Jump to content

rozwiazanie ciazy


yolla

Recommended Posts

hm..a w jakich stosunkach jesteś z synową? Wybacz, że pytam, ale to ma wpływ na interpretacje. Fakt, że w twoim śnie urodziła psa zamiast człowieka może sugerować, że nie do końca akceptujesz ją jako synową. W dodatku czerń jest symbolicznie powiązana z piekłem i złem, co podkreśla negatywny aspekt. Często animozje,do których boimy się przyznać sobie na jawie wychodzą we śnie.

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze na chwile obecna (nie przebywamy ze soba zbyt dlugo, mieszkaja w Irlandii, ostatnio bylam u nich tydzien) nasze stosunki sa dobre. Mysle, ze to moja matczyna, egoistyczna milosc moze miec znaczenie. Ja natomiast przerazilam sie tym snem, bo myslalam, ze cos zlego sie dzieje z malenstwem.

Link to comment
Share on other sites

tu bym akurat była spokojna :) Sny przeważnie mówią o tym co dzieje się u nas, niewiele osób śni proroczo. Zwróciłam na niego uwagę, bo przypomniała mi się legenda w której żona króla urodziła syna, ale jego matka zazdrosna o nią wysłała mu wiadomość (bodajże był na wojnie wtedy), że królowa urodziła psa nie człowieka i należy ją przepędzić. Możesz mieć rację, że miłość matki nieuchronnie ma nutkę zazdrości o dziecko, które odeszło z partnerem/partnerką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...