Skocz do zawartości

Proszę o interpretację zwiazku - czy nalezy do karmicznych


belli147

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź. Przeczytałam również to co było w linku.

Nie bardzo tylko rozumiem skąd wzięła się ta wibracja związku 6/15 tzn. jak sie to oblicza.

I co to znaczy że mamy oboje 6 w wyzwaniach. Jak to zostało obliczone i co to są te wyzwania.

Jeśli mogę prosić o wyjaśnienie mi tego. Będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba Losy to dodanie wszystkich cyfr naturalnych w Twojej dacie. Czyli :

1+0+1+1+9+6+0= 18

Tutaj ma sumę dwucyfrową jaką dodajemy do siebie czyli:

1+8=9

Reasumując Twoją Liczbą Losu lub jak kto woli Drogą Życia jest 9. U Twego Partnera zrobiłam to samo:

9+3+1+9+4+7= 33 i dodajemy 3+3=6

Oczywiście tutaj może liczba zostać w pierwotnej postaci jako Mistrzowska 33 ( obejmuje to liczby 11, 22, 33, 44). Ale mimo wszystko warto ją zsumować do podstawowej naturalnej.

A więc Twoja Liczba Losu to 9 dodać Liczbę Losu Twego Partnera czyli 6. Czyli:

9+6=15 1+5=6

Mam nadzieje ze w miarę jasno wytłumaczyłam.

 

Teraz przechodzimy do wyzwania. To są wyniki odejmowania Cykli a je bierzemy z daty jaką podałaś :)

 

Twoja Data 10.01.1960

Czyli mamy cykle jako pierwszy 1 (czyli miesiąc w jakim się urodziłaś) drugi cykl też będzie 1 (1+0=1 dzień urodzenia ) i Trzeci cykl to rok w jakim się urodziłaś sprowadzony do jednej cyfry to będzie 7/16 (1+9+6+0=16 )

więc Twoje Trzy cykle to 1/1/7

Obliczając Pierwsze wyzwanie jakie trwa do 40 roku życia musimy odjąć Pierwszy cykl od drugiego czyli:

1-1=0

Zero mówi o tym że w nim mogą się zawierać wszystkie inne wyzwania z liczb coś ala "wszystko zadażyć się może"

Kolejny odejmujemy od trzeciego drugi cykl ( w zależności który jest większy bo przecież nie chcemy uzyskać ujemnego wyniku ) czyli:

7-1=6

To wyzwanie trwa od 40 roku życia aż do śmierci.

Trzecie wyzwanie to odjęcie od siebie drugiego wyzwania od pierwszego lub na odwrót w zależności jakie jest wyższe.

6-0=6

Ono trwa całe nasze życie.

 

Data Partnera 09.03.1947

Tutaj już bez opisu zrobię jak będzie coś nie jasne zwyczajnie zapytaj. A więc cykle: 3/9/3

Pierwsze wyzwanie 9-3=6

Drugie wyzwanie 9-3=6

Trzecie wyzwanie 6-6=0

 

Wyzwanie o wibracji 6 mówi nam o lenistwie, braku odpowiedzialności, braku uczuć zwłaszcza przymuszaniu innych do różnych rzeczy, bałaganiarstwie, odsuwaniu od siebie problemów. Powinniśmy nie ulegać emocjom, i starać się akceptować świat i innych bez ich idealizacji zbytniej.

U Twego Partnera wyzwanie pokrywa się z Liczbą Losu co wpływa na dodatkowe jego spotęgowanie i trudność.

 

Mam nadziej że teraz jest wszystko już jasne skąd się to wzięło co napisałam w poprzednim poście.

Edytowane przez Darkness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkness bardzo Ci dziękuję za tak szczegółowe wyjaśnienia. Zrozumiałam zasady obliczeń.

Wyjaśnienie wyzwania o wibracji liczby 6, to prawie dokładny opis tego co dzieje się w tej naszej znajomości.

No i teraz rozumiem skąd może pochodzić przyczyna. Dodając do tego wibrację związku, jesteśmy na przegranej pozycji.

I jak temu zaradzić? Pomoże mi to w podjęciu decyzji.

Jeszcze raz, wielkie dzięki.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

Darkness, czy mogłabyś mi polecić lub podrzucić jakiś link/stronę etc. z informacjami i opisami tych cykli, co każdy oznacza? z góry bardzo Ci dziękuję!

 

rzeczywistości piękniejszej od marzeń w Nowym 2013 Roku życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkness bardzo Ci dziękuję za tak szczegółowe wyjaśnienia. Zrozumiałam zasady obliczeń.

Wyjaśnienie wyzwania o wibracji liczby 6, to prawie dokładny opis tego co dzieje się w tej naszej znajomości.

No i teraz rozumiem skąd może pochodzić przyczyna. Dodając do tego wibrację związku, jesteśmy na przegranej pozycji.

I jak temu zaradzić? Pomoże mi to w podjęciu decyzji.

Jeszcze raz, wielkie dzięki.

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Moim skromnym zdaniem powinniście pracować nad tymi cechami związanymi z wyzwaniami i starać się je zmienić w sobie a i związek będzie na lepszej pozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkness, czy mogłabyś mi polecić lub podrzucić jakiś link/stronę etc. z informacjami i opisami tych cykli, co każdy oznacza? z góry bardzo Ci dziękuję!

 

rzeczywistości piękniejszej od marzeń w Nowym 2013 Roku życzę! :)

 

Jeżeli chcesz mogę Ci podrzucić skrypty na meila ale to już musisz mi go podać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem powinniście pracować nad tymi cechami związanymi z wyzwaniami i starać się je zmienić w sobie a i związek będzie na lepszej pozycji :)

 

To nie takie proste, jesteśmy juz ze sobą wiele lat, ciągle próbuje pracować nad tym związkiem, i większością tych wyzwań. Ale jak widzisz piszę -ja pracuję.

Jak to napisałaś najprawdopodobniej u mojego partnera występuje trudność i spotęgowanie wyzwania z Liczbą Losu.

Przynajmniej trochę zrozumiałam jego postępowanie.

Trudność sprawia też fakt, że to jest związek na odległość a nie ma możliwości jak na razie, by zamieszkać razem/praca, dzieci itp./ Obecnie są kłopoty z komunikacją, rzadko

rozmawiamy a jeszcze rzadziej się widujemy. Im dłużej jesteśmy ze sobą tym to gorzej wygląda. Nie wiem już jak do niego trafić by się mu chciało, tak jak się mu nie chce.

Albo to lenistwo albo już obojętność. Mnie też już coraz bardziej się nie chce.

 

Czy mnie również mogłabyś przesłać na maila [email protected] - ten skrypt? Bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

zaintrygowała mnie numerologia mego byłego partnera (numerologiczna 6 z 24). obliczyłam sobie, że ma on same 0 (8/8/8).

Darkness, w internecie nie znalazłam wyzwania = 0, ale wspominasz wcześniej o tym, że musi "odpracować" wszystko, co się da. dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zawiera w sobie wyzwania wszystkich innych liczb i tak do końca nie wiadomo jakie może się objawić w danym momencie życia. Na zasadzie "wszystko zdażyć się może"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste, jesteśmy juz ze sobą wiele lat, ciągle próbuje pracować nad tym związkiem, i większością tych wyzwań. Ale jak widzisz piszę -ja pracuję.

Jak to napisałaś najprawdopodobniej u mojego partnera występuje trudność i spotęgowanie wyzwania z Liczbą Losu.

Przynajmniej trochę zrozumiałam jego postępowanie.

Trudność sprawia też fakt, że to jest związek na odległość a nie ma możliwości jak na razie, by zamieszkać razem/praca, dzieci itp./ Obecnie są kłopoty z komunikacją, rzadko

rozmawiamy a jeszcze rzadziej się widujemy. Im dłużej jesteśmy ze sobą tym to gorzej wygląda. Nie wiem już jak do niego trafić by się mu chciało, tak jak się mu nie chce.

Albo to lenistwo albo już obojętność. Mnie też już coraz bardziej się nie chce.

 

Czy mnie również mogłabyś przesłać na maila [email protected] - ten skrypt? Bardzo proszę.

 

 

Proszę bardzo już wysłałam :) Mam nadzieje że jak poczytasz o swoim Partnerze to Ci znajdziesz jakieś rozwiązanie tej sytuacji. Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie to nie rób nic na siłę jak Ty chcesz bardziej niż on bo to nie prowadzi do niczego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...