Skocz do zawartości

Gdzie znajduje się przedmiot - ZAKOŃCZONE


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam dla Was 'proste' ćwiczenie tarotowe. Otoż jest pewien przedmiot i nalezy podac gdzie się znajduje. Podpowiem, ze owy przedmiot znajduje się w moim pokoju :)

 

Co to jest? (kolor, ksztalt, moze nawet funcja)

 

Jakie mam odczucia co do tego przedmiotu?

 

W jakim miejscu się znajduje? (Piszcze wszystkie odczucia co do miejsca)

 

Weryfikacja 3 lutego :)

Edytowane przez JagodowaTruskawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda , Krol pucharow , As mieczy.

 

Jest to przedmiot w kolorze bieli/blekitu/srebra.

Odnosze wrazenie ,ze przedmiot ten nie ma koloru jako takiego.

jest zwyczajnie blyszczacy badz przezroczysty.

Kojarzy mi sie srebro, krysztal badz szklo.

 

Moze to byc naczynie , w ktorym jednak nie przetrzymujesz zadnych plynow. Pelni raczej funkcje dekoracyjna.

Jest jakby na czyms zawieszony lub postawiony na wiszacej polce.

Masz do tego przedmiotu duzy sentyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Co to jest? (kolor, ksztalt, moze nawet funcja)

 

9 mieczy Rycerz Denarów Kapłan

cos błyszczącego, sztylet,albo dzwonki wietrzne, w każdym razie mam wrażenie,że to wisi gdzieś na lampie,suficie,chyba w Twojej sypialni, to jest cos co dodaje Ci wiary,sił, cos chyba z feng shui związane

 

Jakie mam odczucia co do tego przedmiotu?

 

3 buław As buław Śmierć

wierzysz w to, że dokona zmian w Twoim postrzeganiu świata i zycia,że doda Ci sił w walce o marzenia

 

W jakim miejscu się znajduje? (Piszcze wszystkie odczucia co do miejsca)

 

4 mieczy paź mieczy paź kielichów

pierwsza karta potwierdza mi, że w pokoju,w którym sypiasz, to jest błyszczące i dźwięczne,czy masz ściany pomalowane na nietypowe kolory,typu niebieski,zielony? Albo może masz w tym kolorze zasłony,bo takie odczucia mam patrząc na karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy przedmiot: As monet+7 pucharów - trzymasz w nim jakieś bibeloty, więc będzie to jakaś ozdobna szkatułka albo pudełeczko.

Kształt: 10 denarów: okrągły albo nieco bardziej podłużny.

Kolor: 5 buław: ciężko określić jaki to jest kolor, ale w moim odczuciu te kolory są wyraźne, ten przedmiot się wyróżnia.

Odczucia co do przedmiotu: Król kielichów+Rycerz buław+Mag: Wydaje mi się, że mogłaś go dostać od jakiegoś mężczyzny który był w podróży, ten przedmiot Ci się bardzo podoba i z pewnością masz pozytywne odczucia wobec niego :)

W jakim miejscu się znajduje: 7 mieczy+As buław+2 monet - Na szafce która wisi na ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien opoznienia z powodu braku internetu:) No to tak.

 

Przedmiot to kolorowa ramka na zdjecie ktora stoi na parapecie . Ramka jest rozowa w białe kropki. Ramke mozna zawiesic na scianie, ale stoi sobie:) Przed nia, czesto wisi zaslonka w jaskrawym, nieco połyskującym kolorze:) Przedmiot jest oczywiscie w moim pokoju. W ramce jest zdjecie z wakacji, kiedy to ze znajommi pojechalismy na woodstock i przebralismy sie za spartan:)) mm ogromny sentyment do tego rzedmiotu i lubie na niego patrzec. Poczatkowo mialo w nim byc zdjecie moje i mojego chlopaka, ale nam nie wyszlo i ramka zdobi inne zdjecie.

 

 

Gwiazda , Krol pucharow , As mieczy.

 

Jest to przedmiot w kolorze bieli/blekitu/srebra.

Odnosze wrazenie ,ze przedmiot ten nie ma koloru jako takiego.

jest zwyczajnie blyszczacy badz przezroczysty.

Kojarzy mi sie srebro, krysztal badz szklo.

 

Moze to byc naczynie , w ktorym jednak nie przetrzymujesz zadnych plynow. Pelni raczej funkcje dekoracyjna.

Jest jakby na czyms zawieszony lub postawiony na wiszacej polce.

Masz do tego przedmiotu duzy sentyment.

 

 

 

Co to jest? (kolor, ksztalt, moze nawet funcja)

 

9 mieczy Rycerz Denarów Kapłan

cos błyszczącego, sztylet,albo dzwonki wietrzne, w każdym razie mam wrażenie,że to wisi gdzieś na lampie,suficie,chyba w Twojej sypialni, to jest cos co dodaje Ci wiary,sił, cos chyba z feng shui związane

 

Jakie mam odczucia co do tego przedmiotu?

 

3 buław As buław Śmierć

wierzysz w to, że dokona zmian w Twoim postrzeganiu świata i zycia,że doda Ci sił w walce o marzenia

 

W jakim miejscu się znajduje? (Piszcze wszystkie odczucia co do miejsca)

 

4 mieczy paź mieczy paź kielichów

pierwsza karta potwierdza mi, że w pokoju,w którym sypiasz, to jest błyszczące i dźwięczne,czy masz ściany pomalowane na nietypowe kolory,typu niebieski,zielony? Albo może masz w tym kolorze zasłony,bo takie odczucia mam patrząc na karty

 

 

Do czego służy przedmiot: As monet+7 pucharów - trzymasz w nim jakieś bibeloty, więc będzie to jakaś ozdobna szkatułka albo pudełeczko.

Kształt: 10 denarów: okrągły albo nieco bardziej podłużny.

Kolor: 5 buław: ciężko określić jaki to jest kolor, ale w moim odczuciu te kolory są wyraźne, ten przedmiot się wyróżnia.

Odczucia co do przedmiotu: Król kielichów+Rycerz buław+Mag: Wydaje mi się, że mogłaś go dostać od jakiegoś mężczyzny który był w podróży, ten przedmiot Ci się bardzo podoba i z pewnością masz pozytywne odczucia wobec niego :)

W jakim miejscu się znajduje: 7 mieczy+As buław+2 monet - Na szafce która wisi na ścianie.

 

 

Dzieki wszystkim za udzial!:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...