Skocz do zawartości

Jutrzejsza wizyta u tarocisty


blueeyes210

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jutro mam wizytę u znanego w naszym mieście (i podobno dobrego) tarocisty.Sama wróżeniem nie zajmuję się długo,jednak wszystko co przepowiedziałam na ogół sprawdzało się.Nie wiem czemu ale mam tak, że niechętnie wróżę sobie.Może boję się po prostu , że źle zinterpretuję karty itp...

Zastanawiam się,czy on zobaczy w kartach, że się tym zajmuję? Czy to w jakikolwiek sposób wpłynie na niego?

I jak powinnam się zachowywac,nie pokazywac tego, że się na tym znam? Czyli np nie pytac go jakie karty wyszły itp..?

 

Umawiałam wizytę jakieś 15 min temu,po tej rozmowie jakoś dziwnie mi się zrobiło,ręce mam zimne i spocone,głowa gorąca..Kurcze,może jakoś energiami się wymieniliśmy ?... Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Arbogast- patrz, co mu wyjdzie i słuchaj, jak je interpretuje.

Ja sobie tez staram się nie wróżyć, przynajmniej robię to rzadko.

Na wizycie "u wróżki" robiłam notatki, oczywiście najpierw zapytałam, czy nie ma nic przeciwko...

Wtedy mogłam w domu spokojnie przeanalizować sobie jeszcze raz całą wizytę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jutro mam wizytę u znanego w naszym mieście (i podobno dobrego) tarocisty.Sama wróżeniem nie zajmuję się długo,jednak wszystko co przepowiedziałam na ogół sprawdzało się.Nie wiem czemu ale mam tak, że niechętnie wróżę sobie.Może boję się po prostu , że źle zinterpretuję karty itp...

Zastanawiam się,czy on zobaczy w kartach, że się tym zajmuję? Czy to w jakikolwiek sposób wpłynie na niego?

I jak powinnam się zachowywac,nie pokazywac tego, że się na tym znam? Czyli np nie pytac go jakie karty wyszły itp..?

 

Umawiałam wizytę jakieś 15 min temu,po tej rozmowie jakoś dziwnie mi się zrobiło,ręce mam zimne i spocone,głowa gorąca..Kurcze,może jakoś energiami się wymieniliśmy ?... Co o tym myślicie?

 

A to już zależy od Ciebie.

Dlaczego masz zatajać, że zajmujesz się Tarotem? Za drzwi Cię nie wyrzucą. A jak tarocista się zmiesza, zapętli albo zrobi nieprzyjemny, innymi słowy-informacja, że wiesz coś o Tarocie go zestresuje-to już wiesz, do kogo nigdy więcej nie iść, bo prawdopodobnie się nie zna.

 

Ręce zimne i spocone, a głowa gorąca. Proponuję polopirynę i ciepłą herbatę, sezon mamy nieciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...