Skocz do zawartości

"Przyszly partner"


Tika

Rekomendowane odpowiedzi

Rozklad ten znalazlam w necie, ale niestety nie pamietam czyjego jest on autorstwa. Dotyczy tj w tytule "przyszlego partnera".. Troche mnie zaskoczylo to co pokazaly karty, ale byc moze.. moja interpretacja nie jest w 100% trafna, a wiec fajnie by bylo jesli zerknelibyscie na nia:) W rozkladzie nie bylo okreslone w jaki sposob uklada sie karty dlatego ukladalam je w pionowym rzedzie :)

 

1. Gdzie go poznam?

4 mieczy wyciagnelam do tego krolowa pucharow

4 mieczy wskazuje raczej na miejsca takie jak szpital, ew szkola.. ale najbardziej kojarzy mi sie ona wlasnie ze szpitalem..

 

2. Jaki ma charakter ten przyszly partener?

2 denarow, dodatkowo 6 mieczy

Raczej niezdecydowany.. a tez rozwazny, ostrozny.. moze ktos kto lubi podrozowac, troszke taki "nawiedzony", otwarty na na ta "innosc"?

 

3. Co nas polaczy?

3 mieczy dodatkowo rycerz mieczy

i tu jedyne co mi przychodzi do glowy to albo szpital i cierpienie (to mniej optymistczny scenariusz) albo moze szkola, jakies szkolenia.. i wspolne zdobywanie wiedzy..

 

4. W jakich okolicznosciach sie spotkamy?

kochankowie

Hmm moze podczas wspolpracy.. gdyby byla to szkola, to moze jakis projekt wspolny

 

5. Na jakich mezczyzn powinnam zwraca uwage?

paz denarow

Wlasnie na osoby ktore zdobywaja wiedze, ksztalca sie. studenci.. pracownicy naukowi?

 

6. Jakich mezczyzn powinnam unikac?

wisielec

Powiedzialabym takich ktorzy sobie zyja i jest im z tym dobrze.. nie daza do niczego wiecej.. Maja to co osiagneli i tkwia w tym stanie

 

7. Co zrobic by przyciagnac ta osobe?

sila

Pomocna bedzie tu kobiecosc, swiadomosc wlasnej wartosci. Kbieta silna i niezalezna.

 

8. Na co zwracac szczegolna uwage?

8 bulaw

Bedze to nowa milosc, nowe doswiadczenia a wiec moze nie nalezaloby przenosic starych wzorcow na ten nowy zwiazek.. Moze bedzie to nagle zakochanie..

 

9. Co chce od zwiazku otrzymac?

10 bulaw

Moze wspolnego starania sie o rozwoj zwiazku, zaangazowania z obu stron.

 

10. Co otrzymam od zwiazku?

krol bulaw

Bedzie on energicznym mezczyzna , odpowiedzialnym, dobrze wychowany.. Moze przyszly maz?

 

Hmm pomozcie prosze..:)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...