Skocz do zawartości

sen o znaku atlantów


antubis12

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się ze widziałem księgę całą złotą i było na niej 7 symboli znaków atlantów ale każda wersja inna jeden to widziałem znak że po bokach miała forma to kwadraty i stykały kantem mniejsze 3 prostokąty a na koncu to nie były trójkąty tylko co innego ale

nie pamiętam albo nie zobaczyłem dokładnie pojawił się czarodziej z pomocnica i kazał jej zrobić jej znak atlantów ale nie ten co widziałem ale ten obecnie powiedział swojej pomocnicy ze ten jest wszechstronnie ma właściwości i działa na adjna

druga cześć to ze zleciał ten pierścień z dachu na na ziemie i się zrobiło się 3 pierścienie duże i cienkie jakby na nadgarstki i jeden gruby szeroki i mały jakby na palec i się skończył sen

ciekawe co oznacza taki sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nosze pierścień ale z przerwami od 1997 później to miałem znak przestałem nosić bo czułem pulsowanie w głowie ale od niedawna znowu zacząłem ale nie czuje tego pulsowania ale czuje lekki ucisk i zacząłem szukać więcej na temat tego pierścienia do czego służył i co leczył i dlatego możne mi dla tego przyśnił ten sen

miałem tez kiedyś taki sen jak kobieta powiedziała żebym nosił czarno srebrny kamień powiedziała mi nazwę ale zem zapomniał ale przed snem myślałem jak przyciągnąć miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś wierzyłem w magie teraz to wierze pozytywne myślenie

jeszcze jak byłem dzieckiem to wyobrazałem ze idac chodnikiem znajduje pieniądze i po jakim czasie znajdowałem najwiecej monet ale zdarzały się i papierkowe a szczegunnie to nie lubiałem chodzic do szkoły i raz na jakic czas to chorowalem chciałem chorować i chorowałem ale tylko mnie brało grypa i zapalenie oskrzeli no i oczywiście ospa to chyba każdy miał ale teraz obejrzałem film the Secret i rozszeżyłem działalnosc na inne aspekty życia

twoje myśli, lęki , przekonania i przyzwyczajenia kształtują twoje życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...