Jump to content

dziwna istota


Asija

Recommended Posts

Witajcie

 

dawno tu nie zaglądałam...przez co uzbierało się w moim życiu trochę dziwnych, niewyjaśnionych rzeczy. Ostatnio miałam taką dziwną wróżbę, że wkrótce odwiedzi mnie kosmita...??? po tej informacji w nocy miałam dziwny "sen"...półsen...nie wiem. Właściwie nie wiem co było pierwsze tzn. "śniło mi się" że ktoś/coś drapie mnie po plecach (leżałam odwrócona do ściany na lewym boku). To drapanie było raczej nerwowe i takie zaczepne...żeby zwrócić jakby moją uwagę...później "usłyszałam" w swojej głowie imię...to imię to Kacper...jakby mi się ktoś przedstawiał...??? właściwie to działo się już jakby zaraz po przebudzeniu albo na granicy...

 

Zastanawia mnie...bo nie znam i nie znałam żadnego Kacpra...później skojarzyło mi się to z czymś innym, a właściwie z dwoma sprawami...pierwsza to to, że jakiś czas temu często niby w żartach mówiłam coś takiego "ja i mój brat bliźniak"...mówiłam to spontanicznie bez zastanowienia...ludzie wtedy dziwnie na mnie patrzyli...a ja nie umiałam tego wyjaśnić więc mówiłam że to taki żart...ale samą mnie to w głebi zastanawiało. Później usłyszałam coś na temat wchłaniania w życiu płodowym np swojego rodzeństwa i o tym że później ludziom wycinają takie dziwne guzy (tzw potworniaki) gdzie jest wszystko np. zęby, kości, włosy itp. Nie wiem czy to prawda ale podobno jest to właśnie pozostałość po niecałkowicie wchłoniętym bliźniaku...??? Jak to usłyszałam to jakoś mi się to skojarzyło właśnie z moimi tekstami na temat mojego brata bliźniaka.

 

Druga sprawa to coś takiego że kiedyś przez kilka nocy pod rząd budziłam się z takim tekstem w głowie: "nie jesteś sama...nie jesteś tutaj sama..." do tej pory nie wiem do czego to odnieść...

 

i teraz znów jakaś obecność w dodatku z imieniem...???

 

macie pomysł co to moglo być i co znaczyć? pewnie nie ale może przytrafiło sie wam cos podobnego...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Później usłyszałam coś na temat wchłaniania w życiu płodowym np swojego rodzeństwa

 

bardzo możliwe , że miałaś właśnie takiego bliźniaka w łonie matki . możliwe , że on po prostu obumarł bardzo wcześnie bądź tak jak mówisz - został wchłonięty .

Często nasza podświadomość , pamięć komórkowa - przypomina nam o tym .

Moja rada taka , podziękuj mu , uszanuj jego los i powiedz, że doceniasz .

 

co do pierwszego tematu z tym kosmitą co Ci powiedziała wróżka. też stawiam karty , ale nawet przez myśl by mi raczej nie przeszło powiedzieć komuś , że spotka kosmitę . bez przesady . chyba , że miała jakieś karty tarota typu "ufo tarot" . ale dla mnie to jest też wątpliwe . chociaż spotkałam się z klientem , który mnie się pytał o kosmitów i obce cywilizacje . No ale to już inna historia .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Gdyby odwiedzających było więcej to, jak przypuszczam, podpowiedzi by przybyło. Ktoś lub coś zaprząta Twój umysł. Szukasz wyjaśnienia czegoś co Cię niepokoi. Miałby to by ów Kacper bliźniak? Niekoniecznie. Kacper to jeden z mędrców (król) Wschodu. Są to dalekie skojarzenia z kartami, jak mniemam (osoba, postać, figura w kartach). Sądzę, że jesteś podatna na sugestie i to one mają dziwny wpływ na senne wizje. Mogą mieć związek z cechami charakteru, być odbiciem spraw niedokończonych w przeszłości.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Być może Twoja mama dokonała aborcji, albo tata ma nieślubne dziecko (tak jak było w moim przypadku), albo zostałaś adoptowana i rozdzielona z bratem, a być może jesteś pod wpływem jakiejś autosugestii (film, piosenka, książka itd.), która zaprząta twój umysł.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rzeczywiście bardzo dziwne te zbiegi okoliczności. Nie ma wątpliwości, że całość stanowi jakiś spójny przekaz. Trzymam kciuki, aby udało Ci się zaspokoić ciekawość.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Być może Twoja mama dokonała aborcji.

 

to było moje pierwsze skojarzenie. Osobiście znam przypadek gdzie dziewczynie stale snił sie jakiś chłopak/brat, a brata nie miała. Jak się póżniej okazało jej mama we wczesnej młodości usunęła ciążę. Co ciekawe, kiedy dziewczyna się o tym dowiedziała sen przestał ja nawiedzać ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...