Skocz do zawartości

szukam chętnych do wspólnej medytacji


lisic

Rekomendowane odpowiedzi

witam! szukam chętnych do codziennej medytacji w godzinach 12:45 oraz 21. celem medytacji jest wizualizacja pokoju, miłości i harmonii na świecie...oczywiście godziny mogą być inne, chciałabym żeby przyłączyły się osoby, które wierzą że taka wizualizacja ma sens i mają wewnętrzną potrzebę błogosławieństwa całemu wszechświatowi. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Adam że jak kolwiek śmieszne ci się to nie wydaje to należy uszanować intencję lisic, jesli będe miał czas chetnie się przyłącze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o pozytywne myśli, które jeśli nawet wysyłane są przez mrówki tak jak mówisz, to mają moc pozytywną która dotyka wszystko co się znajduje dookoła...nie wiem może się mylę, ostatnio robiłam taką medytację ze znajomym i poczułam niesamowite uczucie miłości do wszystkiego...myślałam może że znajdzie się jeszcze ktoś chętny do rozsiewania pozytywnych wibracji. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje lisic, rób tak jak czujesz.

Masz wiekszą moc niż myślisz, tę która wypływa z serca i nie daj nigdy nikomu wmówić sobie ze jrst inaczej.

Kiedyś taki wiersz napisałem

 

Zza spraw wielkich wyglądasz i wypatrujesz słońca chesz czynić rzeczy wielkie

z czasem uczysz się czynić rzeczy małe

Być może te małe są wielkie

a te małe bardzo potężne

 

Dopiszę jeszcze że moim zdaniem wibracja jednego serca, z którego wypływa czysta miłość i intencja, ma więksżą moc sprawcza niż tysiące pustych myśli.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rastar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zamieściłam ten wątek bo wydaje mi się, że jak zbierze się trochę więcej osób o podobnych intencjach, to zrobimy więcej światła na świecie. wszędzie wokół pełno jest jadu, pesymizmu itd. może dobro które będziemy wysyłać będzie się systematycznie powiększać. pozdrawiam!!!

 

O.O Dobra, nie mam więcej pytań.

 

Miłej medytacji

dziękuję! pomyślności!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Himalaya Tirtha Sangha - Ezoteryczna Szkoła Jogi i Tantry tutaj jest opisane jakie taka medytacja daje efekty gdy jest wykonywana regularnie przez określoną/nieokreśloną liczbę osób.

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam,

 

jeżeli szukasz innych ludzi z którymi chcesz pomedytować... wiesz na czym polega medytacja i do czego ona w ogóle prowadzi? Jakie są wszelkiego rodzaju za i przeciw wspólnym medytacjom? Jakie są alternatywne możliwości realizacji swojego celu kiedy się ów cel określi?

 

Pozdrawiam i powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka o 21 hmm no nie wiem bo ja przed snem zawsze medytuje a medtuje lezac wygodnie rozluzniam sie caly i oczyszczam glowe i staram sie miec 0 mysli i utrzymac tą uwage:)moze byc wizualizowanie:)ale czego dokaldnie:)?sorry ale an prywatymnie moglem wyslacxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość takiesobiecos

Tez szukam ludzi do wspólnej medytacji.

Jednakże powodem nie jest jedynie zwielokrotnianie efektów medytacji, co fakt, iż mieszkam w akademiku, a ciężko tu o ciszę i spokój.

Jest może ktoś chętny z Wrocławia?

Edytowane przez takiesobiecos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...