Skocz do zawartości

interpretacja


Tempesta80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie dobre czarownice..

Chciałabym prosić o interpretację szczegółowe karm - mojej i mojego męża, oraz relacji między nami; nad czym pracować czego unikać.

Ja Agnieszka 25 02 1980 on Tomasz 9 06 1982

Z góry bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Twoja droga życia - 9 http://www.ezoforum.pl/drogi-ycia/5461-droga-ycia-9-a.html

Twojego męża - 8 http://www.ezoforum.pl/drogi-ycia/5460-droga-ycia-8-a.html

Razem tworzycie związek o wibracji 8

 

Twój klucz wcielenia jest taki sam jak droga życia, klucz wcielenia twojego partnera to 6/15 - twój mąż być może nie miał odpowiedniego wzorca w rodzinie, miał trudne dzieciństwo… może manipulować, być agresywny… przez swoją przeszłość...

 

Ty masz karmę związków 7/16, podobno jest to liczba rozwodowa. Możesz mieć problem z utrzymaniem związku.

A nad czym pracować to sami powinniście wiedzieć, nie znam was a każdy związek jest inny...

Pozdrawiam

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dziekuje za odpowiedz. Przepraszam ze tak pozno ale miałam nie małe zawirowania w życiu osobistym; miałaś racje. To chyba karma rozwodu, bo właśnie do tego doszło. Nie daliśmy rady.

Jak obliczyłas ta karmę? I czy mozna cos zmienić na przyszłość?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

współczuję :/ rozkminiam ludzi, którzy mają czystą 15 w kluczy. Twój ex maz ja ma. czy miał problemy alkoholowe? Wiem, że nie można oceniać ludzi przez pryzmat liczb... ale często klucze wcielenia bardzo dużo mówią o człowieku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie alkoholowe nie, ale miał długi do dziś je ma ogromne, oraz strasznie kłamał. Poza tym zdrada, niedowartościowanie itp.

A co powiesz o Panu 7 03 1987 ? Łukasz ma na imię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty numerologiczna 9, on 8, ale możecie sie dogadywać. Macie taka samą wartość dnia urodzenia czyli 7.

Pan ma X w kluczu, więc materia tu jest bardzo ważna - pieniądze, to są wartości dla niego… na pewno przedsiębiorczy, kalkuluje bardzo dobrze

To mówią liczby, a jaki jest to sama pewnie wiesz :)

Napisz czy coś się zgadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

Moim zdaniem z tym drugim panem może być jakiś romans, może związek ale nie do końca życia. Może być dużo przyjemnych chwil ale i osoby trzecie są zagrożeniem. On ma zapisane dwie ważne kobiety, Ty też masz więcej niż jednego pana zapisanego oraz ogólnie problematyczne relacje z facetami do przerobienia.

 

On ogólnie stawia na karierę, pieniądze i samorozwój, rodzina nie jest dla niego priorytetem, nie jest też zbyt stały w uczuciach.

Edytowane przez Jaglanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...