Jump to content

Bardzo proszę o w miarę szybką pomoc!


fazza15

Recommended Posts

Mój problem sen jest skomplikowany, i nie mogę znaleźć jego objaśnienia, a więc go opowiem i proszę o jego interpretacje:

 

Zaczyna się że siedzę ze swoją dziewczyną na kanapie i se rozmawiamy, nagle przychodzi ojczym (którego nienawidzę) i i obraża moją dziewczynę ja stając w jej obronie uciszam go i siada na miejscu przy mojej mamie (która jest w nim ślepo zakochana), podchodzę nagle do stołu i zaczynam mu wykładać co o nim myślę wtedy mama mówi do niego możesz wracam do dziewczyny po, krótkiej chwili przychodzi z jakimś sznurem, kable i zaczyna mnie bić po chwili ja się podnoszę wywracam go na ziemię i okładam... Następnie wchodzę do sąsiedniego pokoju zastaje moją dziewczynę leżąca na ziemi i jakąś kobietę stojąca nad nią, gdy podchodzę bliżej zauważam wysypkę na twarzy dziewczyny i pytam się osoby obok (tej nachylonej kobiety) co jest mojej dziewczynie.. Ta odpowiada że to straszne i nie może mi tego powiedzieć i abym się dowiedział muszę sprawdzić na co jest lek i podała nazwę jakąś trudną ale nie pamiętam jej... Dziś rozmawiając z dziewczyną, mówi mi że jest chora... Co może oznaczać ten sen? Boję się o nią, że to coś poważniejszego, i co oznacza ogólnie ten cały sen?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź..

Link to comment
Share on other sites

hej nie zrozumialam zabardzo kto Cie bil matka czy ojczym? Pierwsza czesc snu odzwierciedla twoj konflikt z ojczymem. Podswiadomie czujesz, ze Twoj ojczym ma pelne wsparcie w mamie ( we snie siadaja obok siebie), on wtraca sie do twojego zycia stad we snie te jego opinie na temat twojej dziewczyny. Osoba, ktora Cie bije chce Ci cos narzucic, jest to ogolnie obraz waszego konfliktu. W drugiej czesci snu najwazniejsza jest wysypka, mowi o uszczerbku na zdrowiu twojej dziewczyny, ale wasze stosunki beda dalej dobre. Nie przejmuj sie, wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam i trzymaj sie cieplo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...