Skocz do zawartości

"Wezwanie" przez karty


Morgosse

Rekomendowane odpowiedzi

Moją pierwszą i aktualną talię tarota kupiłam w wieku 12 lat, kiedy interesowałam się wróżkami, magią i wszystkimi paranormalnymi zjawiskami. Czytałam sobie o znaczeniach kart, wróżyłam dla siebie, taka dziecięca fascynacja. Przez okres od 12 roku życia do już 19 roku życia, co jakiś czas powracałam do talii i robiłam sobie dość długie przerwy. Pod koniec września na początku października, poczułam dziwne uczucie, którego nigdy nie zapomnę, czułam, że po prostu w tym momencie, teraz i zaraz muszę rozłożyć karty. Po prostu MUSZĘ, nie mogłam o niczym myśleć tylko o tym aby rozłożyć karty. Wiedziałam również kogo ta wróżba dotyczy - chłopaka z którym byłam bardzo zżyta. Nie pamiętam już całego rozkładu ale wiem, że karty wskazały mi ciążę, a raczej tego, że ten chłopak może spodziewać się narodzin potomka. Jest on w związku z dziewczyną, ale o niej karty nic mi nie mówiły, za to o nim bardzo dużo. Od października wróżyłam jeszcze z 2-3 razy dla siebie, wczoraj znowu poczułam to samo uczucie co wcześniej, tylko o wiele słabsze. Znowu rozłożyłam karty i na 6 kart wyszły mi 3 puchary, w tym as pucharów, (który w moich rozkładach zawsze mi tą ciążę wskazuje, jak również i słońce) i znowu wskazanie ciąży. Nie wiem co mam o tym myśleć, jestem lekko w szoku, że karty i w październiku i teraz w styczniu wskazały mi identycznie to samo. Zawsze byłam przesądna, ale nie wiem co mam o tym myśleć. Dlaczego poczułam takie silne uczucie? Dlaczego karty mnie "wezwały"? Nigdy wcześniej, z żadną inną osobą tak nie miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze karty wskazują Ci na to, byś go ostrzegła? Że to nie jest czas dla niego. Że to dziecko moze wiele zmienić w jego życiu - zbyt wiele. Powinnaś wg mnie z nim porozmawiać jak sytuacja wygląda i dać mu kilka rad i wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...