Jump to content
milenaEl

talizman anielski

Recommended Posts

milenaEl

ptrzebuje pomocya mianowicie chodzi o wykonanie talizmanu anielskiego,na jakim tworzywie powinnam go wykonac,czy powinien on bezposrednio miec kontakt ze skora(bransoletka,naszyjnik)czy jednak niekoniecznie prosze o odpowiedzi ,nakierowanie....

Nazwa użytkownika1

najlepsze opracowanie dotyczace tworzenia talizmanow jakie widzialem to How to Make and Use Talismans Israela Regardie'go - Okultura wydala je jako Sztuka tworzenia talizmanow - kosztuje jedynie 18zl a jest to dobre rozpisanie na przykladach 'suchych' informacji o tworzeniu talizmanow zawartych w Complete Golden Dawn System of Magic Regardie'go.

poza tym do pracy mozesz wykorzystac korespondecje z Liber 777

Zdaje sie ze ta ksiazeczke Regardie napisal specjalnie dla osob ktorym praktyka magiczna jest kompletnie obca - dowiesz sie z niej jeszcze kilka innych rzeczy na jakiej zasadzie i do czego powinno stosowac sie talizmany.

Edited by Nazwa użytkownika1
link niezgodny z regulaminem

Trida

Dobra a tak jaśniej - rób to, co podpowiada Ci serducho :) to najlepszy kierunkowskaz do tworzenia czegokolwiek :)

milenaEl

dzieki:)widzialam patrzylam na te ksiazki ale niestety jestem poza granicami panstwa i nie mam mozliwosci zakupu:(a tym bardziej przesylki:(dlatego szukam tu jakiegos dobrego serca ktore mi choc troche pomoze:)

Nazwa użytkownika1

Complete Golden Dawn System of Magic Regardie'go od kilku lat krazy po sieci jako pdf

patrz rozdzial 5

Trida
Complete Golden Dawn System of Magic Regardie'go od kilku lat krazy po sieci jako pdf

patrz rozdzial 5

szukajcie a znajdziecie ;) to jest internet, tu znajdziesz (prawie) wszystko ;)

milenaEl

raczej wolalbym zeby ktos napisal co co poprostu zna z autopsji

Dulip

Witam !

Chciałabym wysłuchać waszych opinii na temat tego talizmanu . Czy kto kolwiek z forumowiczów miał jakieś ciekawe doświadczenie z tym przedmiotem . Zastanawiałam się nad kupnem tego talizmanu , dlatego prosiłabym was o podzielenie się ze mną waszym zdaniem na jego temat .

Kobalt60

Polecam w przyszłości użyć wyszukiwarki i nie powielać wątków.

Talizman jak talizman. Jeśli wiesz co robić, jak go wykonać i konsekrować, to możesz spodziewać się efektu