Skocz do zawartości

Tajna kieszeń


Vivere

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp; jestem z Panem w konflikcie. Jestem zwyczajnie zła i nie za bardzo poczuwam się do wyciągnięcia rączki na zgodę. Pan jest podpadnięty. Liczę na pana ruch.

 

Bardzo Dziękuję Inez za karty i interpretację

Ja tu same negatywy widzę, póki złość mi nie minie :26:

 

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy -aż się rwie do kontaktu z Tobą, za chwilę wpadnie,pogadacie, a co dalej niech zostanie owiane tajemnicą..

 

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - imponujesz mu,jesteś silna, efektowna, zadowolona z zycia,stanowisz dla niego wyzwanie

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - jeśli jeszcze tego nie uczynił, to za moment wyjdzie z inicjatywą w Twoim kierunku, jakies spotkanie przy winie i dobrej muzyce w eleganckiej restauracji

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - zadowolic Ciebie na każdym polu,zaintrygować:)

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów -uczucia, myśli or oamntycznym spotkaniu

 

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- bo chyba jest powściągliwy z natury

 

Jak dla mnie karty ewidentnie mówią, że on za chwilę wyskoczy z propozycją jakiejś fantastycznej randki:)

 

 

Ps. Może by ktos, coś?

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Wstęp; jestem z Panem w konflikcie. Jestem zwyczajnie zła i nie za bardzo poczuwam się do wyciągnięcia rączki na zgodę. Pan jest podpadnięty. Liczę na pana ruch.

 

Bardzo Dziękuję Inez za karty i interpretację

Ja tu same negatywy widzę, póki złość mi nie minie :26:

 

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy -aż się rwie do kontaktu z Tobą, za chwilę wpadnie,pogadacie, a co dalej niech zostanie owiane tajemnicą..

 

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - imponujesz mu,jesteś silna, efektowna, zadowolona z zycia,stanowisz dla niego wyzwanie

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - jeśli jeszcze tego nie uczynił, to za moment wyjdzie z inicjatywą w Twoim kierunku, jakies spotkanie przy winie i dobrej muzyce w eleganckiej restauracji

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - zadowolic Ciebie na każdym polu,zaintrygować:)

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów -uczucia, myśli or oamntycznym spotkaniu

 

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- bo chyba jest powściągliwy z natury

 

Jak dla mnie karty ewidentnie mówią, że on za chwilę wyskoczy z propozycją jakiejś fantastycznej randki:)

 

 

Ps. Może by ktos, coś?

 

Mówisz że negatywy widzisz Viverku - no...bo te karty tak wyglądają...:(

Odnośnik do komentarza

No dobra, to już mam jasność i płynę;)))

 

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy - zależy mu na Tobie, ale czasem jest wyrywny trochę i nie rozumie Ciebie...

 

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - wydaje mi się, że on troszkę się Ciebie boi... Jesteś dla niego taka samowystarczalna, nie ma jak się zaopiekować...

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - wyrywny, ale i wrażliwy... Pogubiony trochę... O finanse martwić się też może...

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - tutaj znowu finanse widzę, jakby chciał Ci zapewnić wygodę i bezpieczeństwo...

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów - no kocha Cię po prostu, nie wiem czy to ukrywa, czy raczej może nie wie jak to jeszcze okazać...

 

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- powściągliwy, jak Inez napisała, ale tak mi tutaj tym ślubem pachnie... Jakby on chciał pójść dalej, a bał się Ciebie...

 

Co on takiego zrobił? Może to zwykłe nieporozumienie? :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Ja Ci nie każę - to było pytanie retoryczne pod zastanowienie, że może nieporozumienie ;)

Nawet rym mi się sklecił;)

 

Ja wiem, KatiJo, że retorycznie. Po prostu, My "źle' zaczęliśmy tę relację i tak się za nami ciągną "smrody" z przeszłości. Teraz, niewiele trzeba, by całą radość ze związku pokrył mrok.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że niewiele trzeba, by ją jednak rozjaśnić. Przeszłości nie da się zmienić, więc jej nie ma... Jak może być coś, na co nie mamy wpływu?

Liczy się tylko tu i teraz. Patrzcie na siebie tak, jakbyście się widzieli po raz pierwszy. Nie rozpamiętujcie win, których nie ma...

Polecam "Potęgę teraźniejszości" Echarta Tolle'a i "Kurs cudów". Ta druga ciężka dosyć, ale do przebrnięcia, jeśli najpierw poczytasz "Potęgę" ;)

Odnośnik do komentarza

Wstęp; jestem z Panem w konflikcie. Jestem zwyczajnie zła i nie za bardzo poczuwam się do wyciągnięcia rączki na zgodę. Pan jest podpadnięty. Liczę na pana ruch.

 

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy - pan jest tak wściekły, że myśli tylko o tym, żeby Ci wszystko wygarnąć.

 

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - uważa, że jesteś pewna Siebie, może nawet zbyt pewna....

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - daje do zrozumienia, że w każdej chwili może bliżej zainteresować się inną kobietą

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - on chce być prawdziwym mężczyzną w tym związku, chce udowodnić, że potrafi się Tobą zaopiekować i stworzyć Ci najlepsze warunki. Ale bacznie będzie Cię obserwował :-)

 

5.Co ukrywa - 2 kielichów - potrzebę bliskości

 

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- chce wyrobić sobie autorytet u Ciebie. Męskie ego nie pozwala mu tego zrobić

 

Oj, burzliwy związek...dwa silne charaktery :-)

Odnośnik do komentarza

A ja w takiej "technicznej" sprawie jeszcze...

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław -

Kapłanka, uznawana jest za "tajemnicę"

Król Buław, uważany jest za uczciwego

 

tak jakoś, denarowa nic nie wie, należą Jej się wyjaśnienia?

 

Czy, po tym układzie kart jw. można przyjąć, że Pan zamierzał wyjawić mi coś, czego nie wiedziałam?

Odnośnik do komentarza

nie wiem, o co Wam poszlo - ale pan sie czasem zachowuje jak dzieciak

moze dlatego, ze Ciebie postrzega jako te "posiadajaca moc i wladze" i walczaca o swoje nawet, jak jestes sama na placu boju przeciwko innym

np. pan chce stalego zwiazku, a Ty nie - i on probuje Cie rozdraznic, wywolac zazdrosc (tu te "dzieciece" podchody, zachowanie jego)

moze rzeczywiscie chce Ci cos powiedziec (t 2 puchary, Papiez), no nie wiem

 

chyba, ze naprawde jest jeszcze inna kobieta, ajj...

Odnośnik do komentarza
chyba, ze naprawde jest jeszcze inna kobieta, ajj...

śladów znaczących, na to wskazujących nie widzę.

A jestem przewrażliwiona, bo w pierwszym związku dotknięta tym doświadczeniem.

Jednak, gdyby się postarał mogłabym nie wiedzieć, ani podejrzewać.

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaje, że walczycie o dominację w tym związku - każde chce swoje mieć na wierzchu.

 

Powiem Ci, że nie warto tak się stroszyć, o ile wiążesz z tym panem przyszłość. Trochę wchodzisz na jego pole działania - tak on to widzi. Może daj się jemu wykazać? Odpocznij, wyluzuj? :-)

Leż i pachnij :-)

Odnośnik do komentarza
Mnie się wydaje, że walczycie o dominację w tym związku - każde chce swoje mieć na wierzchu.

 

Powiem Ci, że nie warto tak się stroszyć, o ile wiążesz z tym panem przyszłość. Trochę wchodzisz na jego pole działania - tak on to widzi. Może daj się jemu wykazać? Odpocznij, wyluzuj? :-)

Leż i pachnij :-)

To nie łatwe będzie. ja jestem z natury Pustelnikiem. Każde z nas już zaznało wolności przez kilka lat ( po rozwodach) i podporządkować się jest, mimo woli, bardzo trudno.

tak się zastanawiam, nad Twoją radą i myślę, dlaczego miałaby nie być sobą? Dlaczego mam leżeć i pachnieć, skoro to nie przynosi mi przyjemności? Myslę,że łatwiej chyba za drugim facetem się obejrzeć niz zatracić siebie wbrew sobie (w tym wieku). To równiez dotyczy Pana, niech mi się nie zmienia, bo przestanie być interesujący. Niech tylko nie utrudnia :D

Odnośnik do komentarza
To nie łatwe będzie. ja jestem z natury Pustelnikiem. Każde z nas już zaznało wolności przez kilka lat ( po rozwodach) i podporządkować się jest, mimo woli, bardzo trudno.

tak się zastanawiam, nad Twoją radą i myślę, dlaczego miałaby nie być sobą? Dlaczego mam leżeć i pachnieć, skoro to nie przynosi mi przyjemności? Myslę,że łatwiej chyba za drugim facetem się obejrzeć niz zatracić siebie wbrew sobie (w tym wieku). To równiez dotyczy Pana, niech mi się nie zmienia, bo przestanie być interesujący. Niech tylko nie utrudnia :D

 

Zastrzegłam przecież, że: JEŚLI myślisz o przyszłości z rzeczonym panem....

 

Są kobiety, którym taka wizja partnerstwa nie odpowiada i kiedy spotykają na swojej drodze mężczyznę, który chce być w związku z mężczyzną z krwi i kości ( zwykle to "narwańcy" i w Twoim przypadku to się potwierdza), to po pewnym czasie dzieją się nieciekawe rzeczy i chyba lepiej odpuścić.

 

Reasumując: chcesz być z nim - popuść z tonu. Chcesz być szczęśliwsza - chyba odejdź.....

Wiem ,że to nie takie proste, ale łatwiejsze, kiedy dzieci jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
pisaals w pierwszym poscie, z liczysz na jego ruch, pozniej - ze zadzwonil...

wyjasnilo sie cus?

 

Tak nieco. Bardzo spokojnie przebiegała rozmowa. KatiJo napisała,że to nieporozumienie, to samo stwierdził Pan, o którego pytałam.

Nie lubimy takich pogaduszek przez telefon więc zaproponował cd na jutro. To mnie bardzo zdziwiło, ,bo On nie lubi się "tlumaczyć". Zdziwiło mnie rownież zdanie: "zaufaj mi, wszystko jest Ok. Zaufaj i śpij spokojnie".

Odnośnik do komentarza
Vivere a to nie porozumienie nie bylo podszyte zazdrościa o jakąś Panią z przeszłości,jakie twoje skryte obawy ?

Ja myślę,że Pan czuje do Ciebie wiele i jak dla mnie to ładne karty:)

 

No muszę przyznać, że jest taka Pani w naszym środowisku, z którą na swój sposób w przeszości "rywalizowałam" o względy Pana i do dziś mam Ją żywo w pamięci. Mam nadzieję,że tyko w mojej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
No muszę przyznać, że jest taka Pani w naszym środowisku, z którą na swój sposób w przeszości "rywalizowałam" o względy Pana i do dziś mam Ją żywo w pamięci. Mam nadzieję,że tyko w mojej pamięci.

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - ...i to jest widoczne już np. tutaj...dlatego napisałam co napisałam i zdecydowałam nie pisać swej inter...

Coś czułam też...że to Wasze nieporozumienie jest "podszyte" właśnie "tematem związanym z jakąś "inną" kobietą oprócz Ciebie" (?)...

Odnośnik do komentarza
4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - ...i to jest widoczne już np. tutaj...dlatego napisałam co napisałam i zdecydowałam nie pisać swej inter...

Coś czułam też...że to Wasze nieporozumienie jest "podszyte" właśnie "tematem związanym z jakąś "inną" kobietą oprócz Ciebie" (?)...

 

Ostatnia sytuacja nie ma nic wspólnego z kimkolwiek trzecim.

Ja tylko napisałam, że gdzieś tam ktoś, kiedyś, kto pozostawił we mnie ślad. Raczej ja mam poczucie winy, że przeze mnie, że gdybym się nie pojawiła może by ich związek się rozwinął. Nie chcę, by Pan żałował swojego wyboru.

Odnośnik do komentarza

Vivere ja uważam,że najlepiej usiąść i prosto z mostu przedstawić swoje obawy i nie skrywać bo potem to narasta wszystko i bez podstawnie nawet gdy nie ma z niczym nic wspólnego -przewija sie w naszej głowie,rośnie i nieświadomie różnie postępujemy.

Odnośnik do komentarza
Vivere ja uważam,że najlepiej usiąść i prosto z mostu przedstawić swoje obawy i nie skrywać bo potem to narasta wszystko i bez podstawnie nawet gdy nie ma z niczym nic wspólnego -przewija sie w naszej głowie,rośnie i nieświadomie różnie postępujemy.

 

Cóż, nie zrobię nic ponad swoje możliwości.Nie jestem z gruntu ani zła ani dobra.Jestem po prostu "jakaś". Pan tez jest "jakiś". Człowiek, jak płyta winylowa, jak się już raz "nagra", na zawsze pozostanie. Z czasem się pozdziera, porysuje...ale tam jest wciąż ten sam "hit" swego czasu. Nic ponad swe siły wymagać/wygrać się nie da/ nie można.

A związki, jak puzzle. Wymagają cierpliwości, by się dopasować, poukladać. Jeśli w Panu, bądź we mnie, będzie jakiś brakujący element, jeśli coś nie zahaczy....trzeba się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy - mam wrażenie, że pan chce Cię czymś zaskoczyć, patrząc na resztę kart pasuje opcja sformalizowania waszej relacji. Karty oznaczają też chęć rozmowy, spotkań, tak jak to Inez napisała. I miała rację, bo pan zadzwonił.

 

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - uważa Cię za osobę zdecydowaną, silną, atrakcyjną, impulsywną, zadowoloną z życia, pewną siebie, zdeterminowaną, walczącą o swoje, upartą. Nawet bardzo upartą ;)

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - zabiega, widać uczucie i jego zaangażowanie względem Ciebie.

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - interpretując Kapłankę jako tajemnicę, to wyjawić Ci coś. Patrząc na karty niżej, to coś miłego ;) w innym znaczeniu Kapłanka ma pozytywne znaczenie, nie obawiałabym się niczego.

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów - pragnienie by się oświadczyć, pierścionek

 

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- ma poważne plany wobec Ciebie, chce żebyście byli razem już tak bardzo poważnie, zaręczeni albo poślubieni.

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy -aż się rwie do kontaktu z Tobą, za chwilę wpadnie,pogadacie, a co dalej niech zostanie owiane tajemnicą..

 

Panu bardzo zależało, by ze mną porozmawiać ale nie bardzo wiedział jak do tego podejść. Z natury jest bardzo powściągliwy w wyrażaniu siebie a jesli temat dotyczy Jego słabości i kłopotów to tym bardziej. Sytuacja była dla Niego bardzo nerwowa.

 

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - imponujesz mu,jesteś silna, efektowna, zadowolona z zycia,stanowisz dla niego wyzwanie

 

istotnie, jest cos w tym co Inez napisała. Pan bal się jak zareaguję na pewna, niewygodą wiadomość.

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - jeśli jeszcze tego nie uczynił, to za moment wyjdzie z inicjatywą w Twoim kierunku, jakies spotkanie przy winie i dobrej muzyce w eleganckiej restauracji

 

coś chciał a nie wiedział jak i robił dobra minę mimo cisnących emocji w Nim. Wyszedł z inicjatywą, wolą, prośbą o spotkanie

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - zadowolic Ciebie na każdym polu,zaintrygować:)

 

Chciał wyznać coś istotnego, cos co było dla mnie tajemnicą przez lata, jego problem, który mogł położyć na "Nim Cień". dziś wiem, że nie chciał mnie spłoszyć a zarazem prosic o pomoc mojej pomocy - nie ma to nic wspólnego z finansami ani z inna kobietą, niewiernością.

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów -tak, u chodzi o uczucia i o naszą relację. Nie umie ich wyrażać.

 

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- bo chyba jest powściągliwy z natury - bardzo zamknięty w sobie, a i dba o swój autorytet.

 

Ze względu na szacunek do Pana, nie upublicznię istoty problemu- tj tajemnicy którą nosił długo w sobie

 

Inez, nie znałaś podłoża mojej prośby/problemu. Gdy stawiałaś karty, w ciemno, waliłaś kulą w muchę ale celnie!

 

wszystkim bardzo dziękuję. Sama jestem zaskoczona, tym co usłyszałam.

Warto było, Panu ulżyło a i ja czuję się bardzo potrzebna. Czasami kłopoty wychodzą relacji na "zdrowie"

 

Królowa Denarów przy Kapłance jest bardzo wyrozumiała i pędzi z pomocą ..

Odnośnik do komentarza

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy - rozumiem, że o Pana cel tu chodzi? a więc czarno na białym chęć wyjaśnienia o ile pazik buław to często mi pokazuje chęci bardziej niż same działania o tyle Rycek Mieczy to już konkret Pan się pali to wyjaśnień to taka atmosfera tej karty kiedy musimy zrzucić ciężar z serca i powiedzieć co nam na wątropie leży ( ale organowo mi wyszło :P)

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - żeś babka silna, umiejąca siebie kontrolować, panujesz nad sobą i swoim życiem dodatkowo o to czego chcesz umiesz zawalczyć, odważna kobita

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - lubi miłe słówka, ciepłe rozmowy, zabawę ...

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - dowartościować Cię i działac w Twoją stronę, może też grac trochę na Twojej empatii i wrażliwości..

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów -zadurzenie, zakochanie slowem ciepłe uczucia

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- on sam chce poza swoja utrzymać odpowiednią (no chyba że pan żonaty?)

 

P.S. oj widze że juz wer poszła no nic ....

Edytowane przez LasMeninas
Odnośnik do komentarza
1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy - rozumiem, że o Pana cel tu chodzi? a więc czarno na białym chęć wyjaśnienia o ile pazik buław to często mi pokazuje chęci bardziej niż same działania o tyle Rycek Mieczy to już konkret Pan się pali to wyjaśnień to taka atmosfera tej karty kiedy musimy zrzucić ciężar z serca i powiedzieć co nam na wątropie leży ( ale organowo mi wyszło :P)

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - żeś babka silna, umiejąca siebie kontrolować, panujesz nad sobą i swoim życiem dodatkowo o to czego chcesz umiesz zawalczyć, odważna kobita

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - lubi miłe słówka, ciepłe rozmowy, zabawę ...

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - dowartościować Cię i działac w Twoją stronę, może też grac trochę na Twojej empatii i wrażliwości..

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów -zadurzenie, zakochanie slowem ciepłe uczucia

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- on sam chce poza swoja utrzymać odpowiednią (no chyba że pan żonaty?)

 

P.S. oj widze że juz wer poszła no nic ....

 

A pisałaś dziś, że weny nie masz, a tu proszę jak celnie :D

 

Ps...chyba, że pomyliłam Cię z rogi? hihi- bo ja Was mylę, nie wiem dlaczego?

Edytowane przez Vivere
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
Weryfikacja:

1 Cel w stosunkach - Giermek Buław Rycerz Mieczy -aż się rwie do kontaktu z Tobą, za chwilę wpadnie,pogadacie, a co dalej niech zostanie owiane tajemnicą..

 

Panu bardzo zależało, by ze mną porozmawiać ale nie bardzo wiedział jak do tego podejść. Z natury jest bardzo powściągliwy w wyrażaniu siebie a jesli temat dotyczy Jego słabości i kłopotów to tym bardziej. Sytuacja była dla Niego bardzo nerwowa.

 

2 Co on o tobie myśli - 3x Moc 9 kielichów 7 buław - imponujesz mu,jesteś silna, efektowna, zadowolona z zycia,stanowisz dla niego wyzwanie

 

istotnie, jest cos w tym co Inez napisała. Pan bal się jak zareaguję na pewna, niewygodą wiadomość.

 

3 Jak się zachowuje - 3x As MOnet Giermek Kiel 3 kiel - jeśli jeszcze tego nie uczynił, to za moment wyjdzie z inicjatywą w Twoim kierunku, jakies spotkanie przy winie i dobrej muzyce w eleganckiej restauracji

 

coś chciał a nie wiedział jak i robił dobra minę mimo cisnących emocji w Nim. Wyszedł z inicjatywą, wolą, prośbą o spotkanie

 

4 Co zamierza zrobić - 3x Królowa Monet Kapłanka Król Buław - zadowolic Ciebie na każdym polu,zaintrygować:)

 

Chciał wyznać coś istotnego, cos co było dla mnie tajemnicą przez lata, jego problem, który mogł położyć na "Nim Cień". dziś wiem, że nie chciał mnie spłoszyć a zarazem prosic o pomoc mojej pomocy - nie ma to nic wspólnego z finansami ani z inna kobietą, niewiernością.

 

5 Co ukrywa - 2 kielichów -tak, u chodzi o uczucia i o naszą relację. Nie umie ich wyrażać.

 

6 Co powoduje że musi ukrywać - Kapłan- bo chyba jest powściągliwy z natury - bardzo zamknięty w sobie, a i dba o swój autorytet.

 

Ze względu na szacunek do Pana, nie upublicznię istoty problemu- tj tajemnicy którą nosił długo w sobie

 

Inez, nie znałaś podłoża mojej prośby/problemu. Gdy stawiałaś karty, w ciemno, waliłaś kulą w muchę ale celnie!

 

wszystkim bardzo dziękuję. Sama jestem zaskoczona, tym co usłyszałam.

Warto było, Panu ulżyło a i ja czuję się bardzo potrzebna. Czasami kłopoty wychodzą relacji na "zdrowie"

 

Królowa Denarów przy Kapłance jest bardzo wyrozumiała i pędzi z pomocą ..

 

Teraz odkryłam weryfikację tego rozkładu dopiero:) Dziękuję Ci bardzo;)))) I tak od siebie, to co powtarzam od dawna : Kapłanka u mnie nigdy nie pokazała osoby "trzeciej", u mnie jest to zawsze tajemnica, niepewność, konieczność przeczekania itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...