Skocz do zawartości

Krzyż - rozkład dotyczący związku


acura

Rekomendowane odpowiedzi

i znów mnie naszło... wzięłam karty do ręki, postanowiłam je rozłożyć, kierowało mną pytanie:

"Czy Pan X chciałby spotkać mnie jeszcze na swej drodze?"

 

i oto co mi wyszło:

 

.............As trefl.......

 

......10 trefl.....walet pik.....10 karo

 

.............As pik.......

 

 

 

10 trefl - Obrazuje moje uczucia, odczucia - niepewność, niezdecydowanie, żal, obawy

10 karo - Myśli i uczucia partnera - jest za bardzo skupiony na sobie, zajęty sprawami materialnymi

As trefl - Karta rady - jeśli już będzie to niespodziewane spotkanie? przez przypadek?

As pik - Prawdopodobna decyzja pytającego / Przeszkody - będę czekać na coś co nigdy nie nadejdzie? jakieś złudne nadzieje?

walet pik - Ostateczny efekt (potencjalnej) decyzji - ???i tu mi się nasuwa brak zaufania, wizja fałszywego obrazu całej sytuacji

 

 

chyba za bardzo się wczułam i nie potrafię być obiektywna... Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 trefl Obawiasz się troszkę, jesteś niepewna, ale jednocześnie, masz nadziej i tak jakbyś gdzieś w środku jednak była w jakiś sposób pewna, że jednak chce :D 10 trefl, to wbrew 'treflowi', świetna karta :tuptup:

10 karo Coś go poruszyło, wydarzyło, się coś związanego z finansami i na tą chwilę obmyśla co tu z tym zrobić. Myśli jak najbardziej pozytywne.

As trefl Wyszło dwa w jednym. Karta rady w tej sytuacji mówi o tym, żebys usiadła spokojnie i sobie czekala, bo spotkac sie jeszcze spotkacie, ale mówi również o tym żebyś nie nadwyrężała zdrowia i bardziej przywiązywała do tego uwagę.

As pik Karta przeszkody wyszła. Przeszkodą będzie jakis wyjazd. Twój lub jego. Można by dociągnąć do tego asa coś, zawsze to wyjaśnia (w tym wypadku, czyj wyjazd).

 

 

Rozłóż identycznie karty jak rozlożyłaś, i do tego waleta dołóż jakąs karte :) Zobaczymy co nam powie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Tobie nikt do pomocy w interpretacji nie jest potrzebny :D

Sama sobie świetnie radzisz :P

 

Czyli mamy walet pik, król kier, 9 trefl - Czyli karta osobowa. On jest troszkę zamknięty w sobie, skrzywdzony i raczej nieufny. Do wszystkiego ma dystans, ale same karty jako decyzja mówią o tym, że Ty sama masz wątpliwości, uważasz, że raczej do tego spotkania nie dojdzie i automatycznie wyskakują Ci karty fałszu, czyli okłamywania samej siebie.

 

Spotkacie się jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nikt mi nie jest potrzebny!? :P Twoje fachowe oko zawsze w tych moich nieobiektywnych chwilach zwątpienia...

dziękuję za wszystko i przepraszam, że tak często męczę :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...