Skocz do zawartości

Czy to juz koniec między nami? Proszę rzućcie okiem


LasMeninas

Rekomendowane odpowiedzi

Karty dzięki uprzejmości Mysterious_Woman :bukiet:

 

Sytuacja wygląda następująco - Pan sam zaczepiała inicjował kontakt zwierzał się i nagle przestał się odzywać. Znak raczej jasny ale zostało tyle niedopowiedzeń i na tyle na ile go poznałam takie urwanie jest nie w jego stylu. Ja jestem ogromnie rozczarowana i zła i sama się trochę wychłodziłam myślę, że to widać w tej Królowej Mieczy. Pytanie brzmi: Czy to juz koniec między nami?

 

Królowa Mieczy - Wieża - Rydwan suma Wisielec

------------Kapłan----Mag-----Słońce------

--------------Kochanki-----Sąd----------

---------------------Cesarz-----------

 

Interpretacja Mysterious_Woman: Według mnie to nie koniec jeszcze a po prostu pauza w kontaktach...Pan wróci by odbudować relację - tylko to tak na Jego "zasadach"...

Mi się wydaje, że Króliwa Mieczy to ja zraniona ale też wychłodzona emocjonalnie potem jest wieża, która imo burzy moja postawę i ten mur milczenia tyle, że nie podoba mi się Rydwan bo owszem to gwałtowne przyspieszenie ale też rozjazd ... podsuma Wisielec mówi o zawieszeniu i przestoju a nie o końcu ... Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
ja nie bardzo w temacie, wiec zapytam - czy pan jest w stalym zwiazku z kims?

jesli tak, to wlasnie zajmuje sie jego ratowaniem i stad przerwa

Pan jest niby w zwiazku na odległość... inny kraj, rzadkie rozmowy, spotkań w ogóle wiec czy związkiem mozna to nazwać to nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Pan jest niby w zwiazku na odległość... inny kraj, rzadkie rozmowy, spotkań w ogóle wiec czy związkiem mozna to nazwać to nie wiem :(

 

ale nie chodzi mi o zwiazek z Toba, tylko - czy nie ma innej pani w jego zyciu

Odnośnik do komentarza

Krolowa Mieczy, XVI Wieza, VII Rydwan ---> suma (8 + 16 + 7 = 31 - 22 = 9 ) IX Eremita, suma HB V Papiez

II Kaplanka, I Mag, XVI Wieza

III Cesarzowa, XVII Gwiazda

XX Sad

 

Mi z podsumu wyszedl Eremita.

 

Ja widze tu burzenie pewnych stereotypow, czasowe odsuniecie sie od siebie nawet, ale z czasem mozliwe reaktywacja znajomosci i pogodzenie sie. Pan w tym Magu powinien z czasem zadzialac w Twoja strone, burzac kolejne przeszkody w Waszej znajomosci. Na koncu masz Sad. Ladna karta.

 

Mysle, ze to nie koniec znajomosci, ale troche czasu musi uplynac i troche burz nad Wami przejsc. Atmosfera musi sie oczyscic a sciany, ktore ograniczaja, musza zostac zburzone.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to też nie koniec, ale zatrzymanie relacji... Pan podejmie decyzję o tym, by z Tobą wyjaśnić Waszą sytuację... Twoje wyobraża o nim, o Waszej relacji mogą ulec zmianie... Ale widać w Rydwanie, że pan robi krok, że zaczynasz patrzeć na to, co jest/ było między Wami do tej pory, w zupełnie innym świetle... Chyba będziesz początkowo w szoku, gdy się odezwie ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ja niestety również nie widzę tego pozytywnie. Chyba, że karty twoje emocje pokazały - rozczarowanie i przekonanie o zakończeniu relacji. Chociaż wg mnie nadal masz nić nadziei na reaktywację znajomości, chyba bardziej dlatego, że potrzebujesz "rozliczenia" lepszym słowem będzie wyjaśnień od Pana nt jego postępowania/zachowania.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Królowa Mieczy - Wieża - Rydwan suma Wisielec

------------Kapłan----Mag-----Słońce------

--------------Kochanki-----Sąd----------

---------------------Cesarz-----------

 

Według mnie karty pokazały Twoje emocje (Ty jako Królowa mieczy) -> rozczarowanie i zamknięcie się na relację.

Pan wycofał się bo za dużo powiedział, za bardzo się otworzył (widzę po kartach Kapłan i Słońce), ale kiedy przemyśli sytuację to powróci do kontaktu.

Chce się zdystansować żeby "zachować twarz". To nie ma nic wspólnego z Tobą czy Twoim zachowaniem, on uważa że za bardzo się otworzył z pewnymi tematami i teraz mu głupio.

Jak dla mnie "schował się " i zbiera siły ( Cesarz). Daj mu czas, dobrze by było nie dopytywać czemu tak robi. Pan przemyśli swoje zachowanie i wróci :) Może być tylko bardziej zdystansowany, bo uważa że prawdziwy mężczyzna nie powinien być tak wylewny (to tez widzę w karcie Cesarza).

Odnośnik do komentarza
Gość gość5
Karty dzięki uprzejmości Mysterious_Woman :bukiet:

 

Sytuacja wygląda następująco - Pan sam zaczepiała inicjował kontakt zwierzał się i nagle przestał się odzywać. Znak raczej jasny ale zostało tyle niedopowiedzeń i na tyle na ile go poznałam takie urwanie jest nie w jego stylu. Ja jestem ogromnie rozczarowana i zła i sama się trochę wychłodziłam myślę, że to widać w tej Królowej Mieczy. Pytanie brzmi: Czy to juz koniec między nami?

 

Królowa Mieczy - Wieża - Rydwan suma Wisielec

------------Kapłan----Mag-----Słońce------

--------------Kochanki-----Sąd----------

---------------------Cesarz-----------

 

Interpretacja Mysterious_Woman: Według mnie to nie koniec jeszcze a po prostu pauza w kontaktach...Pan wróci by odbudować relację - tylko to tak na Jego "zasadach"...

Mi się wydaje, że Króliwa Mieczy to ja zraniona ale też wychłodzona emocjonalnie potem jest wieża, która imo burzy moja postawę i ten mur milczenia tyle, że nie podoba mi się Rydwan bo owszem to gwałtowne przyspieszenie ale też rozjazd ... podsuma Wisielec mówi o zawieszeniu i przestoju a nie o końcu ... Jak to widzicie?

 

konca nie widac ale zawieszenie relacji -tak - na jak długo?.......... hm....najkrocej 2-3 mieisace- bynajmniej mi tak kiedys wisielec pokazal "odwleczenie" sprawy...........

Odnośnik do komentarza
Królowa Mieczy - Wieża - Rydwan suma Wisielec

------------Kapłan----Mag-----Słońce------

--------------Kochanki-----Sąd----------

---------------------Cesarz-----------

 

Według mnie karty pokazały Twoje emocje (Ty jako Królowa mieczy) -> rozczarowanie i zamknięcie się na relację.

Pan wycofał się bo za dużo powiedział, za bardzo się otworzył (widzę po kartach Kapłan i Słońce), ale kiedy przemyśli sytuację to powróci do kontaktu.

Chce się zdystansować żeby "zachować twarz". To nie ma nic wspólnego z Tobą czy Twoim zachowaniem, on uważa że za bardzo się otworzył z pewnymi tematami i teraz mu głupio.

Jak dla mnie "schował się " i zbiera siły ( Cesarz). Daj mu czas, dobrze by było nie dopytywać czemu tak robi. Pan przemyśli swoje zachowanie i wróci :) Może być tylko bardziej zdystansowany, bo uważa że prawdziwy mężczyzna nie powinien być tak wylewny (to tez widzę w karcie Cesarza).

W ten sposób na te karty nie patrzyłam ale mega mnie podnosiło na duchu to co napisałaś... Pan faktycznie jest człowiekiem bardzo zamkniętym w sobie i ogromnie się przede mną otowrzył tak, ze aż sama byłam w szoku a potem to wycofanie i takie trochę tez miałam wrażenie że może mu głupio.... Jedno jest pewne czas pokaże ..... Ja zweryfikuję na pewno jeśli Pan będzie jeszcze działał..............

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Odpowiedz na pytanie Pan sie jeszcze odezwie a jeżeli chodzi o relacje partnerskie strikte związkowe dla mnie WISIELEC-to rozpadzik układu..

 

I znowu "spojrzenie" na karty jakże różne :) mnie Wisielec jeszcze nigdy końca nie pokazał - a zawsze wstrzymanie właśnie (tym bardziej jako suma - tło)...albo stałość sytuacji...

Odnośnik do komentarza
I znowu "spojrzenie" na karty jakże różne :) mnie Wisielec jeszcze nigdy końca nie pokazał - a zawsze wstrzymanie właśnie (tym bardziej jako suma - tło)...albo stałość sytuacji...

 

Mysti według mnie suma to Pustelnik

Odnośnik do komentarza
Rozumiem Kochana :)...u mnie Wisielec: Królowa Mieczy (XI) - Wieża (XVI) - Rydwan (VII) = suma Wisielec (XII) :)

 

W wątku "sumowanie kart" była dyskusja nt. wartości: Siła -11, Sprawiedliwość-8. W mojej tali jest odwrotnie. Ale jak sumuję, staram się pamiętać. Dla mnie w tym przypadku sumą jest "pustelnik" bo Królowa Mieczy = Sprawiedliwość tj 8.

 

Czy Pustelnik czy Wisielec, w sumowaniu rada podobna: Zatrzymaj się, przemyśl i zrozum. Obie karty izolują i prowokują do głębszych przemyśleń. Proponują zaakceptować to co jest. Nie łączą a dzielą.

Edytowane przez Vivere
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
W wątku "sumowanie kart" była dyskusja nt. wartości: Siła -11, Sprawiedliwość-8. W mojej tali jest odwrotnie. Ale jak sumuję, staram się pamiętać. Dla mnie w tym przypadku sumą jest "pustelnik" bo Królowa Mieczy = Sprawiedliwość tj 8.

 

Czy Pustelnik czy Wisielec, w sumowaniu rada podobna: Zatrzymaj się, przemyśl i zrozum. Obie karty izolują i prowokują do głębszych przemyśleń. Proponują zaakceptować to co jest. Nie łączą a dzielą.

 

Ja sumuję tak jak czuję (...), to nie chodzi o to że nie pamiętam...od poczatku tak liczę i tak zostanie - zawsze sprawdza się...:)

 

Pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
W wątku "sumowanie kart" była dyskusja nt. wartości: Siła -11, Sprawiedliwość-8. W mojej tali jest odwrotnie. Ale jak sumuję, staram się pamiętać. Dla mnie w tym przypadku sumą jest "pustelnik" bo Królowa Mieczy = Sprawiedliwość tj 8.

 

Czy Pustelnik czy Wisielec, w sumowaniu rada podobna: Zatrzymaj się, przemyśl i zrozum. Obie karty izolują i prowokują do głębszych przemyśleń. Proponują zaakceptować to co jest. Nie łączą a dzielą.

Odnośnie sumowania... Kiedy korzystam z talii kart Ridera-Waita siła to 8 Królowa Mieczy to 11, w pozostałych taliach zgodnie z numeracją na karcie.... RW ma zmienioną kolejność w jakiś sposób to działa więc i liczy dostosowuję do tej specyficznej karty...

 

Teraz co do wydarzeń : przypominam Królowa Mieczy - Wieża - Rydwan suma Wisielec

------------Kapłan----Mag-----Słońce------

--------------Kochanki-----Sąd----------

---------------------Cesarz-----------

I czegóż to się dowiedziałam od Pana? Przyjechała ta hmmm koleżanka co to z nią w związku jest na odległość. Żeby było śmiesznie spotkalismy sie zupełnie "przypadkiem" na ulicy .... Wygladali bardziej jak para znajomych niż zakochanych .... a Pan do mnie wtedy na moją uwagę, że widzę ze przyjechała że on nadal "nie wie".... cokolwiek to oznacza....

Myślę ze te kart to właśnie pokazały .. Królowa Mieczy która jest w oddaleniu burzy jakiś porządek (wieza) swoim przyjazdem (Rydwan) stad pan zawiesza znajomosc Wisielec... Tak mi te karty jakoś pasują do sytuacji po prostu odpowiedziały w nieco inny sposób opisując co się dzieje... Swoją drogą Pan już u mnie totalnie skreślony w aspekcie damsko-męskim :)

Odnośnik do komentarza

Teraz co do wydarzeń : przypominam Królowa Mieczy - Wieża - Rydwan suma Wisielec

------------Kapłan----Mag-----Słońce------

--------------Kochanki-----Sąd----------

---------------------Cesarz-----------

I czegóż to się dowiedziałam od Pana? Przyjechała ta hmmm koleżanka co to z nią w związku jest na odległość. Swoją drogą Pan już u mnie totalnie skreślony w aspekcie damsko-męskim :)

 

teraz jestesmy na etapie Wiezy, ale to nie koniec wg mnie

Odnośnik do komentarza
Mysti według mnie suma to Pustelnik

Czy Wisielec czy Pustelnik, to w tym wypadku na jedno wychodzi...

W podsumie Wisielec, to takie wieczne zawieszenie w pytaniu: czy się odezwie.

 

Wydaje mi się, ze jakaś osoba trzecia (kobieta) zburzyła relację na amen.

Odnośnik do komentarza
a wg mnie od złej strony pytanie unikam pytań zawierających negatyw po co sobie utrudniać jak można ułatwiac i nie pytac czy to koniec a jaki będzie los relacji dalszy

 

No i te słynne pytania zaczynające się od "czy". Ale z drugiej strony, równie trudno zinterpretować "jaki" :-)

Zeby mieć pewność, należałoby zadać pytanie w konkretnym kontekście, żeby nie przeinterpretować albo nie pójść złą ścieżką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...