Skocz do zawartości

" czynniki zewnętrzne"


agaMAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś dostał zjeb..y , ale to był wybuch kontrolowany

Co pomyślał o mnie odczytując wiadomość?

 

Król Buław--9 Monet--10 Pucharów --> podsum Słońce, Koło, Mag

Spłynęło po nim jak po kaczce, poczuł się panem sytuacji, no może jeszcze docenił, że jestem zadowoloną z życia Singielką i mam w nosie różne rzeczy

 

Jak to wpłynie na naszą dalszą znajomość?

 

Papież--3 puchary--Moc --> Wieża, Rydwan

Myślałam, że pan się odseparuje ode mnie i da mi spokojnie pomyśleć ale tu jakby dążył do spotkania i wyjaśnienia zaistniałej sytuacji...w tych 3 pucharach, jakby zamierzał przyjechać z obstawą, bo będzie się bał,że na niego naskocze ;))

Edytowane przez agaMAJ
Odnośnik do komentarza

1. Poczuł, że jesteś panem sytuacji. Uważa, że jesteś samowystarczalna oraz że oczekujesz od niego zbyt wielu wyrzeczeń i poświęceń.

2. Jakiś kompromis z jego strony, chęć uspokojenia sytuacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1. Poczuł, że jesteś panem sytuacji. Uważa, że jesteś samowystarczalna oraz że oczekujesz od niego zbyt wielu wyrzeczeń i poświęceń.

2. Jakiś kompromis z jego strony, chęć uspokojenia sytuacji.

nie tyle, że za dużo od niego wymagam poświęceń, ja tylko kazałam mu kogoś przeprosić, bo namieszał, a za jego mieszanie ja nie będę świecić oczami ;)

Odnośnik do komentarza

Skojarzylo mi sie z tym, jak jeden znajomy na moj wybuch (niekontrolowany niestety... tak tez potrafie) stwierdzil, ze to wlasnie "mowa milosci". No...

Ja tu widze, jakby takie zadowolenie w nim, ze pokazalas na co Cie stac. Pokazalas pazurki i stanelas na jego poziomie. Ogolnie z podsumu mozna wyczytyc, ze nie powinnas za duzo o tym myslec. Byc uwazna w kontaktach z tym czlowiekiem, ale nie przejmowac sie na zapas. Jezeli z czyms wyskoczy to oczywiscie dzialac, ale tak to nie. Spokojnie, na luzie.

 

Jak to wplynie na Wasza znajomosc. Otoz pan jw. to pisalam, odczul to jako pokazanie Twojej prawdziwej twarzy, moze uwazal, ze za bardzo dusisz swoje emocje a tu nagle zonk... ona ma emocje i potrafi nimi buchnac. Tu widac poglebienie relacji i otworzenie sie wzajemnie na siebie. Zafascynowanie pana Toba.

Podsum mowi, ze tym zachowaniem mozliwe, ze zburzylas badz zburzysz cos, co te znajomosc trzymalo w bezpiecznych, jednak dusznych ramach. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...