Jump to content

kupa, schody


orenda

Recommended Posts

Schodziłam na dół, gdy zauważyłam na schodach wiodących na górę (jakiś stopień od piętra) mojego brata robiącego najpierw siku, a potem kupę. Taką dużą. Nie wiem skąd, ale wiedziałam, jakby wyczuwałam, że on boi się iść do łazienki. W łazience był jakiś duch czy coś takiego i go też wyczuwałam, jego energię.

Wiedziałam, że brat się go boi, ale mimo to mówiłam mu, żeby poszedł do łazienki, chociaż nie chciałam tego mówić. I gdy próbowałam to powiedzieć, to miałam takie uczucie paraliżu, i wychodził z gardła taki szept, jakbym się dusiła, przesycony złośliwością.

 

 

 

"Sen, w którym widzisz jak robisz kupę, bądź jak ktoś ją robi to znak, że doczekasz się w końcu efektów swojej pracy. "

 

 

"Sny o kupie bardzo często mogą budzić poczucie wstydu lub odrazy do swojej osoby. Kupa we śnie pojawiaja się z różnych powodów. Jedną z interpretacją snu o kupie jest nieakceptowanie własnego ciała lub poczucie jego obcości. Zdarzają się osoby, które są niepewne czy ciało, które widzą w lustrze jest na pewno ich ciałem. Są to często osoby zazwyczaj spędzają długie godziny przed lustrem niejako chcąc się przekonać, że ich ciało nie jest czymś obcym, że ich organizm rzeczywiście jest ich. W takim przypadku pojawienie się kupy we śnie jest skutkiem intensywnych rozmyślań i odczuć, które dotyczą własnego ciała.

 

Kupa we śnie może odzwierciedlać przeciążenie stresami i napięciami, symbolizuje wówczas coś, czego chcemy się pozbyć - Nieczystości i niepotrzebne odchody, które chcielibyśmy wydalić z organizmu, ponieważ w pewien sposób zatruwają nam życie. "

 

 

Sprawdziłam znaczenie kupy, bo dosyć często mi się śni. Kiedyś mi się śniło jeszcze, że mi ręka odpadła i z ramienia kupa wyszła.

 

Co do drugiego znaczenia, to miałam takie odczucia. A pierwsze tyczy się przyszłości, więc nie wiem, na ile się sprawdzi.

Link to comment
Share on other sites

kupa to 'kawałek' szczęścia ,to może być np; uniknięcie jakiejś trudnej sytuacji lub zarysowania komuś auta lub coś w tym stylu, szczęście to nie tylko pieniądze , siku to ulga w kłopocie,schody w dół powolna poprawa sytuacji. resztę sama sobie dopowiedz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...