Skocz do zawartości

Nowy przełożony.


NarratorkaHorrorow

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Ciąg dalszy tematu pracy.

Okazuje się że zmienia sie nam przełożony.Ten ktory rozpatrywał wniosek przeniesienia juz sie tym zająć nie może.Nowy przełożony nie ma wykształcenia prawniczego, nie ma też pojęcia o pracy którą wykonujemy.Pan sprawia wrażenie konkretnego,chce prace ulepszyc pod wzgledem technicznym.Jako że się dopiero wdraża, nie chce zwalić mu na głowę problemu przeniesienia dwóch osób z jego działu.

 

Jakie wywarłam wrażenie na nowym przełożonym?

Paż mieczy

Cesarzowa

As mieczy

 

Jako że nie odzywałam sie na spotkaniu,starając się go wyczuć wrażenie moze byc mylne.Niepokoi mnie też to że oczekuje od nas śćisłej współpracy z soba,sytuacji nie zna i obstaje mocno za dziewczyną która jest głównym prowodyrem sytuacji.

 

Uważa że jestem inteligetna,jednak musze się sporo nauczyć.Konkretna.W Cesarzowej może uznał że moja powierzchowność przypadła mu do gustu.

 

 

Jak będzie układać się współpraca z nowym przełożonym?

król Kielichów

X mieczy

Eremitra

Zapewne bedzie tak że wszystko robić będe sama.Nie bedzie pomocy w żadnym razie.W Xmieczy możliwy rozlam

 

Co sądzicie >?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...