Jump to content

Lisa Williams "Niesmiertelność Duszy.Podróż między wcieleniami" Studio Astropsycholog


Inez2503

Recommended Posts

  • Maestro

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Studio Astropsychologii,w moich rękach znalazła się niezwykle interesująca i zmuszająca do myślenia książka Lisy Williams pt.:"Nieśmiertelność Duszy.Podróż między wcieleniami". Autorka będąca medium i jasnowidzem posiada niespotykaną umiejętność komunikacji z osobami,które odeszły do innego wymiaru. W swojej książce odpowiada na pytania, które zapewne zadaje sobie każdy z nas, a mianowicie : Co się z nami stanie, gdy umrzemy? Czy śmierć boli? Czy spotkam po śmierci swoich bliskich? i wreszcie : Czy piekło istnieje naprawdę?"

Swoje zdolności LIsa Wiliams odziedziczyła po babci. Posiadała je już będąc małą dziewczynką, traktowała je jednak jako coś zwykłego. Wychodzenie z ciała podczas snu, czy spotkania noca z rzeszą duchów były sprawami w zasadzie dla niej normalnymi. Dopiero jednak po wielu latach, wskutek róznych zdawałoby się zbiegów okoliczności (które de facto nimi nie były) zaczęła w pełni korzystać ze swoich talentów prowadząc liczne spotkania dla osób, które po utracie bliskich pragnęły wskutek medialnego kontaktu z duchami zmarłych uzyskać ukojenie duszy.

 

Lisa Williams wprowadza nas w świat, który zobaczyć będziemy mogli dopiero,gdy nasz ziemski zywot dobiegnie końca.Pociesza i wyjaśnia,ze śmierć nie jest końcem, wprost przeciwnie jest Nowym Początkiem, Odrodzeniem. Dzięki kontaktowi ze swoimi duchowymi przewodnikami w szczegółowy sposób opisuje momenty przejścia na drugą stronę, do Białego Światła, pokazuje, że przejscie to nie jest bolesne,wprost przeciwnie dopiero wtedy zaczynamy czuć siłę ukojenia i prawdziwej miłości. Dusze,które za życia dopuściły się niecnych czynów,a nawet zbrodni zostają poddane programowi naprawczemu, czymś w rodzaju katolickiego Czyśćca. Dopiero wtedy mogą w pełni ruszyć ku nowemu zyciu. Większość z nas wraca po jakimś czasie z powrotem na ziemię, aby "odrobić lekcie", których nie zdołaliśmy dokonać za czasów poprzedniego zywota. Przed ponownym zejściem podpisujemy coś w rodzaju Kontraktu na Życie, mając świadomość tego, co nas spotka, kim będziemy i z kim będziemy się kontaktować.

 

Tym,na na co ja zwróciłam uwagę i co jest dla mnie jednym z najważniejszym zapisów w książce jest informacja dotycząca tego, że tak naprawdę nasze dusze są nieśmiertelne i wierzą w to, co my im przekażemy. Dla przykładu,autorka przytacza historię mężczyzny dotkniętym ciężką chorobą, który w głębi serca zapragnął odejść mimo szans na przezycie. Jego dusza uwierzyła w koniec żywota. Dla odmiany L.Williams opowiada o ludziach, którzy byli również śmiertelnie chorzy, ale ich wiara doprowadziła do tego, że ku zdziwieniu lekarzy żyli jeszcze wiele lat.

 

Polecam tę lekturę wszystkim,którym nieobce są kwestie duchowości, ale też i tym, których wiara w takie sprawy jest nikła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...