Skocz do zawartości

Powróżę ... 5 osobom :)


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina

Witaj,

 

chętnie powróżę 5 osobom, maksymalnie. Kilka osób bardzo mnie prosiło o wróżby, zatem TYLKO tu i dzisiaj ( nie na priv) prosze zapytać. Jedno pytanie, nie powielane nigdzie wcześniej, bardzo chętnie spojrze w karty. Nie wróże na kwestie zdrowotne od tego jest lekarz. Dane Twoje i osoby, o która pytasz. :3m_sie_na:

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sheina! Wow jestem pierwsza , ale fajnie ;) Powiedz mi jak spedze sylwestra? Jestem sama i nie mam planow..... Ewa 29.11.73 ... Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja zapytam o sprawy zawodowe. WspĂłĹpracownica ma problem z akceptacjÄ mojej osoby stÄd drobne kĹopoty. Czy wyjdÄ z tego zwyciÄsko? Dorota 30-06-1974.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)

Też interesuje mnie kwestia Sylwestra-jak dotąd żadnych ciekawych propozycji:(... Czy spędzę je w domu z rodziną czy towarzystwie znajomych(może uda mi się je spędzić z Kubą?)

Sandra

K.

Pozdrawiam:)

Edytowane przez sandra8859
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Witaj Sheina! Wow jestem pierwsza , ale fajnie ;) Powiedz mi jak spedze sylwestra? Jestem sama i nie mam planow..... Ewa 29.11.73 ... Dziekuje i pozdrawiam

 

 

 

Hej :> jaki w tym wykrzykniku entuzjamz widzę :))

widze tu na pewno siedzenie przy stole i zajadanie jakis smakowitości, nie samej raczej, mam wrażenie, ze będzie propozycja wyjścia, moze nawet tance? Jest karta swiata, a to często pokazuje mi parkiet...ewentualnie smaam zrobisz sobei cos z smacznego,ale mi to pachnie raczej wybywaniemz domu jednak, hjakims wyjazdem moze nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Witaj ja zapytam o sprawy zawodowe. WspĂłĹpracownica ma problem z akceptacjÄ mojej osoby stÄd drobne kĹopoty. Czy wyjdÄ z tego zwyciÄsko? Dorota 30-06-1974.

 

Dorotko a czy jest taka mozliwosc..ze ta Pani odejdzie ?ze jest na chwilę? albo Ty prace chcesz zmienic? Bo generalnie sa pewne alternatywy; widze tutaj jej odejsciu i Twoja rados c ztego powodu, albo.~! własnie moze byc tak, że Ty sobi eodpuszisc i pofruniesz dalej, w kazydm razie kazda z tych mozlwiosci jets dla Ciebie pozytywnie zakonczona,. radosc tu widze, rozpoczecie czegoś nowego na podstawie tego, że zbliża się jakaś sytuacja,na którą nie ma wpływu. jaka to sytuacja to już tylko wie przyszłośc :) nie przejmuj się będzie na plus dla Ciebie, cos czuje,ze ona się rozpłynie gdzies,albo w koncu zluzuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :> jaki w tym wykrzykniku entuzjamz widzę :))

widze tu na pewno siedzenie przy stole i zajadanie jakis smakowitości, nie samej raczej, mam wrażenie, ze będzie propozycja wyjścia, moze nawet tance? Jest karta swiata, a to często pokazuje mi parkiet...ewentualnie smaam zrobisz sobei cos z smacznego,ale mi to pachnie raczej wybywaniemz domu jednak, hjakims wyjazdem moze nawet.

 

Dziekuje serdecznie ale weryfikacja dopiero za rok;) hehe a ten entuzjazm jest i to duzy bo jak są "promocje" wróżacych to zawsze sie spozniam a tu prosze nawet pierwsza bylam..... dobry znak;) pozdrawiam i rowniez zycze udanego Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

hahaha wazniejsze raczej,.aby sie ssprawdzilo ;))) nie wiem jak tam moje poprzednie u Ciebie bo pamietam,ze wrozylam

 

a nie padlo narazie zadne zaproszenie ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Twój wątek spadł mi z nieba :D

Jutro czeka mnie podróż.. czy wszystko pójdzie zgodnie z planem... ? mam jakieś dziwne przeczucie - może niepotrzebnie?

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez acura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha wazniejsze raczej,.aby sie ssprawdzilo ;))) nie wiem jak tam moje poprzednie u Ciebie bo pamietam,ze wrozylam

 

a nie padlo narazie zadne zaproszenie ;)?

 

kolezanka mowila ze jak sie bede nudzic to zebym przyjechala do niej wiec jednak cos pewnie sie zadzieje ;) ale jeszcze cekam az moze jakis "kolega" o mnie sobie przypomni...hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

a to widzisz mi to na takie wlasnei zywczliwe zaproszenie wychodzilo...a ona organizuje domowke moze?i jest w dodaleniu do Ciebie? na pewno jedzenie Cie czeka, dobre czestowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widzisz mi to na takie wlasnei zywczliwe zaproszenie wychodzilo...a ona organizuje domowke moze?i jest w dodaleniu do Ciebie? na pewno jedzenie Cie czeka, dobre czestowanie :)

 

trzeba dojechac ok 10km .... w domku wiec jednak teraz juz wiem gdzie bede ;) fajni ludzi wiec bedzie wesolo.... wystarczy porozmawiac z Toba i juz wszystko wiem:) musisz Sheina czesciej tu bywac bo naprowadzasz moje myslenie na dobre tory :)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Witam!:)

Też interesuje mnie kwestia Sylwestra-jak dotąd żadnych ciekawych propozycji:(... Czy spędzę je w domu z rodziną czy towarzystwie znajomych(może uda mi się je spędzić z Kubą?)

Sandra 25.06.1988

Kuba 6.03.1990

Pozdrawiam:)

 

 

Powiedzialabym,ze to bedzie na zasadzie - bedzie jakis zamysl, uz jakbys byla gotowa gdzies isc, ale nagle to nie wypali i pojawi sie inna propozycja karty jednak nei chca mi do konca pokazac co i jak :) widac tylko sama cieple zaproszenie,m nei bedzie to raczej u Kuby...Kuba w tym czasie mysle bedzie czyms zajetym prawdfopodobnie o ile jest to mozliwe moze ten dzien/noc bedzie musial spedzic w pracy, w kazdym razie ja tu nie widze Was razem na SYlwestra. ale spokojnie, dziac sie będzie dziac ;)) mysle,ze w domu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Kochana Twój wątek spadł mi z nieba :D

Jutro czeka mnie podróż.. czy wszystko pójdzie zgodnie z planem... ? mam jakieś dziwne przeczucie - może niepotrzebnie?

Marlena 31081990

Pozdrawiam serdecznie

 

 

 

a mozesz mi powiedziec czy Ty czasem nei jedziesz do swoje ukochanego,ktory Cie zaprosil? bo wtedy bede miala inny odczyt w kart; moze zeby nie przedluzac, Sama podroz bedzie w porzadku tylko,albo sobie w jakis korkach postoicie, sama si eprzedluzy, albo Pan pwoie"odlozmy to na inny termin" z rajci tego,ze nei znam szczegolów przedstawam mozliw ealternatywy :) a nei chce zebys dlugo czekała.

 

 

haha z nieba XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialabym,ze to bedzie na zasadzie - bedzie jakis zamysl, uz jakbys byla gotowa gdzies isc, ale nagle to nie wypali i pojawi sie inna propozycja karty jednak nei chca mi do konca pokazac co i jak :) widac tylko sama cieple zaproszenie,m nei bedzie to raczej u Kuby...Kuba w tym czasie mysle bedzie czyms zajetym prawdfopodobnie o ile jest to mozliwe moze ten dzien/noc bedzie musial spedzic w pracy, w kazdym razie ja tu nie widze Was razem na SYlwestra. ale spokojnie, dziac sie będzie dziac ;)) mysle,ze w domu nie :)

 

To, że K. spędzi Sylwka w pracy jest bardzo prawdopodobne:) A to, że będzie się dziać to a propo Sylwestra czy Kuby?:P

No to zobaczymy co z tym sylwkiem.. bo na razie nie mam zielonego pojęcia gdzie mogłabym w końcu iść. Dzięki Sheina!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Witam!

Ja też chciałabym się zapytac jak spędzę Sylwestra :)

Kasia 26.09.1989

Pozdrawiam :)

 

 

a tu bardzo fajnie, zaproszenie od jakiegos mezczyzny albo na Sylwestra ten mezczyzna poznany, tance,radosc i beztroska ,parkiet bedzie Cie lubil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
To, że K. spędzi Sylwka w pracy jest bardzo prawdopodobne:) A to, że będzie się dziać to a propo Sylwestra czy Kuby?:P

No to zobaczymy co z tym sylwkiem.. bo na razie nie mam zielonego pojęcia gdzie mogłabym w końcu iść. Dzięki Sheina!:)

 

tego nei wiem :) ale zaproszenie bedzie, więc skorzystaj :) powinno to byc takie zpaorszenie, z którego będziesz chciala skorzystac, nie bylo kart niezadowolenia, zatem cokolwiek to bedzie idz i baw sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi powiedziec czy Ty czasem nei jedziesz do swoje ukochanego,ktory Cie zaprosil? bo wtedy bede miala inny odczyt w kart; moze zeby nie przedluzac, Sama podroz bedzie w porzadku tylko,albo sobie w jakis korkach postoicie, sama si eprzedluzy, albo Pan pwoie"odlozmy to na inny termin" z rajci tego,ze nei znam szczegolów przedstawam mozliw ealternatywy :) a nei chce zebys dlugo czekała.

 

 

haha z nieba XD

 

jest to podróż w celu przysługi, zawożę tam przyjaciółkę

Edytowane przez acura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

aa widzisz bo jakis mezczyzna mi się pokazuje, moze Ty go tam spotkasz...XD,sama podroz powinna odbyc sie bez wiekszych komplikacji. no,ale mowie troche dlugo mzoesz jechac, stac w krokach i takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa widzisz bo jakis mezczyzna mi się pokazuje, moze Ty go tam spotkasz...XD,sama podroz powinna odbyc sie bez wiekszych komplikacji. no,ale mowie troche dlugo mzoesz jechac, stac w krokach i takie tam :)

 

 

dziękuję za poświęcony czas :* i rozwianie moich obaw ;) ale lepiej żebym go nie spotkała! bo to już będzie złośliwość losu! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu bardzo fajnie, zaproszenie od jakiegos mezczyzny albo na Sylwestra ten mezczyzna poznany, tance,radosc i beztroska ,parkiet bedzie Cie lubil :)

 

Ooo jak miło się zaskoczyłam :)

Tylko jeszcze nie wiem gdzie pójdę :) Do tej pory dostałam tylko zaproszenie do koleżanki na domówkę, ale może jeszcze coś się wyklaruje :)

Dziękuję za wróżbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

wiesz moze byc wlasnei tak jak napisalam,ze mezczyzna tam bedzie, mozesz spodziewac sie bardzo silnych dzialanz jego strony w Twoim kierunku, bedzie czarowaalll i takie tam ;)) ale wiesz nie na zasadzie,z zaraz maz :D bardzo mozlwie ,ze ej koleznki zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Mój syn Sebastian ur. 23.11.1984 r. mieszka i pracuje za granicą, w ubiegłą sobotę zgubił portfel z dokumentami. Był tam dowód osobisty, prawo jazdy, karty kredytowe i niewielka ilość pieniędzy. Miał przyjechać na Święta do Polski, a tej sytuacji jest to niemożliwe.

Był na Policji ale nikt jego dokumentów nie oddał.

 

Proszę o pomoc, gdzie ich szukać, gdzie mogą być.

Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Już zakończylam, ale widzę,ze sprawa jest bardzo ważna wiec nie śmiałabym odmówić, nie jestem jednak jasnowidzem..:(

 

kurcze., zapytaj syna czy kojarzy miejsce...jakies ciemne miejsce, gdzie świeci latarnia taka stara latarnia to mogłabyć ,specyficzna klimatyczna.. czy wkokol czegos takiego rpzechodził, czy ja przechodził to było to w nocy gdy zgubil...? te dokumenty się nie znajdą dłgi czas... ale odnosze wrażenie, ze w tej kwestii coś się jeszcze moze wydarzyć. ze ktos je znajdzie,ze jakis kontakt będzie... nie mowie,ze juz, ze zaraz...tak jakaby narazie ucichło. To nie będzie wszystko, pieniedzy na prwno nie odzyska, jednak odnosze wrazenie,ze jest nadzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, jechał w nocy taksówką z kolegą. On za przejazd zapłacił . I teraz nie wiadomo gdzie jest porflel czy w taksówce zostawił i zgubił przy wysiadaniu. Jeski w taksówce to co znim zrobił kierowca, oddał gdzies????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że zgubił przy wysiadaniu z taksówki. Później ktoś znalazł i zabrał. No trudno, najbardziej mnie jest żal, że nie przyjedzie do Polski.

 

Bardzo Ci dziękuję za poświecony czas, podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

no czuje ze to się w tamtym miejscu stało, latarnia tam jest w kartach się zarysowuje.. mogłobyc,ze ktos wzią ale jesli są tam jakies krzaki, cos dziury niech poprzeglądał wszystko tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheino, jesteś Wielka i o dobrym sercu.

Nie pisałam Ci że w nocy a Ty powiedziałaś zę było ciemno. Jestem pod wrażeniem.

 

Zabrałam Ci dużo cennego czasu, ale mam jeszcze jedno pytanie.

Mianowicie mam 50 lat prawałam przez rok w instytucji finansowej i w listopadzie tego roku zostałam zwolniona z pracy.

Proszę spójrz do kart czy mam szansę w znalezieniu stałej pracy????? Jeśli tak to ewentualnie kiedy. A moze pisane jest mi tylko praca na umowy śmieciowe, na czarno????Jestem samotna, dziczeje w domu, łapie mnie depresja, trudno poradzić sobie bez pracy.

 

Barbara 25.09.1962 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Ja też dziczeje,... też jestem poki co bez pracy..

 

{Pani jest Brunetką ?

 

Bedzie Pani działac w tej materii... praca się pojawi,m ale bardzo dużo obowiązków w związku z nią będzie,m duużo tej pracy moze Pani poczć się przytłoćzona. Niestety nie powiem z czym związana, na umowe o prace - nie bardzo... pytalam o przyszly rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Sheina kochana, czy będziesz mogła pomóc i spojrzeć mi w jednej sprawie?Bardzo proszę. Zrobiono mi nie powiem ale dość przykry numer. Nie wiem jak to rozwiązać, bo bardzo mi sie przykro zrobiło, a nie chcę dać się dalej poniżać, bo ten facet chyba woli moim kosztem podnieść swoją renome, pokazać jaki on jest ważny. Nie mam pojęcia jak to rozwiązać, by nie wyjść na śmieszną,ale nie wolno dać komuś pomiatać sobą, tylko że tam jakoś wszyscy wydają mi się niezbyt normalni i nie wiem kto za mną będzie stronę trzymał. nie chciałabym całej sytuacji opisywać, ale pewnie i tak wyjdzie w kartach co i jak.Dane wolałabym wysłać na pv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko a czy jest taka mozliwosc..ze ta Pani odejdzie ?ze jest na chwil�? albo Ty prace chcesz zmienic? Bo generalnie sa pewne alternatywy; widze tutaj jej odejsciu i Twoja rados c ztego powodu, albo.~! w�asnie moze byc tak, �e Ty sobi eodpuszisc i pofruniesz dalej, w kazydm razie kazda z tych mozlwiosci jets dla Ciebie pozytywnie zakonczona,. radosc tu widze, rozpoczecie czego� nowego na podstawie tego, �e zbli�a si� jaka� sytuacja,na kt�r� nie ma wp�ywu. jaka to sytuacja to ju� tylko wie przysz�o�c :) nie przejmuj si� b�dzie na plus dla Ciebie, cos czuje,ze ona si� rozp�ynie gdzies,albo w koncu zluzuje..

 

Witaj weryfikujÄ doĹÄ szybko bo sprawa zaczyna siÄ dla mnie rzeczywiĹcie bardzo pozytywnie rozwiÄzywaÄ. Ja dostaĹam wiÄcej pieniÄdzy a kierownik sprawÄ z tÄ kobietÄ zaĹatwi osobiĹcie. Nie wiem czy odejdzie czy nie ale nie sÄdzÄ. Nie zmieniÄ pracy. Pewnie w koĹcu ona zluzuje. Tak wiÄc fajnie siÄ sprawdziĹo odrazu :)) dziÄki serdeczne:)) Ja bym miaĹa jeszcze jedno pytanko ale wolaĹabym na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana! :) mogę już zweryfikować... fakt... długo się jechało, ale na szczęście nie było żadnych niemiłych niespodzianek... Wróciłam do domu cała i zdrowa :)

Dziękuję i życzę zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze byc wlasnei tak jak napisalam,ze mezczyzna tam bedzie, mozesz spodziewac sie bardzo silnych dzialanz jego strony w Twoim kierunku, bedzie czarowaalll i takie tam ;)) ale wiesz nie na zasadzie,z zaraz maz :D bardzo mozlwie ,ze ej koleznki zatem.

 

Jednak idę na imprezę do akademika, i tam później mamy się wbić na imprezę, gdzie będzie też można poszaleć na parkiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Powiedzialabym,ze to bedzie na zasadzie - bedzie jakis zamysl, uz jakbys byla gotowa gdzies isc, ale nagle to nie wypali i pojawi sie inna propozycja karty jednak nei chca mi do konca pokazac co i jak :) widac tylko sama cieple zaproszenie,m nei bedzie to raczej u Kuby...Kuba w tym czasie mysle bedzie czyms zajetym prawdfopodobnie o ile jest to mozliwe moze ten dzien/noc bedzie musial spedzic w pracy, w kazdym razie ja tu nie widze Was razem na SYlwestra. ale spokojnie, dziac sie będzie dziac ;)) mysle,ze w domu nie :)

 

Wesryfikuję: były jakieś zaproszenia ale jednak na zasadzie: Nie masz co robić to weź przyjdź czyli nic atrakcyjnego. Spędziłam więc Sylwestra w domu z siostrą, ale nie powiem- było miło:) Pozdrawiam i życzę szczęścia w nowym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :> jaki w tym wykrzykniku entuzjamz widzę :))

widze tu na pewno siedzenie przy stole i zajadanie jakis smakowitości, nie samej raczej, mam wrażenie, ze będzie propozycja wyjścia, moze nawet tance? Jest karta swiata, a to często pokazuje mi parkiet...ewentualnie smaam zrobisz sobei cos z smacznego,ale mi to pachnie raczej wybywaniemz domu jednak, hjakims wyjazdem moze nawet.

 

Witaj! Rok minal ;) wiec weryfikuje .... Byl wyjazd, syn mnie wyciagnal z domu bo mialam takiego lenia ze masakra ;P posiedzielismy troszke, jedzonko bylo , nie bylo tancow a po fajerwerkach wrocilismy do domku :) wiec jak najbardziej wszystko sie sprawdzilo :) dzieki serdecznie za wszystko i jak sie znow zlitujesz nad tym ludem i bedziesz chciala powrozyc to daj cynk ;) ja juz sie ustawiam w kolejce ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

dzieki serdeczne, własnei o to chodzi, że kurcze czasem swia parkiet pokaze, a czesem wlasnei wyjazd. dzieki :)! dam Ci znac spoko...jak cos wazngo to mozmey sie na pw umowic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o wróżbę dotyczącą pracy..czy dostane w najbliższym czasie wiadomość- propozycje pracy ze strony kobiety ? może napisze że kobieta ta pracuje na kopalni..kopalnia była w rozbudowie..ostatnio jak z nią rozmawiałam to mówiła że będzie pamiętała o mnie jak coś ruszy i zaczną się przyjęcia.jak jet szansa na podjęcie tej pracy ? Asia 14.04.82 znajoma Anna rok lub 2 lata starsza ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...