Skocz do zawartości

Na milość,związki:) Piszcie:) Please


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny rozkład umieszczony przez Daffne w rozkładzikach.

Zrobilam bo ciekawa jestem co w trawie piszczy:) ale zastanawia mnie pod punkt nr 9 <szok>

 

---1---3---6---

---2---4---7---

-------5---8---

-----------9---

 

 

1. Czy w okresie 3 miesięcy pojawi się w moim życiu jakiś pan? SPRAWIEDLIWOSC - no tutaj się ktoś pojawi jakby sprawiedliwości stalo sie zadość

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 5 kielichów - nieciekawie,widać jakieś przygnębienie:]

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 6 kielichów -pojawi się...

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 3 kielichów- a tutaj radość? może wyjaśnienie sprawy z pod punktu 2..

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? 4 mieczy,Król Buław-izolacja Buławowego? I ponownie wychodzą te same karty co w rtg..dwie te same.. moze wlasnie się odezwie?

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek?10 denarów, Rycerz buław- Tutaj widać moje zadowolenie domowe w pełni:)

7. Z kim stworzę ten związek? 7 kielichów- ciekawe..mam parę opcji w okól ..znowu nagle zamieszanie w uczuciach(tak jak mi pisał w 3 miesiecznym ogólnym rozkladzi Arshi) gdy odpuszczam w okól nagle roi sie od ludzi..

8. Kim będzie mężczyzna z którym stworzę ten związek? Królowa Denarów, Królowa Kielichów- matko,ciekawa jestem dlaczego wyszly dwie kobiety? Czyzby stało się coś ze mną nie ten tego? Może stworze związek z mężczyzną który mnie doceni,to co robię w życiu i to,że jestem uczuciowa i wrażliwa kobieta?

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA-Zdecyduję ,ze dłuzej nie chcę być sama,pójdę za glosem serca..bede czuć się szczesliwa?

 

Jak to widzicie, proszę o wasz punkt widzenia.

Dzieki wielkie,

Izi:)

Odnośnik do komentarza

Vivere jestem Mezatka,ale od 2 lat prawie nie mieszkamy razem.. dwa razy wywinął mi numer.. teraz niby znowu chce sie starać,ale ja sie boje. A gdzie widzisz formalny związek? Tak na przyszłość bym sobie w głowie zapisała. Oczywiscie rozkład zweryfikuje za 3 msc:)

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Czy w okresie 3 miesięcy pojawi się w moim życiu jakiś pan? SPRAWIEDLIWOSC - ja tu chyba też widzę tego, z którym łączą Cię wiezy formalne

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 5 kielichów -rozczarujesz się

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 6 kielichów jasne, że tak

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 3 kielichów- będą miłe spotkania

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? 4 mieczy,Król Buław-po okresie izolacji pan zacznie Ciebie podrywać

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek?10 denarów, Rycerz buław- będziesz się fajnie czuła, z powodu zabiegań pana

7. Z kim stworzę ten związek? 7 kielichów- a nie masz zbyt nierealnych oczekiwań na razie?

8. Kim będzie mężczyzna z którym stworzę ten związek? Królowa Denarów, Królowa Kielichów- to będzie mężczyzna, który sprawi, że poczujesz się prawdziwą kobietą, zakochaną, uczuciową, piękną, dumną i zadbaną

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA- po okresie docierania się TY przejmiesz kontrolę nad relacją i w końcu będziesz spełniona::, czego Ci z całego serca zyczę:)

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza

z przeszłości prócz męża jest dwóch..

Ten który całkowicie się nie odzywa-totalna izolacja..

I pan któr ciagle przy mnie jest-próbował wszelkich sposobów bym nie odeszła od dobrych po te okrutne..tyle,że on zwiazku nie jest w stanie mi dać..wiec ja sie izoluje a on pisze,że nie chce mnie stracić i tak w koło Macieja. Tak jakby chciał walczyc o to..tyle,ze o co?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
z przeszłości prócz męża jest dwóch..

Ten który całkowicie się nie odzywa-totalna izolacja..

I pan któr ciagle przy mnie jest-próbował wszelkich sposobów bym nie odeszła od dobrych po te okrutne..tyle,że on zwiazku nie jest w stanie mi dać..wiec ja sie izoluje a on pisze,że nie chce mnie stracić i tak w koło Macieja. Tak jakby chciał walczyc o to..tyle,ze o co?

 

Czemu nie może dać Ci związku, bo już w jakimś jest?? A może po prostu chce byś była blisko niego...

Odnośnik do komentarza
Czemu nie może dać Ci związku, bo już w jakimś jest?? A może po prostu chce byś była blisko niego...

 

Tak, jest w zwiazku bardzo długo.. Sam ciagle powtarza,że nie rozumie siebie bo wie,że nic nie jest w stanie mi dać.. Nie raz był okrutny wobec mnie przez swoja bezsilnosc a potem smutny pisał,że nie potrafi dać mi odejść,ze tak mnie kocha..

To toksyczne dla mnie bo tez nie chce krzywdzić samej siebie skoro to do niczego nie prowadzi. Poza tym nie chciałabym niszczyc komus ułożonego życia.

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Tak, jest w zwiazku formalnym bardzo długo.. Sam ciagle powtarza,że nie rozumie siebie bo wie,że nic nie jest w stanie mi dać.. Nie raz był okrutny wobec mnie przez swoja bezsilnosc a potem smutny pisał,że nie potrafi dać mi odejść,ze tak mnie kocha..

To toksyczne dla mnie bo tez nie chce krzywdzić samej siebie skoro to do niczego nie prowadzi. Poza tym nie chciałabym niszczyc komus ułożonego życia.

 

On sam nie wie do końca czego chce..Nie chce pewnie niszczyć małżeństwa, bo się zasiedział i sądzę, ze tragedii tam nie ma, z drugiej strony ciagnie go do Ciebie i chyba najbardziej komfortowa sytuacja dla niego, to mieć Was obie..Żonka obiadek i kapcie, TY romantyzm...

 

Jeżeli Ciebie uraziłam , to przepraszam....Ale tak chyba to wyglada....

Odnośnik do komentarza
On sam nie wie do końca czego chce..Nie chce pewnie niszczyć małżeństwa, bo się zasiedział i sądzę, ze tragedii tam nie ma, z drugiej strony ciagnie go do Ciebie i chyba najbardziej komfortowa sytuacja dla niego, to mieć Was obie..Żonka obiadek i kapcie, TY romantyzm...

 

Jeżeli Ciebie uraziłam , to przepraszam....Ale tak chyba to wyglada....

 

Inez nie uraziłas mnie. Zdaje sobie sprawę dlatego zakonczyłam tą relacje,ale Pan nadal piszę i obstaje przy swoim. Coraz mniej mnie to rusza bo wiem,że tak jak wczesniej to napisałam-dłużej nie mam zamiaru się krzywdzić.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez nie uraziłas mnie. Zdaje sobie sprawę dlatego zakonczyłam tą relacje,ale Pan nadal piszę i obstaje przy swoim. Coraz mniej mnie to rusza bo wiem,że tak jak wczesniej to napisałam-dłużej nie mam zamiaru się krzywdzić.

 

I bardzo dobrze:) Duma i własne szczęście to podstawa;)

Odnośnik do komentarza
I bardzo dobrze:) Duma i własne szczęście to podstawa;)

Liczyłam ,że chodzi o Pana który się nie odzywa,no ale na liczeniu się skończyło..z tego rtg tak myślałam.

Też tak myślę,że własne szczęscie jest bardzo ważne,dużo mnie kosztowało emocji by dojść do tej świadomości.

Nie słowa drugiego człowieka lecz czyny.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Liczyłam ,że chodzi o Pana który się nie odzywa,no ale na liczeniu się skończyło..z tego rtg tak myślałam.

Też tak myślę,że własne szczęscie jest bardzo ważne,dużo mnie kosztowało emocji by dojść do tej świadomości.

Nie słowa drugiego człowieka lecz czyny.

 

Ale to moze być też ten, który się nie odzywa:) Nigdy nie wiemy, co się jutro wydarzy:)

Odnośnik do komentarza

1. Czy w okresie 3 miesięcy pojawi się w moim życiu jakiś pan? SPRAWIEDLIWOSC - tu wychodzi Twoje małżeństwo

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 5 kielichów - będziesz zraniona przez niego

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 6 kielichów - tak

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 3 kielichów- nie będziecie sami w tym związku

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? 4 mieczy,Król Buław-nic nowego, wszystko "po staremu"

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek?10 denarów, Rycerz buław- ktoś będzie próbował wkupić się w Twoje łaski...

7. Z kim stworzę ten związek? 7 kielichów- to tylko Twoje marzenia

8. Kim będzie mężczyzna z którym stworzę ten związek? Królowa Denarów, Królowa Kielichów-i tu jakby potwierdza się trójka kielichów. Już napisałaś, że działa na dwa fronty

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA- będziesz wciąż stała przed decyzją o rozwodzie, samotna żona, pełna obaw o przyszłość.. Jakbyś bała się tego rozwodu. A z drugiej strony chyba decyzję uzależniasz od tego pana z przeszłości

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
No własnie, ja mam wrażenie, że maż wróci, a wraz z nim zjawi się ktoś, kogo znasz od dawna, ktoś z przeszłosci..

 

Tak, ja też myślę, że w Sprawiedliwości to mąż.

 

W domu popatrzę na to solidniej...

Odnośnik do komentarza

---1---3---6---

---2---4---7---

-------5---8---

-----------9---

 

 

1. Czy w okresie 3 miesięcy pojawi się w moim życiu jakiś pan? SPRAWIEDLIWOSC - a nie jesteś z kims teraz? bo ja nie tyle widze pojawienie sie ile rozliczenie z tym co jest

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 5 kielichów - rozczarowanie

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 6 kielichów - ej moim zdaniem cały czas chodzi o tego samego tu nie ma nowego Pana

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 3 kielichów- umilanie sobie czasu, rozrywka

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? 4 mieczy,Król Buław- imo jakby sie izolował to by wyszło krol buław i 4 mieczy a 4 mieczy i buławowy to wychodzenie z impasu... koniec pzrestoju i wycofania

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek?10 denarów, Rycerz buław- raczej jak coś to jakis romans do stałej relacji

7. Z kim stworzę ten związek? 7 kielichów- 7 kieli to dla mnie mrzonki raczej niz realne osoby w otoczeniu

8. Kim będzie mężczyzna z którym stworzę ten związek? Królowa Denarów, Królowa Kielichów- bo moim zdaniem to Pan z ktrym juz jestes/byłas ktory jest Ci partnerem stad ty jako monetowa a kielichowa bo na nowo uczucie rozkwitnie

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA- wycofania, wybory, rozdarcia ale równiez Ty jako kobieta spełniona dużo niepewności

 

moze Ty wrócisz do swego byłego bardziej to tak wyglada

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
---1---3---6---

---2---4---7---

-------5---8---

-----------9---

 

 

1. Czy w okresie 3 miesięcy pojawi się w moim życiu jakiś pan? SPRAWIEDLIWOSC - a nie jesteś z kims teraz? bo ja nie tyle widze pojawienie sie ile rozliczenie z tym co jest

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 5 kielichów - rozczarowanie

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 6 kielichów - ej moim zdaniem cały czas chodzi o tego samego tu nie ma nowego Pana

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 3 kielichów- umilanie sobie czasu, rozrywka

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? 4 mieczy,Król Buław- imo jakby sie izolował to by wyszło krol buław i 4 mieczy a 4 mieczy i buławowy to wychodzenie z impasu... koniec pzrestoju i wycofania

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek?10 denarów, Rycerz buław- raczej jak coś to jakis romans do stałej relacji

7. Z kim stworzę ten związek? 7 kielichów- 7 kieli to dla mnie mrzonki raczej niz realne osoby w otoczeniu

8. Kim będzie mężczyzna z którym stworzę ten związek? Królowa Denarów, Królowa Kielichów- bo moim zdaniem to Pan z ktrym juz jestes/byłas ktory jest Ci partnerem stad ty jako monetowa a kielichowa bo na nowo uczucie rozkwitnie

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA- wycofania, wybory, rozdarcia ale równiez Ty jako kobieta spełniona dużo niepewności

 

moze Ty wrócisz do swego byłego bardziej to tak wyglada

 

On bardzo skutecznie do tego prowadzi i stara się az na oczy bije to wszystko. Przyjeżdza po pracy itd.

Chce się wprowadzić do mojego mieszkania albo wynając coś wiekszego i zacząć od nowa gwarantują "niby" ze bedzie sie starał tyle,że chce bym tez pozwoliła mu decydować,być glową rodziny.

tak sie zastanawiam nad ta 5 kielichówka..bo rozczarowania okropne w naszym małożeństwie było..wiele przezyłam,ale dałam sobie sama z córką rade..wiec moze to właśnie minie o ile wrócimy?

A niepewnosci to setka bo ja nie wiem na co mogę liczyć z jego strony. Bardzo sie boje,w sumie ciagle zastanawiam się nad rozwodem jak sobie przypomina nie które rzeczy które mi zrobił. Wiem,że muszę się rozliczyć z przeszłością,podjąć decyzje w końcu co z rozwodem czy postawic wszystko na jedna kartę.

To co mnie hamuje to swiadomosc i liczenie,ze jeden Pan jeszcze zmieni postawe i sie odezwie,ale g**no z tego wychodzi,przepraszam za wyrazenie.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
1. Czy w okresie 3 miesięcy pojawi się w moim życiu jakiś pan? SPRAWIEDLIWOSC - tu wychodzi Twoje małżeństwo

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 5 kielichów - będziesz zraniona przez niego

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 6 kielichów - tak

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 3 kielichów- nie będziecie sami w tym związku

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? 4 mieczy,Król Buław-nic nowego, wszystko "po staremu"

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek?10 denarów, Rycerz buław- ktoś będzie próbował wkupić się w Twoje łaski...

7. Z kim stworzę ten związek? 7 kielichów- to tylko Twoje marzenia

8. Kim będzie mężczyzna z którym stworzę ten związek? Królowa Denarów, Królowa Kielichów-i tu jakby potwierdza się trójka kielichów. Już napisałaś, że działa na dwa fronty

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA- będziesz wciąż stała przed decyzją o rozwodzie, samotna żona, pełna obaw o przyszłość.. Jakbyś bała się tego rozwodu. A z drugiej strony chyba decyzję uzależniasz od tego pana z przeszłości

 

Ja zgadzam się z tą inter. w całej rozciągłości....dlatego nie będę dublować...:)

Odnośnik do komentarza

1. Czy w okresie 3 miesięcy pojawi się w moim życiu jakiś pan? SPRAWIEDLIWOSC - Moim zdaniem tak :) I to nie przypadkowo, będzie to wynik Twojej pracy nad jakąś relacją, intencji i pracy które w nią włożyłaś.

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? 5 kielichów - Nie tyle przygnębienie, co pozbycie złudzeń... Takie otrzeźwienie, nie do końca miłe zejście na ziemię... Ale lepsze to niż 7 Kielichów ;)

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 6 kielichów - Zdecydowanie tak :)

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 3 kielichów- Przede wszystkim karty pokazały dużo radości, jaką da Wam ponowne spotkanie :) Będziecie cieszyć się swoją obecnością, towarzystwem :)

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? 4 mieczy,Król Buław- Tutaj karty pokazały izolację pana, taki overload, pan musi odpocząć, coś przemyśleć...a potem zadziała :)

6. Czy w tym okresie stworzę trwały związek?10 denarów, Rycerz buław- Hm, trwałym związkiem bym tego nie nazwała, bo pan wyskoczy, jak filip z konopii ze spotkaniem :) Dużo spontanicznych spotkań, które pozwolą na ustabilizowanie tej relacji...

7. Z kim stworzę ten związek? 7 kielichów- Z kimś, o kim teraz dużo myślisz...

8. Kim będzie mężczyzna z którym stworzę ten związek? Królowa Denarów, Królowa Kielichów- Hm, dla mnie to pytanie pokrywa się z poprzednim... Może stąd może takie karty...

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA- Oboje będziecie chcieli przemyśleć tę relację...podejść to sytuacji "na chłodno", żeby podjąć właściwą decyzję... A dalej widać związek, będziesz spełniona i szczęśliwa :) W sumie masz Księżyc - no, tutaj chyba nie będzie to do końca jawny związek...może i nawet na odległość...

Odnośnik do komentarza

GdzieTaIrlandia, myślę, że w najbliższym czasie może stać się wiele i nic. Nie stworzysz ( jeszcze) związku stabilnego, spokojnego. Za Tobą będzie się ciągnął duch z przeszłości. Będzie mąż, ( Sprawiedliwość) ale Ty już nie masz nadziei ( 5 pucharów), ze spełni Twoje oczekiwania. Patrzysz na Niego przez pryzmat minionych rozczarowań (On może też).

Nie można wykluczyć, że pojawi się jeszcze/też ktoś inny ( z przeszłości), choć chyba bardziej w Twoich nadziejach, pragnieniach.

Ja tutaj widzę Twoje zagubienie i brak zdecydowanego wyboru, decyzji. To czego chcesz, wydaje się być nie do zrealizowania ( 7 kielichów) a to, co jest możliwe, jest dla Ciebie niesatysfakcjonujące. Czy stworzysz związek - 10 denarów (sprawiedliwość) jesteś w formalnym związku z Rycerzem Buław. Lub ten związek jest bardzo dynamiczny "wzlata i upada"

Pustelnik Kochankowie cesarzowa - Będziesz potrzebowała chwili do zastanowienia się nad sobą i swoimi wyborami. Tylko głęboki wgląd w siebie pozwoli Ci podjac taką decyzję, która doprowadzi Cię do spełnienia.

 

bardzo słabo czuję ten rozkład, te pytania. Trudno się mi odnieść.

Mam nadzieję, że poukłada się lepiej niz ja sobie gdybam.

Powodzenia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie dużo tu facetów, ale... w pierwszej chwili przyszły mi do głowy dwa rozwiązania. Albo bedzie to facet tylko w Twoich marzeniach, taki ideał, albo, karty mówią o Twoim mężu lub partnerze jesli go masz

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Pojawi się, ale najpierw musisz rozliczyć się z przeszłością - Sprawka i zamknąć pewne sprawy które cały czas Cię obciążają. Bez tego dalej będziesz ciągnąć za sobą "ogony" w postaci toksycznych emocji.

Kiedy zrobisz porządek w swoich sprawach otwiera się przed Tobą szansa na nowe, czyli na wejście w nową relację i jesteś kobietą spełnioną - Cesarzowa :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuję Wam bardzo dziewczyny.

Dużo w tym racji bo panownie z przeszłości ciagle ciągną się za mną . Z mężem tez nie potrafię podjąć decyzji choc wiele razy zostawałam sama,opuszczona.

To takie cięzkie przecinać i konczyć. Tym bardziej jak człowik nie marzy o niczym wiecej by byc kochanym,szanowanym i miec pełna rodzine.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Dziekuję Wam bardzo dziewczyny.

Dużo w tym racji bo panownie z przeszłości ciagle ciągną się za mną . Z mężem tez nie potrafię podjąć decyzji choc wiele razy zostawałam sama,opuszczona.

To takie cięzkie przecinać i konczyć. Tym bardziej jak człowik nie marzy o niczym wiecej by byc kochanym,szanowanym i miec pełna rodzine.

Dziekuje

Czasem lepiej coś przeciąć i dać sobie szansę, bo jeśli coś się międli za długo i nic z tego nie wychodzi, to małe szanse, że sytuacja się zmieni.

Odnośnik do komentarza

Mam dołasa.

Zaczynam rozumieć ten rozkład.

1.pytanie-po cichu gdzies liczyłam na to,że Pan się odezwie i nadejdzie sprawiedliwość,sprawa zostanie wyjaśniona z przeszlość z Panem D.ale w 5 kielichów widać moje rozczarowanie.

W sprawiedliwości również jest mój mąż który niby stara sie wszystko naprawić,ale jest to osobnik który potrafi strasznie mnie z terroryzować psychicznie-wiec tutaj tez 5 kielichów się pojawia..

Przestaję wierzyć,że osoba którą kocham w głębi serce zrobi cokolwiek a to wszystko to tylko moja iluzja i marzrenia(7 kielichów).

Mąz też ma dni kiedy potrafi być dobry. Moje złudzenia się rozmywają.

 

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA-Tak jak napisały dziewczyny chyba będzie.. Czyli samotna w związku małożenskim,docieranie się,dużo niepewności,rozchwianie.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Mam dołasa.

Zaczynam rozumieć ten rozkład.

1.pytanie-po cichu gdzies liczyłam na to,że Pan się odezwie i nadejdzie sprawiedliwość,sprawa zostanie wyjaśniona z przeszlość z Panem D.ale w 5 kielichów widać moje rozczarowanie.

W sprawiedliwości również jest mój mąż który niby stara sie wszystko naprawić,ale jest to osobnik który potrafi strasznie mnie z terroryzować psychicznie-wiec tutaj tez 5 kielichów się pojawia..

Przestaję wierzyć,że osoba którą kocham w głębi serce zrobi cokolwiek a to wszystko to tylko moja iluzja i marzrenia(7 kielichów).

Mąz też ma dni kiedy potrafi być dobry. Moje złudzenia się rozmywają.

 

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA-Tak jak napisały dziewczyny chyba będzie.. Czyli samotna w związku małożenskim,docieranie się,dużo niepewności,rozchwianie.

 

To świeży rozkład, daj sobie czas....Nie wiesz przecież co na Ciebie czeka tuz za rogiem?:)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Twoja droga od Sprawiedliwości do Cesarzowej jest i długa i męcząca. Otóż w sprawiedliwości musisz rozliczyć się i z przeszłością i sama z sobą. Musisz postawić na uczciwość wobec siebie i wobec innych. Tylko w ten sposób otworzysz sobie drogę do lepszej przyszłości. Należy postępować rozważnie, trzeźwo, pozbyć się iluzji, patrzenia przez pryzmat własnych wyobrażeń. Panowanie nad emocjami wprowadzi spowoduje, że rozczarowania będziemy mniej dotkliwie przeżywać.

Warto pamiętać, że wartościowe związki buduje się właśnie powoli i ostrożnie (pustelnik= też dojrzały związek), a to że są wahania to i dobrze, bo co nagle to po diable, a wtedy trudno osiągnąć stan cesarzowej.

Ps. Czy Twój mąż nie wyszedł w odwróconej sprawiedliwości (potrafi strasznie mnie z terroryzować psychicznie)?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Mam dołasa.

Zaczynam rozumieć ten rozkład.

1.pytanie-po cichu gdzies liczyłam na to,że Pan się odezwie i nadejdzie sprawiedliwość,sprawa zostanie wyjaśniona z przeszlość z Panem D.ale w 5 kielichów widać moje rozczarowanie.

W sprawiedliwości również jest mój mąż który niby stara sie wszystko naprawić,ale jest to osobnik który potrafi strasznie mnie z terroryzować psychicznie-wiec tutaj tez 5 kielichów się pojawia..

Przestaję wierzyć,że osoba którą kocham w głębi serce zrobi cokolwiek a to wszystko to tylko moja iluzja i marzrenia(7 kielichów).

Mąz też ma dni kiedy potrafi być dobry. Moje złudzenia się rozmywają.

 

9. Jaka jest przyszłość tego związku? PUSTELNIK,KOCHANKOWIE,CESARZOWA-Tak jak napisały dziewczyny chyba będzie.. Czyli samotna w związku małożenskim,docieranie się,dużo niepewności,rozchwianie.

 

 

Hej, hej..no co Ty?

Nie po to Ci rozkminiałysmy rozkład, żebys teraz siedziała nad mlekiem, które dopiero sie rozlać może a po to, byś cos temu zaradziła.

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Twoja droga od Sprawiedliwości do Cesarzowej jest i długa i męcząca. Otóż w sprawiedliwości musisz rozliczyć się i z przeszłością i sama z sobą. Musisz postawić na uczciwość wobec siebie i wobec innych. Tylko w ten sposób otworzysz sobie drogę do lepszej przyszłości. Należy postępować rozważnie, trzeźwo, pozbyć się iluzji, patrzenia przez pryzmat własnych wyobrażeń. Panowanie nad emocjami wprowadzi spowoduje, że rozczarowania będziemy mniej dotkliwie przeżywać.

Warto pamiętać, że wartościowe związki buduje się właśnie powoli i ostrożnie (pustelnik= też dojrzały związek), a to że są wahania to i dobrze, bo co nagle to po diable, a wtedy trudno osiągnąć stan cesarzowej.

Ps. Czy Twój mąż nie wyszedł w odwróconej sprawiedliwości (potrafi strasznie mnie z terroryzować psychicznie)?

 

Być może mogłoby tak być tylko,że ja niestosuje odwr. kart..

Odnośnik do komentarza
Hej, hej..no co Ty?

Nie po to Ci rozkminiałysmy rozkład, żebys teraz siedziała nad mlekiem, które dopiero sie rozlać może a po to, byś cos temu zaradziła.

 

Vivere ,rozmyślam sama nad tym co czuje w środku.

Jestem jedną wielką sprzecznością sama w sobie. Próbuje się ogarnąć na prawdę.

Z jednej strony nie mogę być z osobą o której marzę( nie jeden raz próbowałam cokolwiek zrobić w tej sprawie)

a z drugiej osoby mąż który kolejny raz przychodzi i mówi,że możemy od nowa zacząć,że musimy rozmawiać,porozumieć się bo warto..

Patrzę w jego twarz i w jego oczach widzę to kim byłam kiedyś,że dobrze nam było nawet kiedy nie mielismy co na chleb położyć.

Łączą nas sentymenty,córka i nadzieja,ze jeszcze cokolwiek da się zrobić.

Z trzeciej strony widzę czas gdy byłam bez niego,po tych okropnych rzeczach które zrobił ,że napotykałam w okół siebie nie tylko złych ludzi,ale tez tych dobrych. Widzę tez dobre dni w których zaczynałam żyć całą sobą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...