Jump to content

groble, siekiera, cygan, krew


cora63

Recommended Posts

Mam wiele dziwnych snow, ale ten zbyt czesto sie powtarza (snił mi się jak byłam dzieckiem i mimo że mam 38 lat nadal sie powtarza). Czasami mam wrażenie że staje sie rzeczywistością i nie wiem czy to sen czy jawa. Jest piękny słoneczny dzień - jestem nad jeziorem, wkoło wiele ludzi- nie znam nikogo, nadciąga ciemna chmura i nagle jestem między stawami na groblach z siekierą w ręku, na dłoniach mam krew moje ubranie również jest całe zachlapane i biegnę, gonię cygana nie widzę go ale wiem że to napewno jest cygan. Jest ciemno i ponuro a krew jest bardzo jaskrawa i odbija się "blaskiem", gdzieś z oddali słysze muzykę nie zatrzymuje się tylko go gonię. Chmura przechodzi a ja się budzę. Najstraszniejsze jest to, że po przebudzeniu mam zakwasy, nie mogę chodzić i bardzo bolą mnie ręce. Pytałam wiele razy męża czy spałam niespokojnie, czy wierzgałam nogami albo czy lunatykowałam, zawsze odpowiada że nawet się nie obróciłam przez całą noc. Mąż wiele razy próbował mnie obudzić,( jak domyślał się że coś mi się śni- nie wiem jak to rozpoznaje), ale nie potrafił lub ja nie chciałam Prosze o pomoc :_smutny:

Link to comment
Share on other sites

Witam ciekawy bardzo sen, szczegolnie, ze sie powtarza. Piekny sloneczny dzien, jezioro- to optymizm, nowe decyzje, rozwiazania, ja bym to interpretowala jako dobre zycie, ale nadciaganie chmur - to juz pojawienie sie problemow, czujesz sie winna czemus temu masz zaplamione rece, masz wyrzuty sumienia, potwierdza to siekiera i ciemnosc, ktore sa symbolem niedoli. No i najwazniejszy symbol: cygan , wyjasnia wiele sa to jakies klopoty natury finansowej. Chcesz polepszyc twoja sytuacje materialna, moze zmienic prace, doslownie wedlug snu gonisz za polepszeniem swojej sytuacji materialnej. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za interpretację, jest podobna do mojej i to może ( nie do końca)odzwierciedlać obecne życie , ale... jak się to ma do lat dziecinnych???

Ja nie pamiętam kiedy zaczęlo mi się to śnić ,natomiast z relacji mojej mamy to około 5-7 r. życia. Wyobraź sobie małą dziewczynkę i jej przerażenie po przebudzeniu. Nawet do dziś mi to powtarza " znów ci się śnił ten cygan i siekiera" - powtarzała mi zawsze że to jest tylko sen, ale ja wiem że nie. Niemożliwe jest aby śniło mi się to tyle razy bez powodu. Nie jestem medium, natomiast wiem że niektóre sny sprawdziły się dosłownie takie małe deja voo. Mam nadzieję , że to nigdy się nie sprawdzi dosłownie. A MOŻE TEN SEN OSTRZEGA MNIE PRZED CZYMŚ ???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...