Skocz do zawartości

Prośba o pomoc i skorygowanie interpretacji


cesarzowa19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłam ten oto rozkład na cały rok ->http://vlep.pl/img/4hksyn.jpg i zrobiłam tak jak jest opisane. Mam wielką prośbę o pomoc w interpretacji bo chyba porwałam się z motyką na słońce zwłaszcza że jestem początkująca.

Pytanie postawione tarotowi brzmiało: Jakie zmiany przyniesie ten rok dla naszego związku. Jestem z związku przeszło 8,5 roku a nie mieszkamy jeszcze razem:( o dzidziusiu też nie słyszę od partnera (o planach nawet.) Pytając o zmiany miałam na myśli właśnie jakąś przeprowadzkę bo jesteśmy z innych miast, ślub czy dzidziusia.

A więc z przełożenia wyszło:

1.wisielec, 2. król buław, 3. trójka pucharów

 

dalej już rozkład właściwy na poszczególne miesiące:

 

1. X KIELICHÓW, 2. XI KIELICHÓW, 3. KRÓL KIELICHÓW,

4. V KIELICHÓW, 5. II KIELICHÓW, 6. KOCHANKOWIE,

7. AS MIECZY, 8. SŁOŃCE, 9. VII KIJÓW,

10. VIII MIECZY, 11. RYCERZ KIELICHÓW, 12, X MONET.

 

Jako 13 kartę wyciągnęłam: III monet.

 

Jak dla mnie to dużo kielichów czyli jakby miały sprzyjać uczuciom w tym roku a może oznaczają że będzie dużo emocji w tym roku? czy dobrych czy złych nie wiadomo? Na czerwiec wyszli kochankowie ale nie wiem czy to nie chodzi bardziej niż o mój to o ślub siostry która w czerwcu wychodzi za mąż choć niby pytałam tarota o siebie a nie o nią. Niepokoi mnie natomiast kwiecień - v kielichów, lipiec- As mieczy który kojarzy mi się z walką i ciężką pracą, a już najbardziej to chyba przeraża mnie VIII mieczy w październiku. Grudniową X monet odczytuję jako wynagrodzenie finansowe mojej całorocznej pracy i osiągnięcie poczucia stabilności finansowej( z tego też względu pewnie jeszcze nie ma rodziny u nas bo są obawy przynajmniej z mojej strony o nasze zaplecze finansowe).

 

 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza

Ja może podejmę się na razie przełożenia, bo naciągnąłem mięsień na karku i dziś mam istny koszmar, a w dzień dopiszę resztę.

Przełożenie jak dla mnie jest pozytywne, bardzo pozytywne. 3 pucharów to też narodziny oraz coś co trzeba uczcić. Podejrzewam, że od króla jako osoby, jakoś zawsze tak traktuje karty dworskie, a wisielec to czas oczekiwania. Ten czas w którym jesteś, oczekiwania i zastoju po którym nastąpi reszta. Za kilka godzin dopiszę :) wybacz, no nie dam rady dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość Pasqualina

Największym problemem jest to, że ten Twój Pan jest strasznie wygodny i jemu nie chce się zmieniać sytuacji, która teraz trwa, on do tej relacji podchodzi zabawowo, jest mu dobrze i wygodnie, co do uczuć to sądzę, że Cię kocha,ale nie jest jeszcze zbyt dojrzały...

ogólnie styczeń powinien być pozytywny,rodzinny i uczuciowy, może przestaniesz się kryć ze swoimi pragnieniami o rodzinie. w lutym zadowolenie z tego co się posiada, ale może być też zniechęcenie, że sama nic nie osiągniesz, musi być chęć z jego strony, żeby stworzyć prawdziwą rodzinę. Marzec również pozytywny powinno być miło i radośnie i również rodzinnie.

W kwietniu będziesz nieco zawiedziona jego postępowaniem, może będziesz czuła, że coś Cię omija, będzie Ci przykro z jakiegoś powodu. W maju poprawa dobre zrozumienie pomiędzy Wami. Czerwiec to będzie, albo miesiąc wyborów, bo w kwietniu może pojawić się też jakiś były albo coraz lepsze rozmowy i wzajemne uzupełnianie się w związku.

Od lipca do września może być trochę szarpaniny między Wami, każde w z Was może będzie chciało zrealizować swoje plany, niekoniecznie patrząc na tą drugą osobę. Lipiec to czas kiedy będą jakieś rozmowy wyjaśniające,między Wami. sierpień to miesiąc, w którym będziecie beztroscy, może też i egoistyczni, koło Ciebie znowu może ktoś się kręcić :) Wrzesień uwaga, bo mogą być nieporozumienia, możecie walczyć o swoją miłość, będziecie musieli się dogadać.

Od pażdziernika do grudnia sytuacja może powrócić do okresu z początku roku. W październiku może być poczucie uwiązania, możecie czuć jakąś skrępowaną niemożność podjęcia jkaiejkolwiek decyzji. Listopad to również romntyczn aura,ale także błądzenie, ciężko będzie się dowiedziec czego chcecie od życia i waszego związku. Grudzień jest trochę podobny do stycznia, to cieszenie się z tego, że jesteście razem i że pokonaliście przeszkody.

Prognoza na przyszły rok to dalsza praca nad relacją,

reasumując, nie sądzę by miało się za wiele między Wami zmienić...

Odnośnik do komentarza

Zakukałem na rozkład. Wynikową kartą/kartą rady z przełożenia kart jest cesarz.

12+1+3(+10)=26-22=4

Tak jak wcześniej pisałem karty przełożenia są pozytywne. Mówią o okresie czekania, okresie działania i okresie zwycięstwa. Sumą kart/kartą radą jest również pozytywna karta. Cesarz mówi o dążeniu do celu, o odpowiedzialności. Cokolwiek się stanie czy zamieszkacie razem, pojawi się dziecko czy ślub, wynikiem jest rodzina i myślę, że cesarz też tu wskazuje na rozmowę. Jakkolwiek by nie było cesarz czy król podejmuje decyzje w oparciu o rozmowę, analizuje, myśli...

 

Pierwszy kwartał : 10 pucharów, 9 pucharów i król pucharów jako również podsumowanie kwartału. Wszystkie 3 karty są pozytywne. Harmonia, pewność uczuć, ustabilizowanie. (Ciągle mi goni wpływ autorytetu w cesarzu jako radzie, królu pucharów i buław tylko nie wiem jak to ugryźć)

 

(tu idę z notatkami) Drugi kwartał: 5 kielichów, 2 kielichów, kochankowie jako tez podsuma kwartału. Kochankowie to też, zazwyczaj, przeważnie karta wyboru, tak mi się kojarzy wyszła "mojej" dziewczynie, gdy podejmowała decyzję, która padła na mnie i jej koleżance, która też stała przed wyborem. Tu widzę zawirowanie. Z notatek 5 kielichów to oko w oko z niebezpiecznymi uczuciami czasem w obliczu kresu rzucenie wszystkiego na jedną szalę. Natomiast 2 kielichów to "bądźmy razem". Związek to sinusoida są wzloty i upadki. Kartą rady jest sprawiedliwość 15+12+6= 33-22= 11 czyli wydanie osądu, podjęcie decyzji i myślę, że sprawiedliwość potwierdza wybór w kochankach. Wybór na plus dla związku.

 

(tu idę z notatkami) 3 kwartał: paź mieczy, słońce, 7 buław. Paź, zawsze to zaznaczam to karta dworska, ja traktuje je jako wskazanie na osobę. W tym wypadku młodą osobę, młodszą wiekiem. Osobę, która jest niezdecydowana. Słońce, znów mówi o radości. 7buław to karta mówiąca o zachowaniu czujności, mówi też o problemach, którym trzeba stawić czoło i pójść na kompromis bo może być źle. Karta rady 6+19+7=32-22=10 Kartą rady jest koło fortuny. Czyli sinusoida biegnie nadal. Raz na wozie raz pod wozem.

 

4 kwartał: 8 mieczy, rycerz pucharów, 10 denarów. Tu mam problem bo całkiem niedawno miałem podobny rozkład tylko zamiast denarów była 9mieczy czyli suma sumarum; uciekaj jak szybko się da. 8mieczy i rycerz pucharów w tej kombinacji nie kojarzy mi się dobrze. Kryzys, stany lękowe, skrzyżowanie, gdzie sytuacja wydaje się beznadziejna, spowodowane przez rycerza pucharów. Jednak 10 denarów to karta pozytywna symbolizująca rodzinę, dobry związek i równoważy 8 mieczy. Kartą radą 8+13+10(+10)= 41-22= 19 jest słońce, które mówi o radosnych chwilach.

 

Karta 13; 3 monet ta karta mówi o solidnej pracy i zaangażowaniu w związku bo tylko tak można będzie przetrwać trudne chwile. I w zasadzie ona gwarantuje pomyślność jeśli dołożysz odpowiedni wysiłek. 3 monet to też symbol próby i od Ciebie będzie zależało jak się to potoczy. Wytrwałość, zaangażowanie i cierpliwość to podstawa i co najważniejsze przemyślane decyzje. Jeśli zaczniesz wątpić w sukces to przegrasz. W tej karcie chodzi też o to abyś się nie poddawała, nawet jeśli pojawią nieporozumienia i wyrzuty bo praca pójdzie we właściwy cel.

 

Na koniec ode mnie

Po pierwsze dobrze było by, aby ktoś biegły się wypowiedział, bo karty są dość zawiłe. Po 13 karcie jestem przekonany iż notatki dobrze służą. Związek to sinusoida. Szczególnie tak długi. Nuśka myślę, że się ze mną zgodzi, to też jej słowa, że jeśli nie pojawi się coś co scali go typu dziecko lub ślub to trzeba będzie pracy i to dużo dużo i karty właśnie pokazują tą drogę. Tu jest druga strona medalu, bo trzeba pamiętać, że wszystko ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza

Czyli jednym słowem nie ma nigdzie o wspólnym zamieszkaniu, oświadczynach czy dziecku nie mówiąc już o ślubie? Czy dobrze rozumiem? Będzie tak jak jest? hmm, Ciekawe jaką decyzję by podjął jakbym go "postawiła pod ścianą", że albo dziecko i rodzina albo to koniec. Jak sądzisz Pasqualino?

Odnośnik do komentarza
Gość Pasqualina

no nic z tych rzeczy nie widzę, ewentualnie w grudniu może coś się wyklaruje, ale póki co to są karty takiego luzu, a w maju/czerwcu oświadczyny,ale dla mnie to takie mocno byłoby to naciągane...nie weim czy to nie jest nadinterpretacja z mojej strony :)

hmmm co by było gdybyś postawiła pod ścianą...nie wiem to Twój Cesarz i powinnaś sama wiedzieć co by zrobił :)

Odnośnik do komentarza

Farmerro nie wiem czy to tylko pomyłka w nazewnictwie czy też tak myślałeś ale w 3 kwartale jest AS MIECZY, SŁOŃCE, 7 BUŁAW. nie ma tam pazia mieczy. Czy to coś zmienia bo ten As mieczowy mi brzydko pachnie:(

Odnośnik do komentarza

Pytanie było o zmiany, a dla mnie już karty z przełożenia Wisielec, Król Buław, Trójka Pucharów mówią o braku zmian w tej relacji, bo pan jest bardzo aktywnym mężczyzną w relacjach damsko-męskich, lubi towarzystwo kobiet, zabawę, chętnie korzysta z życia i nie zamierza z tego zmieniać. Ogólnie bym na niego uważała, bo 3 Kielichów bardzo często pokazuje "nadmiar" pań, a w połączeniu z Królem Buław pachnie trójkątem.

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza

O matko ależ to zabrzmiało! Czyżby miał skłonności do zdrad? Choć owszem lubimy pobawić się w naszym gronie kilkunastu znajomych ale raczej nie zauważyłam by był jakimś lowelasem. Pogadać, pośmiać się w towarzystwie także damskim ale nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
Jestem z związku przeszło 8,5 roku a nie mieszkamy jeszcze razem:( o dzidziusiu też nie słyszę od partnera (o planach nawet.) Pytając o zmiany miałam na myśli właśnie jakąś przeprowadzkę bo jesteśmy z innych miast, ślub czy dzidziusia.

A więc z przełożenia wyszło:

 

1.wisielec, 2. król buław, 3. trójka pucharów -> Przełożenie pokazuje obecna sytuacje która Panu bardzo odpowiada, czyli układ "w zawieszeniu", jesteście razem ale bez papierka, bo Pan nie wychodzi z inicjatywą.

Król buław skierowany jest w swoich działaniach na zewnątrz - bycie z innymi ludźmi i widać tu ciekawe życie towarzyskie. Pan jest zadowolony z obecnej sytuacji i nie chce zmian, bo dziecko "wymusiłoby" na jakiś czas rezygnacje z życia towarzyskiego.

 

dalej już rozkład właściwy na poszczególne miesiące:

 

1. X KIELICHÓW, 2. XI KIELICHÓW, 3. KRÓL KIELICHÓW, - Tak jak jest teraz,widać zadowolenie, szczęście i pan na pierwszym planie, jego osoba, brak tu twojej inicjatywy i twoich planów. Wycofujesz się żeby go nie stracić ?

 

4. V KIELICHÓW, 5. II KIELICHÓW, 6. KOCHANKOWIE, - Zaczyna się przesyt, smutek bo uświadamiasz sobie że obecny stan już Cię nie cieszy. Zaczynasz czekać na decyzję i próbujesz "osiągnąć" ją w miły sposób. Na początku poprzez rozmowę z partnerem.

 

7. AS MIECZY, 8. SŁOŃCE, 9. VII KIJÓW, - Ktoś się odcina, zaczyna się wyjaśnianie sobie spraw i poruszasz sprawę dziecka - Słońca, zaczyna się "walka" o to czego chcesz - 7 buław, możliwe że Pan się zacznie "bronić" co też pokazuje 7 buław. Przygotujesz sobie dobre argumenty i będziesz kuć żelazo...

 

10. VIII MIECZY, 11. RYCERZ KIELICHÓW, 12, X MONET. - rozmowy, różne sposoby żeby uzyskać to co chcesz, Pan będzie bardziej wyrozumiały, zacznie dbać o dom, o Ciebie

 

Jako 13 kartę wyciągnęłam: III monet. _ Praca nad związkiem. Masz duże szanse żeby przekonać partnera do swoich planów, wszystko zależy od tego jak to zrobisz.

Odnośnik do komentarza

Arachneo, zrobiłaś to niesamowicie można by rzec że bezbłędnie! Tak właśnie jest. Ja już jestem zmęczona taką postacią rzeczy. Może niekoniecznie już chciałabym dziecka, w sensie nie już teraz ale myślę o nim. Na pewno chciałabym byśmy zamieszkali razem, wiedzieli gdzie mieszkamy czy w jego czy moim mieście, jak to ma wszystko wyglądać. Koleżanki mi mówią że zbyt delikatnie do tego podchodzę i że gdyby pojawiło się dziecko to wszystko szybko by poszło. Problem w tym, że ja nie chce go na dzieciaka "łapać". Chcę by sam zrozumiał, że czas już na stabilizację a nie studenckie dojeżdżanie do siebie i życie w zawieszeniu. Powoli się wycofuję i on to ostatnio zauważył ale chyba kojarzy to z czymś innym. Mam dosyć jeżdzania i wspólnego 2-3 dniowego czasu razem a pozniej każde do swojego domu ( nota bene u rodziców) i tak w kółko. Niestety to typ którego jak się naciska to staje okoniem więc ta strategia odpada i nawet nie chcę jej stosować bo chciałabym by sam się oświadczył bez zmuszania. Tak jak piszesz ze KTOS SIĘ ODCINA. to pewnie jestem ja. Z bólem ale coraz częściej myślę o tym że jak coś w tym roku się nie postanowi to będę musiała zakończyć tą relację pomimo 9 lat które nam strzelą w tym roku.Myślisz że któraś z tych kart mówi o oświadczynach czy dziecku albo choć przeprowadzce w tym roku? Bardzo Ci dziękuję za pomoc;)

Edytowane przez cesarzowa19
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Widzę prace nad waszą relacją - 3 denary ale potrzeba tu chęci i współpracy obu stron.

Najpierw wspólne mieszkanie i ten temat podejmij a potem temat dziecka. No chyba że zadziałasz z zaskoczenia, ale wtedy możesz zostać samotną matką, bo z tego co napisałaś a karty pokazują to samo - Pan się skupia na sobie i staje okoniem jak na niego naciskasz, tak więc jak go postawisz pod ścianą to może Ci uciec :/

 

Czyli nie wszystko na raz, ale sama musisz zadecydować co najpierw, bo akty pokazują Ci możliwości wyboru ale za Ciebie nie zdecydują i nie zrobią.

 

10. VIII MIECZY, 11. RYCERZ KIELICHÓW, 12, X MONET. - rozmowy, różne sposoby żeby uzyskać to co chcesz, Pan będzie bardziej wyrozumiały, zacznie dbać o dom, o Ciebie

Nadal uważam że taka wersja jest bardzo prawdopodobna a to wersja pozytywna. Działania na rzecz wspólnego domu i zabieganie o Ciebie.

 

Ale poczekajmy może jeszcze ktoś się wypowie i napisze jak widzi ten cały rozkład:)

Odnośnik do komentarza

Przyznam Ci się Arachneo, że mnie najbardziej satysfakcjonowała by taka wersja wydarzeń jak piszesz, ze najpierw wspólne mieszkanie, później oświadczyny, ślub i dopiero dziecko, a nie takie zaskoczenia. Z drugiej strony tyka mi zegar biologiczny ( oboje mamy skończone trzydzieści lat!) więc jako kobieta sama rozumiesz o czym mówię. Ale mimo to nie chcę "łapać "go na ciążę choć po tylu latach razem to żadne łapanie no ale mimo wszystko to nie było by tak jak bym tego chciała. Czy ten rozkład mówi też o tym jak powinnam działać, żeby on w końcu zaskoczył na wspólną rodzinę i bym osiągnęła to w taki sposób by on sam myślał że tego chce?:) I czy " Pan będzie bardziej wyrozumiały, zacznie dbać o dom, o Ciebie" a także "Działania na rzecz wspólnego domu i zabieganie o Ciebie", mogą mówić też o tym, że on się przestraszy że ja mogę odejść jak będzie się tak ociągał czy raczej o tym że założymy rodzinę i jest to dbanie o wspólne, rodzinne życie?

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Po prostu będzie miał "fazę " na zabieganie, a dlaczego zacznie zabiegać ? Tu karty tak szczegółowo nie drążą tematu, pokazują tylko pewien wycinek przyszłości, a to jak osiągniesz swój cel zależy tylko od Ciebie.

Karty pokazuję Ci możliwą drogę, ale nie poprowadzą Cie za rękę i nie pokażą co masz powiedzieć partnerowi żeby się zaczął starać.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Tak na koniec zapytam jeszcze czy z tego rozkładu można wywnioskować kiedy są możliwe oświadczyny, wspólne zamieszkanie i dzidzius? W sensie które karty mogą o tym mówić w tym rozkładzie? Bardzo dziękuję Ci za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Nie, w tych kartach tego nie ma. Widać tylko planowanie i rozmowę na te tematy.

Zrób nowy rozkład na swoje pytania a pytając się kart określ czas, np. pytasz o następny rok, czy następne 2 lata i zobaczysz co Ci pokażą.

Odnośnik do komentarza

i ja postawiłabym celta bo tu karty energie miesięcy może najważniejsze wydarzenie wychwyciły bo po 1 karcie moze zdarzyc sie COS rownie dobrze małe nic

a tak poza kartami

jesli facet przez 9 lat sie nie zdeklarował nie zareczył nie ozenił....to dla mnie typek wygodny nie nadajacy sie na partnera zyciowego

u mamusi mu dobrze laska od czasu do czasu wiec wolny strzelec

nie szkoda ci czasu?

z tego nie bedzie dobrego malzenstwa daje głowe

Odnośnik do komentarza

Iridos, czy możesz rozwinąc swoją wypowiedź bo nie bardzo ją ogarniam. W sensie postawiłabym celta? co masz na myśli? Co do długości jeszcze nie ma 9 lat tylko 8. Jak minie ten rok to będzie 9. A tak poza tym to on uważa że papierek z urzędu niczego nie zmienia. Poza tym mamy przykłady w otoczeniu że po ślubie zaczynało się sypać. Poza tym bardzo odważnie oceniasz nie znając wszystkiego. Jesteś pewna na 100% że nic dobrego z tego nie będzie że tak piszesz?

Odnośnik do komentarza

Jakie zmiany przyniesie ten rok dla naszego związku. Jestem z związku przeszło 8,5 roku a nie mieszkamy jeszcze razem:( o dzidziusiu też nie słyszę od partnera (o planach nawet.) Pytając o zmiany miałam na myśli właśnie jakąś przeprowadzkę bo jesteśmy z innych miast, ślub czy dzidziusia.

 

no po prawie 9 latach pytasz co dalej mając wątpliwości

wiec ja ci odpowiadam ze ja bez kart nie mam wątpliwości

no dobra jasnowidz jestem:hahahaha:

nie mieszkacie razem

o dzidziusiu facet nie wspomina

no jak myslisz dlaczego??

 

miałam na myśli rozkład krzyż celtycki gdzieś tam któraś ci podlinkowała

Odnośnik do komentarza

Czyli wg. Ciebie na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie i do niczego nie doprowadzi? Szkoda, że taką masz wizję. Ja znam nawet w naszym otoczeniu ludzi którzy po takim "długim dystansie" się ogarnęli i są szczęśliwi.

Odnośnik do komentarza

daj wam boze

dla mnie jestescie albo bardzo niedojrzali

albo poznaliscie sie w piaskownicy

zaraz 9 lat minie a ty czekasz na oswiadczyny przeprowadzke itd albo wez sprawy w swoje rece jak ci na tym zalezy albo odpusc sobie faceta ktory lubi zyc wygodnie

no przeciez jesli sie ludzie kochaja chca byc ze soba ale litosci nie przez 9 lat na odległość.......

Odnośnik do komentarza

Na odległość znaczy tyle że spotykamy się mniej wiecej co pół tygodnia. Raz ja do niego jadę raz on do mnie. Nie wiem sama co o tym myśleć. Mam prośbę do Ciebie zatem, czy znasz jakiś układ który by w miarę jasno powiedział jak on się zachowa jak go postawię pod ścianę?

Odnośnik do komentarza

ja zrobiłabym i celta i partnerski

wg schematu

 

przelozenie 3 karty

ty

głowa x1

serce x1

postawa x1

wnosi x1

 

wspólna x1

 

on

głowa x1

serce x1

postawa x1

wnosi x1

przyszłość 3 karty

 

 

 

Rozkład krzyż celtycki

 

1 - sytuacja wyjsciowa, problem

2 - to co sie krzyzuje z sytuacja wyjściową (co wzmacnia, osłabia wpływy karty 1)

3 - swiadomosc - świadomy stosunek pytającego do tematu

4 - podswiadomosc - podświadomy stosunek pytającego do tematu

5 - przeszłość, to co właśnie mija

6 - przyszłość, to co właśnie nadchodzi

7 - nastawienie pytającego

8 - wpływ otoczenia

9 - nadzieje/obawy pytającego

10 - wynik

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...