Skocz do zawartości

Interpretacja, pomoże ktoś? Proszę...


Kama252

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, uczę się wróżyć z Kart Klasycznych. Dziś zapytałam o to czy zajdę w ciążę, i wyszły mi takie karty:

Walet Pik, Walet Trefl i 9 Pik

Jak moge to zinterpretować? Proszę o pomoc. Staramy sięz mężem o dziecko i myślę, że zaszłam w ciążę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej no niestety ja nie umiem wrozyc kartami klasycznymi, bardziej probuje zaglebiac tarot i raczej na tym forum wiekszosc wrozy tarotem. Radze Ci zadac to pytanie naszemu najlepszemu wrozowi Beniek88, on wrozy z tarota, ma naprawde wielki talent. Pozdrawiam i nie martw sie napewno bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróż Vigro zajmował się kartami klasycznymi, on napewno zna ich znaczenie, będziesz musiseć poszukaćjego numeru GG, dziękuje za komplemet, ale ja mam zasadę że nie wróże na temat zdrowia i tym bardziej ciąż, tym powinien sie zajmowac lekarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam problem z interpretacja wrozby.

Rozłozyłam karty klasyczne wg tego wzoru

**************6*2*8***************

***11*3*13* 7*dama kier*9*12*4*10*****

*************14*5*15******************

 

i wyszło mi tak:

od gory:As trefl,10 karo,9 kier

kolejne 4 karty od lewej to: 7 pik,3 pik,10 kier, 4 karo

nastepnie po prawej:As pik odwrocony,6 karo,Dama karo,10 trefl

Na dole sa:3 karo,Krol kier,3 trefl

 

Byłabym wdzieczna za pomoc w interpretacji,musze sie przyznac,ze to moj pierwszy rozkład tych kart.

 

Jeszcze jedno pytanko o te karty...jak poznac kiedy katra jest w pozycji odwroconej?

Z gory dziekuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z interpretacja wrozby.

Rozłozyłam karty klasyczne wg tego wzoru

**************6*2*8***************

***11*3*13* 7*dama kier*9*12*4*10*****

*************14*5*15******************

 

i wyszło mi tak:

od gory:As trefl,10 karo,9 kier

kolejne 4 karty od lewej to: 7 pik,3 pik,10 kier, 4 karo

nastepnie po prawej:As pik odwrocony,6 karo,Dama karo,10 trefl

Na dole sa:3 karo,Krol kier,3 trefl

 

Byłabym wdzieczna za pomoc w interpretacji,musze sie przyznac,ze to moj pierwszy rozkład tych kart.

 

Jeszcze jedno pytanko o te karty...jak poznac kiedy katra jest w pozycji odwroconej?

Z gory dziekuje za pomoc:)

 

W interpretacji Ci nie pomogę, bo za mało wiem, ale jeżeli chodzi o karty odwrócone to po zwykłej talii nie poznasz.

Są dwa sposoby - albo kupić talię do wróżenia i wtedy te karty są oznaczone, albo zwykłą talię zaznaczyć np. zwykłym mazakiem górną część karty i wtedy, gdy karta się ułoży kreską do dołu to wersja odwrócona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

czy ktoś może mi pomóc w interpretacji rozkładu ułożonego z 5 kart w "krzyż" . Trzy pierwsze to 8 trefl, as karo, 10 karo u góry 8 pik a na dole dama kier. wszystkie są w pozycji prostej. Proszę o pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby posługiwać się kartami odwróconymi należy najpierw po jednej stronie zrobic kropkę. Np w lewym górnym rogu i uznać, że jeśli kropka jest na górze karta stoi w pozycji normalnej, a jeśli kropka jest na dole to w pozycji odwróconej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...