Skocz do zawartości

Karczma pod kwaśnym jabłkiem-doradzę/pomogę


wrozka.anabella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych i od razu przepraszam za taką nazwę wątku,ale wszystkie wydają mi się takie same:)

86098707.jpg

 

Kartami tarota zajmuje się od kilku lat, oczywiście robię to w zaciszu własnego domu,nieprofesjonalnie. Jeżeli macie jakiś problem,który was wewnętrznie męczy..To chętnie na niego odpowiem w miarę moich możliwości i wiedzy.

Osoby zainteresowane mają obowiązek przeczytać regulamin,który zamieszcze.

 

aniolek_12.gif

1. Prosząc o pytanie, należy podać swoje imię oraz pełną datę urodzenia. Jeżeli pytacie o kogoś bliskiego, podajecie również jego dane.

2. Zastrzegam sobie prawo do nieudzielenia odpowiedzi. Powodów może być kilka.

3. Jeżeli zadacie mi pytanie,które będzie przebiegało,np. tak: Czy wyjdę za mąż? Nie dziwcie się jeżeli w ogóle na nie nie odpowiem,albo napisze zwyczajnie TAK/NIE.

4. Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

5. Jeżeli zobaczę,że pytający zadał to samo pytanie innym osobom, nie odpowiem na żadne zadane pytanie przez tą osobę.

images?q=tbn:ANd9GcSO7gxCvTu1ruXOKcDKPHp40jACHRuYri3-I4-X1YvaE2qgD8cpZbioB0w

 

Po dostaniu odpowiedzi dobrze by było gdybyście zweryfikowali ją. Napisali co się zgadza a co nie. Ewentualne dalsze odpowiedzi na temat trafności wróżby również mile widziane. W końcu poświęcam swój wolny czas i w dalszym ciągu się uczę, sama weryfikacja będzie dobrą formą przekazania energii z powrotem.

 

To o co was proszę, to o przemyślane pytania. Im lepiej opiszecie swój problem,tym bardziej jestem wam w stanie pomóc. Wszystko zależy od was.

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna nazwa - taka... podoba mi się (;

 

Przepraszam, musiałam to napisać - nie mogłam się powstrzymać (:

 

Zadałabym pytanie, ale nie wiem o co zapytać... Mhm... O wiem. Już od bardzo długiego czasu co jakiś czas boli mnie głowa. Byłam z tym u neurologa rok temu i kazała obserwować - przepisała dosyć silne środki przeciwbólowe i zdiagnozowała jako migrenę. Brałam je tylko jak na prawdę nie mogłam wytrzymać. Teraz jednak te tabletki przestały pomagać. Mam wizytę u lekarza dopiero w kwietniu - niestety kolejki ogromne na NFZ. Czy powinnam się martwić tymi bólami? Czy to może jakieś moje urojone problemy, albo z przemęczenia, niewyspania, pogody? Czy powinnam może zrobić jakieś specjalistyczne badania - ostatnio tylko odruchy mi sprawdzała...

 

 

Prosiłabym o usunięcie daty urodzenia w Twojej odpowiedzi. Dziękuję (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Fajna ta "karczma..." chcialam sie zapytać czy w tym roku skończy się moja samotnośc? Jestem w tej chwili sama .... Ewa 29.11.73 dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna nazwa - taka... podoba mi się (;

 

Przepraszam, musiałam to napisać - nie mogłam się powstrzymać (:

 

Zadałabym pytanie, ale nie wiem o co zapytać... Mhm... O wiem. Już od bardzo długiego czasu co jakiś czas boli mnie głowa. Byłam z tym u neurologa rok temu i kazała obserwować - przepisała dosyć silne środki przeciwbólowe i zdiagnozowała jako migrenę. Brałam je tylko jak na prawdę nie mogłam wytrzymać. Teraz jednak te tabletki przestały pomagać. Mam wizytę u lekarza dopiero w kwietniu - niestety kolejki ogromne na NFZ. Czy powinnam się martwić tymi bólami? Czy to może jakieś moje urojone problemy, albo z przemęczenia, niewyspania, pogody? Czy powinnam może zrobić jakieś specjalistyczne badania - ostatnio tylko odruchy mi sprawdzała...

 

Ewelina:

 

 

Witaj Ewelinko.Co do tematów na temat zdrowia..wolę ich unikać. Osobiście uważam,że wszelkie choroby oraz bóle pochodzą tylko z dwóch źródeł..Złego odżywiania i naszego umysłu. Nie mniej jednak rozłożyłam.

Karty wyraźnie pokazały mi zmęczenie. Tak jakbyś albo była na etapie czegoś nowego,albo wiecznie powtarzała w głowie ten sam temat. Problemy Cię czasami otaczają.Coś Cię niepokoi. Z drugiej strony tarot pokazał,że jesteś osobą energetyczną i lubisz być w ruchu i być może starasz się je chociaż trochę ignorować. Widzę jakbyś walczyła z samą sobą. Jesteś smutna w środku ale karty radzą,że w tej bitwie, jakąkolwiek toczysz musisz być twarda i się nie poddawać. Zaserwuj sobie odrobinę wolnego czasu,relaksu na przemyślenie bądź odwrotnie chwilowe zapomnienie. Oraz zastanów się również dokładnie, czy może czasami nie było by lepiej odpuścić albo przeanalizować pewne kroki w życiu raz jeszcze. Decyzję podejmij intuicyjnie,nawet jeżeli zdawałaby się ona być irracjonalna.

 

Na razie nie widzę,żeby się działo coś niepokojącego, aczkolwiek na mojej opinii nie możesz poprzestać. Wszystko dzieję się w Twoim wnętrzu.

Sprawy zaniedbywane bywają groźne i mogą prowadzić do poważniejszych zawirowań.

Życzę powodzenia. Buziaki:**

 

86098707.jpg

 

Witaj! Fajna ta "karczma..." chcialam sie zapytać czy w tym roku skończy się moja samotnośc? Jestem w tej chwili sama .... Ewa 29.11.73 dziekuje i pozdrawiam

 

Ewa czy nie zostałaś zraniona ostatnim razem? tarot pokazał,że w przeszłości było Ci dobrze z kimś, spotkania rozmowy,a później musiałaś dać temu komuś odejść, albo..sama to zrobiłaś. Coś żalu w serduszku na pewno pozostało. Na obecny moment nie pokazuje mi się w kartach,żebyś miała kogoś znaleźć. Teraz coś się w Twoim życiu kończy. 5 pucharów uświadomiła mi,że najpierw powinno się coś skończyć,aby co innego mogło się zacząć. Zadaj sobie najpierw pytanie czy na prawdę potrzebujesz kogoś na obecny moment? To twoja chwila ciszy, zanim cokolwiek zacznie się dziać.

Tarot również radzi,żebyś w najbliższym czasie,tak do pół roku nie straciła szansy na coś pięknego poprzez swoją nieuwagę. Zamknij to co za Tobą, rusz do przodu tak szybko jak to tylko możliwe, gdy pogodzisz się z jednym,w Twoim życiu zaczną się nieoczekiwane zmiany i na pewno nie będziesz żałować;).. O ile podejmiesz dobre wewnętrzne decyzje co do pewnych spraw. Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, chciałabym się dowiedzieć jak ułoży się moje życie uczuciowe w ciągu najbliższych 6 mcy. Jestem sama.Czy widać mężczyznę przy mnie? jesli tak to kim jest, pozdrawiam Magdalena 13maj77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

chciałam zapytać o pracę do końca tego roku. Zaczynam nowy projekt, z którym firma wiąże ogromne nadzieje. Czy sobie w nim poradzę i tak ogólnie jak będzie wyglądała atmosfera w pracy, współpraca z ludźmi, czy może powinnam na coś zwrócić uwagę lub na coś uważać?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Beata, 11.06.1977

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa czy nie zostałaś zraniona ostatnim razem? tarot pokazał,że w przeszłości było Ci dobrze z kimś, spotkania rozmowy,a później musiałaś dać temu komuś odejść, albo..sama to zrobiłaś. Coś żalu w serduszku na pewno pozostało. Na obecny moment nie pokazuje mi się w kartach,żebyś miała kogoś znaleźć. Teraz coś się w Twoim życiu kończy. 5 pucharów uświadomiła mi,że najpierw powinno się coś skończyć,aby co innego mogło się zacząć. Zadaj sobie najpierw pytanie czy na prawdę potrzebujesz kogoś na obecny moment? To twoja chwila ciszy, zanim cokolwiek zacznie się dziać.

Tarot również radzi,żebyś w najbliższym czasie,tak do pół roku nie straciła szansy na coś pięknego poprzez swoją nieuwagę. Zamknij to co za Tobą, rusz do przodu tak szybko jak to tylko możliwe, gdy pogodzisz się z jednym,w Twoim życiu zaczną się nieoczekiwane zmiany i na pewno nie będziesz żałować;).. O ile podejmiesz

dobre wewnętrzne decyzje co do pewnych spraw. Pozdrawiam

 

 

 

Jestem pod wrazenie... to c obylo to wszystko sie zgadza i ja odeszlam od tej osoby chociaz czasami jeszcze zaluje..... Chcialabym teraz kogos bo jednak bardzo dlugo juz jestem sama:(.... jesli moge sie dopytac to czy dobrze zrozumialam ze w przeciagu pol roku ta szansa na cos pieknego to jest mezczyzna z ktorym mam szanse ulozyc sobie zycie? Za wszystko dziekuje i pozrdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beatka1106

Witam,

Mam pytanie o pracę. Obecnie pracuję w dziale finansowym. Jednak w ostatnim czasie moje szefostwo chce mnie przenieść do działu handlowego. Nie wiem co robić, co było by dla mnie lepsze abym została na swoim miejscu pracy czy przenieść swoje rzeczy do drugiego pokoju. Niedługo nasza firma zmienia swą siedzibę i nie wiem o którą posadę mam walczyć jeśli chodzi o "usadzenie" mnie. Z 1 str wolę tematykę finansową lecz z 2 str mam b.wredną koleżankę, natomiast w handlu może będę zdala od niej ale tematyka - kompletnie się w niej nie widzę :-( Co robić? Pozdrawiam Beata 15.06.1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witaj Ewelinko.Co do tematów na temat zdrowia..wolę ich unikać. Osobiście uważam,że wszelkie choroby oraz bóle pochodzą tylko z dwóch źródeł..Złego odżywiania i naszego umysłu. Nie mniej jednak rozłożyłam.

Karty wyraźnie pokazały mi zmęczenie. Tak jakbyś albo była na etapie czegoś nowego,albo wiecznie powtarzała w głowie ten sam temat. Problemy Cię czasami otaczają.Coś Cię niepokoi. Z drugiej strony tarot pokazał,że jesteś osobą energetyczną i lubisz być w ruchu i być może starasz się je chociaż trochę ignorować. Widzę jakbyś walczyła z samą sobą. Jesteś smutna w środku ale karty radzą,że w tej bitwie, jakąkolwiek toczysz musisz być twarda i się nie poddawać. Zaserwuj sobie odrobinę wolnego czasu,relaksu na przemyślenie bądź odwrotnie chwilowe zapomnienie. Oraz zastanów się również dokładnie, czy może czasami nie było by lepiej odpuścić albo przeanalizować pewne kroki w życiu raz jeszcze. Decyzję podejmij intuicyjnie,nawet jeżeli zdawałaby się ona być irracjonalna.

 

Na razie nie widzę,żeby się działo coś niepokojącego, aczkolwiek na mojej opinii nie możesz poprzestać. Wszystko dzieję się w Twoim wnętrzu.

Sprawy zaniedbywane bywają groźne i mogą prowadzić do poważniejszych zawirowań.

 

Owszem jestem na początku czegoś nowego. Lubię być w ruchu. Tak w środku jest we mnie smutek chociaż walczę z tym, walczę z negatywnymi myślami.

A lekarza i tak odwiedzę w kwietniu (:

 

Dziękuję za tak piękne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam pytanie o sprawy uczuciowe.

Poznalam mezczyzne. Wiele maili, jedno spotkanie.

 

Znam tylko imie, Andrzej. Moje pytanie, czy jego intencje

Wobec mnie sa uczciwe ?

Czy znajomosc sie rozwinie w dobrym kierunku?

 

Ewa, 1960.06.05. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja również ślicznie poproszę o odpowiedź na pewne pytanie. Swoje dane mogę podać tutaj - proszę nie cytuj. A opis wolałabym przesłać na pw jeśli to nie problem. Oczywiście odpowiedź na forum ;)

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja Tobie zadam pytanie, jak potoczy się moja znajomość z Markiem? Znamy się na razie na odległość, rozmawiamy przez internet..Czy mogę mu zaufać, do czego to zmierza? Jestem w stałym, aczkolwiek mocno toksycznym związku i mam w planach rozwód...Dodam, czy jeżeli z M się nie potoczy, to czy zjawi się koło mnie ten właściwy męzczyzna? Dziękuję,Agnieszka 20.01.1975 r.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

chciałam zapytać o pracę do końca tego roku. Zaczynam nowy projekt, z którym firma wiąże ogromne nadzieje. Czy sobie w nim poradzę i tak ogólnie jak będzie wyglądała atmosfera w pracy, współpraca z ludźmi, czy może powinnam na coś zwrócić uwagę lub na coś uważać?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Beata, 11.06.1977

 

Może zaczniemy Beatko od końca. Karty pokazały,że bardzo ważne w twoim przypadku jest zrozumienie Twoich kierunków i pasji, oraz słabych stron. Przez zrozumienie i zaakceptowanie ich będziesz mogła je wykorzystać tak by móc w stanie osiągnąć to czego pragniesz. W pracy nie pozwól,żeby Twoja agresywna strona przeważała pod jakimkolwiek względem. Musisz być silna, pewna siebie,zmotywowana do działania, ale oby nie biła z Ciebie żadna negatywna energia w stosunku do ludzi bądź tego projektu, bo wtedy zostaniesz z wieloma rzeczami sama i możesz mieć wrażenie,że co poniektórzy się od Ciebie odwrócili.

 

Nie mniej jednak widzę,że jest to ogólnie świetny czas dla Ciebie na zaczęcie właśnie takich umysłowych,kreatywnych projektów (As buław),ale w pewnym momencie myślę,że będziesz musiała odpuścić i pozwolić,żeby sprawy toczyły się same za siebie. Co do atmosfery, to niekoniecznie musi być ona miła,często mogą się zdarzać stresujące sytuacje, a ludzie nie zawsze muszą być przychylni.

 

Ojoj powiem Ci,że dosyć ciężkie i niejednoznaczne karty mi wyszły, bardzo dużo dworskich,ale samo przesłanie odczytałabym właśnie tak.. Cokolwiek robisz zachowaj zimną krew, masz do tego możliwości, jeżeli będzie trzeba przemilcz coś, nie staraj się kontrolować ludzi, nie pozwól by poczuli,że bierzesz nad nimi górę. O ile dasz radę kierować się jedynie czystym intelektem oraz wiedzą i zdolnościami,które już masz, sytuacja powinna się obrócić na Twoja korzyść a sprawy potoczyć się po Twojej myśli. bo najważniejsze, żeby załoga pracowała razem ale zgodnie,wtedy tworzą się dobre projekty i pomysły. Powodzenia;))

 

86098707.jpg

 

Witam,

Mam pytanie o pracę. Obecnie pracuję w dziale finansowym. Jednak w ostatnim czasie moje szefostwo chce mnie przenieść do działu handlowego. Nie wiem co robić, co było by dla mnie lepsze abym została na swoim miejscu pracy czy przenieść swoje rzeczy do drugiego pokoju. Niedługo nasza firma zmienia swą siedzibę i nie wiem o którą posadę mam walczyć jeśli chodzi o "usadzenie" mnie. Z 1 str wolę tematykę finansową lecz z 2 str mam b.wredną koleżankę, natomiast w handlu może będę zdala od niej ale tematyka - kompletnie się w niej nie widzę :-( Co robić? Pozdrawiam Beata 15.06.1988

 

Troszeczkę utknęłaś emocjonalnie. Masz wrażenie,że się na kimś zawiodłaś, nieprzyjemne plotki, odkrycie jakiejś prawdy, ktoś próbuje Ci zaszkodzić. Ja nie mogę Ci opowiedzieć co masz zrobić,nie taka moja rola,ale mogę Ci powiedzieć co karty mówią o ewentualnej bliskiej przyszłości obu decyzji.

 

Jeżeli zdecydujesz się zostać, na pewno dalej będziesz mogła robić to co lubisz, spoczniesz trochę na laurach,w miejscu gdzie jest Ci znane. Nie mniej jednak zdawaj sobie sprawę z tego,że ta osoba nie odpuści i dalej będzie kopała pod Tobą dołki. A później coś się skończy, nie wiem czy zmiana dokona się w Tobie, czy może zewnętrznie, chociaż myślę,że to drugie, po tej stracie szybko się podniesiesz i coś nowego zaowocuje w Twoim życiu i na pewno przyniesie Ci to wiele satysfakcji.

 

Jeżeli zdecydujesz się odejść.Hm ta droga jest już zupełnie inna. Tu jedyne karty które mi się pokazały to zamknięcie w sobie,wejście w świat emocji. Dalej będziesz się zastanawiała nad jakimś wyborem,nie będziesz pewna czy postąpiłaś słusznie. Będziesz odwracała się za siebie,zamiast patrzeć w odpowiednim kierunku. Pojawią się również jeszcze problemy z szefem,bądź z otoczeniem. na pewno wewnętrzna walka się tu pokazuje.

 

Kochana, no nawet samej ciężko mi stwierdzić,bądź poradzić Ci cokolwiek po takich kartach jakie tu zobaczyłam. Zostanie w firmie wiąże się ze stabilnością,ale również nie będzie to wszystko bardzo kolorowe, zmiana stanowiska może być strasznie trudna na początku, bo sama siebie nie będziesz potrafiła tam odnaleźć,ale w ogólnym rozrachunku, tak samo jedna jak i druga decyzja, w przyszłości zaowocuje. Wybór pozostawiać oczywiście Tobie, musisz pokierować się tym co czujesz,chodź wiem,że czasami może nie być to łatwe. Powodzonka i daj znać jak Ci się ułożyło!! :))

 

86098707.jpg

 

Witam serdecznie, chciałabym się dowiedzieć jak ułoży się moje życie uczuciowe w ciągu najbliższych 6 mcy. Jestem sama.Czy widać mężczyznę przy mnie? jesli tak to kim jest, pozdrawiam Magdalena 13maj77

 

ja bym miala taką prosbe jezeli to mozliwe po trzy karty na uczcia od lutego do czerwca :) z interpretacja :D

 

 

kasia 03.03.1987 dzieki ;)

 

 

Witam,

 

Ja bym poprosiła na sferę uczuć w lutym. Obecnie jestem sama. Agnieszka 20.4.81

Pozdrawiam,

Agnieszka

 

Być może zlinczujecie mnie drogie panie za to co teraz napiszę,ale..nie odpowiem na wasze pytania. :(

 

86098707.jpg

:)

Co do reszty postów, proszę o cierpliwość, oraz nie dokładanie już kolejnych próśb pod tym postem.

 

Buziaczki:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczniemy Beatko od końca. Karty pokazały,że bardzo ważne w twoim przypadku jest zrozumienie Twoich kierunków i pasji, oraz słabych stron. Przez zrozumienie i zaakceptowanie ich będziesz mogła je wykorzystać tak by móc w stanie osiągnąć to czego pragniesz. W pracy nie pozwól,żeby Twoja agresywna strona przeważała pod jakimkolwiek względem. Musisz być silna, pewna siebie,zmotywowana do działania, ale oby nie biła z Ciebie żadna negatywna energia w stosunku do ludzi bądź tego projektu, bo wtedy zostaniesz z wieloma rzeczami sama i możesz mieć wrażenie,że co poniektórzy się od Ciebie odwrócili.

 

Nie mniej jednak widzę,że jest to ogólnie świetny czas dla Ciebie na zaczęcie właśnie takich umysłowych,kreatywnych projektów (As buław),ale w pewnym momencie myślę,że będziesz musiała odpuścić i pozwolić,żeby sprawy toczyły się same za siebie. Co do atmosfery, to niekoniecznie musi być ona miła,często mogą się zdarzać stresujące sytuacje, a ludzie nie zawsze muszą być przychylni.

 

Ojoj powiem Ci,że dosyć ciężkie i niejednoznaczne karty mi wyszły, bardzo dużo dworskich,ale samo przesłanie odczytałabym właśnie tak.. Cokolwiek robisz zachowaj zimną krew, masz do tego możliwości, jeżeli będzie trzeba przemilcz coś, nie staraj się kontrolować ludzi, nie pozwól by poczuli,że bierzesz nad nimi górę. O ile dasz radę kierować się jedynie czystym intelektem oraz wiedzą i zdolnościami,które już masz, sytuacja powinna się obrócić na Twoja korzyść a sprawy potoczyć się po Twojej myśli. bo najważniejsze, żeby załoga pracowała razem ale zgodnie,wtedy tworzą się dobre projekty i pomysły. Powodzenia;))

 

Pięknie dziękuję :bukiet:

Mam w pracy mężczyznę, który jest w stosunku do mnie mało życzliwy ze względu na sprawy osobiste między nami, stąd może karty dworskie się pojawiły, ale bardzo się cieszę, że jeżeli tylko pohamuję swój cięty język i nerwy to rok zawodowo będzie należało do udanych :)))

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę się ustawić w kolejkę...? :wstydnis:

Czy zmienimy miejsce zamieszkania? Jeśli tak to kiedy? Kasia 24.07.90 i Tomek 22.09.82

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Anabello,

czy moge poprosic Cie o rozklad na serducho (spotykam sie z kims obecnie, ale sama nie wiem czego sie po tym zwiazku spodziewac; czesto wpomina o wyjezdzie, przeprowadzce.. czy ta znajomosc przetrwa?) i ws pracy (mam prace, ale czasem czuje sie w niej taka zawieszona; chcialabym ja zmienic, ale z drugiej strony jakos brak mi chyba odwagi).

 

Pozdrawiam serdecznie

Aneta 30/07/1984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam pytanie o sprawy uczuciowe.

Poznalam mezczyzne. Wiele maili, jedno spotkanie.

 

Znam tylko imie, Andrzej. Moje pytanie, czy jego intencje

Wobec mnie sa uczciwe ?

Czy znajomosc sie rozwinie w dobrym kierunku?

 

Ewa, 1960.06.05. Dziekuje

 

Ewo nie mogę zadać kartom jakiegokolwiek pytania,które naruszyło by jego prywatną przestrzeń. Jedyne co mogę Ci powiedzieć w tej sprawie po rozłożeniu kart,to to,że poważnie powinnaś się zastanowić. Widzę w nich duże szczęście i ogromną satysfakcję,ale czy z tym człowiekiem..Nie sądzę.

 

Nie mniej jednak cokolwiek zrobisz, kieruj się intuicją..Ta prawdziwa nigdy nas nie zawodzi. I pytanie ode mnie, masz może syna albo córkę?

86098707.jpg

Witam.

Ja również ślicznie poproszę o odpowiedź na pewne pytanie. Swoje dane mogę podać tutaj - proszę nie cytuj. A opis wolałabym przesłać na pw jeśli to nie problem. Oczywiście odpowiedź na forum ;)

Kinga

 

Droga Kingo, przykro mi to stwierdzić,ale karty pokazały,ze wy po prostu do siebie nie pasujecie. Teraz jesteście od siebie odcięci, co pokazały miecze. Zrobiłam dosyć spory rozkład i może skupię się na tym,że moim zdaniem powinnaś to już dawno odpuścić..Ty sama nawet chcesz to zakończyć. Tak jakbyś sama nie była pewna,ale trzymała to co swoje, boisz się. Boisz się dać mu odejść, boisz się,że coś się zawali,że podejmiesz źle decyzję i zamiast iść do przodu, to cały czas wracasz do tego co było. Tym bardziej,że pojawia mi się tutaj ktoś inny, może nie dostrzegasz innych ludzi obok Ciebie. W rozkładzie zabrakło nawet głębszych kart miłości, były one zimne, miecze,pentakle. Chcecie się wtedy kiedy siebie nie macie. Chciałaś wiedzieć jak potoczy się wasza przyszłość. W najbliższym czasie jedno z was podejmie decyzje. Jedno jak i drugie może spodziewać się wiadomości, zostaniecie na stopie przyjacielskiej, albo w zależności od tego jak będziesz czuła wasz kontakt może się urwać, według kart tak będzie najlepiej dla Ciebie,ale też dla niego. Moje pytanie jest po co chcesz wnikać w przyszłość,skoro sama teraz nie wiesz co czujesz? Przyszłość powinna zostać zakrywa, jeżeli poznanie jej nie pomoże nam w rozwiązaniu obecnych problemów A na ten moment tylko Ty możesz sobie pomóc. Wierzę,że podejmiesz właściwą dla siebie decyzję. Życzę wszystkiego co najlepsze:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beatka1106
Troszeczkę utknęłaś emocjonalnie. Masz wrażenie,że się na kimś zawiodłaś, nieprzyjemne plotki, odkrycie jakiejś prawdy, ktoś próbuje Ci zaszkodzić. Ja nie mogę Ci opowiedzieć co masz zrobić,nie taka moja rola,ale mogę Ci powiedzieć co karty mówią o ewentualnej bliskiej przyszłości obu decyzji.

 

Jeżeli zdecydujesz się zostać, na pewno dalej będziesz mogła robić to co lubisz, spoczniesz trochę na laurach,w miejscu gdzie jest Ci znane. Nie mniej jednak zdawaj sobie sprawę z tego,że ta osoba nie odpuści i dalej będzie kopała pod Tobą dołki. A później coś się skończy, nie wiem czy zmiana dokona się w Tobie, czy może zewnętrznie, chociaż myślę,że to drugie, po tej stracie szybko się podniesiesz i coś nowego zaowocuje w Twoim życiu i na pewno przyniesie Ci to wiele satysfakcji.

 

Jeżeli zdecydujesz się odejść.Hm ta droga jest już zupełnie inna. Tu jedyne karty które mi się pokazały to zamknięcie w sobie,wejście w świat emocji. Dalej będziesz się zastanawiała nad jakimś wyborem,nie będziesz pewna czy postąpiłaś słusznie. Będziesz odwracała się za siebie,zamiast patrzeć w odpowiednim kierunku. Pojawią się również jeszcze problemy z szefem,bądź z otoczeniem. na pewno wewnętrzna walka się tu pokazuje.

 

Kochana, no nawet samej ciężko mi stwierdzić,bądź poradzić Ci cokolwiek po takich kartach jakie tu zobaczyłam. Zostanie w firmie wiąże się ze stabilnością,ale również nie będzie to wszystko bardzo kolorowe, zmiana stanowiska może być strasznie trudna na początku, bo sama siebie nie będziesz potrafiła tam odnaleźć,ale w ogólnym rozrachunku, tak samo jedna jak i druga decyzja, w przyszłości zaowocuje. Wybór pozostawiać oczywiście Tobie, musisz pokierować się tym co czujesz,chodź wiem,że czasami może nie być to łatwe. Powodzonka i daj znać jak Ci się ułożyło!! :))

 

Dziękuję Ci Kochana :) Dokładnie tak jak piszesz przy jednej i przy drugiej decyzji są jakieś minusy i kompletnie nie wiem co robić. Chce się wyrwać z jednego problemu, ale w drugim miejscu mogą być w zamian 3 inne. Chyba mimo wszystko jestem skłonna zostać na obecnym stanowisku pracy. Jak to się mówi "lepszy swój wróg niż cudzy".

Intryguję mnie tylko to zdanie które napisałaś: "A później coś się skończy, nie wiem czy zmiana dokona się w Tobie, czy może zewnętrznie, chociaż myślę,że to drugie, po tej stracie szybko się podniesiesz i coś nowego zaowocuje w Twoim życiu". To znaczy że ze względu na jakieś zmiany które zajdą w otoczeniu ja coś stracę, ale później się podniosę i wyjdę z tego na plus. Ale mam nadzieję że nie chodzi tu o to że stracę pracę i pójdę do nowej :( Pozdrawiam serdecznie, jak wróżba się zweryfikuje to napisze :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za Twoj czas,

 

Tak, mam syna i mam corke,

Dokladnie 2 synow i 2 corki.

 

Mam nadzieje, ze to cos dobrego.

 

EWA

Odnosnie szczescie i satysjakcji, cos wiecej,

Möge sie dowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiataj wrozko Anabello

pisalam na pierwszej stronie czy moge dane podac na priv a tutaj pytanie ale mnie pominelas,nie napisalas tez jak pozostalym ze nie odp na pytanie wiec postanowilam sprobowac napisac.Jakis miesiac temu zadalam to pytanie na innym temacie ale wrozka do dzis nie odpowiedziala wiec zrezygnowalam i prosilabym Ciebie o odpowiedz bo nie mam sily juz czekac,za bardzo mnie to meczy.Pytanie dotyczy spraw uczuciowych.Mam problem z dwomama Panami,nazwijmy ich A i B(dane podam na priv).Co mam zrobic,co mnie czeka w zwiazku z nimi? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poprosze inaczej wtakim razie, czy w ciagu najblizszych 2 misiecy kogos poznam ,kto t bedzie ,gdzie itd kogos iwecej niz kolege

 

kasia 03.03.1987

 

PROŚBA ANULOWANA- przepraszam za kłopot

Edytowane przez Kobalt60
prośba piszącej post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moje życie uczuciowe właśnie wczoraj rozpadło się na kawałki, może nie miał nigdy przyszłości może moja w tym wina...jak na razie nie wierzę żadnemu mężczyźnie, nie ufam i mam ich dość... czy to się zmieni czy w ogóle coś się zmieni w moim życiu w tej sferze? Kasia 14.01.1980

Będę wdzięczna za odpowiedź

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Anabello,

 

ja chciałabym Cię prosic abys zapytała kart o moje sprawy uczuciowe..a dokladniej od niedawna zaczełam sie spotykac z pewnym mężczyzną spod znaku bliźniąt, na imie ma Przemek. Ma on za sobą sformalizowany związek małżeński i dziecko z tego zwiazku..Czy widzisz cos na jego temat w kartach i relacji miedzy nami? Czy jego intencje sa dobre?Czy moge mu zaufac?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie

Tina 13.02.1986

Edytowane przez Tika
edycja pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przepraszam,że już jakiś czas się nie odzywałam. Proszę o niedokładanie kolejnych próśb i uzbrojenie się w cierpliwość :)))

Buziaczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...