Jump to content

pierścionek


kasiakus

Recommended Posts

Chciałabym zapytać co w snach oznacza symbol cudzych zaręczyn? Osttanio często śnią mi się zaręczyny znajomych. W tych snach świeci najczęściej słońce oraz jestem bardzo szczęśliwa z ich powodu. Co to oznacza?

Link to comment
Share on other sites

A więc ostatniej nocy śniło mi się, że z jakąś grupą osób wyjechałam na działkę. Jakoś ciężko pracowaliśmy w ogródku, żeby oczyścić teren. Na ganku domu siedziała para, która trochę się kłóciła,. Nie znałam tej pary. Pamiętam, że we śnie było ciepło i mocno świeciło słońce. W pewnym momencie wszyscy skończyliśmy pracować i patrzyliśmy na kłócącą się na ganku parę. Chłopak, w końcu powiedział że ma dosyć. Wyszedł do ogródka i wyjął pierścionek z brylantem i oświadczyłm się tej dziewczynie. OD tego momentu para była szczęśliwa i uśmiechnięta, a dziewczyna oczywiście się zgodziła i rzuciła się chłopakowi na szyję. A my wszyscy iobecnie gratulowaliśmy im, pamiętam że w tym śnie byłam bardzo szczęsliwa, pomimo że to nie były moje zaręczyny :)

Co to może oznaczać? Obecnie nie jestem w żadnym związku ani nie wydaje mi się, żebym ogółem była kimś zainteresowana. Również zadni moi znajomi się nie zaręczyli.

Link to comment
Share on other sites

Witam.Sen pokazuje Twoj stosunek do zwiazkow wogole.Ogrod jest symbolem swiata uporzadkowanego i przyjaznego czlowiekowi,miejscem,w ktorym zyje sie szczesliwie.Jest to tez wazne symboliczne miejsce,gdzie kontaktujemy sie z ziemia,a wiec ze swoim podlozem.To nasz grunt pod nogami.A Ty go wlasnie oczyszczasz i porzadkujesz (praca w ogrodku) z wplywow starych zwiazkow,wszystkiego co na ich temet widzialas i slyszalas.Cos w Tobie kloci sie ze soba apropos stosunkow damsko-meskich.Nie zadowalaja Cie przelotne uklady.Pragniesz trwalej wiezi,milosci i uni dwoch serc.Wtedy ten konflikt w Tobie sie skonczy.Twoje uczucia i odczucia przestana sie ze soba klocic.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...