Skocz do zawartości

wróżenie sobie


kobieta12

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z określeniem siebie w kartach. jesli np. w rozłożonych kartach pojawia sie królowe czy można wtedy sadzic ze te karty okreslaja kobiete ktora sobie wrozy ?

bede wdzieczna za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka

tak, jasne że tak.

Każda królowa jest inna, więc w zależności od pytania, może ona określać twoje nastawienie, twoje oczekiwania, twoje uczucia albo pokazywać, jaka będziesz, gdy zrealizujesz propozycję kart. Jeśli np. wychodzisz w kartach jako krolowa buław, to być może w danej kwestii, ktorej dotyczy pytanie musisz wykazać się aktywnością, działaniem, inicjatywą. Jeśli pytasz o np. rozwój związku a pojawia się królowa mieczy, to być może warto uważać, aby nie zostać zranioną. To oczywiście takie przykłady na szybko, wszystko zależy od pytania i kart sąsiadujących oczywiście ;)

poza tym, nie tylko królowa może cię określać- równie dobrze może to być każda inna karta, jeśli to pasuje i interpretacja trzyma się kupy ;)

ja np. często wchodzę ostatnio w karcie głupca, wieży albo 5 kielichów.... wszystko zależy od pytania i od tego, jak rozumiesz daną kartę i jak ją czujesz w odniesieniu do siebie.

Edytowane przez PannaDorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
mam problem z określeniem siebie w kartach. jesli np. w rozłożonych kartach pojawia sie królowe czy można wtedy sadzic ze te karty okreslaja kobiete ktora sobie wrozy ?

bede wdzieczna za odpowiedz :)

 

Jaki masz znak zodiaku i wtedy dopasowywujesz do siebie odpowiednią Królową z danego trygonu:

znaki z trygonu Ziemi - denary, Ognia- buławy, Woda - puchary, Miecze - powietrze.

Podział znaków na trygony znajdziesz na stronach z horoskopami

 

Potem wyjmuje z talii daną Królową, albo Króla jako sygnifikator osoby pytającej i robię rozkład pod daną osobę. Od razu wiadomo że np. inne Królowe nie dotyczą jej w tym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem wyjmuje z talii daną Królową, albo Króla jako sygnifikator osoby pytającej i robię rozkład pod daną osobę. Od razu wiadomo że np. inne Królowe nie dotyczą jej w tym momencie

 

moga dotyczyc - pokazujac inny aspekt danej osoby

jesli zas sie wlozy sygnifikator z powrotem - tedy jest duza szansa, ze jezeli pokaze sie w rozkaldzie - to bedzie wlasnie opisywal te osobe

 

zasadniczo nie stosuje sygnifikatorow, jesli juz - ciagne intuicyjnie z calej talii

u mnie sztywne przyporzadkowanie do znakow zodiaku czy trygonow sie nie sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie siebie wyczuwasz tam jesteś.. z biegiem czasu wykształcisz sobie coś takiego , że będziesz wiedziała która karta to Ty :) bo tak to to ciężko jest powiedzieć , bo czasami można wychodzić w różnych kartach jak napisała dorotka.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest to latwe :) aj jak kochanke czy inna kobiete wylapac ? czy np w pytaniu jakie sa mysli jego omnie wypada cesarzowa to ja to odczutuje jago siebie a moze powinnam odczytac jako inna kobiete ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To też po cześći sprawa intuicyjna :)

Mojej koleżance parokrotnie wyszlo, zę ona jako 4 denarów czy 7 mieczy...

Musisz się wczuć w swoją talie :)

a pózniej pójdzie już łatwiej :)

Mi sie zdarza, ze ja wychodze jako moja Opiekunka talii, czasmi jako królowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...