Skocz do zawartości

Przepowiadanie Przyszłości


Gavin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale ale wydaje mi się że tak ; >

 

Chciałem podzielić się z wami czymś dziwnym. Czymś co doświadczam.

 

Od jakiegoś czasu (około 3 miesiące) moje sny są bezpośrednio związane z nadchodzącym dniem

Sny ukazują dziwaczne historie, opisujące mój dzień, widziany z mojej perspektywy. Jest on analogicznie podporządkowany do dnia przed którym się pojawia.

 

Zdarzenia które widzę w snach potem dzieją się naprawdę. Czasem identycznie, czasem ze zmianami lub na opak.

Przykład:

 

Śniło mi się że spotkałem grupę znajomych z podstawówki(Obecnie chodzę do szkoły średniej), Później poszedłem kupić piwo z przyjacielem. Spotykając po drodze różnych ludzi.

Okazało się że z tym przyjacielem spędziłem cały dzień, pijąc piwo. Spotkałem znajomą z podstawówki, ludzi których spotkałem w śnie, spotkałem także w realu.

 

Śniło mi się że w trakcie mojej drogi do szkoły, zatrzymało się obok mnie auto. Wysiadł z niego znajomy. Naprawdę stało się tak że do szkoły odwiózł mnie ojciec, a z owym znajomym rozmawiałem w szkole.

 

Także śniło mi się że rozmawiałem o kimś z kolegami. Później w szkole podchodząc do grupki znajomych słyszę że rozmawiają oni właśnie o tej samej osobie ;o

 

To napewno ma jakiś sens. Przykładów mogło by być więcej.

 

Czy jest jakaś możliwość dokładniejszej interpretacji? Albo rozwinięcia tych "zdolności" o ile to cokolwiek szczególnego ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale w tych snach nie ma niczego szczególnego co by mogło by jeszcze świadczyć o tym, że te sny przepowiadały przyszłość. Sytuacje które ci się śniły był tak pospolite, że na ich podstawie nie można o niczym wnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sięgnąć pamięcią to można by znaleźć bardziej szczegółowe informacje ;x

Ale jak pewnie dobrze wiecie ciężko cały sen zapamiętać od deski do deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

To są sytucje tak nie typowe, że kładąc sie spać nie mam pojęcia że na przykład jak wstane, Ojciec zabierze mnie do centrum handlowego. przy czym w śnie jechałem dokładnie tamtą trasą, jednak nie wiedziałem że właśnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...