Skocz do zawartości

Skrypt runiczny na powrót ukochanego


patrycja91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy ten skrypt KENAZ-LAGUZ-GEBO-EHWAZ jest odpowiedni na powrót ukochanego ? Tak by związek się odnowił ? By były partner dostał impuls i znów się zbliżył.

 

Czy proponujecie coś innego ?

Jeśli to odpowiedni skrypt to gdzie go nosić ? A może przyczepić do zdjęcia byłego partnera ? Skropić olejkiem ? Kiedyś dostałam skrypt na zwykłej karteczce napisany czerwonym pisakiem i był obrysowany czerwoną ramką.

Jak zrobić by było okej ?

Edytowane przez patrycja91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko rozmawiałam z jedną użytkowniczek z tego forum i powiedziała, że nie ma szans. Ja jestem zdania, że jak w kimś tli się uczucie to zawsze coś da się zrobić, chyba , że już nie kocha to dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
Czy proponujecie coś innego ?
No właśnie zadzwonić do niego i porozmawiać

Przychylam się też do rady zosi - spróbować naprawić relację

 

ale znając życie to i tak zrobisz ten skrypt :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja jest toksyczna bo ten człowiek za daleko zabrnął w użalaniu się nad tym, że jego skrupulatny życiowy scenariusz się zmienił. Nie potrafi zacząć żyć w tych warunkach,które są. Choć go obdarzam wielkim uczuciem, mówię mu o tym, walczę to mnie zwyczajnie znienawidził chyba. A może boi się czegoś. Tu potrzebny jest impuls. Tak by znowu we mnie zobaczył swoją kobietę. Ja próbowałam wszystkiego. Dlatego uciekam do magii, myślałam , że tu znajdę ten swój impuls dla niego.

 

Kiedyś był wpaniałym chłopakiem, motocyklista, muzyk, pianino, dbał o mnie. Kochał nad wyraz mocno.

A wytarczyło , że jego zyciowy plan się zmienił i nie umie sobie poradzić... myślę, żę tli się w nim uczucie ale on to w obie tłamsi. Nie chce kochać bo tak wg niego prościej choć widać , że się męczy sam ze sobą

Edytowane przez patrycja91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

A co się takiego zmieniło - miał wypadek ? Albo uzależnił sie do czegoś ?

 

Nic go nie zmieni jeśli on sam tego nie będzie chciał. To jego życie i widać tak chce a Ty chcesz go zmienić na siłe, albo wierzysz że Twoje uczucie go uleczy.

To dobrze że nie chce kochać, to znaczy że dba o ciebie bo nie chce żebyś się z nim męczyła, a Ty sama pchasz się w tą toksyke :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on musi najpierw swoje życie uporządkować

Nie potrafi zacząć żyć w tych warunkach,które są.

wiec tu skrypt na jego powrót do ciebie nic nie da zaręczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Świętsi od Papieża obrońcy moralności i wolności...

W każdym takim temacie jak ktoś prosi o pomoc a tutaj "w miłości nie pomagamy"

Skoro nikt nie pomaga to tymbardziej nikt nie wie czy to w ogóle działa...

 

Skoro ktoś chce to mu to dajcie a nie bawcie się w dobrego policjanta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeju przestańcie. nic już nie chcę przeciez a Wy jeszcze temat ciągniecie. Hrefna nie popadajmy ze skrajności w skrajność. skrypt to tylko skrypt a Ty troszkę sugerujesz, że jestem wariatką z obsesją ;) nie przesadzaj okej ? nie chciałam odzyskać byłego a wszelką cenę, rzucać jakiś zaklęć czy karmić go krwią menstruacyjną. Chcialam działać urokiem osobistym a wspomóc się skryptem, który trzymałabym np przy wspólnym zdjęciu. to na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było minęło. niech ktos usunie ten temat. odpuściłam na amen. za dużo przykrości się nasłuchałam z jego strony. serducho pęklo tak, że czuję już tylko obojętność. a to dobry znak. oczyszczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...