Jednak gdy moi rodzice pytaja " to co robimy z domem",zeby cokolwiek ustalic,ona nie chce o tym rozmawiac.Nie bede pisac wszystkiego bo by nie starczylo czasu .Polozylam dzis karty na ta cala sytuacje.Taki rozklad wpadl mi do glowy podczas tasowania,nie mam pojecia czy w ogole jest poprawny i stosowany.

Pytanie : " jak wyglada sytuacja ze sprzedaza domu.Jak odnosza sie do tej sytuacji obydwie strony".

 

Niech rodzina mojej ciotki bedzie X...

 

Rozlozylam karty w f

trzy pionowe rzedy,kazdy rzad po 3 karty.Zaczynalam od srodkowego rzedu.Od gory:

1.PRZESZLOSC

2.TERAZNIEJSZOSC

3.PRZYSZLOSC

 

Rzad z lewej strony to rodzina X a z prawej moja rodzina.Czyli pokazywaly jak obie rodziny podchodzily do sprawy ,jak podchodza i jak beda podchodzic.

Mam nadzieje, ze wiecie jak to wyglada.Pierwszy raz opisuje rozklad.

 

Zaczne od przeszlosci.

 

Pierwsza karta od lewej strony,czyli rodzina X :

 

7 Pentakli - zupelnie nie rozumiem tej karty,podobno pomyslnosc itp ale jakos mi tu nie pasuje.

 

Ogolna karta PRZESZLOSCI (w srodku) :

 

Kaplan Odwrocony - zapomnienie o sprawach duchowych,zbytnie zwracanie uwagi na pieniadze,dwie osoby na przeciwnych polach walki,wskazanie na prawa kolumne czyli rodzine z prawej strony (tylko nie wiem w jakiej sprawie to wskazanie)

 

Karta PRZESZLOSCI mojej rodziny ( karta z prawej strony :

 

Trojka Bulaw - podchodzenie do sprawy z cierpliwoscia i opanowaniem,opieranie sie na wiedzy i pomocy doswiadczonych osob np doradcow,prawnikow itp,poczucie sily i pewnosc siebie,mozliwosci.

 

TERAZNIEJSZOSC

 

rodzina X ( karta z lewej strony) :

 

Wieza Odwrocona - chec zniszczenia czegos,byle tylko ktos inny tego nie mial,zyczenie innym zle,dom niszczy sie od fundamentow,niemoznosc pogodzenia sie z porazka,zazdrosc

 

ogolna karta TERAZNIEJSZOSCI ( w srodku) :

 

As Bulaw Odwrocony - sprawy stoja w miejscu, raczej podazaja ku dolu

 

karta TERAZNIEJSZOSCI mojej rodziny ( z prawej strony) :

 

Giermek Pentakli - chec i prawo siegniecia po pieniadze ale brak dojrzalosci i asertywnosci.Bycie pod wplywem kogos lub czegos.Ostatecznie ominiecie naleznej rzeczy i pojscie dalej swoja droga.

 

PRZYSZLOSC

 

karta PRZYSZLOSCI rodziny X ( karta po lewej) :

 

Kochankowie -koniecznosc podjecia decyzji,miedzy stronami moze nastapic konflikt,ktos spoglada na to wszystko z gory,prawdopodobnie zmarla babcia,oczekuje rozwiazania sporu,rodzina X moze grac nieczysto

 

ogolna karta PRZYSZLOSCI ( w srodku) :

 

Diabel Odwrocony - obie strony beda zwiazane konfliktem prawdopodobnie przez 9 miesiecy,byc moze wmiesza sie ktos trzeci

 

karta PRZYSZLOSCI mojej rodziny ( po prawej stronie) :

 

Piatka Mieczy Odwrocona - przegrana lub poddanie sie,oddanie domu bez walki,duzo slabosci,slaba psychika,przewaga przeciwnej strony

 

tak to zinterpretowalam..czyli moje karty mowia, ze mimo tego, ze dom nalezy sie mojej mamie,ona i tak go nie sprzeda,gdyz siostra ja zdominuje..

 

Przepraszam jesli jest niezrozumial.Bardzo mi zalezy zeby sie dowiedziec czy dobrze zinterpretowalam,licze na pomoc z Waszej strony.

Z gory dziekujw

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...