Skocz do zawartości

Status zwiazkowy


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze przede mna rozwod i ogolnie gdzies tam mi sie po rozkladach Kielichowy miota, pociagnelam karty na stricte temat statusu zwiazkowego w latach 2013 i 2014... Dalej nie bede leciala, bo a noz widelec jednak przyjdzie ten koniec swiata... :hahahaha:

 

 

 

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Tu moze pojawic sie jakas fajna znajomosc.

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Tu jakby ta znajomosc miala sie zmienic w cos glebszego. Z przyjazni cos wiecej.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

Tesknota za kims i wspominanie. W koncu jazda. Hmm...

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

Jakies przeciazenie, zmeczenie, nie wiem, skupienie na sobie. Poczatek czegos nowego.

 

 

___

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

Tu znajomosc z Kielichowym. (W rocznym na 2013 tez mam Kielichowego).

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Tu nie wiem. Koniec znajomosci czy jak? Hmm... Cos sie skonczy. Jakis wyjazd.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Tu stan zakochania, jakis odfrow.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

I siedzenie w domu.

 

 

Niech ktos zerknie, beda punkty karmiczne i moja dozgonna wdziecznosc... :serduszka:

Odnośnik do komentarza

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Tutaj spotkania z jakimś kolegą, znajomym - którego już znasz.. on Ciebie też...

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Tutaj spotkania w większym gronie, ewentualnie jakieś niespodziewane flirty zaloty ze strony Pana który jest dość biernym osobnikiem :)

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

Będziesz rozmyślać o zdarzeniach i osobach z przeszłości.. co z kim robiłaś.. gdzie byłaś.. z kim gadałaś i takie tam.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

Postanowisz trochę zadbać o siebie - o zdrowie chodzi - głównie fizyczne :) Więc olejesz nieco te romansiki znajomości itd ;P

W końcu czasem też trochę o siebie zadbać trzeba.

 

 

___

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

A tutaj widać jakiegoś zakochanego w Tobie raczej z wzajemnością - tzn nie tyle że będziesz go od razu kochać, ale będzie Ci odpowiadał po prostu :)

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Zerwanie znajomości z jakąś osobą - po sprzeczce, ocena sytuacji na czm stoisz, i plany na przyszłość kolejne by już jakichś ewentualnych błędów nie popełniać :)

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Będziesz o kimś niezmiennie marzyła i rozmyślała :D Jakby jedna myśl po głowie ciągle Ci chodziła.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Tutaj zajęcie się synkiem :) Widzę i spędzanie czasu dużo z nim :P Poświęcanie uwagi

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

2 kielichy mowia mi o obecnej relacji, a paz monet o mowieniu o swoich potrzebach, a w papiezu widze wasze porozumienie, tzn ze sie dogadujecie:)

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Chwila wyciszenia ale tez i zabawy :) Bedzie sie duzo dzialo . Smierc pokazuje mi sie zazwyczaj jako cos dobrego. Przemiana wewnętrzna, czy rozwianie ponurych mysli. Dlatego ogromnie mi sie podoba ta wizualizacja smierci w talii kart "Shadowscapes Tarot" http://www.bethanyingraham.com/wp-content/uploads/2012/05/shadowscapes_death.jpg

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

Mi sie wydaje, ze ktos z przeszlosci sie pojawi. Ktos wazny. Ktos z kim laczyly CIe uczucia. Moze ktos, kto wyjechal? Na pewno bedzie to nagle i dynamiczne.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

Ja tu widze diete i jakas zmiane, np nowa fryzura. :serduszka: Tak jakbys dla pana z 3 kwartalu sie się odpicować :D

 

___

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

Pan z przeszlosci, dla ktorego sie odpicowałas jak szczur na otwarcie kanalu, łyknął haczyk i jest powaznie zainteresowany Toba:D Ty jednak patrzysz na to bardziej chlodniej, powoli podejmujac kroki.

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Powazna kłotnia z panem z przeszlosci. Totalna sinusoida, az sama sie w tym gubię. Separacja na jakis czas, ale ostatecznie wszystko bedzie dobrze.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Hm.. czyzby mysli o zalegalizowaniu zwiazku?

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Wspolne swieta rodzinne?:) Ty, Pan i córcia

 

Ps. Skad ja znam ten rozklad haha :serduszka:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Hehe... zastanawiam sie, czemu pokazuje mi tylko Pazia Monet... Ja mam 3 corki i zawsze pokazuja mi sie jako 3 Kielichy, 3 Monety... ale Paz Monet nigdy mi dziecka nie pokazal... Hmm...

Ciazy tez nie planuje...

Odnośnik do komentarza
Hehe... zastanawiam sie, czemu pokazuje mi tylko Pazia Monet... Ja mam 3 corki i zawsze pokazuja mi sie jako 3 Kielichy, 3 Monety... ale Paz Monet nigdy mi dziecka nie pokazal... Hmm...

Ciazy tez nie planuje...

 

Dla mnie paz to mile gesty w zwiazku i mowienie czego sie oczekuje:)

 

 

Zajrzyjcie do mnie tez :D

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/64376-uczucia-od-2012-do-2014-a.html

Odnośnik do komentarza

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

tutaj moim zdaniem umocnisz z kimś znajomość. ktoś będzie się starał Ci się przypodobać .

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

też widzę tutaj pogłębienie jakiejś znajomości , bardzo szybko sprawy zaczną się dziać , nawet możesz być zdziwiona takim obrotem spraw

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

no jakaś podróż do kogoś :) (bardzo mi te karty przypominają Twój poprzedni rozkład) . dla mnie tu jest tęsknota w dwie strony

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

możliwe , że będziesz bardzo czymś zajęta, może pracą czy rodziną, więc uczucia zejdą na dalszy plan.

 

 

___

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

hmmm... w sumie jest to odległe w czasie... więc może wejdziesz w związek z kielichowym ?

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

te karty mi sie kojarzą z zawarciem formalnego związku ... odcięciem się od tego co stare i zaczęcie czegoś nowego .

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

będziesz rozmarzona i szczęśliwa przez jakiegoś pana :) wydaje mi się , że tutaj może być spełnienie w kwestii uczuć :)

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

w domu , ale stabilnie z poczuciem bezpieczeństwa

 

bardzo fajnie dla mnie wygląda cały rozkład :) i do tego te Papieże więc może coś naprawdę poważnego będzie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
a kiedy ty się rozwodzisz??? Bo w 2013 roku to się mąż przewija i przeszłość tu nie widać nic nowego. Rozwód jakby był w 2 kwartale 2014...i tu rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

 

Do konca czerwca mam separacje. Ale nie mieszkam z mezem razem. Widujemy sie raz na 2 m-ce i to kilka godzin doslownie.

On mi sie pojawia w rozkladach jako Rycerz Bulaw, XV Diabel (jest Koziorozncem).

Kontakty sa takie, ze aby nie za dlugo, bo moja cierpliwosc nie starcza na dluzej. :)

 

Zaraz po separacji bede wystepowac o rozwod.

 

To tak oficjalnie. Nieoficjalnie jestesmy w separacji juz 3 lata ponad... :) Malzenstwo jest tylko na papierku.

Odnośnik do komentarza

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paź Monet, V Papież ---> suma XI Pasja i II Kapłanka

Dużo rozmów i spotkań, jakieś wydatki i sprawy finansowe na dzieci lub związane z dziećmi, relacje rodzinne, moralność i zasadniczość.

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Spokój i równowaga, dużo rozmów i komunikacji (może być z dziećmi), jakieś imprezki w większym gronie, może z koleżankami.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

Tęsknota i melancholia, ale to też czas dla dzieci i dla ich spraw, dobre porozumienie i otwarcie na kontakty z kimś z zagranicy lub jakiś wyjazd za granicę.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

Spore przytłoczenie i przeciążenie, bardzo możliwe że związane z finansami i sprawami finansowymi rodziny.

 

 

___

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

Tu mężczyzna ciepły i uczuciowy, jego pomoc i wsparcie w sprawach rodzinnych albo też sądowych.

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Zakończenie jakiegoś ważnego etapu w Twoim życiu.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Stałość i trzymanie się swoich zasad, a jednocześnie Ty z głową w chmurach panująca nad swoimi emocjami i instynktami.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

I znowu wydatki i sprawy finansowe związane z dziećmi, trzymanie się tego co masz i bardzo możliwe, że pojawi się ktoś z przeszłości.

 

Nie wiem, jakoś związkowo tak średnio to widzę... :(

Edytowane przez werona
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Mi chodzilo bardziej o to, kiedy mi sie ten rozwod pokaze. Zwiazkowo sama (chyba) nie jestem gotowa... Na razie znajomosci jakiekolwiek to porazki... Chyba lepiej sobie odpuscic po prostu.

Odnośnik do komentarza
Mi chodzilo bardziej o to, kiedy mi sie ten rozwod pokaze. Zwiazkowo sama (chyba) nie jestem gotowa... Na razie znajomosci jakiekolwiek to porazki... Chyba lepiej sobie odpuscic po prostu.

 

Widzę to tak jak Sel, czyli II kwartał 2014 roku... swoją drogą jakiś dramat z tymi przepisami u Ciebie... ja byłam rozwiedziona pół roku po złożeniu pozwu...

Odnośnik do komentarza

Dramat to nawet nie z przepisami a z mezem... To nie miejsce, zeby pisac, co wyprawia itd.

Jest tak, ze my jestesmy w prawdzie tak dlugo juz w separacji, ale... eh... separacje musialam jeszcze wniesc oficjalnie... i leci od lipca 2012... chociaz juz sie ciesze, ze pol roku za mna. Ciekawe teraz by bylo, gdyby jeszcze trzeba bylo od lipca.... chce wtedy od razu dawac na rozwod, trzeba bylo jeszcze tyle czeka, ze az do II Kwartalu 2014... hmm...

Nic... pozyjemy, zobaczym.

Odnośnik do komentarza
Dramat to nawet nie z przepisami a z mezem... To nie miejsce, zeby pisac, co wyprawia itd.

Jest tak, ze my jestesmy w prawdzie tak dlugo juz w separacji, ale... eh... separacje musialam jeszcze wniesc oficjalnie... i leci od lipca 2012... chociaz juz sie ciesze, ze pol roku za mna. Ciekawe teraz by bylo, gdyby jeszcze trzeba bylo od lipca.... chce wtedy od razu dawac na rozwod, trzeba bylo jeszcze tyle czeka, ze az do II Kwartalu 2014... hmm...

Nic... pozyjemy, zobaczym.

 

Rozumiem. To trzymam kciuki w takim razie żeby teraz poszło wszystko gładko i sprawnie :)

Odnośnik do komentarza

czytałam interpretację Sel i Weronki. Nic innego nie widzę prócz tego co wyżej dziewczyny napisały.

W I kwartale 2014 roku tak się ukladają karty jakby między Tobą a małżonkiem nastąpiło pojednanie, porozumienie i wybaczenie. Ale bardzo stanowczo pisałaś gdzies, że to nie wchodzi w grę, nie chcesz. Więc może wówczas przestanie Ci utrudniać, podda się i zgodzi się na rozwód za porozumieniem?

Następstwem tego porozumienia były by karty w II kwartale. Zakończenie związku z przytupem

Odnośnik do komentarza

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Jakas znajomosc z kims kto jest w zwiazku juz dosc dluugo

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Dalsze podtrzymywanie znajomosci ale glownie rzomowy i flirt maly;)

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

Rozmowy zkims z przeszlosci mozliwa propozycja spotkania w PL?

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

Praca, praca i tylko to bedzie sie liczyc inne sprawy zejda lekko w cien...

 

 

___

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

Tu znajomosc z Kielichowym. a raczej oddnowie bo jesgo juz znasz

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Sprzczka z nim co spowoduje chwilowy koniec...

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Teraz stwierdzisz ze na nim Ci jednak zalezalo.. ale niewiele zrobisz aby naprawic to

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

Tu znow uciekasz w opieke nad swoja rodzina ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Bardzo ciekawy rozkład, zrobiłam go sobie przed chwilą.

Patrzę bez podsum, bo jeszcze na ten etap nie weszłam. Trzy karty to nie raz problem ;)

 

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez

Widać znajomość z kimś młodszym albo nadal studiującym/dokształcającym się, która może być fajna i wartościowa.

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy

Ładne rozwijanie się znajomości, bardzo fajne.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

A mnie się wydaje, że tu nadal będzie dobrze, tylko jakieś wspominki się włączą...

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

Przeciążenie, może lekkie znudzenie, jakieś problemy. Ale przezwyciężycie je, znajdziecie jakiś kompromis.

 

Tak patrząc to dwa pierwsze kwartały są naprawdę dobrze rokujące, pozytywne i wróżące coś stałego, idealnego. W opisie kart Świat jest interpretowany jaki spełnienie, jakbyś z tym panem miała stworzyć całość, jak dwie połówki jedno jabłko. Problemy, które widać w czwartym kwartale w tej Królowej monet widziałabym ich przezwycięzenie i ustabilizowanie, zadbasz o to, by było rodzinnie i bezpiecznie już.

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad

Tu znajomosc z Kielichowym. (W rocznym na 2013 tez mam Kielichowego).

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa

Hmm... wydaje mi się, że w tym kwartale będzie Twój rozwód. Mieszają się dobre emocje, dobre karty z tymi złymi. Może to taki mix emocji dotychących męża i tego Pucharowego... Pucharowy uzna Cię za swoją kobietę w 100%...

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja

Tu stan zakochania, jakis odfrow.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw

Zadowolenie z tego co jest, pięlęgnowanie, sukces. Taka pozycja wygranej względem byłego męża, że w końcu udało Ci się od niego uwolnić ;)

 

Wszystkiego dobrego, bo dobre karty są na te dwa lata ;*

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Weryfikuje 1. kwartal 2013

 

 

 

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Tu moze pojawic sie jakas fajna znajomosc.

 

 

Tu owszem, jest znajomosc, moze nawet fajna, ale bardziej na zasadzie uczenia sie od siebie wzajemnie i kierowana przez pana Papieza, czyli na jego zasadach.

Takze znajomosc jak znajomosc. Nic wiecej, nic szczegolnego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Weryfikuje dalej...

 

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc, suma HB VII Rydwan

Tu jakby ta znajomosc miala sie zmienic w cos glebszego. Z przyjazni cos wiecej.

 

Nic specjalnego. Ogolnie pielegnowanie dotychczasowych przyjazni, w tym tych netowych. Skoncentrowanie sie na nich. Nadal jednak to przyjaznie. Nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

nadal luźne relacje z osobami,które już znasz,. moze być jakas nawet bliższa z mężczyzną, ale dzieli Was droga..

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

 

poczujesz się przeciążona faktem, że dajesz z siebie więcej,ew. ktoś zacznie się bardziej angażować, bo widać ogromną nierównowagę, nadal będziesz singielką...

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

tu widać konkretnego mężczyznę,który będzie trwał przy Tobie, a Ty będziesz spełniona:)

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

możliwe, że dostaniesz rozwód,bo widać dość ewidentne pożegnanie się z jakąś relacją..

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Ty i męzczyzna bliski Tobie, dający wsparcie,wiedzę, poczucie wypełnienia emocjonalnego, duchowego i intelektualnego, ale..na odległość

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

tu zamknięcie się w tym co było, pan nadal przy Tobie i kto wie,czy nie poważniejsze plany..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja m-cy od lipca do wrzesnia.

 

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma V Papiez, suma HB XI Pasja i II Kaplanka

Tesknota za kims i wspominanie. W koncu jazda. Hmm...

 

Hmm... Tu nie wiem za bardzo. Znajomosci rozne owszem, na odleglosc i w tle malzenstwo. Rowniez popchniecie spraw rozwodowych na tyle, ze zostal zlozony pozew. Wiec moje tupniecie noga.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Weryfikuje dalej

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

Tu znajomosc z Kielichowym. (W rocznym na 2013 tez mam Kielichowego).

Tu zaczely sie sprawy rozwodowe. Musialam doslac pare papierow. Zaczelo sie rozkrecac.

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Tu nie wiem. Koniec znajomosci czy jak? Hmm... Cos sie skonczy. Jakis wyjazd.

Rozwod.

1-sza i ostatnia rozprawa sadowa, gdzie jest wymagana moja i meza obecnosc, ktora miala miejsce dzis. Jeszcze jedna bedzie na potwierdzenie. Ale juz tak dla formy. Uprawomocnienie rozwodu za 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

7 pucharów pokazuje mi spełnione marzenia, więc widziałabym tutaj zadowolenie ze spraw, które reprezentuje kapłan (tutaj może mówić własnie o tym rozwodzie), poczujesz się po tym wszystkim silniejsza (pasja)

na początku tego kwartału możesz jeszcze sobie prawić morały, przebywać z ludźmi bardziej doświadczonymi, słuchać porad, ale później widać, że podążysz za własnymi pragnieniami

to też okres letnich wakacji, więc może jakaś wycieczka?

 

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

powrót do pracy i obowiązków, stawiam na wywiadówkę, później faktycznie przesiadywanie w znanych i bezpiecznych miejscach, rutyna, później wyrwiesz się z tego i odżyjesz pod koniec roku - może to sprawi magia świąt(?)

 

 

życzę szczęścia na nowej drodze :piwo::serduszka2::slonko::slonko:

Odnośnik do komentarza

Jesienia rzeczywiscie moze byc cos w rodzaju wywiadowek, jako ze najmlodsza corka (Paz Monet, jako trygon ziemi czesto w tej karcie wychodzi) idzie za rok do szkoly, wiec w szkole, do ktorej ja szykujemy, beda wlasnie wtedy organizowane wieczory dla rodzicow... Pazdziernik/listopad wlasnie. Wiec moge sie tam aktywnie juz udzielac i byc na tym skupiona. :)

 

Dziekuje za pomoc w interpretacji. :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Rychło w czas ale to, co zostało to zinterpretuję :D

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

tutaj minęłowiec odpuszczam

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag
Tutaj zastanawiam się nad definitywnym zakończeniem pewnej relacji, która w jakiś sposób postawi Cię na nogi, wyjdzie CI bardzo na dobre, zmieni Ciebie 'od wewnątrz'. Trochę egoistycznego podejścia nabierzesz ale widać, że źle Ci z tym nie będzie. Nadchodzą zmiany na lepsze.
III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka
Nie będziesz miała za dużo czasu na romanse, nadal będziesz zajmowała się sobą i może wyjść jakaś nieciekawa sytuacja z przeszłości.
IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez
Pod koniec roku możliwe, ze zaznasz prawdziwego spełnienia, po ciężkim boju, odmawianiu sobie pewnych rzeczy itd :) na paziowego uważaj, bo to mały, kłótliwy chamek ;)

 

wszystkiego dobrego Rybko :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
a jak minął 4. kwartał? IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz ??

 

10+16+18 ---> 44 - 22 ---> 22... i 4

 

 

To byl jeszcze czas, gdzie probowalam wplesc sumowania wg Starowieyskiej w Banzhafa.

 

Teraz napisalabym to tak...

 

---> suma 0 Glupiec, suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

 

 

Czlowiek stale sie uczy i stale rozwija. Starowieyska na tym forum byla dla mnie nowoscia, probowalam pogodzic metode Banzhafa ze Starowieyska. Teraz juz tego nie robie, stosuje obie metody rownolegle. ;) Obie duzo wnosza... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
a jak minął 4. kwartał? IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz ??

 

 

A co do samej weryfikacji 4. kwartalu, bo rzeczywiscie tu widze, ze pominelam w weryfikacji...

 

no coz... pan, moj, jak myslalam przyjaciel, pokazal mi czerwona kartke... i nasza przyjazn sprowadzil do poziomu kolezenstwa z poziomu matriksa i wymiany wiedza. Suchej wymiany wiedza.

 

I tak ta znajomosc dalej wlasnie idzie. Suche... powrozysz mi... odzywanie sie, jak potrzebuje... i olewanie, jak nie widzi powodu, zeby sie odzywac. :)

 

Takze to sie mocno uwidocznilo w tym ostatnim kwartale. Byla piekna wspolpraca, po czym zostalam uziemiona... i na znajomosc zostala zalozona obroza. :)

 

Co znaczy tez, ze nie ma tego zlego... :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Tu nie wiem. Koniec znajomosci czy jak? Hmm... Cos sie skonczy. Jakis wyjazd.

Rozwod.

1-sza i ostatnia rozprawa sadowa, gdzie jest wymagana moja i meza obecnosc, ktora miala miejsce dzis. Jeszcze jedna bedzie na potwierdzenie. Ale juz tak dla formy. Uprawomocnienie rozwodu za 3 tygodnie. dla mnie to tu coś się ciekawego zadzieje co cie totalnie zaskoczy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Jako, ze przede mna rozwod i ogolnie gdzies tam mi sie po rozkladach Kielichowy miota, pociagnelam karty na stricte temat statusu zwiazkowego w latach 2013 i 2014... Dalej nie bede leciala, bo a noz widelec jednak przyjdzie ten koniec swiata... :hahahaha:

 

 

 

2013

 

I kwartal - (styczen - marzec) - 2 Kielichy, Paz Monet, V Papiez ---> suma XI Pasja i II Kaplanka

Tu moze pojawic sie jakas fajna znajomosc.

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - XIV Umiarkowanie, 8 Bulaw, 3 Kielichy ---> suma XIII Smierc i IV Cesarz

Tu jakby ta znajomosc miala sie zmienic w cos glebszego. Z przyjazni cos wiecej.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - 6 Kielichow, 2 Kielichy, XXI Swiat ---> suma VII Rydwan

Tesknota za kims i wspominanie. W koncu jazda. Hmm...

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - 10 Bulaw, 6 Monet, Krolowa Monet ---> suma XXII Glupiec i IV Cesarz

Jakies przeciazenie, zmeczenie, nie wiem, skupienie na sobie. Poczatek czegos nowego.

 

 

___

 

 

2014

 

I kwartal - (styczen - marzec) - Krol Kielichow, 6 Monet, XX Sad --> III Cesarzowa

Tu znajomosc z Kielichowym. (W rocznym na 2013 tez mam Kielichowego).

 

II Kwartal - (kwiecien - czerwiec) - 10 Mieczy, XIX Slonce, XVI Wieza + VII Rydwan, VIII Sprawiedliwosc + III Cesarzowa ---> suma XIX Slonce, X Kolo Fortuny i I Mag

Tu nie wiem. Koniec znajomosci czy jak? Hmm... Cos sie skonczy. Jakis wyjazd.

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Tu stan zakochania, jakis odfrow.

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

I siedzenie w domu.

 

 

Niech ktos zerknie, beda punkty karmiczne i moja dozgonna wdziecznosc... :serduszka:

2014

tutaj już był I także nie interpretuję;)

II Kwartał po burzy przyjdzie słońce, lecz będzie trzeba chwilę zbierać się po tej 10 mieczy, jakiś zapał, wspólne plany - podróż, podsumowanie i wyciągnięcie wniosków....

II Kawartał, Nadzieja , dużo marzeń rozmyślań, dużo siły na kolejny etap;)

IV Kwartał jeśli pytasz o status związku tutaj możliwe iż będą rozmowy, szanse na coś trwalszego ;)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

WERYFIKUJE OSTATECZNIE ROZKLAD

 

 

III Kwartal - (lipiec - wrzesien) - V Papiez, 7 Kielichow, XI Pasja ---> suma XI pasja i II Kaplanka

Tu stan zakochania, jakis odfrow.

Tak. Tu byl ewidentnie stan zakochania. Dosc krotka, aczkolwiek mocno odrywajaca od ziemi (7 Kielichow i XI Pasja czyli Moc), relacja z panem szamanem (Papiez ladnie to pokazal). 7 Kielichow jednak rowniez ladnie pokazala nietrwalosc tego wszystkiego i na dluzsza mete nierealnosc. Bylo, minelo...

 

IV Kwartal - (pazdziernik - grudzien) - Paz Monet, 4 Monety, 6 Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie i V Papiez

I siedzenie w domu.

Tu przede wszystkim w tym czasie 2 dlugie m-ce nie mialam neta. Najpierw odizolowalam sie ze wzgledu na praktyki, pozniej stwierdzilam, ze neta brak (zasiegu nie bylo, wejscia niemozliwe). Okazalo sie, ze router do wymiany, dostalam nowy, ktory tez okazal sie miec defekt. Takze dopiero od dzis jestem w pelni sprawna netowo.

Ogolnie bylo mocne skupienie sie na sobie, domu, dzieciach (4 Monet, 6 Bulaw).

 

Paz Monet tu to moja najmlodsza corka. Czas roznych wywiadowek w jej przyszlej szkole i takze to mnie w tym czasie zajmuje. Zwiazkowo nic sie nie dzieje. Dom, rodzina, ja i organizowanie najmlodszej miejscia na przyszly rok w szkole. Odciecie netowe. Spokoj i cisza. I zadowolenie.

 

Dziekuje wszystkim bardzo serdecznie za wszelka pomoc w interpretacjach. :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...