Jump to content

Śmierć bliskiej osoby


dezin

Recommended Posts

Byłam w małym pokoiku wypełnionym ludźmi. Pokój znajdował się na piętrze i posiadał duże okno. Na zewnątrz już była noc. Na ulicy ktoś został zastrzelony, nie widziałam tego, ale dobrze wiedziałam, że był to mój przyjaciel Z.

 

Następnie znalazłam się z tymi wszystkimi ludźmi w kapliczce, rozmawialiśmy o jego śmierci, o tym jak nam jest przykro. Jakaś kobieta, mówiła, że musi zachować wszystkie wiadomości od niego na pamiątkę. Do kaplicy weszła para młoda, nie wiem kim byli, widziałam jedynie tył białej sukni. Wtedy zaczęłam płakać i czułam ból, którego nawet nie umiem opisać.

 

Wybiegłam z płaczem stamtąd i znalazłam się na ulicy, gdzie jeszcze leżało ciało Z. Wszędzie było mokro, jak po deszczu. Jego ciało było obrysowane białą kredą. Chodziłam w okół niego i płakałam. Czułam się tak, jakby już nic nie pozostało w moim życiu, co nadawałoby mu sens. Jakby wraz z jego śmiercią odebrano mi cały świat. Wydaje mi się, że na tym ślubie miałam być z nim - jako para.

 

Następnie byłam w swoim rodzinnym domu, byli moi rodzice i pies. Rodzice nakłaniali mnie do zjedzenia czegokolwiek, ale ja byłam całkowicie rozerwana. Wyszłam z kuchni i znalazłam się w innej - kuchni mojej babci, gdzie również byli moi rodzice i psy. Siedziałam na takiej głębokiej leżance i psy co chwilę przychodziły do mnie i wciąż łaskotały mnie po stopach.

 

Potem znowu byłam w swoim pokoju, w rodzinnym domu i dzwoniłam do swojej przyjaciółki. Opowiedziałam jej wszystko, o jego śmierci i o tym jak bardzo mi go brakuje. Cały czas ogarniał mnie niewyobrażalny ból. Siedziałam sama w starym pokoju i patrzyłam się raz na telefon, raz na komputer i wiedziałam, że już nigdy nie dostanę od niego żadnej wiadomości. Byłam wtedy na granicach rozpaczy.

Edited by dezin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...