Jump to content

Po EFT (TEW) ból klatki piersiowej


Guest Neferites

Recommended Posts

Guest Neferites

Wykonałam dzisiaj kilkukrotnie techniki emocjonalnej wolności (EFT). Skupiłam się na wyeliminowaniu, żalu strachu i poczucia winy (wydaje mi się, że dotyczyło mnie to w pewien sposób, więc te emocje wybrałam). Po zakończeniu pracy nad poczuciem złości poczułam niesamowity spokój, przepracowałam więc następne dwie emocje (poczucie winy i strach). Później w odprężeniu odczuwałam energię, zasnęłam i obudziłam się z bólem głowy, które szybko minęło, ale teraz czuje, że boli mnie klatka piersiowa a konkretnie mam wrażenie, że płuca. Palę, więc zastanawia mnie, czy jest to jakieś odblokowanie na tle zdrowotnym? Dobry czy zły objaw? Odczuwam gniecenie w okolicach mostka promieniujące na dwie strony.

 

Czy ktoś mógłby mi coś na ten temat powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie, może to być odblokowanie energetyczne, często "rozpuszczane" negatywne emocje i doświadczenia dają znać o sobie jako ból w ciele, a może poprostu emocjonalnie odreagowujesz przeżyte doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Neferites

Mam nadzieję, że to dobry objaw. Czy komuś z was udało się osiągnąć jakieś wyniki stosując EFT? Metoda wydaje się być aż nazbyt banalna, aby mogła być skuteczna (ten mój wrodzony sceptycyzm). W polskiej sieci tak na prawdę znalazłam bardzo mało informacji dotyczących tej metody, czy ostukiwanie meridianów rzeczywiście spektakularnie poprawia energetykę organizmu?

Link to comment
Share on other sites

Nie spotkałem się z tą metodą. Jak wyglądało u Ciebie to ostukiwanie meridianów i co afirmowałaś. Istnieje możliwość że przy przeciążeniu meridianów można odczuwać ból fizyczny. Przy wielu formach oczyszczania z głębszych problemów, występuje efekt wychodzenia na jaw pewnych fizycznych dolegliwości, ale żeby po czymś takim takie bóle hmm,nie neguje. Napisz coś więcej. Z Tego co widzę masz częściowo zablokowaną czakrę serca. Podczas pracy z energiami, afirmacjach zwłaszcza z szczerymi intencjami dostajemy "kopa" energetycznego z " góry", powiedzmy ze z absolutu ;). I co teraz ... Sporo energii płyneło przez Czakre korony, leci po czakrach w doł, ale natrafia na "wąskie gardło" w sercu. Energia się gromadzi, nie ma ujścia, najpierw duże zagęszczenie w głowie, potem energia schodzi do serca i tam zostaje.Co za dużo to nie zdrowo,energia musi płynąć. Najszybciej pomogą zwykłe fizyczne ćwiczenia ( wytracenie energii ). Proponuje też oczyszczenie tej Czakry.

Link to comment
Share on other sites

Guest Neferites
Z Tego co widzę masz częściowo zablokowaną czakrę serca. Podczas pracy z energiami, afirmacjach zwłaszcza z szczerymi intencjami dostajemy "kopa" energetycznego z " góry", powiedzmy ze z absolutu ;). I co teraz ... Sporo energii płyneło przez Czakre korony, leci po czakrach w doł, ale natrafia na "wąskie gardło" w sercu.

 

Z czego to wywnioskowałeś? Już tych dolegliwości nie odczuwam, ale coś tam jakby mi "siedzi".

 

Ostukiwanie meridianów w metodzie EFT polega na zmianie złej afirmacji dotyczącej danej emocji na dobą z jednoczesnym masowaniem wrażliwego punktu podobojczykowego lub punktu karate. Następnie ostukiwaniu siedmiokrotnie palcami zakończeń meridianów, po czym następuje opukiwanie punktu Gamy podczas którego wykonujemy liczenie, nucenie, zamykanie i otwieranie oczu (w celu rozproszenia i jednoczesnego skoncentrowania uwagi na wielu czynnościach), w końcowym etapie ponownie ostukujemy po 7 razy meridiany.

 

Zbyt dobrze tego nie wytłumaczyłam, ale w internecie znajduje się podręcznik, ja ściągnęłam go chyba z chomika. Podręcznik ETF - techniki emocjonalnej wolności wpiszcie w google i zapoznacie się z metodą.

Link to comment
Share on other sites

Nie wywnioskowałem, tylko przyjrzałem się Twoim Czakrom ( energetycznie ) wybacz jeżeli naruszyłem w ten sposób Twoją prywatność, nie powinienem tego robić bez uprzedzenia. Hmm czyli nic konkretnego nie afirmowałaś, rozumiem. Przeszło bo energia jakby nie patrzeć rozprasza się sama z różną prędkością. Ale problem być może bedzie się powtarzał jeżeli nie usuniesz zatoru w sercu, dlatego oczyść tą czakrę.

Link to comment
Share on other sites

Guest Neferites

Dziękuje za wskazówki. Próbowałam wczoraj oczyścić czakrę serca i wydaje mi się, że poczułam ulgę. Ucisk w klatce piersiowej zniknął. Wczoraj po wykonaniu EFT zaobserwowałam jeszcze jedną rzecz, kilka minut po zakończeniu technik mój żołądek można wręcz powiedzieć, że ruszył z kopyta, nie tylko to czułam, ale i słyszałam - musiałam odblokować energię odpowiedzialną za jego właściwą pracę. Teraz po opukiwaniu czuje spokój i harmonię.

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Po EFT (TEW) ból klatki piersiowej

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...