Jump to content

Surowe mięso kupowanie


grazka1111

Recommended Posts

Sen ten powtarza mi się już 3 raz jestem w sklepie obok mnie moja nie żyjąca od 10 lat mama. Kupujemy wołowinę poprosiłam o kilogram wołowina jest ładna ,czerwona widać świeża bez kości .Cena 40zł kiedy chcę zapłacić kasjerka się myli mówi 10zł zwracam uwagę na pomyłkę zaczyna liczyć trwa to liczenie bardzo długo .Budzę się

Poprzednio też śniło mi się kupowanie mięsa i wędlin z mamą kiedy dochodziło do zapłaty to kasjer zwracał uwagę ,że tego nie powinnam kupować i wędliny odkładał zostawiał mięso ale też liczył długo i nigdy nie zapłaciłam za nie.

Co to oznacza ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Lilith

Witam,

ogólnie powtarzający się symbol surowego mięsa wskazuje na jakąś przeciągającą się sytuację w twoim życiu, sprawiającą ci sporo zmartwień i przykrości. Możliwe, że te nerwy wychodzą od ciebie, lub po prostu jesteś już w sprawę tak zawikłana, że poniekąd stajesz się tu prowodyrem tych swoich przeżyć (możliwe, że to się zapętla).

 

Jest tu dużo wskazań na twoje zdrowie. Wygląda na to, że twoje nerwy szkodzą i twojemu zdrowiu psychicznemu.

Mam wrażenie, że w kontraście do tych kwestii zdrowotnych, dużo myślisz o finansach. Powinnaś jednak te przemyślenia odstawić na bok i, jeśli to konieczne, przeznaczyć pieniądze na sprawy zdrowotne (np. badania, sanatorium, itp.).

 

Nachodzi mnie też myśl, że obawiasz się, że zachoeujesz, lub umrzesz na to samo, co twoja mama.. Czy mama zmarła w wyniku choroby?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedz.Faktycznie jest pewna sprawa która sprawia mi przykrość zdaję sobie doskonalę sprawę ,że powinnam przestać o niej myśleć a nie wciąż balsamować wspomnienia ale...Nie wiedziałam że sny o surowym mięsie to symbol tych moich nie miłych przeżyć muszę faktycznie coś z tym zrobić aby ten sen się nie powtarzał .Mama zmarła na ciężką chorobę po śmierci mi się śniła a może to była jawa ,że przyszła się pożegnać było to odczucie bardzo realne .Od wielu jednak lat nie śniła mi się .Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...