Skocz do zawartości

Analiza stanu czakr


Asper

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę poprosić o lekkie rozwinięcie?

1. Dlaczego moja czakra splotu jest zablokowana, a serce nie, skoro splot ma +20, a serce -20?

2. Znajomy-amator sprawdzał mi poprzez trzymanie mi rąk nad daną częścią ciała i powiedział, że czakra serca i splotu to u mnie takie małe punkciki, a czakrę gardła mam dosyć dużą. To się nie kłóci z tym, co tutaj jest pokazane?

3. Moja czakra podstawy jest w porządku?

4. Nie jestem uzależniony od seksu/przyjemności, a z natury jestem bardzo wygadany. Dlaczego mimo wszystko sakralna jest przeładowana, a gardło osłabione?

 

1. Oznaczenia procentowe pokazują tylko i wyłącznie ILOŚĆ/GĘSTOŚĆ energii w danej czakrze. Stan zablokowania może powstać zarówno gdy energii jest za dużo jak i za mało, a nawet kiedy jest jej w sam raz.

2. Zależy kiedy to sprawdzał i jak interpretuje wyniki/jak zaleca poprawiać stan czakr. Słowa to bardzo ****** forma komunikacji - dla każdego "Daleko", czy "dosyć duża" znaczy coś innego.

3. Tak.

4. Czakra sakralna nie jest związana tylko i wyłącznie z seksem i przyjemnością. Jej nadaktywność może się objawiać także jako potępianie innych, krytykanctwo, moralizatorstwo czy hipokryzja, może także wskazywać na dysfunkcyjność rodziny. Czakra gardła owszem odpowiada za mowę, ale także za intelektualną treść i jakość wypowiadanych słów. To, że ktoś dużo mówi, wcale nie znaczy, że ma harmonijną czakrę gardła. Jej osłabienie może objawić się jako pogląd ignorujący naukowe postrzeganie świata, przywiązanie do autorytetów, brak własnego zdania, obsesje, tchórzostwo, paplanie bez konkretów, natręctwa, problemy z karierą, czy inteligencją analityczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie wiem, czy to siła autosugestii, ale wczoraj przez godzinę przed zaśnięciem pracowałam nad czakrą splotu poprzez wizualizację, że wypełnia ją słońce i rozlewa się po całym ciele, gdyż na tamto ćwiczenie, które mi poleciłeś, pogoda u mnie nie sprzyja, ale dzisiaj czuję w sobie dużo pozytywnej siły i energii :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moge rozumiec przez imponujaca czakre korony??a oslabiona czakre serca?? jak uleczyc oslabione czakry??

 

Dobrze rozwinięta.

Osłabiona czakra to stan w którym nie posiada wystarczającej ilości energii i trzeba ją doładować.

Wizualizując że wdychasz przez nos białe światło prosto do czakry, a ta robi się coraz bardziej sprężysta (język trzymaj wtedy przytknięty do podniebienia zaraz przy zębach - oddychaj przeponowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert 16,02,1987 proszę stan czakr

 

1: +10%

2: -15%

3: -25%

4: +10%

5: 0%

6: +15%

7: -10%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka:0%

 

 

Wszystkie czakry równe. Czakra splotu nieznacznie osłabiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też poproszę Michał 03.04.1981r

 

1: +20%

2: -25%

3: +20%

4: 0%

5: +10%

6: -20%

7: +10%

Czakra czoła: -10%

Czakra śledziony: +20%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka: 10%

 

Skurczona i osłabiona czakra sakralna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgorzata 22.02.1970

Z góry dziękuję

 

1: +20%

2: +40%

3: +20%

4: -35%

5: +5%

6: +10%

7: -20%

Czakra czoła: 0%

Czakra śledziony:-30%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka:-10%

 

Zablokowana i przeładowana czakra sakralna, zablokowana czakra splotu, osłabiona czakra serca i śledziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia 09.06.1974

Z góry b.dziękuję

 

1: 0%

2: -20%

3: +25%

4: +15%

5: -10%

6: +20%

7: +10%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: -20%

Czakra meng-mein: +20%

Czakra pępka: -10%

 

Wszystkie czakry równe, jedynie przeenergetyzowana czakra splotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję :) ostatnio starałam się oczyścić czakry.... nie wiem właśnie jaki był tego rezultat?? Poza tym chciała bym się dowiedzieć, jak sprawa stoi z czakrą trzeciego oka u mnie? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo proszę: Iwona (ur. 14-02-1980).

 

Z góry dziękuję o pozdrawiam!

 

1: +30%

2: 0%

3: -35%

4: +15%

5: 0%

6: +20%

7: 0%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: -20%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka: +20%

 

Spłaszczona i przeładowana czakra podstawy, osłabiona czakra splotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję :) ostatnio starałam się oczyścić czakry.... nie wiem właśnie jaki był tego rezultat?? Poza tym chciała bym się dowiedzieć, jak sprawa stoi z czakrą trzeciego oka u mnie? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie :)

 

Ogółem dobrze wszystko u ciebie wygląda. Popracuj jeszcze tylko nad drobnym rozładowaniem splotu. Ajna harmonijna z innymi czakrami - jest ok. Owocnej pracy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, 20.06.1992

 

Z góry serdecznie dziękuję!

1: +15%

2: -40%

3: +20%

4: -20%

5: -30%

6: +15%

7: -15%

Czakra czoła: -15%

Czakra śledziony: +10%

Czakra meng-mein: +20%

Czakra pępka: -15%

 

Osłabiona i skrzywiona czakra sakralna, osłabiona czakra gardła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę, Agnieszka 20.01.1975 r.:)

 

1: 0%

2: +15%

3: -10%

4: +15%

5: 0%

6: +10%

7: +5%

Czakra czoła: 0%

Czakra śledziony: 0%

Czakra meng-mein: +15%

Czakra pępka: 0%

 

Bardzo ładna energetyka. Wszystkie czakry równe - tak trzymać!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Asper ;p

 

Moje czakry też możesz zdiagnozować? :D Dzięki

 

Adam 10.07.89

 

1: +20%

2: +35%

3: +15%

4: -20%

5: +20%

6: 0%

7: -20%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: 0%

Czakra meng-mein: -10%

Czakra pępka: +10%

 

Wszystkie czakry równe. Przeładowana czakra sakralna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1: 0%

2: +15%

3: -10%

4: +15%

5: 0%

6: +10%

7: +5%

Czakra czoła: 0%

Czakra śledziony: 0%

Czakra meng-mein: +15%

Czakra pępka: 0%

 

Bardzo ładna energetyka. Wszystkie czakry równe - tak trzymać!

Ja mam pytanie, te czakry rozpisujesz od 1.Czakra podstawy do 7.czakra korony?

 

Fajnie, że jest ok, to chyba zasługa mojej bioenergoterapeutki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, te czakry rozpisujesz od 1.Czakra podstawy do 7.czakra korony?

 

Fajnie, że jest ok, to chyba zasługa mojej bioenergoterapeutki:)

 

Tak 1 = czakra podstawy 7= czakra korony.

Możliwe, bo wszystko bardzo dobrze wygląda : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: +20%

2: +40%

3: +20%

4: -35%

5: +5%

6: +10%

7: -20%

Czakra czoła: 0%

Czakra śledziony:-30%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka:-10%

 

Zablokowana i przeładowana czakra sakralna, zablokowana czakra splotu, osłabiona czakra serca i śledziony.

Mogę prosić o rozszerzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zależy kiedy to sprawdzał i jak interpretuje wyniki/jak zaleca poprawiać stan czakr. Słowa to bardzo ****** forma komunikacji - dla każdego "Daleko", czy "dosyć duża" znaczy coś innego.[/Quote]

 

Bardziej mi chodzi o to, o czym świadczą te bardzo małe punkty, o których wcześniej wspomniałem (wg. niego aktywność bardzo mała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozwinięta.

Osłabiona czakra to stan w którym nie posiada wystarczającej ilości energii i trzeba ją doładować.

Wizualizując że wdychasz przez nos białe światło prosto do czakry, a ta robi się coraz bardziej sprężysta (język trzymaj wtedy przytknięty do podniebienia zaraz przy zębach - oddychaj przeponowo)

 

czy moze byc to tez wizualizacja natury??badz obserwacja zachmurzonego nieba??spedzanie czasu posrod natury przytulanie siee do drzew??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, świadomy kontakt z naturą harmonizuje i potrafi do energetyzować. Z tego co pisze Asper w Twoim przypadku musisz działać globalnie bo wszystkie czakry masz rozchwiane. Medytacja medytacją, na pewno pomoże w jakimś stopniu,ale najważniejsze to zmienić swoje postępowanie kierujące nas do takiego, a nie innego stanu aktualnego. Poczytaj troche o czakrach i ich powiązaniach z naszym ciałem i zachowaniem. Zrób sobie tak jakby rachunek sumienia odnośnie swojego życia a stan Twoich czakr bedzie odpowiedzią jak to postępowanie wpływało na Ciebie. Zastanów się nad tym co należy zmienić i co jesteś w stanie zmienić,bo wszystkiego od razu nie zmienisz. Proponuje też wziąć się za jakiś sport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1: +10%

2: -50%

3: -40%

4: -30%

5: +5%

6: +10%

7: 0%

Czakra czoła: +5%

Czakra śledziony: -25%

Czakra meng-mein: +15%

Czakra pępka: 0%

 

Zablokowana i osłabiona czakra sakralna i splotu. Osłabiona czakra serca i śledziony. Koniecznie popracuj nad nimi. "

 

Jak tak sobie poogladalam Wasze czakry..to ja chyba bardzo slabo wygladam...

 

Dziekuje Asper za diagnoze..mam nadzieje, ze uda mi sie to poprawic.. Chyba nawet troche sie boje.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o to, o czym świadczą te bardzo małe punkty, o których wcześniej wspomniałem (wg. niego aktywność bardzo mała).

 

To już musisz zapytać znajomego, nie chcę namieszać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze byc to tez wizualizacja natury??badz obserwacja zachmurzonego nieba??spedzanie czasu posrod natury przytulanie siee do drzew??

 

Jak najbardziej obserwacja nieba poprawi stan twojej czakry serca, jednak świadomie musisz kojarzyć płynące niebo z emocjami (pojawiają się i mijają) i w ten sposób je kontemplować. Wizualizacja natury zależy jakiej, ważna jest kolorystyka i ładunek natury. Inna kolorystyka natury i ładunek jest w deszczowy jesienny dzień, a inna w słoneczny letni dzień.

Jedno jest pewne - natura wycisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1: +10%

2: -50%

3: -40%

4: -30%

5: +5%

6: +10%

7: 0%

Czakra czoła: +5%

Czakra śledziony: -25%

Czakra meng-mein: +15%

Czakra pępka: 0%

 

Zablokowana i osłabiona czakra sakralna i splotu. Osłabiona czakra serca i śledziony. Koniecznie popracuj nad nimi. "

 

Jak tak sobie poogladalam Wasze czakry..to ja chyba bardzo slabo wygladam...

 

Dziekuje Asper za diagnoze..mam nadzieje, ze uda mi sie to poprawic.. Chyba nawet troche sie boje.. :(

 

Bez problemu. Wkrótce podam kilka technik dla każdej czakry z osobna. Powodzenia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za analizę i gdyby jeszcze można, prosiłabym dla męża: Dodji Raphael (ur.3-10-1978). Używa dwóch imion w takiej właśnie kolejności. Bardzo dziękuję :-)

Edytowane przez kelly1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: +30%

2: -40%

3: -20%

4: -20%

5: 0%

6: +45%

7: 0%

Czakra czoła: +25%

Czakra śledziony: 0%

Czakra meng-mein: -10%

Czakra pępka: 0%

 

Skrzywiona oraz osłabiona czakra sakralna, przeładowana czakra podstawy, przeładowana i spłaszczona czakra trzeciego oka. Przeładowana czakra czoła.

 

Można coś więcej o tej spłaszczonej czakrze trzeciego oka? Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o rozszerzenie?

 

Przeładowana i zablokowana czakra sakralna może objawiać się jako potępianie innych, krytykanctwo, moralizatorstwo, hipokryzja, fałsz, zboczenia seksualne. W ciele fizycznym czakra sakralna odpowiada za narządy płciowe, krew i układ limfatyczny.

Osłabiona czakra serca może objawić się jako przewrażliwienie, histeria, lęki, noszenie urazy, pogrywanie na emocjach, negatywizm, dołki emocjonalne, depresje, brak wiary i nadziei w życiu, stłamszenie. W ciele fizycznym odpowiada za plecy, płuca i serce.

Osłabiona czakra śledziony może objawiać się jako osłabienie i ociężałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja :) Nie wiem jak to robisz, ale chętnie zobaczę swoje czakry ;) Justyna 05.08.1988

 

1: +20%

2: -10%

3: +20%

4: 0%

5: +15%

6: 0%

7: +20%

Czakra czoła: -10%

Czakra śledziony: +10%

Czakra meng-mein: -10%

Czakra pępka: +10%

 

Wszystko wygląda w porządku. Pod względem wielkości czakra korony mocno góruje nad pozostałymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak miałbyś czas to poproszę dla mnie: Kacper 28.11.1991

 

1: +25%

2: +40%

3: -10%

4: +25%

5: -10%

6: +10%

7: -10%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: -10%

 

Przeenergetyzowana czakra podstawy, przeenergetyzowana i skurczona czakra sakralna, przeenergetyzowana czakra serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę, Iwona 30.03.1960 r.

 

1: +15%

2: -25%

3: -15%

4: +25%

5: -10%

6: +20%

7: 0%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: -15%

Czakra meng-mein: +15%

Czakra pępka: -20%

 

Osłabiona i spłaszczona w pionie czakra sakralna, przeładowana czakra serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za analizę i gdyby jeszcze można, prosiłabym dla męża: Dodji Raphael (ur.3-10-1978). Używa dwóch imion w takiej właśnie kolejności. Bardzo dziękuję :-)

 

1: +30%

2: +20%

3: +25%

4: +20%

5: +30%

6: +20%

7: -10%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: +10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: 0%

 

Wszystkie czakry równe. Przeładowana czakra podstawy splotu i gardła. Wskazana medytacja z uziemieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poproszę od razu o wyjaśnienie opisu procentowego.

 

Rafał 6.06.1979

 

1: +20%

2: 0%

3: +25%

4: +10%

5: -30%

6: +10%

7: -45%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: -10%

 

Przeładowana czakra splotu, osłabiona czakra gardła, osłabiona i odwrócona biegiem czakra korony.

Przeładowanie cz.splotu może się objawiać jako wybuchowość, tyranizowanie, postawa roszczeniowa, narzucanie się, domaganie uwagi, domaganie racji, konfliktowość. Osłabiona czakra gardła jako natręctwa, obsesje, nadmierne przywiązanie do autorytetów, brak własnego zdania, tchórzostwo. Osłabiona czakra korony jako zagubienie i poczucie dotkliwej samotności w świecie, między ludźmi, oddzielenie od życia, choroby psychiczne, iluzje, nihilizm, autodestrukcja, nerwice. Jej odwrócenie świadczy o niepoprawnych przekonaniach nt. spraw duchowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś więcej o tej spłaszczonej czakrze trzeciego oka? Z góry dziękuje.

 

Idealizowanie spraw związanych z intuicją, jasnowidzeniem, medytacją, sprawami pozazmysłowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla mistrzunia Paweł 04.02.1986

 

1: +35%

2: 0%

3: +15%

4: +30%

5: +10%

6: -10%

7: +20%

Czakra czoła: -10%

Czakra śledziony: +20%

Czakra meng-mein: +25%

Czakra pępka: -15%

 

Wszystkie czakry równe. Przeładowana czakra podstawy serca i mengmein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jeśli można to ja również poproszę.

Szymek 24.07.1978

Dziękuje bardzo

 

1: +10%

2: +20%

3: -30%

4: 0%

5: +10%

6: -10%

7: +20%

Czakra czoła: 0%

Czakra śledziony: +15%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka: +10%

 

Wszystkie czakry równe. Jedynie czakra splotu osłabiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach witam! to i ja poproszę bom ciekawa jak to wygląda tym sposobem analizowania ;) karolina 11.11.1986

z góry wielkie dzienx :bukiet:

 

1: +20%

2: 0%

3: +20%

4: -10%

5: +15%

6: -20%

7: 0%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: +20%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka: +10%

 

Wszystkie czakry równe. Ogółem bardzo ładna energetyka. Gratuluję i tak trzymać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: +20%

2: 0%

3: +20%

4: -10%

5: +15%

6: -20%

7: 0%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: +20%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka: +10%

 

Wszystkie czakry równe. Ogółem bardzo ładna energetyka. Gratuluję i tak trzymać.

 

dziękuję ;) robię co w mojej mocy żeby utrzymać porządek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowana i zablokowana czakra sakralna może objawiać się jako potępianie innych, krytykanctwo, moralizatorstwo, hipokryzja, fałsz, zboczenia seksualne. W ciele fizycznym czakra sakralna odpowiada za narządy płciowe, krew i układ limfatyczny.

Osłabiona czakra serca może objawić się jako przewrażliwienie, histeria, lęki, noszenie urazy, pogrywanie na emocjach, negatywizm, dołki emocjonalne, depresje, brak wiary i nadziei w życiu, stłamszenie. W ciele fizycznym odpowiada za plecy, płuca i serce.

Osłabiona czakra śledziony może objawiać się jako osłabienie i ociężałość.

Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze kilka pytań natury technicznej.

Rozumiem, że

energetyzowanie = doładowywanie

uziemianie = rozładowywanie

Dążymy do wyrównania wielkości wszystkich czakr

Jeżeli czakra jest skurczona to najpierw ją rozszerzamy

Moje pytanie to czy czakra skurczona = zablokowana???

Pisałeś, że wielkość może być ok, ilość energi ok a czakra zablokowana. Co wtedy robimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ją sobie wyobrazić, jako kwiat i podczas medytacji wyobrażaj sobie, że kwiat się otwiera. To tak ogólnie. Każda czakra trochę inaczej napisz może, którą chcesz odblokować to już Ci tu doradzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze kilka pytań natury technicznej.

Rozumiem, że

energetyzowanie = doładowywanie

uziemianie = rozładowywanie

Dążymy do wyrównania wielkości wszystkich czakr

Jeżeli czakra jest skurczona to najpierw ją rozszerzamy

Moje pytanie to czy czakra skurczona = zablokowana???

Pisałeś, że wielkość może być ok, ilość energi ok a czakra zablokowana. Co wtedy robimy?

 

energetyzowanie = doładowywanie - tak

 

uziemianie = rozładowywanie - między innymi

 

Dążymy do wyrównania wielkości wszystkich czakr - nie do wyrównania samej wielkości ale wielkości i gęstości ( np. mogą być 2 czakry o tej samej wielkości lecz jedna pracuje normalnie, poprawnie, natomiast druga jedzie na 130%swoich możliwości tzn. przeciąża się i jest prze energetyzowana).

 

Jeżeli czakra jest skurczona to najpierw ją rozszerzamy - wyobraź sobie balon, który był nadmuchany, a potem zeszło z niego dużo powietrza, robi się taki flakowaty i pomarszczony... czakra z brakiem wystarczającej ilosci energii podobnie wygląda ;) Wystarczy ją do energetyzować.

 

Moje pytanie to czy czakra skurczona = zablokowana??? - Nie, zablokowanie następuje stopniowo. Im bardziej "skurczona" czakra tym czakra słabiej pracuje, mniej energii może przerabiać. Tak samo jak jest za duzo w niej energii, następuje cos jakby przepełnienie buforu, po prostu czakra nie wyrabia z wysylaniem, odbieraniem energii spowodu jej duzej ilosci w czakrze.

 

 

Pisałeś, że wielkość może być ok, ilość energi ok a czakra zablokowana. Co wtedy robimy? - Może być np. źle spolaryzowana,wyidealizowana, lub zbyt mocno ulegajaca wpływom rzeczywistości co powodujepewne zaburzenia, w tym niewydolność wysylania/odbioru energii - czyli blok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: +25%

2: +40%

3: -10%

4: +25%

5: -10%

6: +10%

7: -10%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: -10%

 

Przeenergetyzowana czakra podstawy, przeenergetyzowana i skurczona czakra sakralna, przeenergetyzowana czakra serca.

 

 

 

Dzięki wielkie, nie wiem jak to robisz ale nawet celnie trafiasz w problemy. Mogę prosić o rozszerzenie opisu, bo chciałbym zacząć coś z tym robić i nie za bardzo wiem co to oznacza i jak sobie z tym radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: +20%

2: 0%

3: +25%

4: +10%

5: -30%

6: +10%

7: -45%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: -10%

 

Przeładowana czakra splotu, osłabiona czakra gardła, osłabiona i odwrócona biegiem czakra korony.

Przeładowanie cz.splotu może się objawiać jako wybuchowość, tyranizowanie, postawa roszczeniowa, narzucanie się, domaganie uwagi, domaganie racji, konfliktowość. Osłabiona czakra gardła jako natręctwa, obsesje, nadmierne przywiązanie do autorytetów, brak własnego zdania, tchórzostwo. Osłabiona czakra korony jako zagubienie i poczucie dotkliwej samotności w świecie, między ludźmi, oddzielenie od życia, choroby psychiczne, iluzje, nihilizm, autodestrukcja, nerwice. Jej odwrócenie świadczy o niepoprawnych przekonaniach nt. spraw duchowych.

A możesz mnie oswiecić co to znaczy ,, Poprawne przekonania nt. spraw duchowych

?

Edytowane przez rastar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;) proszę o sprawdzenie stanu czakr :)) jeśli można to z opisem :)

 

dziękuję ślicznie i z góry dziękuję za poświęcony mi czas. Kasia 26 01 1992

Edytowane przez nirva2991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mnie oswiecić co to znaczy ,, Poprawne przekonania nt. spraw duchowych

?

 

Takie, które wspierają twój rozwój. Być może trzymasz się czegoś, co nie przynosi ci korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o analizę dla Teresa 7czerwiec 1959

i dla męża Andrzej 6 kwiecień 1956

 

Teresa:

1: +25%

2: -20%

3: +20%

4: +10%

5: -10%

6: +20%

7: -10%

Czakra czoła: +30%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: 0%

 

Wszystkie czakry równe. Przeładowana czakra podstawy i czoła.

 

Andrzej:

1: -20%

2: +40%

3: +45%

4: +30%

5: -10%

6:+10%

7: -20%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: +15%

Czakra meng-mein: -10%

Czakra pępka: +15%

 

Zablokowana w pionie i przeładowana czakra sakralna, zablokowana w poziomie i przeładowana czakra splotu, zablokowana w pionie i przeładowana czakra serca. Pilnie wskazana praca nad sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;) proszę o sprawdzenie stanu czakr :)) jeśli można to z opisem :)

 

dziękuję ślicznie i z góry dziękuję za poświęcony mi czas. Kasia 26 01 1992

 

1: +20%

2: -10%

3: +15%

4: +10%

5: -20%

6: 0%

7: +20%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: +10%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka: +30%

 

Przeładowana czakra pępka, spłaszczona w pionie czakra korony.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..gdybym mogła się właczyć do oceny byłabym bardzo wdzięczna:)

Agata.. 29.01.1986

 

1: +30%

2: +20%

3: -30%

4: +10%

5: +10%

6: -10%

7: 0%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: +10%

 

Przeładowana czakra podstawy, skrzywiona i osłabiona czakra splotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: +20%

2: -10%

3: +15%

4: +10%

5: -20%

6: 0%

7: +20%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: +10%

Czakra meng-mein: 0%

Czakra pępka: +30%

 

Przeładowana czakra pępka, spłaszczona w pionie czakra korony.

 

łoo jak mi w dól poleciało wszystko ;) spłaszczone czakra korony w pionie może oznaczać podpięcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo jak mi w dól poleciało wszystko ;) spłaszczone czakra korony w pionie może oznaczać podpięcie ?

 

Spłaszczenie w pionie oznacza idealizację, a w poziomie przesadną praktyczność, przyziemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwą mnie trochę te wyniki, a mianowicie to, że czakry przylegające do siebie potrafią być, aż tak zróżnicowane np. czakra czoła? +23, a czakra gardła -20, to ta jakby na uschniętych gałęziach rosły piękne liście. No i te dwie czakry podstawy 1 i 2, wydawało mi się, ze są one jakby w symbiozie, jeżeli 1 nie działa zadowalająco, to i 2 czakra powinna mieć lekkie problemy, no ale życie przecież jest nieprzewidywalne ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: +25%

2: +40%

3: -10%

4: +25%

5: -10%

6: +10%

7: -10%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: -10%

 

Przeenergetyzowana czakra podstawy, przeenergetyzowana i skurczona czakra sakralna, przeenergetyzowana czakra serca.

 

moge prosić o rozszerzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresa:

1: +25%

2: -20%

3: +20%

4: +10%

5: -10%

6: +20%

7: -10%

Czakra czoła: +30%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: 0%

 

Wszystkie czakry równe. Przeładowana czakra podstawy i czoła.

 

Andrzej:

1: -20%

2: +40%

3: +45%

4: +30%

5: -10%

6:+10%

7: -20%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: +15%

Czakra meng-mein: -10%

Czakra pępka: +15%

 

Zablokowana w pionie i przeładowana czakra sakralna, zablokowana w poziomie i przeładowana czakra splotu, zablokowana w pionie i przeładowana czakra serca. Pilnie wskazana praca nad sobą.

 

prosze o rozszerzenie, jak widac bardzo pilne. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwą mnie trochę te wyniki, a mianowicie to, że czakry przylegające do siebie potrafią być, aż tak zróżnicowane np. czakra czoła? +23, a czakra gardła -20, to ta jakby na uschniętych gałęziach rosły piękne liście. No i te dwie czakry podstawy 1 i 2, wydawało mi się, ze są one jakby w symbiozie, jeżeli 1 nie działa zadowalająco, to i 2 czakra powinna mieć lekkie problemy, no ale życie przecież jest nieprzewidywalne ^^.

 

Otóż nie. Z reguły jest tak, że jeżeli jedna czakra nie wyrabia, to jakaś inna 'przejmuje' jej rolę i się nadweręża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale co z tym robic 'w pionie' 'w poziomie'

 

Czakra zablokowana lub spłaszczona w pionie świadczy o mocnej idealizacji, a w poziomie zbytną praktyczność i przyziemność w danej sferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie, które wspierają twój rozwój. Być może trzymasz się czegoś, co nie przynosi ci korzyści.

nie chce się czepiać ale moim zdaniem takie stwierdzenie to bzdura, poprawność przekonań zależy od każdego indywidualnie, nie dla wszystkich to samo jest jednakowo dobre i jednakowo złe.

ASPER nie wszystko mi sie podoba to co napisałaś w analizie, ale moze to i efekt ego.

Możesz mi wyjasnić więcej na temat procentów innych czakr, gdzie znaleźć odniesienie do tego.

Sprecyzowanie tego co sie dzieje twoim zdaniem z korona i jakies rady by były wskazane.

Pozdrawiam

I z góry dziękuje.

Edytowane przez rastar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asper czy Ty jesteś jasnowidzem? Opisujesz te czakramy poprzez medytację i skupianie się na imieniu i dacie? możesz cokolwiek powiedzieć?

 

Korzystam z wahadełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się czepiać ale moim zdaniem takie stwierdzenie to bzdura, poprawność przekonań zależy od każdego indywidualnie, nie dla wszystkich to samo jest jednakowo dobre i jednakowo złe.

ASPER nie wszystko mi sie podoba to co napisałaś w analizie, ale moze to i efekt ego.

Możesz mi wyjasnić więcej na temat procentów innych czakr, gdzie znaleźć odniesienie do tego.

Sprecyzowanie tego co sie dzieje twoim zdaniem z korona i jakies rady by były wskazane.

Pozdrawiam

I z góry dziękuje.

 

Nie napisałem przecież, że jest jedna wiara słuszna dla wszystkich, czy jednakowe przekonania duchowe. Ilu ludzi na świecie - tyle wierzeń. Napisałem tylko, że coś się dzieje w twoim duchowym świecie, co ci nie sprzyja. Być może targają tobą wątpliwości, a może i wręcz na odwrót, za mało analizujesz swoje przekonania. Ciężko mi powiedzieć. Po prostu zwróć uwagę na swoją duchowość, odpowiedź znajdziesz sam - nikt przecież nie zna jej lepiej niż ty : )

 

Odsyłam do tego tematu jeśli chodzi o wartości procentowe i szersze opisy poszczególnych czakr: http://www.ezoforum.pl/czakry/65874-czakry.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Asper widzisz, taka czysto procentowa diagnoza dla ludzi nie w temacie jest po prostu mało czytelna i w sumie ich rozumiem.

 

Ludzie zrozumcie, że wykonanie dokładnej analizy zajmuje duzo wiecej czasu i wysiłku, a tu macie tylko poglądowo - na zasadzie zwrócenia uwagi z którą czakrą coś jest nie tak.

To i tak dużo zważywszy na charytatywny charakter pracy Aspera. Chcecie coś więcej się dowiedzieć? To poszukajcie informacji, poczytajcie coś. Wszystkiego wam do rączek ludzie całe życie dawać nie będą, aprzynajmniej nie za darmo. Zwłaszcza że wiele osób z was robi to z czystej ciekawości nie planując nawet coś z tym zrobić...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Asper widzisz, taka czysto procentowa diagnoza dla ludzi nie w temacie jest po prostu mało czytelna i w sumie ich rozumiem.

 

Ludzie zrozumcie, że wykonanie dokładnej analizy zajmuje duzo wiecej czasu i wysiłku, a tu macie tylko poglądowo - na zasadzie zwrócenia uwagi z którą czakrą coś jest nie tak.

To i tak dużo zważywszy na charytatywny charakter pracy Aspera. Chcecie coś więcej się dowiedzieć? To poszukajcie informacji, poczytajcie coś. Wszystkiego wam do rączek ludzie całe życie dawać nie będą, aprzynajmniej nie za darmo. Zwłaszcza że wiele osób z was robi to z czystej ciekawości nie planując nawet coś z tym zrobić...

 

Najlepsze jest to, że wcale nie trzeba szukać. Wszystkie informacje jak i narzędzia do pracy opisałem w tematach do których odsyłam w pierwszym poście : )

Edytowane przez Asper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wcale nie trzeba szukać. Wszystkie informacje jak i narzędzia do pracy opisałem w tematach do których odsyłam w pierwszym poście : )

Nie za bardzo jasne przeczytałem watek bardzo dokładnie, opis czakr i ich charakterystykę każdy może sobie sciągnąć z dowolnej strony, chodzi mi o ta skale procentową do jakich zródeł sie odwołuje i na czym polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tu:

 

http://www.ezoforum.pl/czakry/65959-efekty-przeladowania-oslabienia-czakr.html

 

Im więcej na "-" albo "+" tym wypisane tam cechy są bardziej wyraziste. Dodatkowo jeżeli przekroczymy ten próg, dajmy na to te 25-30% to energia zaczyna gorzej płynąć przez daną czakre, co oznacza powstawanie bloku. Oczywiście istnieje więcej możliwości zablokowania czakry albo innych zniekształceń itp. ale ta szybka metoda którą diagnozuje tu Asper skupia się tylko na przeładowaniu / osłabieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze masz siły i chęć to ja też poproszę.

Katarzyna 04.02.1973

 

1: +10%

2: -10%

3: 0%

4: +15%

5: -10%

6: +10%

7: -30%

Czakra czoła: -20%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: 0%

 

Wszystkie czakry równe. Jedynie czakra korony osłabiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę również :-) Ilona 15.04.1984

 

1: -10%

2: +15%

3: +20%

4: -30%

5: +10%

6: -10%

7: +20%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: 0%

Czakra meng-mein: +20%

Czakra pępka:-10%

 

Skurczona i osłabiona czakra serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, Hanna 06.03.76

 

1: +10%

2: 0%

3: +15%

4: +25%

5: +5%

6: -30%

7: -10%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +20%

Czakra pępka: -10%

 

Przeładowana i skurczona czakra serca, osłabiona czakra trzeciego oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też poproszę

Edyta 24.06.1974

 

1: +10%

2: -10%

3: +15%

4: 0%

5: -20%

6: +5%

7: +15%

Czakra czoła: +20%

Czakra śledziony: 0%

Czakra meng-mein: +10%

Czakra pępka: -20%

 

Wszystkie czakry harmonijne. Gratuluję i tak trzymać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę jeszcze dla męża Jacek 29.09.1968

 

1: +25%

2: 0%

3: +25%

4: -40%

5: +10%

6: -30%

7: +10%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +20%

Czakra pępka: -20%

 

Spłaszczona w pionie i przeładowana czakra podstawy, zablokowana lewoskos (postawa wycofania ze środowiska z powodu jakiegoś urazu) i przeładowana czakra splotu, osłabiona czakra serca, osłabiona czakra trzeciego oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę dla siostry Magdalena 09.01.1977 r.:)

 

1: -25%

2: +20%

3: +10%

4: -10%

5: +20%

6: -10%

7: +20%

Czakra czoła: -30%

Czakra śledziony: +20%

Czakra meng-mein: -20%

Czakra pępka: +15%

 

Wszystkie czakry równe. Osłabiona czakra podstawy i czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można.

Mateusz 29.03.1996

Dziękuję :)

 

1: -20%

2: +30%

3: +15%

4: +10%

5: -10%

6: +20%

7: -20%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: +20%

Czakra meng-mein: -10%

Czakra pępka:+15%

 

Wszystkie czakry równe. Przeładowana czakra sakralna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze rowniez

Ewa 1960.06.05

 

Dziekuje

 

1: +10%

2: +40%

3: +30%

4: +25%

5: +15%

6: +25%

7: 0%

Czakra czoła: +10%

Czakra śledziony: +40%

Czakra meng-mein: +30%

Czakra pępka: +20%

 

Przeładowana czakra sakralna,splotu, serca, gardła, śledziony i meng mein. Koniecznie powinnaś uziemić/odprowadzić nadmiar energii.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o analizę, Rafał 03.09.1992, z góry dziękuję ;)

 

1: +20%

2: -15%

3: +10%

4: -10%

5: -20%

6: +20%

7: 0%

Czakra czoła: +15%

Czakra śledziony: -10%

Czakra meng-mein: +20%

Czakra pępka:+10%

 

Wszystkie czakry harmonijne. Gratuluję i tak trzymać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...