Skocz do zawartości

uczuciowo ogólnie


duo70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Wyciągnęła 3 karty ( z neta) na pytanie dotyczące: co czeka mnie w uczuciach, tak ogólnie. Jestem sama ale emocjonalnie "związana" jestem z jednym panem, który co jakiś czas odzywa się a potem wycofuje. Jestem już zmęczona ta sytuacją. Nigdy nie zajmowałam się kartami cygańskimi więc ich nie czuję jeszcze.

 

TĘSKNOTA ŚLUB PODRÓŻ

 

No cóż, patrząc po samych obrazkach na kartach to dokładnie przedstawiają moją sytuację. Jest tęsknota za stałym związkiem, za tym, że coś ruszy do przodu ale czy tak będzie to niestety nie potrafię tego stwierdzić.

 

Nie wiem czy ktoś tu zagląda ale jeśli tak to bardzo będę wdzięczna za interpretację.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dawno nie wróżyłam cygańskimi, ale spróbuje je odczytać (z tego co pamiętam i słuchając się intuicji).

Widać w tych kartach Twoją samotność i zmęczenie ciągnącą się relacją, tym że nie wiesz na czym stoisz i cały czas jesteś w zawieszeniu.

Ale dalsze znaczenie tych kart mówi o nadchodzących przemianach wewnętrznych, które powinny przynieść Ci wyjaśnienie ukrytych spraw i oczyści atmosferę.Czas podjąć decyzje co dalej, czego chcesz i ile możesz czekać, co dalej z Twoimi uczuciami.

 

Masz szanse na nową drogę, na szukanie nowego uczucia i nawet widać zapowiedź trwałego małżeństwa na które trzeba jeszcze poczekać. Wszystko zależy od Twojego działania i od tego czy Pan na którego tyle czekasz w końcu się określi.

 

To widzę w kartach i mam nadzieję że choć trochę pomogłam.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest tęsknota za solidnym związkiem, pełnym szczęścia, rodzinności. Pragniesz mieć pełną rodzinę, spełnić się w tym względzie, a przynajmniej na pewno pragniesz być w relacji z perspektywami. I jak tylko odsuniesz od siebie emocje...negatywne przed Tobą realizacja pragnień, które mogą się ziścić bo są bardzo realne. Wystarczy chcieć i tylko podjąć ryzyko i udać się w dosłowną podróż życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Napisano (edytowane)
Dawno nie wróżyłam cygańskimi, ale spróbuje je odczytać (z tego co pamiętam i słuchając się intuicji).

Widać w tych kartach Twoją samotność i zmęczenie ciągnącą się relacją, tym że nie wiesz na czym stoisz i cały czas jesteś w zawieszeniu.

Ale dalsze znaczenie tych kart mówi o nadchodzących przemianach wewnętrznych, które powinny przynieść Ci wyjaśnienie ukrytych spraw i oczyści atmosferę.Czas podjąć decyzje co dalej, czego chcesz i ile możesz czekać, co dalej z Twoimi uczuciami.

 

Masz szanse na nową drogę, na szukanie nowego uczucia i nawet widać zapowiedź trwałego małżeństwa na które trzeba jeszcze poczekać. Wszystko zależy od Twojego działania i od tego czy Pan na którego tyle czekasz w końcu się określi.

 

To widzę w kartach i mam nadzieję że choć trochę pomogłam.

Pozdrawiam :)

 

 

Właśnie jestem na etapie przemian i wyjaśniania ukrytych spraw. Miałam na oczach różowe okulary co do relacji z panem i żyłam w jakiejś iluzji ale w końcu dotarło do mnie, na czym stoję. Próbuję się odciąć od tego. a co będzie dalej czas pokaże.

Przyznaje punkcik

Pozdrawiam

Edytowane przez duo70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...