Skocz do zawartości

~ Ukryte Intencje ~


Gość MyStErIoUs_WoMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

1. Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - no jako osobę którą Kocha...myślę że jako osobę z którą chciałby stworzyć rodzinę ~ z którą chciałby zamieszkać, zalegalizować związek i mieć dzieci...

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - jako sparzonego na błędach...ostrożnego...bojącego się zranienia - otwarcia starych ran...jako twardziela - emanujacego pozorną pewnością siebie po to aby nie dotknęło Go nic złego...

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec -niezdecydowanie i beztroskę...na chwilę obecną nie chce się określić - zdeklarować...po prostu balansuje na krawędzi nie mając planu...

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - hmm, ciężko powiedzieć, Rycek ten co prawda jest godny zaufania, uczciwy...pokazuje że związek charakteryzuje się stałością, zaufaniem, trwałością, wiernością i ciepło przeżywaną zmysłowością - jest uosobieniem tego co potocznie jest nazywane "trwałym związkiem"...dla Niego bardziej niż urok "nowego", liczy się zażyłość, życie we dwójkę - ważniejsze jest ciepło domowego ogniska, niż szukanie nowych kontaktów, bycie razem jest przedkładane nad osobistą wolność i niezależność...ale jak krótko ująć co czuje ~ no nie wiemmm...

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów - nie wiem ~ jako trwałą - zgodną, opartą na uczuciu i przyjaźni, wierności też (?)...uważa że więź która ich łączy jest bardzo głęboka i silna (?)...

 

Będę Wdzięczna za każde spostrzeżenie - rozkład jest zrobiony na prośbę baaardzo bliskiej mi osoby i za Jej zgodą tutaj umieszczony...

Odnośnik do komentarza

Ja bym po tych kartach powiedziała, że pani bardziej zaangażowana emocjonalnie i uczuciowo niż pan... Pan wychodzi w Głupcu i Rycerzu Monet, więc dla mnie to taka beztroska, bez zobowiązań i przyjacielska relacja...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Zadałam pytanie dodatkowe :

 

Co Pan czuje do Pani...?

Wisielec ~ Moc ~ Król Kielichów suma Kochanki

----Sąd-------Wieża------Umiar----------

---------Umiar-------Moc-------------

--------------Głupiec------------

Odnośnik do komentarza

1. Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - [/b] bardzo ciepłe uczucia, jako poważną partnerkę z ktora można coś budowac aczkolwiek ta karta bardzo często pokazuje mi tez imprezowanie :P

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - jako sparzonego na błędach...ostrożnego...bojącego się zranienia - otwarcia starych ran... tu się zgadzam w pełnmi

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec - uczucie beztroski uważaj żeby on nie myślał ze nie podchodzisz do tego poważnie...

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - ze mogłabyś być solidną partnerką ze to coś poważnego mogłoby być z Toba

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów - przez pryzmat Twoich uczuć chce abys obdarzala go czułoscią i ciepłem chce też Ciebie obdarzyć uczuciem

Odnośnik do komentarza

Co Pan czuje do Pani...?

Wisielec ~ Moc ~ Król Kielichów suma Kochanki

----Sąd-------Wieża------Umiar----------

 

oj.. czuje i to gorąco:) pociagasz go, widzi w Tobie idealna kobietę, jest zauroczony ... ma Cię za kobietę, która potrafi wg niego idealnie zadbać o dom daje ciepłą atmosfere wokół swojej osoby i otoczenia :) masz tez wg niego ostry charakterek;p

Odnośnik do komentarza

1. Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów

Jako kogos z kim moznaby budowac cos, przy kim moznaby spoczac, pozwolic swojemu sercu spiewac i czuc sie dobrze, jak nigdy przedtem. Tak mi wlasnie przez mysl przeszlo. Bardzo ladnie Ciebie postrzega.

 

 

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław

Jako osobe, ktora potrafi wprawdzie dzialac, ale jest w tych dzialaniach ostrozna, przemyslania, w duzej mierze wspolgra ze swoim wyczuciem, intuicja. Ogolnie jednak osobe harmonijna.

 

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec

Cieszy sie chwila. Do znajomosci podchodzi tak troche niefrasobliwie. Co bedzie to bedzie a cieszmy sie tym, co jest. Nie planuje nic, nie marzy, pokazuje sie jako osoba zyjaca dniem dzisiejszym i ta teraz chwila.

 

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet

Przede wszystkim ta osoba czuje, ze zaczyna sie w niej budzic duza dawka zmyslowosci. Widzi mozliwosc, aby Wasza znajomosc ozywic i pozowlic krazyc nowym sokom. Jest zdecydowana w swoich dzialaniach i bedzie konsekwentnie darzyla do tego, aby osiagnac swoj(e) cel(e).

 

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów

To jest wiez nie tylko fizyczna, ale i duchowa. Taki troche nawet mistycyzm tu jest. W kazdym razie nie jest to nic plytkiego. Mozliwe tez, ze Cie idealizuje.

 

 

Tak patrzac na ten rozklad. Pan pokazuje bardziej, ze mu nie zalezy, niz mu w rzeczywistosci zalezy. Rycerz Monet to ogolnie bardzo aktywna karta. Rydwan jest rozpedzony i darzy prosto do celu. Tu celem jest blizsza relacja. Rycus Monet wprawdzie nierychliwy, ale raz obranego celu trzyma sie uparcie. ;)

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza

Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - jako osobę bardzo ciepłą i rodzinną , nadającą się na życiowego partnera , ceniącą sobie ciepło domowego ogniska .

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - jako osobę po przejściach , która zanim coś zrobi dwa razy to przemyśli .

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec - "będzie co ma być ".

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - On się próbuje zaskarbić Jej sympatię na razie , stara się przypodobać Pani by go jak najlepiej oceniła

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów - Pani chyba nie jest za bardzo spełniona uczuciowo , więc tak mi się wydaje , że myśli że to jest ktoś kto jej może dać oparcie . Że to jest osoba przy której będzie mogła odpocząć

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - jako osobę bardzo ciepłą i rodzinną , nadającą się na życiowego partnera , ceniącą sobie ciepło domowego ogniska .

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - jako osobę po przejściach , która zanim coś zrobi dwa razy to przemyśli .

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec - "będzie co ma być ".

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - On się próbuje zaskarbić Jej sympatię na razie , stara się przypodobać Pani by go jak najlepiej oceniła

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów - Pani chyba nie jest za bardzo spełniona uczuciowo , więc tak mi się wydaje , że myśli że to jest ktoś kto jej może dać oparcie . Że to jest osoba przy której będzie mogła odpocząć

 

Nirwa Słoneczko ~ w pozycji 5 jak ona widzi Waszą relację czyli jak widzi ją ta osoba - On...no wiem kiepsko to ujęte...ale jak w takiej sytuacji to widzisz ?

Odnośnik do komentarza
Gość gość5

1. Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - jako osobe, ktora jest spelnieniem jego marzen o rodzinie, z ktora chce sie zyc

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - dzalajacego i konsekwentnego w tym dzialaniu, pomimo wczesniejszych niezbyt miłych doswiadczen

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec -Głupiec to tez radosc- zadowolenie z tego co sie posiada, zakochanie

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - jest stała w uczuciach- moze nie sa to porywy namietnosci jak przy R. buławowym- ale mozna zawsze na niego liczyc- wydaje mi sie, ze to partner z prawdziwego zdarzenia....

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów -zgodna emocjonalnie relacja, dajaca poczucie bezpieczenstwa

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
A na jakim etapie jest ta relacja?

Zastanawia mnie to, że Pani WIDZI i Pana i relację w Kielichach a sama uczuciom się za bardzo nie poddaje. Czy Pan ma rodzinę?

 

Nie nie Vivierku - to Pan tutaj widzi Panią w Kielichach i tę relację też w Kielichach...:) Punkt 2 - jedynie odnosi się do "widzenia" Pani...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
1. Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - jako osobe, ktora jest spelnieniem jego marzen o rodzinie, z ktora chce sie zyc

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - dzalajacego i konsekwentnego w tym dzialaniu, pomimo wczesniejszych niezbyt miłych doswiadczen

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec -Głupiec to tez radosc- zadowolenie z tego co sie posiada, zakochanie

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - jest stała w uczuciach- moze nie sa to porywy namietnosci jak przy R. buławowym- ale mozna zawsze na niego liczyc- wydaje mi sie, ze to partner z prawdziwego zdarzenia....

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów -zgodna emocjonalnie relacja, dajaca poczucie bezpieczenstwa

 

Ojj Rogi Słonko ~ bingo! Pan działa konsekwentnie pomimo wcześniejszych niezbyt miłych doświadczeń (ich wspólnych też)...i dość często Pani powtarza - jak Bardzo ją Kocha...no nie poddaje się...stąd ten rozkład...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
A na jakim etapie jest ta relacja?

Zastanawia mnie to, że Pani WIDZI i Pana i relację w Kielichach a sama uczuciom się za bardzo nie poddaje. Czy Pan ma rodzinę?

 

Nie nie Vivierku - to Pan tutaj widzi Panią w Kielichach i tę relację też w Kielichach...:) W sumie cały rozkład to "spojrzenie" Pana jedynie punkt 2 - można powiedzieć odnosi się do "widzenia" Pani...

Relacja jest na etapie - odnawiania się (kontakt dość regularny), czy Pan ma rodzinę, nie - chyba że ma kogoś, ale o tym nam nic nie wiadomo - choć wiadomo też - że wszystko jest możliwe ;)...

Odnośnik do komentarza
Nie nie Vivierku - to Pan tutaj widzi Panią w Kielichach i tę relację też w Kielichach...:) W sumie cały rozkład to "spojrzenie" Pana jedynie punkt 2 - można powiedzieć odnosi się do "widzenia" Pani...

Relacja jest na etapie - odnawiania się (kontakt dość regularny), czy Pan ma rodzinę, nie - chyba że ma kogoś, ale o tym nam nic nie wiadomo - choć wiadomo też - że wszystko jest możliwe ;)...

To ja się pogubiłam. NIe wiem czy pyta Pan czy Pani... Tu jest jak ONA widzi, ONA na zewnątrz( pkt 3 i 5). A Ona jest osobą płci "Pan", tak?

Odnośnik do komentarza

1. Jak ta osoba Cię widzi ~ 10 Kielichów - Jako osobę, która dałaby mu spełnienie, szczęście, ciepło, poczucie bezpieczeństwa i z która mógłby stworzyć rodzinę :)

2. Jak wg tej osoby Ty ją widzisz ~ 9 Buław - Jako osobę po przejściach, zamkniętą w sobie, uciekającą przed zranieniem...stąd może wynikać lęk przed zaangażowaniem się tak na 100%... Stąd pan potrzebuje czasu i pan uważa, że pani o tym wie.

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz ~ Głupiec -niezdecydowanie i beztroskę...na chwilę obecną nie chce się określić - zdeklarować...po prostu balansuje na krawędzi nie mając planu..., co wynika z tego, co wyżej... A mnie się Głupiec kojarzy jeszcze z taką dziecinną radością... Pan jest zauroczony...to, co pokazuje jest szczere :)

4. Co naprawdę czuje ta osoba ~ Rycerz Monet - Pan jest nastawiony przyjacielsko, pani może zawsze na niego liczyć. Ja bym powiedziała, że czuje sympatię, bardzo panią lubi i jego jest uczucie stabilne. Moim zdaniem, pan czuje, że lubi być w towarzystwie pani i chcę tę relację systematycznie rozwijać...

5. Jak ona widzi Waszą relację ~ Królowa Kielichów - Wydaje mi się, że pan widzi w pani "kandydatkę" (chociaż brzydko to brzmi) na stałą partnerkę, jego drugą połówkę... Uważa, że pani na nim zależy, zdaje sobie z tego sprawę...

 

Wydaje mi się, że pan sam powoli pozwala sobie na to uczucie, jest bardzo ostrożny (Rycerz Denarów), ponieważ ponownie nie chce się sparzyć, zaangażować się i zostać zranionym...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
To ja się pogubiłam. NIe wiem czy pyta Pan czy Pani... Tu jest jak ONA widzi, ONA na zewnątrz( pkt 3 i 5). A Ona jest osobą płci "Pan", tak?

Pyta Pani:

 

1. Jak ta osoba Cię widzi...

2. Jak wg tej osoby Ty widzisz...

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz (ta osoba)...

4. Co naprawdę czuje ta osoba ...

5. Jak ona (ta osoba)widzi Waszą relację...

 

Tak - ona jest osobą "płci" Pan...bo tu nie o płeć chodzi...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...