Skocz do zawartości

Postać - ZAKOŃCZONE


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daffne

Ostatnio mam dość częsty kontakt z pewną osobą, która mnie uczy czegoś i w związku z nią mam pytania.

 

1. Jaką płeć ma ta osoba?

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

5. Jaki ma kolor aury?

 

Mam nadzieje, że chętni sie znajdą :)

Pozdrawiam :slonko:

Edytowane przez Daffne
lit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka

1. Jaką płeć ma ta osoba?

Słońce

No jak to nie jest PAN, to nie wiem jak inaczej tę kartę interpretować :D

 

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

4 miecze, 2 kielichy, Diabeł (suma: Pustelnik)

Wydaje mi się, że ciemne włosy, ciemne oczy, szczupła budowa ciała, może silne ramiona? Nosi okulary? Chyba osoba starsza od ciebie, jeśli to mężczyzna, to stawiam na zarost. Chyba piekielnie przystojny/atrakcyjna? Dba o swoje ciało, może ćwiczy? Jakieś blizny lub zmarszczki na twarzy?

 

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

Rycerz mieczy, 2 monet, 5 mieczy (suma: Kapłanka)

Z pozoru chłodny/a intelektualista/tka, erudyta/tka, zawsze potrafi się wypowiedzieć mądrze na każdy temat, ma sporą wiedzę i lubi ją prezentować innym, ale też bardzo mało lubi mówić o sobie, woli "siebie" zachować dla siebie, nie ujawnia się ze swoimi emocjami. Raczej nie jest wylewny/a. Uczucia trzyma na wodzy, nie okazuje ich, mimo, że ma bardzo wrażliwe wnętrze.

 

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

Wypadła Królowa Kielichów i ta Kapłanka z poprzedniej podsumy

Bardzo wrażliwa osoba, ciepła, troskliwa, opiekuńcza, emocjonalna, ale nie przytłaczająca swoimi emocjami. Wielka empatia i chęć bycia przede wszystkim dla innych niż dla siebie.

 

5. Jaki ma kolor aury?

Rycerz mieczy

Niebieski z elemetnami srebrnego i białego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Amfora

1. Jaką płeć ma ta osoba? Księżyc i Król Buław

Na początku powiedziałabym,ze kobieta, ale ten Król Buław... bardzo wrażliwy mężczyzna ;)

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną? Królowa Kielichów,Rycerz Buław, Gwiazd

Jasne oczy i włosy, dobrze zbudowany, wysportowany (a nie na pakowany) może ma jakieś znamiona, lub tatuaż.

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje? Król Kielichów, król Denarów, 5 Mieczy

Pomaga i doradza, zawsze służy cenną radą, trzyma sie raczej w oddali od wszelkich konfliktów, głównie słownych, jesli już dochodzi do pewnych kłótni jest on raczej negocjatorem. Nieco oderwany od rzeczywistości, melancholik. Jest wierny i przyjacielsko nastawiony, ale potrafi walczyć o swoje gdy ktos gra nie fer wobec niego-Może uchodzić za człowieka dażącego po trupach do celu

 

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?Cesarzowa, 5 buław, paź buław

Troskliwy, zaradny, samowystarczalny, pewny siebie, potrafi cieszyć się życiem. Człowiek o chaotycznym wnętrzu, ale swoja ambicją potrafi postawić wszystkich na nogi aby osiągnąć cel swój lub pomóc w realizacji czyjegoś planu/celu

 

5. Jaki ma kolor aury?

bardzo jasny,biały, żółty taki promień słońca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Jaką płeć ma ta osoba?

6 pucharów-Wisielec- Swiatt

Pierwsze moje skojarzenie to kobieta,być może niepotrzebnie sięgałam po kolejne karty. Ale obstawię mężczyznę.

 

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

Paź Pentakli- 4 Pentakli

Blondyn, bądź brunet niebieskie oczy. Ładna cera. Raczej średniego wzrostu. Być może z kolczykiem, na twarzy bądź w uchu. Trochę dłuższy nos. Średniej postury.

 

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

Głupiec- 6 buław

Jest otwarty na nowości i lubi próbować nowych rzeczy. Pewny siebie,zadowolony,żartobliwy. Optymista, ale z rezerwą. Wewnętrznie pozostaje ukryty, dba o to co ma. Lojalny przyjaciel. Dąży do wyznaczonego celu,chociaż drzemią w nim jeszcze wewnętrzne lęki,które stara się pokonywać.

 

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

Król Pentakli-Król pucharów

Osoba w sumie statyczna, docenia to co dało mu życie. Lubi pokazywać siebie jako osobę kreatywną. Zapewne przyjazny i uczynny. Sentymentalny, zadowolony z siebie. W środku jest trochę skryty,ale do świata pokazuje otwartość. Lubi komfort domu oraz rodziny. Lubi posiadać i wiedzieć na czym stoi, ale czasami tęskni za szaleństwem. Uczuciowy.

 

5. Jaki ma kolor aury?

Paź buław plus dobrany mag

Zółty bądź zielony.

 

Co do pytania numer 4 deffne, to jaki ten ktoś jest w środku..no nie wiem xczy akurat na to możemy znać odpowiedź, tak samo jak i ty:)

Ale miłe ćwiczenie, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to młody mężczyzna o silnej budowie ciała i jasnej karnacji , pewny siebie ,wszystko przyjmie na swe barki. Nie wiem czy to tylko marzenie senne ale ten facet jeszcze Cię zaskoczy -mądrością, przebiegłością a może nawet miłością :) to ktoś ktoś kto jeszcze wiele osiągnie w finansach.

Tak mi wyszło czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to młody mężczyzna o silnej budowie ciała i jasnej karnacji , pewny siebie ,wszystko przyjmie na swe barki. Nie wiem czy to tylko marzenie senne ale ten facet jeszcze Cię zaskoczy -mądrością, przebiegłością a może nawet miłością :) to ktoś ktoś kto jeszcze wiele osiągnie w finansach.

Tak mi wyszło czekam na odpowiedz

 

demcia a Twoje karty jakie wyszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja szybciutko rozloze karty, jestem ciekawa bo przyszla mi nowa talia,zoabczymy jak dobrze mozna bedzie sie z nia komunikowac:)

 

Dziękuje za udział :D Mam nadzieje, że testy okażą się owocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) mezczyzna ( 8b , Gb)

2) silny, dobrze zbudowany, nie bardzo wysoki ale i nie niski (Miedzy 175 - 182) , brunet , geste wlosy, oczy chyba zielone lub piwne, dosc sniada cera, meski, seksowny, niekoniecznie przystojny ale testosteron z niego bije :). (5b, XV)

3) Pan pozuje na specjaliste w kazdym temacie, "zna sie" na wszystkim ale tylko dlatego ,ze bardzo zalezy mu na okceptacji, Ma kompleks , ktory powoduje ,ze wiecznie stara sie dostosowac. Mysle ,ze takze w sferze finansowej udaje ze ma wiecej niz ma. Nie wynika to z jego falszywej natury a raczej z kompleksow, poczucia nizszosci , ktory nadrabia pozorami. (3d,Gd)

4) Mysle ,ze jest romantykiem , ktory marzy o domu, kobiecie, szczesciu rodzinnym, cieplym domu. Troszke to nie pasuje do jego wyobrazenia o wspolczesnym swiecie. Mysli ,ze ta strona jego osobowosci "nie pasuje" i "nie wypada". Tak wiec w sercu Romeo a w glowie Macho. (4b,Rm)

5) kolor aury - nie znam sie na kolorach aur :) . Z kart wyglada mi na niebieska z odrobinka zoltego. Mam tez sporo bialego. Ogolnie zimny kolor z odrobinka zolci. (Qm, Gm)

 

Chyba jest dosc mlody skoro tyle giermkow. Mysle ,ze ma okolo 30 lat ale jest wciaz bardzo niedojzaly.

Edytowane przez tarotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tasowaniu wypadly mi karty:D

As bulaw, 10 bulaw i król kielichow.

Wiec obstawiam ze to mezczyzna wrazliwy, delikatny, moze jest po zlamaniu, wypadku, moze nawet na wozku.

Niemniej energiczny i pelen zycia, chociaz melancholik i czesto wlacza mu sie refleksyjne podejscie.

Jaki jest na zewnatrz - 5 mieczy - moze sie wydawac ze stracil wszystko, że jest przybity,

chociaz... mzoe lubi rywalizacje ;) troche adrenaliny itp

jaki jest w srodku - 2 bulaw - zrownowazony i stabilny, spokojny. Umie isc na kompromis i jest taktowny i delikatny.

KOlor aury - Ksiezyc - mysle ze taki srebrzysty braz, albo srebrny z domieszka brazu. Ma bardzo delikatna aure, moze to tak jak ksiezyc w pelni, nie jak slonce ale taki mleczny, jak halo wokol pelni.

Tak jak ksiezyc - moga dominowac odcienie od mlecznego srebra, po czerwien i złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znak, ze jeszcze ja;)

Szybki rozkład na kolanie po jednej karcie;)

 

1. Jaką płeć ma ta osoba? - pomyślałam o mężczyźnie, ale wyciągnęłam 3 miecze - jest u mnie na tej karcie taki ktoś mało zidentyfikowany... Ale chyba to facet...

Medieval Tarot

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

Wisielec - delikatny, gładko ogolony, szczupły, włosy przydługawe, taki jakby typ artysty czy naukowca.

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

6 mieczy - sprawia wrażenie wycofanego i poddającego się. Nie walczy nie stawia oporu. Taki jakby trochę męczennik...

Moja karta tak wygląda:

Medieval Tarot

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

Umiarkowanie - niesamowicie wyważony, pogodzony ze sobą i światem, rzekłabym wręcz - oświecony;)

5. Jaki ma kolor aury?

Kochankowie - pomyślałam o fioletowym... Ale może być też białą, taka świetlista perłowa ze złotem lub wielokolorowa... Tak, jakby się kolory wszystkich czakr przenikały... Na mojej karcie kobieta ma suknię niebiesko-złoto-zieloną, mężczyzna czerwoną bluzę. Nad nimi jest biały Anioł czy Amorek.

Każdy z nich ma też coś złotego, hmm...

Medieval Tarot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka
Nie napisała:) haha

 

Dafunia rozwija naszą cierpliwość ^^

a ja nad swoją muszę popracować, więc mi to nawet na rękę ;p

Edytowane przez PannaDorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie pomyslalam ,ze chyba nie wypada mi sie goraczkowac bo to chyba nie przystoi komus kto pracuje z tarotem :)

Nauka cierpliwosci - z pokora ja wiec przyjmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

WERYFIKACJA:

 

1. Jaką płeć ma ta osoba?

- mężczyzna

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

- niski, około 165, obcięty na łyso, twarz owalna, duże niebieskie oczy, szczupły, ma specyficzny znak szczególny w postaci małej narośli (bulwy podskórnej)na czole.

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

- pokazuje się jako ambitny, pewny siebie, inteligentny, elokwentny, oczytany mężczyzna, który ma wiele planów na siebie pod kątem kariery. Duży kładzie nacisk na spełnienie materialne.

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

- Pan w gruncie rzeczy jest oczytany, jednakże nie ma takiej pewności siebie jak wspomina, a i sporo planów jest na wyrost. Ma tendencje do nakierowywania sytuacji...opowieści na swą korzyść, ponieważ zależy mu na akceptacji, wzbudzeniu podziwu i podwyższeniu poczucia własnej wartości, które troszkę kuleje.

5. Jaki ma kolor aury?

- aura brązowa

 

WASZE ODPOWIEDZI:

 

Na czerwono zaznaczę prawidłowe odpowiedzi

--------------------

PannaDorotka

 

Słońce

No jak to nie jest PAN, to nie wiem jak inaczej tę kartę interpretować :D

 

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

4 miecze, 2 kielichy, Diabeł (suma: Pustelnik)

Wydaje mi się, że ciemne włosy, ciemne oczy, szczupła budowa ciała, może silne ramiona? Nosi okulary? Chyba osoba starsza od ciebie, jeśli to mężczyzna, to stawiam na zarost. Chyba piekielnie przystojny/atrakcyjna? Dba o swoje ciało, może ćwiczy? Jakieś blizny lub zmarszczki na twarzy?

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

Rycerz mieczy, 2 monet, 5 mieczy (suma: Kapłanka)

Z pozoru chłodny/a intelektualista/tka, erudyta/tka, zawsze potrafi się wypowiedzieć mądrze na każdy temat, ma sporą wiedzę i lubi ją prezentować innym, ale też bardzo mało lubi mówić o sobie, woli "siebie" zachować dla siebie, nie ujawnia się ze swoimi emocjami. Raczej nie jest wylewny/a. Uczucia trzyma na wodzy, nie okazuje ich, mimo, że ma bardzo wrażliwe wnętrze. /// gada jak najety...ale ubarwia (ściemnia) w tej 5 mieczy ;p

 

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

Wypadła Królowa Kielichów i ta Kapłanka z poprzedniej podsumy

Bardzo wrażliwa osoba, ciepła, troskliwa, opiekuńcza, emocjonalna, ale nie przytłaczająca swoimi emocjami. Wielka empatia i chęć bycia przede wszystkim dla innych niż dla siebie.

 

5. Jaki ma kolor aury?

Rycerz mieczy

Niebieski z elemetnami srebrnego i białego

---------------------------------------------------------

 

Madiie

 

1. Jaką płeć ma ta osoba? Księżyc i Król Buław

Na początku powiedziałabym,ze kobieta, ale ten Król Buław... bardzo wrażliwy mężczyzna ;)

 

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną? Królowa Kielichów,Rycerz Buław, Gwiazd

Jasne oczy i włosy, dobrze zbudowany, wysportowany (a nie na pakowany) może ma jakieś znamiona, lub tatuaż.

 

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje? Król Kielichów, król Denarów, 5 Mieczy

Pomaga i doradza, zawsze służy cenną radą, trzyma sie raczej w oddali od wszelkich konfliktów, głównie słownych, jesli już dochodzi do pewnych kłótni jest on raczej negocjatorem. Nieco oderwany od rzeczywistości, melancholik. Jest wierny i przyjacielsko nastawiony, ale potrafi walczyć o swoje gdy ktos gra nie fer wobec niego-Może uchodzić za człowieka dażącego po trupach do celu

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?Cesarzowa, 5 buław, paź buław

Troskliwy, zaradny, samowystarczalny, pewny siebie, potrafi cieszyć się życiem. Człowiek o chaotycznym wnętrzu, ale swoja ambicją potrafi postawić wszystkich na nogi aby osiągnąć cel swój lub pomóc w realizacji czyjegoś planu/celu /// potrafi, ale nie ambicją, a złością

 

5. Jaki ma kolor aury?

bardzo jasny,biały, żółty taki promień słońca ;)

---------------------------------------------------

wrozka.anabella

 

1. Jaką płeć ma ta osoba?

6 pucharów-Wisielec- Swiatt

Pierwsze moje skojarzenie to kobieta,być może niepotrzebnie sięgałam po kolejne karty. Ale obstawię mężczyznę.

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

Paź Pentakli- 4 Pentakli

Blondyn, bądź brunet niebieskie oczy. Ładna cera. Raczej średniego wzrostu. Być może z kolczykiem, na twarzy bądź w uchu. Trochę dłuższy nos. Średniej postury.

 

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

Głupiec- 6 buław

Jest otwarty na nowości i lubi próbować nowych rzeczy. Pewny siebie,zadowolony,żartobliwy. Optymista, ale z rezerwą. Wewnętrznie pozostaje ukryty, dba o to co ma. Lojalny przyjaciel. Dąży do wyznaczonego celu,chociaż drzemią w nim jeszcze wewnętrzne lęki,które stara się pokonywać.

 

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

Król Pentakli-Król pucharów

Osoba w sumie statyczna, docenia to co dało mu życie. Lubi pokazywać siebie jako osobę kreatywną. Zapewne przyjazny i uczynny. Sentymentalny, zadowolony z siebie. W środku jest trochę skryty,ale do świata pokazuje otwartość. Lubi komfort domu oraz rodziny. Lubi posiadać i wiedzieć na czym stoi, ale czasami tęskni za szaleństwem. Uczuciowy.

 

5. Jaki ma kolor aury?

Paź buław plus dobrany mag

Zółty bądź zielony.

-----------------------------------------

demcia

 

to młody mężczyzna o silnej budowie ciała i jasnej karnacji , pewny siebie ,wszystko przyjmie na swe barki. Nie wiem czy to tylko marzenie senne ale ten facet jeszcze Cię zaskoczy -mądrością, przebiegłością a może nawet miłością :) to ktoś ktoś kto jeszcze wiele osiągnie w finansach. Tak mi wyszło czekam na odpowiedz/// ma wielkie plany finansowe więc kto wie..ale to sfera przyszłości, a tu mówimy o teraźniejszości i przeszłości możliwej do zweryfikowania.

-----------------------------------------

tarotka

 

1) mezczyzna ( 8b , Gb)///facet po 40-tce, ale niedojrzały

2) silny, dobrze zbudowany, nie bardzo wysoki ale i nie niski (Miedzy 175 - 182) , brunet , geste wlosy, oczy chyba zielone lub piwne, dosc sniada cera, meski, seksowny, niekoniecznie przystojny ale testosteron z niego bije :). (5b, XV)

3) Pan pozuje na specjaliste w kazdym temacie, "zna sie" na wszystkim ale tylko dlatego ,ze bardzo zalezy mu na okceptacji, Ma kompleks , ktory powoduje ,ze wiecznie stara sie dostosowac. Mysle ,ze takze w sferze finansowej udaje ze ma wiecej niz ma. Nie wynika to z jego falszywej natury a raczej z kompleksow, poczucia nizszosci , ktory nadrabia pozorami. (3d,Gd)

4) Mysle ,ze jest romantykiem , ktory marzy o domu, kobiecie, szczesciu rodzinnym, cieplym domu. Troszke to nie pasuje do jego wyobrazenia o wspolczesnym swiecie. Mysli ,ze ta strona jego osobowosci "nie pasuje" i "nie wypada". Tak wiec w sercu Romeo a w glowie Macho. (4b,Rm)

5) kolor aury - nie znam sie na kolorach aur :) . Z kart wyglada mi na niebieska z odrobinka zoltego. Mam tez sporo bialego. Ogolnie zimny kolor z odrobinka zolci. (Qm, Gm)///

 

Chyba jest dosc mlody skoro tyle giermkow. Mysle ,ze ma okolo 30 lat ale jest wciaz bardzo niedojzaly.

------------------------------------------

Solar

 

Przy tasowaniu wypadly mi karty:D

As bulaw, 10 bulaw i król kielichow.

Wiec obstawiam ze to mezczyzna wrazliwy, delikatny, moze jest po zlamaniu, wypadku, moze nawet na wozku.//miał kłopoty z pwoodu swych słabości...(k. kiei pasuje^^)

Niemniej energiczny i pelen zycia, chociaz melancholik i czesto wlacza mu sie refleksyjne podejscie.

Jaki jest na zewnatrz - 5 mieczy - moze sie wydawac ze stracil wszystko, że jest przybity,

chociaz... mzoe lubi rywalizacje ;)troche adrenaliny itp/// chwiali sie czymś czego nie ma itd...bajkopisarz

jaki jest w srodku - 2 bulaw - zrownowazony i stabilny, spokojny. Umie isc na kompromis i jest taktowny i delikatny.

KOlor aury - Ksiezyc - mysle ze taki srebrzysty braz, albo srebrny z domieszka brazu. Ma bardzo delikatna aure, moze to tak jak ksiezyc w pelni, nie jak slonce ale taki mleczny, jak halo wokol pelni./// Brąz BRAWO!!!

Tak jak ksiezyc - moga dominowac odcienie od mlecznego srebra, po czerwien i złoto./// brąz to pochodne czerwieni i np. zieleni, czerni...różnie

-----------------------------------------

KatiJo

 

1. Jaką płeć ma ta osoba? - pomyślałam o mężczyźnie, ale wyciągnęłam 3 miecze - jest u mnie na tej karcie taki ktoś mało zidentyfikowany... Ale chyba to facet...

Medieval Tarot

2. Jak wygląda: wzrost, twarz, włosy, budowa ciała i ewentualnie jakieś znaki szczególne jakie się Wam nasuną?

Wisielec - delikatny, gładko ogolony, szczupły, włosy przydługawe, taki jakby typ artysty czy naukowca.

3. Jaką postawę przyjmuje wobec otoczenia? Jak się pokazuje?

6 mieczy - sprawia wrażenie wycofanego i poddającego się. Nie walczy nie stawia oporu. Taki jakby trochę męczennik...

Moja karta tak wygląda:

Medieval Tarot

4. Jaka jest we wnętrzu? Jaka osoba jest na prawdę w środku?

Umiarkowanie - niesamowicie wyważony, pogodzony ze sobą i światem, rzekłabym wręcz - oświecony;)

5. Jaki ma kolor aury?

Kochankowie - pomyślałam o fioletowym... Ale może być też białą, taka świetlista perłowa ze złotem lub wielokolorowa... Tak, jakby się kolory wszystkich czakr przenikały... Na mojej karcie kobieta ma suknię niebiesko-złoto-zieloną, mężczyzna czerwoną bluzę. Nad nimi jest biały Anioł czy Amorek.

Każdy z nich ma też coś złotego, hmm...

Medieval Tarot oj tu przebił się energetycznie ktoś inny... też mój znajomy i jota w jotę go opisałaś haha. Nawet aura pasuje ;) chodziło mi o kogoś innego kurna :D

-------------------------------------------------

Punkciki dostają Solara i Madiie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solara, hahaha;)

Dzięki za ćwiczonko;)

 

A o tym drugim znajomym to chyba jakoś myślałaś intensywnie dzisiaj, jak ja ten rozkład robiłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Amfora

Oj patrz jak ładnie;) Dziękuje Daff ;) Ale z tą aurą chyba nikt nie zgadł :)

Solarium wyluzuj troche, bo jesteś dziś chyba bardzo spięty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...