Skocz do zawartości

adwokaci,,,,


kuras

Rekomendowane odpowiedzi

Man do wyboru 2 adwokatow.

Ktora z Pan cieszy sie w srodowisku lepsza opinia?

 

Pani W

KROLOWA BUL....RYCERZ PUCHAROW.....KOLO

 

Pani S

KAPLAN...RYCERZ BULAW...odwrocone 5MIECZY

 

W......dziala aktywnie, bazuje NA emocjach, uwaza sie ze ma zmienne szczescie

S.......moze miec wieksze znajomosci w sadach, idzie ostro i zdecydowanie do przodu i karta porazki odwrocona, wiec chyba nie przegrywa.

 

Pomozcie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie odwrocone 5 Mieczy to zmiana kierunku ku gorszemu. ;) Wg Banzhafa...

 

 

Kolo Fortuny moze swiadczyc o tym, ze kobieta umie obserwowac i jest uwazna, na tyle, aby umiec wykorzystac nadarzajace sie okazje na swoja korzysc. Kolo ma potencjal Maga.

I podsum HB to potwierdza, ze pani W umie wykorzystywac nadarzajace sie okazje. Kolo i Mag.

Podsum ogolnie to VII Rydwan, karta zdecydowanych dzialan jak dla mnie.

Ale i Rydwan te swoja sile czerpie z wewnatrz, wiec musi byc solidnie poukladany tam i zrownowazony.

Krolowa Bulaw to kobieta nie tylko atrakcyjna, ale i pewna tego, co robi. Swiadoma, samodzielna i ciagle sie rozwija (w przeciwienstwie do Papieza, ktory osiagnal swoje i stoi w miejscu zadufany) wiec tu moze byc tak postrzegana wlasnie. Rycerz Kielichow to osoba, ktora laczy w sobie intuicje (woda) z rozpoznaniem sytuacji (powietrze). Wiec osoba ogolnie o bardzo duzym spektrum mozliwosci. Posiada bowiem nie tylko wiedze, ale i spryt, ktory pozwala ja umiejetnie wykorzystac.

 

 

U pani S powiedzialabym, ze ma wiedze, ale zbyt sztywno sie tego trzyma. Potem robi nagly zryw w tym Rycku i moze tym nieraz cos schrzanic w tych odwroconych 5 Mieczach. Rycek Bulaw ma to niestety do siebie, ze chociaz nawet i geniusz z niego, bo pomyslow masa i mozliwosci masa, to czesto brak mu w tym wytrwalosci i sily woli, aby sprawe tak, jak trzeba doprowadzic do konca. Ogolnie tez jest uwazna i potrafi ladnie wykorzystywac nadarzajace sie okazje (podsum HB to znowu Kolo i Mag). Podsum ogolny w drugim rozkladzie to XIII Smierc. Hmm... Chyba, ze chodzi o to, ze tak "usmierca" swoich przeciwnikow.

 

Nie wiem... ja po kartach zdecydowalabym sie na pania W.

Edytowane przez SacralNirvana
dopisek
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Man do wyboru 2 adwokatow.

Ktora z Pan cieszy sie w srodowisku lepsza opinia?

 

Pani W

 

KROLOWA BUL....RYCERZ PUCHAROW.....KOLO

 

Pani S

KAPLAN...RYCERZ BULAW...odwrocone 5MIECZY

 

Zdecydowanie Pani W ~ Ona wie jak dopiąć swego...Koła tutaj bym się nie obawiała - bo to osoba która potrafi pokonywać przeciwności losu - przeszkody, wie jak wykorzystać okazję, a przede wszystkim - jest to exspert w danej dzidzinie, osoba wytrwała i aktywna...jak już się za coś bierze to koncentruje się na danym celu i z odwagą oraz determinacją dąży do "celu"...

 

Natomiast Pani S ~ Kapłan tutaj pokazał przede wszystkim Jej profesję...hmm, w Rycku Buławowym też widać że wie jak dopiąć swego, widać że nie liczy się z opinią innych, ma autorytet...ale ta 5 Mieczy ~ myślę że Pani to taki uparciuch który upiera się nawet przy swoich błędnych decyzjach - nie umie się przyznać do błędu, na siłę wprowadza nieprzemyślane zmiany - sumując, coś mi się wydaje że Pani S działa tak jak Ona chce a nie klient - klienta nie bardzo slucha (o tym też mówi Rycek Buławowy - nie liczenie się z opinią innych)...a przede wszytskim - po 5 Mieczy uważam iż ta Pani często przegrywa...

Odnośnik do komentarza

Pani W działa pewnie siebie i mądrze wykorzystując i żonglując sprytnie informacjami jakie posiada, potrafi też odnaleźć się w każdej sytuacji i zazwyczaj osiąga co che. Natomiast Pani S już takiej siły przebicia nie ma, choć ma wiedzę, jednak działa zrywami...czasem zaskakują ją różne fakty w sprawie, których nie brała pod uwagę i potem jest niespodziewana przegrana.

 

Wybrałabym Panią W bo lepiej sobie radzi.

Odnośnik do komentarza

dla mnie pani W to laserka jest. Karty pierwsze juz o tym mowia, kto ma większy szacunek i wiedze.... Kaplan vs krolowa bulaw. a 5 mieczy odworócona nie pitoli sie nie wiadomo jak dlugo tylko konczy sprawy szybko w przeciwieństwie do Pani W bo u niej to sie kreci w nieskończoność kolo na koncu....

Edytowane przez Daffne
słownictwo
Odnośnik do komentarza

Pani S może mieć jedynie dobre pochodzenie np. prawnicza rodzina (kapłan), a sama może być na tyle potrzepana i nierozgarnięta (rycerz buław), że może wtapiać sprawy (5 mieczy (o)). Jak dla mnie ta 5 mieczy odwrócona wcale nie jest pozytywna...a podsuma śmierć to tego..to już w ogóle... no ale to moje odczucia.

 

Pani W z tym Kołem...to równie dobrze może oznaczać, że sprawy się przeciągają...jak to w Polskich systemie.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza

ale kolo to tez informacja ze ona bardziej zdaje sie na los niz zdecydowane dzialanie...a 5 mieczy odw to zwyczajnie nowy poczatek szczegolnie ze podsuma smierc. Konczy sprawy na amen. Jezeli sprawy dotycza spraw rodzinnych (alimenty, rozwod, podzial majatku) to tylko Pani S

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Pani S może mieć jedynie dobre pochodzenie np. prawnicza rodzina (kapłan), a sama może być na tyle potrzepana i nierozgarnięta (rycerz buław), że może wtapiać sprawy (5 mieczy (o)). Jak dla mnie ta 5 mieczy odwrócona wcale nie jest pozytywna...a podsuma śmierć to tego..to już w ogóle... no ale to moje odczucia.

 

Pani W z tym Kołem...to równie dobrze może oznaczać, że sprawy się przeciągają...jak to w Polskich systemie.

 

Kolo tutaj mówi też o tym że Pani jest expertem w tej dziedzinie i zręcznie sobie radzi z przeciwnościami/niedogodnościam...

Odnośnik do komentarza
Kolo tutaj mówi też o tym że Pani jest expertem w tej dziedzinie i zręcznie sobie radzi z przeciwnościami/niedogodnościam...
hehehe dobre dobre

 

Przede wszystkim to symboliczne zawirowanie w naszym życiu. Początek nowego cyklu, zmiana, na którą człowiek nie ma wpływu. To przede wszystkim możliwość takiego rozwiązania sytuacji, które diametralnie zmieni nasze życie. Karta prognozuje nieuchronność poniesienia strat, fatalizm, rezygnację, zwątpienie, przegraną.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
hehehe dobre dobre

 

Przede wszystkim to symboliczne zawirowanie w naszym życiu. Początek nowego cyklu, zmiana, na którą człowiek nie ma wpływu. To przede wszystkim możliwość takiego rozwiązania sytuacji, które diametralnie zmieni nasze życie. Karta prognozuje nieuchronność poniesienia strat, fatalizm, rezygnację, zwątpienie, przegraną.

 

Szkoda że wedlug Ciebie Sell Koło ma tak okrojone znaczenie :) Koło nie tylko opisuje sytacje na które nie mamy wplywu - ale mnóóóstwo innych kwestii, w tym też charakter osoby, zawód, etc.

A 5 Mieczy to nie tyle nowy początek co przegrana w wyniku której trzeba wszystko zacząć od początku...:)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
hehehe dobre dobre

 

Przede wszystkim to symboliczne zawirowanie w naszym życiu. Początek nowego cyklu, zmiana, na którą człowiek nie ma wpływu. To przede wszystkim możliwość takiego rozwiązania sytuacji, które diametralnie zmieni nasze życie. Karta prognozuje nieuchronność poniesienia strat, fatalizm, rezygnację, zwątpienie, przegraną.

 

Nie wiem dlaczego takie cechy wypisałaś akurat...

 

Koło Fortuny ~ Osoba którą wyraża WA X to człowiek asertywny, odważny, pelen rozpierającej Go energii i inicjatywy...potrafi pokonywać przeszkody - Szczęściarz...to osoba silna, moralna, odważna i zadowolona z życia, etc...

Co do sytuacji lub sprawy ~ bardzo korzystna losowa odmiana, Fart, przełom (jakieś argumenty w sprawie - dowody przełomowe), przezwyciężenie niesprzyjających okoliczności, nagroda za wcześniejsze wysiłki, Szansa, Sukces, Wygrana, Pomoc, szczęśliy obrót spraw, etc...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
ale to dalej liczenie na los a przy adwokacie to ja dziekuje. Ja wole takiego co dopnie do konca sprawe.

 

Zgadzam się, 5 mieczy to też karta intelektu, co akurat w przypadku adwokata jest ważne.Ja uważam, ze pani z 5 mieczy jest cwana, poza tym jako Kapłan ma wiedzę i potrafi nagiąć innych do swojego punktu widzenia..

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się, 5 mieczy to też karta intelektu, co akurat w przypadku adwokata jest ważne.Ja uważam, ze pani z 5 mieczy jest cwana, poza tym jako Kapłan ma wiedzę i potrafi nagiąć innych do swojego punktu widzenia..

dokładnie tak. Tu sie wiecznie kierują uczuciami co niektórzy zapominają tak naprawdę, ze miecze to karty rozumu idei a 5 mieczy to wielki rozum i dostrzeganie możliwości jakich nikt inny nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
dokładnie tak. Tu sie wiecznie kierują uczuciami co niektórzy zapominają tak naprawdę, ze miecze to karty rozumu idei a 5 mieczy to wielki rozum i dostrzeganie możliwości jakich nikt inny nie widzi.

 

A kto wedlug Ciebie kieruje sie uczuciami ? :) karta ideii - powtórze się ~ ale nie odwrócona ;)...

Odnośnik do komentarza

:)))) Dziekuje slicznie, ze tak profesjonalnie i powaznie potraktowalyscie moj watek... :bukiet:

 

Wlasnie sie dowiedzialem, ze Pani W, bardzo czesto osobiscie nie stawia sie na rozprawy wysylajac jednoczesnie aplikantow, co wiaze sie z czestymi przegranymi w kwestii o ktora ja walcze.. :(( natomiast Pani S jest na urlopie i ze wzgledu na ograniczone ramy czasowe nie moge skorzytac z Jej uslug.

 

Pojawila sie natomiast trzecia opcja.. :) Pani adwokat IW, ktora zostala mi zarekomendowana przez sekretarza niezlej kancelarii w moim miescie.

 

Ponowilem wiec pytanie w zwiazku z Pania IW...jaka Ona cieszy sie opinia w "srodowisku" ?

 

karty jako calosc

 

7MIECZY...SAD...PAPIEZ

 

Sprytna podstepna zreczna wie jak wyprowadzic przeciwnika w pole, potrafi sie doszukac slabych stron przeciwnika i to wykorzystac,pozostale karty to szacunek w srodowisku i wysoki poziom wiedzy.

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
:)))) Dziekuje slicznie, ze tak profesjonalnie i powaznie potraktowalyscie moj watek... :bukiet:

 

Wlasnie sie dowiedzialem, ze Pani W, bardzo czesto osobiscie nie stawia sie na rozprawy wysylajac jednoczesnie aplikantow, co wiaze sie z czestymi przegranymi w kwestii o ktora ja walcze.. :(( natomiast Pani S jest na urlopie i ze wzgledu na ograniczone ramy czasowe nie moge skorzytac z Jej uslug.

 

Pojawila sie natomiast trzecia opcja.. :) Pani adwokat IW, ktora zostala mi zarekomendowana przez sekretarza niezlej kancelarii w moim miescie.

 

Ponowilem wiec pytanie w zwiazku z Pania IW...jaka Ona cieszy sie opinia w "srodowisku" ?

 

karty jako calosc

 

7MIECZY...SAD...PAPIEZ

 

Sprytna podstepna zreczna wie jak wyprowadzic przeciwnika w pole, potrafi sie doszukac slabych stron przeciwnika i to wykorzystac,pozostale karty to szacunek w srodowisku i wysoki poziom wiedzy.

 

 

Pani Iw jest inteligentna, umie władać słowem, ponadto widać, ze jest fachowcem w tej dziedzinie:)

 

Przy Pani W było Koło, co podkreśliło jej nieprzewidywalność, więc jednak obie z Sel dobrze gadałyśmy, Vivere zdaje się miała też podobne zdanie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

No cóz Inez sa osoby co sie znaja na kartach i te co tylko zgaduja ;))))

 

Powiedzialam, ze W to Laserka jest.

 

a Pani IW to jest intrygujaca. Kazdy chcialby wiedziec jak ona to robi, ze wychodzi na jej w sadzie.

Odnośnik do komentarza
No cóz Inez sa osoby co sie znaja na kartach i te co tylko zgaduja ;))))

Powiedzialam, ze W to Laserka jest.

a Pani IW to jest intrygujaca. Kazdy chcialby wiedziec jak ona to robi, ze wychodzi na jej w sadzie.

 

Sel przede wszystkim mieliśmy ocenić jaką Panie mają opinie w środowisku...a nie to jak pracują nad sprawą... to się nie musi pokrywać bo ile ludzi tyle opinii. Odbiegałyśmy od tematu i zapytania.

 

A Pani IW bardzo dobra jest.

Odnośnik do komentarza
a opinia zawodowa to co innego jak nie fakt jak dana osoba pracuje????

 

A nie znasz przypadków z zazdrośnikami lub konkurencją, gdzie podkopują opinie świadomie rzucając na prawo i lewo fałszywe plotki by zdyskredytować w oczach potencjalnych klientów? Ja znam...to dość częste. W końcu o kasę chodzi,a też im wyżej tym gorsze machloje..

Odnośnik do komentarza

Karty nie muszą pokazać wszystkich faktów... Pokażą tylko to co podświadomość wyciągającemu karty podpowiada.

Przecież karty to nie wyrocznia...mówią tylko to co nam intuicja podpowiada,

Odnośnik do komentarza

Fakt. Zamiast pytac o opinie w srodowisku, zapytalabym sie, jak te panie realnie pracuja. Nie ocena z zewnatrz a jakie sa realne efekty ich pracy, calosciowo. Opinia moze jeden przypadek widziec, dziesieciu nie. Opinia innych jest wybiorcza i subiektywna.

Odnośnik do komentarza

ale u Kurasa akurat pokazaly, wiec skad ta dyskusja...przeciez juz napisalam, jedni potrafia czytac karty inni zgaduja i sie zastanawiają a co?? a jak?? itp cos gdzieś w książce przeczytają, zacytuja i mysla, ze sa wielkimi magami hehehe a intuicje zostawiają gdzieś w koszu :D

Niestety czytam tu dużo postów i sa osoby co nie pisza własnymi słowami i nie kieruja sie intuicja a wala cytatami.......cale szczęście malo jest takich osob

Odnośnik do komentarza
:)))) Dziekuje slicznie, ze tak profesjonalnie i powaznie potraktowalyscie moj watek... :bukiet:

 

Wlasnie sie dowiedzialem, ze Pani W, bardzo czesto osobiscie nie stawia sie na rozprawy wysylajac jednoczesnie aplikantow, co wiaze sie z czestymi przegranymi w kwestii o ktora ja walcze.. :(( natomiast Pani S jest na urlopie i ze wzgledu na ograniczone ramy czasowe nie moge skorzytac z Jej uslug.

 

Pojawila sie natomiast trzecia opcja.. :) Pani adwokat IW, ktora zostala mi zarekomendowana przez sekretarza niezlej kancelarii w moim miescie.

 

Ponowilem wiec pytanie w zwiazku z Pania IW...jaka Ona cieszy sie opinia w "srodowisku" ?

 

karty jako calosc

 

7MIECZY...SAD...PAPIEZ

 

Sprytna podstepna zreczna wie jak wyprowadzic przeciwnika w pole, potrafi sie doszukac slabych stron przeciwnika i to wykorzystac,pozostale karty to szacunek w srodowisku i wysoki poziom wiedzy.

 

 

Tu to już bym się nie zastanawiała. Nie rzuca słów na wiatr. Ona ma zdolnośc pozbawić przeciwników atutu jeszcze przed bitwą.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Karty nie muszą pokazać wszystkich faktów... Pokażą tylko to co podświadomość wyciągającemu karty podpowiada.

Przecież karty to nie wyrocznia...mówią tylko to co nam intuicja podpowiada,

 

Daffne, zgadza sie, ale w tym przypadku chodzi o samą interpretację kart, które wyciagnął kuras:) Sama wiesz, że nie jesteśmy wszystkowiedzący i czasami ktoś z nas źle zinterpretuje:))

Odnośnik do komentarza

Domniemam, że Kuras pytał kart (tak w domysle) o reputację zawodową a nie czy jest ładna czy brzydka, czy ją lubią czy tez nie...Miewa się koleżanki, z którymi niechetnie się przebywa a zawodowo się je ceni bo są mistrzami w swojej dziedzinie. No ale ja tak domniemam....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Domniemam, że Kuras pytał kart (tak w domysle) o reputację zawodową a nie czy jest ładna czy brzydka, czy ją lubią czy tez nie...Miewa się koleżanki, z którymi niechetnie się przebywa a zawodowo się je ceni bo są mistrzami w swojej dziedzinie. No ale ja tak domniemam....

 

Tez tak myślę, że jego interesowała opinia jako adwokata,a nie jako koleżanki czy kobiety i karty ładnie pokazały:)

Odnośnik do komentarza
Domniemam, że Kuras pytał kart (tak w domysle) o reputację zawodową a nie czy jest ładna czy brzydka, czy ją lubią czy tez nie...Miewa się koleżanki, z którymi niechetnie się przebywa a zawodowo się je ceni bo są mistrzami w swojej dziedzinie. No ale ja tak domniemam....

 

Zdecydowanie pytalem o kwestie zawodowa.... :))))

Odnośnik do komentarza
Tez tak myślę, że jego interesowała opinia jako adwokata,a nie jako koleżanki czy kobiety i karty ładnie pokazały:)
no dokładnie bardzo dobrze mu karty pokazały..

aaa i zeby nie zostawiać niedomówień....to tak ja sie lubie madrzyc i tak jestem zarozumiała ale jak widac mam racje i nie jestem chamska a szczera :D i wole to niz byc hipokrytka

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
I z checi pomocy zrobila sie bitwa wlasnej magowskiej zaje***tosci... :hahahaha: Kto lepiej czuje karty... ? No kto? Temu kunia... a nawet dwa.

 

Ha, ha, ha dobrze gadasz:) Przeciez każdy z nas ma lepsze i gorsze okresy w swoim zyciu, jednego dnia lepiej czuje karty, drugiemu ma ciemność...Ja tez tak miewam, jednego dnia czuję, że naprawdę dużo widzę, innego nie mam pojęcia o niczym:)))

Odnośnik do komentarza
Daffne, zgadza sie, ale w tym przypadku chodzi o samą interpretację kart, które wyciagnął kuras:) Sama wiesz, że nie jesteśmy wszystkowiedzący i czasami ktoś z nas źle zinterpretuje:))

 

a no pewnie, że tak, nie twierdzę inaczej. Czasem brakuje mi dyskusji z Selenit666 :). Za rzadko bywa ^^

Zawsze można było się podroczyć bo ma inny punkt widzenia niż ja :D

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
a no pewnie, że tak, nie twierdzę inaczej. Czasem brakuje mi dyskusji z Selenit666 :). Za rzadko bywa ^^

Zawsze można było się podroczyć bo ma inny punkt widzenia niż ja :D

Mi nie brakuje, bo gadamy every day:))) Ha, ha , ha;) Ale masz rację, fajnie jest się podroczyć:))) Ja też bywam wstrętna i zarozumiała i wcale tego nie ukrywam, ale to chyba nasz kobiecy urok:)

Odnośnik do komentarza
a no pewnie, że tak, nie twierdzę inaczej. Czasem brakuje mi dyskusji z Selenit666 :). Za rzadko bywa ^^

Zawsze można było się podroczyć bo ma inny punkt widzenia niż ja :D

A ja uwielbiam prowadzic dyskusje z Daffne bo przynajmniej to sie odbywa na zasadzie rowny z rownym.......bo z niektorymi to mi zal i czasem jestem jak kot co sie bawi z myszka hehehehe

Odnośnik do komentarza
Mi nie brakuje, bo gadamy every day:))) Ha, ha , ha;) Ale masz rację, fajnie jest się podroczyć:))) Ja też bywam wstrętna i zarozumiała i wcale tego nie ukrywam, ale to chyba nasz kobiecy urok:)

 

A mnie też się zdarza patrzeć jak kuń z klapkami na oczętach albo jak cięty babsztyl haha, no ale rożne ma się dni jak to wcześniej napisałaś.

Odnośnik do komentarza
A ja uwielbiam prowadzic dyskusje z Daffne bo przynajmniej to sie odbywa na zasadzie rowny z rownym.......bo z niektorymi to mi zal i czasem jestem jak kot co sie bawi z myszka hehehehe

 

hahaha nooo też lubie bo nie raz sięgasz po takie argumenty, o ktorych nigdy bym nie pomyślała - to właśnie uczy i pobudza moją kreatywność :okok: No ale powtarzam się już chyba :D

Odnośnik do komentarza

1 nie doprowadza spraw do końca wiec ciągłe powroty do tematu przeciąganie w czasie

2 lepiej jej chyba przegrywanie spraw wychodzi :icon_smile2:

ja kart zapytałabym nie o opinie w środowisku bo to rzecz względna a o to co wniesie jak sie zrealizuje twoje oczekiwanie na wtgrana sprawe zatrudniając ta czy tamta

p.s. nie wiem czy to rozwod czy alimenty?do rozwodu adwokat moze sie przydac do spraw alimentacyjnych szkoda kasy chyba ze 2 strona tez bedzie miała adwokata

ale dla dobra dziecka najlepiej sie dogadac miedzy soba a kase na adwokata dziecieciu podarowac :)

Odnośnik do komentarza

2 lepiej jej chyba przegrywanie spraw wychodzi :icon_smile2:

Hehe... czyli tu podobnie widze...

 

ja kart zapytałabym nie o opinie w środowisku bo to rzecz względna a o to co wniesie jak sie zrealizuje twoje oczekiwanie na wtgrana sprawe zatrudniając ta czy tamta

Otoz to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...