Skocz do zawartości

Własna Firma


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład "Własna Firma"

 

Rozkład na temat przyszłości firmy, w sytuacji, gdy myślimy o jej założeniu i mamy już na nią jakiś pomysł. Z tali wykładamy lub losujemy (zależnie od tego co lubimy) 7 kart.

 

 

----1---2---3---4----

----------5----------

----------6----------

----------7----------

 

 

1. Czy posiadasz odpowiednie predyspozycje, zdolności i wiedzę, aby pokierować swoją firmą?

2. Czy teraz jest odpowiedni moment aby założyć firmę?

3. Czy masz obecnie lub jesteś w stanie uzyskać odpowiednie środki potrzebne na otwarcie firmy?

4. Czy potrzebny jest Ci wspólnik w firmie?

5. Wskazówka, dobra rada, to czego nie widzisz?

6. Jeśli teraz założysz firmę to co będzie się działo w niej w ciągu najbliższego roku?

7. To co wydarzy się w ciągu najbliższych trzech lat?

 

Źródło: Tarot-doradca - Stanisławska

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Jeju jejuuu, a ja lecę biegusiem do wątku bo myślałam że Daffinka dała swój rozkład do interpretki gdyż chce firme zakładać (pamiętam Twoje kary z rozkłądu/ów) a tu nie - to nie inter. a przykładowe rozkłady (nie doczytałam :) )...

Fajniutki rozkład - mnie się bardzo przyda.:)

 

DZIĘKUJĘ.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju jejuuu, a ja lecę biegusiem do wątku bo myślałam że Daffinka dała swój rozkład do interpretki gdyż chce firme zakładać (pamiętam Twoje kary z rozkłądu/ów) a tu nie - to nie inter. a przykładowe rozkłady (nie doczytałam :) )...

Fajniutki rozkład - mnie się bardzo przyda.:)

 

DZIĘKUJĘ.:)

 

hehe no tym razem przykładowy ;)

Ale kto wie, może w przyszłości rozkład zastosuję na własne potrzeby :)

Edytowane przez Daffne
lit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Widze, ze to zrodlo nie jest prawdziwe, rozklad ten "wlasna firma" zostal z innego zrodla przepisany, jest to rozklad, ktory stosuje od lat na moim kursie tarota indywidualnym przez skype, oczywiscie moga to potwierdzic moi uczniowie.

 

Tutaj.

http://tarot-doradca.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=114

 

Pozdrawiam, Barbara Stanisławska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam w podanym linku tego rozkładu i nie dopatrzyłam się. Podany link dotyczy rozkładu zdrowotnego :bezradny:

Możliwe, że przeoczyłam... Dziękuje za wskazanie źródła:).

Edytowane przez Daffne
lit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie teraz porzadki na stronie, wiec na nowo wklejam to, ale moi uczniowie moga to potwierdzic, moga tutajnapisac ze to zrodlo nie jest prawdziwe. Pozdrawiam Barbara S

 

Tutaj:

http://tarot-doradca.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=129&Itemid=115

Edytowane przez Tarocistka_doradca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

tak losujemy karty z całej talii. Gdy będziemy je wyciągać z talii, np: pierwszą kartę, trzeba skupić się na pierwszym pytaniu czyli:

 

Losujemy pierwszą kartę i skupiamy się na pytaniu, czy posiadasz odpowiednie predyspozycje, by móc pokierować własną firmą? musimy się ściśle trzymać pytania.

 

Tarot * Wrka Stanisawska - Rozkad - wasna firma

Pozdrawiam serdecznie

Barbara Stanisławska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...