Skocz do zawartości

Kiedy schudnę? interpretacja kart tarot.


Tarocistka_doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy schudnę? interpretacja kart tarota.

 

Kiedy schudnę? interpretacja rozkładu kart.

Pokaze wam rozklad jaki sobie zapisalam do moich notatek. Bardzo czesto stosuje ten rozklad, gdy chce wiedziec konkretnie czas jakiegos wydarzenia. Rowniez stosuje podobny rozklad na lata i pory roku - dluzszy okres czasu. Tym razem, bylo to w roku 2010 w styczniu postawilam rozklad tarota na konkretnie pytanie, kiedy schudnę?, gdyz mialam nadwagę, ktora utrzymywala sie od 3 lat. Spojrzmy, w listopadzie roku 2010 wyszla karta Smierc XIII, ktora mowi o zmianach, konczeniu starych spraw, zamykaniu starych rozdzialow w zyciu, smymboliczna smierc czegos. I tak bylo rzeczywiscie, to wlasnie listopad 2010 roku okazal sie dla mnie przelomowy, bo w listopadzie, osiagnelam to co sobie zamierzylam, pozbylam sie tych zbednych kilogramow, symboliczna smierc mojej nadwagi ;). Oczywisie proces schudniecia zaczal sie troche wczesniej ale listopad byl takim przelomowym momentem, gdyz w tym czasie osiagnelam w koncu upragnioną wagę ciala, czyli osiagnelam te upragnione 56 kg w listopadzie. A karta smierc symbolizowala, ze ten stary rozdzial w jakim tkwilam, z ta nadwaga odszedl w zapomnienie (smierc) w listopadzie roku 2010. Mamy dzis rok 2012, wage utrzymuje bo pilnuje diety. Karta Smierc - koniec starego rozdzialu w zyciu. Na tej pozycji moglaby np: pokazac sie inna karta jak: Rownowaga XIV, ktora takze dalaby szanse na pozbycie sie kilogramow, dlaczego? bo gdy pojawia sie ta karta, w jakiejs sferze zycia przychodzi rownowaga, to zalezy o co pytamy, i nie tylko bokarta rownowaga XIV ma tez inne znaczenie. Oraz zwlaszcza gdybysmy zadali pytanie, kiedy moja waga dojdzie do rownowagi? czyli kiedy moja waga dojdzie do normy? (ani a duzo, ani za malo), cos sie w naszym zyciu unormuje, osiagnie rownowage ( karta rownowaga XIV). Ale takze moze byc to jeszcze inna karta. Przedstawiam Wam ten rozklad, aby pokazac ze karty tarota dzialają :). Do tego rozkladu mozna zadawac rozne pytania z roznych dziedzin zycia.

 

8b0f17ef24a3ba0e.jpg

 

Pozdrawiam, Barbara Stanislawska.

Tarot * Wrka Stanisawska - Start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...