Skocz do zawartości

*** Ukryte Intencje ***


Gość MyStErIoUs_WoMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

1. Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - no jako osobę którą Kocha...myślę że jako osobę z którą chciałby stworzyć rodzinę ~ z którą chciałby zamieszkać, zalegalizować związek i mieć dzieci...

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - jako sparzonego na błędach...ostrożnego...bojącego się zranienia - otwarcia starych ran...jako twardziela - emanujacego pozorną pewnością siebie po to aby nie dotknęło Go nic złego...

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec -niezdecydowanie i beztroskę...na chwilę obecną nie chce się określić - zdeklarować...po prostu balansuje na krawędzi nie mając planu...

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - hmm, ciężko powiedzieć, Rycek ten co prawda jest godny zaufania, uczciwy...pokazuje że związek charakteryzuje się stałością, zaufaniem, trwałością, wiernością i ciepło przeżywaną zmysłowością - jest uosobieniem tego co potocznie jest nazywane "trwałym związkiem"...dla Niego bardziej niż urok "nowego", liczy się zażyłość, życie we dwójkę - ważniejsze jest ciepło domowego ogniska, niż szukanie nowych kontaktów, bycie razem jest przedkładane nad osobistą wolność i niezależność...ale jak krótko ująć co czuje ~ no nie wiemmm...

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów - nie wiem ~ jako trwałą - zgodną, opartą na uczuciu i przyjaźni, wierności też (?)...uważa że więź która ich łączy jest bardzo głęboka i silna (?)...

 

Będę Wdzięczna za każde spostrzeżenie - rozkład jest zrobiony na prośbę baaardzo bliskiej mi osoby i za Jej zgodą tutaj umieszczony...

Edytowane przez MyStErIoUs_WoMaN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...