Skocz do zawartości

Feng Shui w portfelu


Jezabel

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawa czy stosujecie jakieś remedia?

Portfel czerwony czy zielony?

Gdzieś czytałam że powinno się nosić monetę która została naładowana światłem pełni księżyca.

Ważny jest też ciąg liczb banknotu. Najlepiej żeby było jak najwięcej ósemek i zakończone dziewiątką. Jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Heh, ja słyszłam o banknotach których numery czytane w tę i z powrotem są identyczne, tak jak 1234321

 

Ja się trafi na taki banknot to go nie wydawać, a podobno przyciągnie inne banknoty o tym samym nominale ;-).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

ja słyszałem o tym, że portfel powinien być czewony ,a w portfelu powinno byś lusterko umiejscowione w taki sposób, żeby odbijały się w nich pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nosze "anielska monete" ktora niewiem jakim cudem znalazlam u siebie w pokoju podczas sprzatania :) i musze powiedziec, ze odkad ja mam na brak pieniedzy nie narzekam :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest ta 'anielska moneta'? ja miałam czerwony portfel, ale zmieniłam na niebieski, nie sądziłam, że to ma wpływ

 

zwykla moneta z przodu aniol a z tylu modlitwa :) wlasciwie to w Polsce takiej nie widzialam ale moze gdzies na necie mozna znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszłam o banknotach na ktorych powinny sie znalesc trzy osemki ,a najlepsze sa takie gdzie sa trzy osemki zakonczone dziewiatka-takiego z trzema osemkami i dziewiatka na koncu nie udalo mi sie jeszcze trafic!

 

Jesli się trafi na taki banknot to go nie mozna wydawać, bo podobno przyciagnie do Ciebie pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także słyszałem różne wersje z cyframi na banknotach.

 

Ja preferuję osobiście monety do portfela.

Możecie wybrać wiele różnych rodzajów.

Są pojedyncze i wiązane w trzy sztuki czerwonym sznureczkiem.

 

Moim zdanie to fajna sprawa.

 

Koniecznie trzeba pamiętać o żabie z monetą w pysku ustawionej tyłem do wyjścia i pyskiem do ściany, którą przy wychodzeniu obracamy pyskiem do drzwi, by pieniądze szły za nami a przy wchodzeniu do wewnątrz, by wchodziły do pomieszczenia.

 

Ja sam używam i jest to bardzo skuteczny sposób.

Oczywiście wiadomo, największą moc ma tu wyobraźnia, ale w coś trzeba wierzyć, więc i żaba w efekcie się przydaje, jako obiekt wiary i wzmocnienie dla wyobraźni. która jest przecież tak potężna :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Saluno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żabie z monetą w pysku ustawionej tyłem do wyjścia i pyskiem do ściany, też słyszałam i zastosowałam,tylko że nie wiedziałam że wychodząc z domu trzeba ja ustawić pyskiem do wyjścia-ale powiem Ci że tak zrobię i wypróbuje to na sobie;))) dobre dobre...a słyszałeś jeszcze o portrecie z Żydem? no i oczywiście zgadzam się z Tobą że w coś trzeba wierzyć! Pozdrawiam Scarlet998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, coś mi się obiło o uszy ;D

 

Aczkolwiek, nie wiem jak dopasować Pana Żyda do Feng Shui ha ha ^^

 

Żyd, to na pewno symbol zaradności i oszczędności, wykorzystywania siły umysłu i głębokich przemyśleń przed działaniem, co daje przemyślane, konkretne efekty. Więc, faktycznie, może się przekładać na efekty w postaci kasiorki hehe :ok:

 

Aczkolwiek, nie wiem czy wolałbym portret Żyda zamiast mojej ukochanej żabki hehe ^^

 

Pzdr.

Saluno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja mam i żabkę i portret Żyda,tylko że jakoś nie przekłada się to na razie na kasiorke,ale wierze ze niedługo zadziała:D co tam jeszcze ciekawego słyszałes?ja to słyszałam wiele rzeczy bo sie tym interesuje,ale tak z kopyta to mi teraz nic do głowy nie przychodzi-pustka zupełna hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,

 

czytałem kiedyś, względem tej Żaby na pieniądze, że ona powinna mieć w pyszczku pieniądze w walucie która obowiązuje u nas.

 

Ma to sens, przecież, Feng Shui kieruje się logiką ^^

 

Także, jeśli chcemy dostawać Złotówki czy Euro, to na takie należy zamienić monetę chińską z pyszczka żabska.

 

Pozdrowionka.

 

Saluno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam żabę, ale nie wiem czy coś pomaga :( bardziej pomogł mi skrypt runiczny w portfelu umieszczony na tekturce. A co do Żyda pierwsze słyszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czerwony portfel, łuskę od karpia, którego jadłam w Wigilię (co roku wymieniam), 3 monetki połączone czerwonym kordonkiem (jak się zabrudzi to zmieniam), płaską żabę. To noszę w jednej z przegródek na bilon.

W innej części mam 4listną koniczynkę i runę Fehu z książki Kulejewskiej.

Często zmieniam portfel, bo zawsze jest pełny, często się nie domyka i w hipermarkecie zawsze wrzucam do puszek przy kasie, jak na coś zbierają.

Mam te rzeczy od dawna i kasę też mam od dawna, nie zwracam już na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to te ósemki to Chińczycy lubią hehe :P -> ale to takie materialne podejście bleah :D -> ja np nie mam portfela :D wszystko do kieszeni wrzucam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ósemka to też pieniądze w numerologi, więc coś w tym jest. Kiedyś na banknotach rysowałam olejkiem cynamonowym pewien znaczek. Miał mieć siłę przyciągania, albo wydane banknoty tak oznaczone miały do mnie powrócić :icon_smile2: Nigdy nie sprawdziłam czy wróciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja nosze "anielska monete" ktora niewiem jakim cudem znalazlam u siebie w pokoju podczas sprzatania :) i musze powiedziec, ze odkad ja mam na brak pieniedzy nie narzekam :) pozdrawiam

 

 

 

Magiczny sklep ezoteryczny- amulety i talizmany, obsydian, kamienie i kryształy, magiczna biżuteria, figurki, anioły, miłość, magia - Magiczna Galeria - monety anielskie tu mozna kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezabel, a jaki rysowałaś znaczek?

Ja zrobilam coś prostego bardzo - zarobilam pieniądze, ale nieduże i nie chcialam ich wydać, bo nie mialam więcej, więc wzięłam tę kasę, skupiłam się nad nią i powiedziałam jej 'wróć do mnie po trzykroć' (bo musialam w końcu wydać). Wrociła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czerwony portfel, ale to zupełnie przez przypadek.

Jeśli chodzi o Feng shui w tej sferze życia to są do kupienia chińskie monety, które przynoszą ponoć dostatek, jeśli się je nosi przy sobie. Takie z dziureczką w srodku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę amulet Fehu w portfelu, który kiedyś zamówiłam sobie w sklepie-ezo.

Najpierw nosiłam go na szyi jako amulet mający przyciągać pieniądze i bogactwo. Kiedyś oglądałam program, w którym wróżka zajmująca się Runami właśnie poleciła noszenie takiego amuletu w portfelu.

Ja osobiście od kiedy go noszę w portfelu widzę poprawę finansową.

Słyszałam też, że dobrze jest mieć trochę jemioły w jakimś malutkim woreczku-umieszczonym w woreczku, to ma powodować, że zawsze będą się trzymac nas pieniądze i nigdy portfel nie będzie pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zielony portfel.

Znak który rysowałam na banknotach olejkiem widnieje na kościele w moim mieście. Ciekawe, czy zrobiono to tyko dla ozdoby, czy są głębsze nieznane ludziom niewtajemniczonym powody :icon_smile2::icon_smile2::icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie

wszystko o czym pisaliście w poprzednich postach nie ma nic wspólnego z Feng Shui.

Jeżeli chodzi o zastosowanie FS w celu pogrubienia portfela to można to zrobić na dwóch płaszczyznach:

 

1. Praca z wykresem domu - w którym uruchamiamy energie odpowiedzialne za finanse

2. Praca z wykresem osobistym człowieka (szefa lub właściciela firmy)

 

ad1)

Każdy z nas ma w domu możliwość skorzystania z energii które mogą podnieść nasz status zawodowy oraz finansowy. Oczywiście trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać a jeżeli się tego nie wie to lepiej nie kombinować samemu bo można sobie niechcąco pogorszyć.

 

ad2)

Każdy człowiek ma niepowtarzalny wykres energetyczny uzależniony od daty urodzenia. Na jego podstawie możemy dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy i rozwiązać wiele problemów. Można odczytać co komu jest pisane i co powinien robić aby odnieść sukces. Często zdarza się że robię wykresy klientów którzy nie są zadowoleni ze swojego biznesu. Okazuje się że wielu z nich po prostu robi to co nie potrzeba .

 

Te dwie techniki stanowią wzajemnie uzupełniający się tandem za pomocą którego można odmienić życie.

 

tak to wygląda w telegraficznym skrócie.

 

pozdrawiam :heej_na:

wlade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wlade my to z tym fang shui to tak pół żartem, pół serio;)

 

wiem, wiem :_okok:

To taki "edukacyjny pościk" :uczen:

W naszym kraju jest więcej informacji o FS które zamiast przybliżać i zaciekawiać - tylko straszą!

 

pozdrawiam

wlade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czerwony portfel, łuskę od karpia, którego jadłam w Wigilię (co roku wymieniam), 3 monetki połączone czerwonym kordonkiem (jak się zabrudzi to zmieniam), płaską żabę. To noszę w jednej z przegródek na bilon.

W innej części mam 4listną koniczynkę i runę Fehu z książki Kulejewskiej.

Często zmieniam portfel, bo zawsze jest pełny, często się nie domyka i w hipermarkecie zawsze wrzucam do puszek przy kasie, jak na coś zbierają.

Mam te rzeczy od dawna i kasę też mam od dawna, nie zwracam już na to uwagi.

 

Niezla sprawa ja mam portfel w dolary z czacho trupia pirata ale juz sie wyciera poprzedni mamialem po dziadku skurzany, nosze jedna luske od 8 lat w stwce z 86 hehe i jak prawiez zawsze cos w nim jest, mam tez dolara w diamenty z plastiku hehe i lapki brylkoi w aucie oraz rybke z malymi plywajacymi w srodku hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezla sprawa ja mam portfel w dolary z czacho trupia pirata ale juz sie wyciera poprzedni mamialem po dziadku skurzany, nosze jedna luske od 8 lat w stwce z 86 hehe i jak prawiez zawsze cos w nim jest, mam tez dolara w diamenty z plastiku hehe i lapki brylkoi w aucie oraz rybke z malymi plywajacymi w srodku hehe.

 

żeby to jeszcze mialo jakiś związek w Feng Shui ........ :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa czy stosujecie jakieś remedia?

Portfel czerwony czy zielony?

Gdzieś czytałam że powinno się nosić monetę która została naładowana światłem pełni księżyca.

Ważny jest też ciąg liczb banknotu. Najlepiej żeby było jak najwięcej ósemek i zakończone dziewiątką. Jeszcze jakieś pomysły?

 

Ja mam portfel czerwony, świecący pustkami, ale może ja mam za bardzo zielono w głowie, ciężka sprawa :( Łuski z wigilijnego karpia podarowane przez mamę też do niego pakowałam, ale przy moim szczęściu musiałabym obedrzeć z łusek cały staw karpi. Z tym byłby problem bo jestem wegetarianką i osobiście nie obdzieram żyjątek z niczego, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam portfel czerwony, świecący pustkami, ale może ja mam za bardzo zielono w głowie, ciężka sprawa :( Łuski z wigilijnego karpia podarowane przez mamę też do niego pakowałam, ale przy moim szczęściu musiałabym obedrzeć z łusek cały staw karpi. Z tym byłby problem bo jestem wegetarianką i osobiście nie obdzieram żyjątek z niczego, ech...

 

A może powinnaś mieć portfel niebieski i jeść mięso ?

Może wtedy byłby on nieco grubszy :chytry_na:

 

To wszystko kryje się w Twoim wykresie osobistym - trzeba tylko w niego spojrzeć.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powinnaś mieć portfel niebieski i jeść mięso ?

Może wtedy byłby on nieco grubszy :chytry_na:

 

To wszystko kryje się w Twoim wykresie osobistym - trzeba tylko w niego spojrzeć.

 

pozdrawiam

 

Witaj witaj! Prędzej skisnę niż zjem mięso he he. To już 9 lat i nie tęsknię. Co prawda raz zostały mi podrzucone gołąbki ze sprytnie zakamuflowanym kurczakiem, ale to nie było fair znając moją miłośc do gołąbków :) Niebieski portfel mówisz? I to mi pomoże? :) Bo ja mam ten czerwony, żeby uroki odganiać, ale chyba odganiam pieniądze, bo uroki same do mnie lgną. Chyba mnie lubią. Tonący brzytwy się chwyta, więc ok--- ja zakupię niebieski :) Wszystko z mozołem usiłuję zmienić, więc portfel zmienię też. A właściwie dlaczego kolor niebieski? A w taki wykres osobisty to gdzie ja bym mogła zerknąć? Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj witaj! Prędzej skisnę niż zjem mięso he he. To już 9 lat i nie tęsknię. Co prawda raz zostały mi podrzucone gołąbki ze sprytnie zakamuflowanym kurczakiem, ale to nie było fair znając moją miłośc do gołąbków :) Niebieski portfel mówisz? I to mi pomoże? :) Bo ja mam ten czerwony, żeby uroki odganiać, ale chyba odganiam pieniądze, bo uroki same do mnie lgną. Chyba mnie lubią. Tonący brzytwy się chwyta, więc ok--- ja zakupię niebieski :) Wszystko z mozołem usiłuję zmienić, więc portfel zmienię też. A właściwie dlaczego kolor niebieski? A w taki wykres osobisty to gdzie ja bym mogła zerknąć? Pozdrawiam!!!

 

Ten niebieski portfel to tylko przykład.

Chciałem podkreślić że to co robisz, jesz, sposób w jaki się ubierasz, gdzie pracujesz, w jakim środowisku przebywasz, może wpłynąc na Twoje życie. Może ten wegetarianizm jest dla ciebie destruktywny!

Te i inne informacje siedzą w Twoim wykresie.

Jeśli byłabyś zainteresowana takim przedsięwzięciem to pisz na priva - w końcu chcesz zmienić życie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski portfel to tylko przykład.

Chciałem podkreślić że to co robisz, jesz, sposób w jaki się ubierasz, gdzie pracujesz, w jakim środowisku przebywasz, może wpłynąc na Twoje życie. Może ten wegetarianizm jest dla ciebie destruktywny!

Te i inne informacje siedzą w Twoim wykresie.

Jeśli byłabyś zainteresowana takim przedsięwzięciem to pisz na priva - w końcu chcesz zmienić życie !

 

Bardzo chętnie skorzystam, bardzo jestem zainteresowana. Muszę uratować cały mój świat. Odezwę się. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zamiast zastanawiać się nad taki mi gadżetami jak portfel, lepiej spojrzeć w swój wykres 4 Filarów Przeznaczenia i zobaczyć kiedy i co mamy robić aby nasz portfel spuchł :_okok:

 

Ech...Czasami bywa tak, że najłatwiej w życiu zmienic portfel. Znalazłam na necie takie coś do wyliczenia 4 Filarów Przeznaczenia:http://www.fengshuibazi.com.pl/mainfiles/4Pchart.htm

Nie wiem jeszcze co to daje, bo dopiero znalazłam i utknęłam w miejscu gdzie trzeba podac długośc geograficzną jako wartośc,chyba jestem tępa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...Czasami bywa tak, że najłatwiej w życiu zmienic portfel. Znalazłam na necie takie coś do wyliczenia 4 Filarów Przeznaczenia:http://www.fengshuibazi.com.pl/mainfiles/4Pchart.htm

Nie wiem jeszcze co to daje, bo dopiero znalazłam i utknęłam w miejscu gdzie trzeba podac długośc geograficzną jako wartośc,chyba jestem tępa.....

 

To tylko narzędzie a cała sztuka to z niego skorzystać (i nie chodzi tu o długość geograficzną) :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko narzędzie a cała sztuka to z niego skorzystać (i nie chodzi tu o długość geograficzną) :_okok:

 

A narzędzie w rękach nieodpowiedniej osoby, to..... :412yk9: Czy mógłbyś na przykład uchylić rąbka tajemnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A narzędzie w rękach nieodpowiedniej osoby, to..... :412yk9: Czy mógłbyś na przykład uchylić rąbka tajemnicy?

 

Wiele osób korzystających z bardziej zaawansowanych programów popada w ogromny strach patrząc na to że ich wykres w postaci jakichś słupków zniża się do ujemnej granicy. Można się nieźle przestraszyć!

 

Wyjścia są dwa : albo skorzystać z pomocy konsultant albo nauczyć się samemu - ja wybrałem to drugie ale zaznaczam że łatwo nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób korzystających z bardziej zaawansowanych programów popada w ogromny strach patrząc na to że ich wykres w postaci jakichś słupków zniża się do ujemnej granicy. Można się nieźle przestraszyć!

 

Wyjścia są dwa : albo skorzystać z pomocy konsultant albo nauczyć się samemu - ja wybrałem to drugie ale zaznaczam że łatwo nie było!

 

W jakiejś wolnej chwili, bo póki co ledwo zipię, spróbuję na spokojnie zagłębic się w temat. Zapewne nie będzie łatwo,ale kto powiedział, że ja lubię łatwo. No i to pewnie dlatego ciągle mam trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz namiary na dobre szkolenia to służę pomocą.

 

A to bardzo proszę.Jeśli tylko możesz to daj mi namiary tutaj,albo podeślij na priva.Dziękuję,choc solidne ograniczenie finansowe tak jak Ci już ostatnio pisałam uniemożliwiają mi jakiekolwiek działania na ten moment. No ale mam nadzieję,że jeszcze wszystko przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo proszę.Jeśli tylko możesz to daj mi namiary tutaj,albo podeślij na priva.Dziękuję,choc solidne ograniczenie finansowe tak jak Ci już ostatnio pisałam uniemożliwiają mi jakiekolwiek działania na ten moment. No ale mam nadzieję,że jeszcze wszystko przede mną.

 

proszę bardzo

 

Feng Shui bez magii i zabobonów - kursy, szkolenia, konsultacje zgłoś się do Pani Małgosi a na pewno nie pożałujesz :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od miesiąca mam czerwony portfel który sama zrobiłam na wzór starego (gdy go robiłam to wizualizowałam) ,od kiedy go mam jeszcze nie świecił pustkami , do tego mam w nim skrypt runiczny .Fakt że nie przelewa mi się i wciąż czekam na znaczną poprawę, ale to dopiero miesiąc minął ,lecz i tak widzę poprawę.

 

Wcześniej miałam ciemno zielony a w nim słoniki,żabki ,cuda na kiju i często był pusty. W ostatnim okresie był skrypt runiczny i było bez większych zmian .

 

A wiara i tak swoje robi :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edith000 No właśnie, bo to chodzi o wiarę inni wierzą drudzy nie, ważne by było dobrze.

I piszesz że

Wszystko zależy od człowieka i tego w jaki sposób gospodaruje pieniędzmi.

Tak to tez i od tego jakie ma zarobki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam sie wersji z luska karpia zawinietego w banknocie choc i tak to nieprawda bo przez kilka lat zawsze mialem cos w portfelu a ostanio takie dni sie zdarzyly ze zablyslo pustka ale to moze dlatego ze ja naruszylem zaczolem wyjmowac raz mi wypadla nie moglem znalesc ale dalej ja mam. Ktos ma tez dla mnie z ostatnich swiat swieza luske z karpia jeszcze jej nie otrzymalem lecz nie ma to wiekszego dla mnie znaczenie czy ja otrzymam czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca mam czerwony portfel który sama zrobiłam na wzór starego (gdy go robiłam to wizualizowałam) ,od kiedy go mam jeszcze nie świecił pustkami , do tego mam w nim skrypt runiczny .Fakt że nie przelewa mi się i wciąż czekam na znaczną poprawę, ale to dopiero miesiąc minął ,lecz i tak widzę poprawę.

 

Wcześniej miałam ciemno zielony a w nim słoniki,żabki ,cuda na kiju i często był pusty. W ostatnim okresie był skrypt runiczny i było bez większych zmian .

 

A wiara i tak swoje robi :usmiech:

 

Zainteresował mnie ten Twój portfel.Robie rożne rzeczy jak mam czas i zastanawiam się z jakiego materiału go zrobiłaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

moje sposoby:

- magnes zawiniety w banknot 10 zł i owinięty złotą nicią, "naładowany" myślą o konkretnej kwocie - wszystko przygotowane w czwartek

- żaba z monetą w pyszczku

- w sylwestra jak wybija północ trzymanie w garści choćby grosika a potem zjedzenie ugotowanej kaszy jaglanej

jak na razie działa :zeby_na::icon_smile:

Edytowane przez melania35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra moi drodzy,a gdy juz wlozymy do portfela te wszstkie:luski,karpie,zaby,monety,wstazki,sraty,pierdaty to ja sie pytam czy zostanie mi miejsce na moje wlasne pieniadze??

Aha czy jezeli nie bede pracowac,to i tak w portfelu caly czas bedzie kasa?

Nie no osobiscie uwazam,ze fenq shui to fajna sprawa,ale bez przesady.Takiemu bankrutowi nic nie pomoze,jezeli nie zakasa rekawów i nie wezmie sie do roboty..niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie ten Twój portfel.Robie rożne rzeczy jak mam czas i zastanawiam się z jakiego materiału go zrobiłaś ?

 

Skóra czerwona , podszewka, kartoniki nieprzemakalne inne dodatki (robiłam w pracowni), teraz nie miałabym możliwości i można by powiedzieć że sprytnie wyczułam, że już to był ten czas bo okazja może się nie powtórzyć.

 

 

No dobra moi drodzy,a gdy juz wlozymy do portfela te wszstkie:luski,karpie,zaby,monety,wstazki,sraty,pierdaty to ja sie pytam czy zostanie mi miejsce na moje wlasne pieniadze??

Aha czy jezeli nie bede pracowac,to i tak w portfelu caly czas bedzie kasa?

Nie no osobiscie uwazam,ze fenq shui to fajna sprawa,ale bez przesady.Takiemu bankrutowi nic nie pomoze,jezeli nie zakasa rekawów i nie wezmie sie do roboty..niestety..

 

Ja powiem tak - prace straciłam :( ,coś w portfelu zawsze mam i mam więcej niż wcześniej, ale ...... no właśnie konto świeci pustkami heh.....

 

Ja mam tylko czerwony portfel i skrypt runiczny, nic więcej.

Pozdrawiam.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Ja nie słyszałam o czerwonym portfelu, żabach i słoniach w nim... :)

Mam 4 portfele i zmieniam je zawsze jak znudzi mi sie noszenie jednego albo jak mam dobry humor - czarny, granatowy, brudny róż ze złotymi znaczkami (nie wiem co to za znaczki i co oznaczają:) ) i biały ze znaczkami pewnej firmy. Nie zauważyłam (albo nie zwracałam uwagi )na przypływ gotówki podczas noszenia któregokolwiek. Ale w moim portfelu noszę łuskę z karpia - podarowaną przez moją mamę oraz przed dwoma laty przed Wielkanocą zrobiłam z czerwonego materiału woreczek, włożyłam do niego 3grosze. Woreczek z grosikami włożyłam do koszyczka ze święconką i poszłam wszystko poświęcić do kościoła. Po śniadaniu Wielkanocnym mój woreczek przełożyłam do portfela i od tej pory jest cały czas ze mną. Nie zwróciłam większej uwagi na to czy pomógł w pogrubieniu portfela, ale....

Przeczytałam gdzieś ostatnio, że jeśli brakuje nam gotówki można włożyć do portfela czerwoną kartkę z symbolem nieskończoności...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Ja nie słyszałam o czerwonym portfelu, żabach i słoniach w nim... :)

Mam 4 portfele i zmieniam je zawsze jak znudzi mi sie noszenie jednego albo jak mam dobry humor - czarny, granatowy, brudny róż ze złotymi znaczkami (nie wiem co to za znaczki i co oznaczają:) ) i biały ze znaczkami pewnej firmy. Nie zauważyłam (albo nie zwracałam uwagi )na przypływ gotówki podczas noszenia któregokolwiek. Ale w moim portfelu noszę łuskę z karpia - podarowaną przez moją mamę" i tak trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zielony portfel (bardziej dlatego, że mi się podobał, a nie z przesądów ;-), a w nim zawsze łuskę karpia (a nawet dwie). W tym roku włożyłam też runkę fehu. Ale tak naprawdę, peniążków w portfelu jakoś specjalnie nie przybywa - ale to pewnie dlatego, że raczej preferuję bezgotówkowy obrót pieniędzy :-) Tak więc dobrze jest, jeśli na koncie pieniążków nie brakuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nosze taki wesoły portfel w kwiatki i niby średnio wierzę we "wspomagacze",ale od kiedy 2 lata temu zainstalowałam tam runę fehu,pieniędzy jakos nie brakuje,mimo ze pracuję o wiele mniej i wydaję dużo więcej:)

nie wiem czy to kwestia przypadku czy pozytywnego nastawienia-ważne,że działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czerwony? szczytowe yang? to nie jest najlepszy pomysł. zresztą tu kłania się kwestia żywiołu człowieka, bo to co z jednym harmonizuje innego może kontrolować lub przycinać.

 

generalnie zalecenia są by był zielony (wzrastające yang) i miał jakiś element czerwony (np wstążeczka czy cokolwiek)

 

to tak z przesądów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Porządek! Stos starych wizytówek, biletów, papierków zapycha nieco przestrzeń, gdzie mogą pojawić się nowe rzeczy.

(I poszedł zrobić porządek w portfelu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Proszę Państwa,

większość przytoczonych tu "ciekawostek" na temat portfela nie ma nic wspólnego z Feng Shui.

Są to tylko zabobony i jedyna forma wykorzystania portfela może być zrealizowana poprzez jego kolor ale

to działanie akurat nie należy do wpływowych.

Można np. kupić portfel w kolorze symbolizującym pieniądze dla właściciela wg jego wykresu osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...